Qubbe

  • İstanbul / Sarıyer / Maslak
  • Büyükdere Cad. Üçyol Mevkii Sheraton Hotel 26. Kat

Qubbe

Maslak Sheraton Hotel'in 26. katında muhteşem İstanbul manzarasına hakim, şehrin en özel konsept mekanlarından biri olan Qubbe, etkinlik ve davetlerinize ev sahipliği yapmak için tasarlandı.

Farklı konsept ve salon düzenlemeleriyle özel günlerde nişan,kına,düğün gibi kişisel davetlerin ve kurumsal bir çok etkinliğin gerçekleştiği Qubbe; incelikli dekorasyonu, neo oryantal tasarımı ve şık atmosferiyle bir çok özel partiye de ev sahipliği yapıyor.

Kısa sürede yerli ve yabancı basında geniş yer alan ve yankı bulan Qubbe İstanbul; Platin Dergisi özel haberine göre; Dubai'de yer alan 122. kattaki BurjElHalife, Bankok'taki 63. kat Sirocco, Yeni Zelanda 190 metrede yer alan Sky Tower'daki mekanların yanında dünyanın en yüksek ve görkemli mekanları arasında da örnek gösterildi.

Roof katı, lounge ve özel balkonuyla pazar günü hariç her gün 13:00 ve 01:00 saatleri arasında da hizmet veren Qubbe İstanbul'da nargilenizi keyifle İstanbul'a gökyüzünden bakarak içebilir, özel ödüllü şeflerimizin mutfağından tadabilir yanında içkinizi yudumlayabilirsiniz.

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Hayatımda yediğim en lezzetsiz yemek
1

-

Qubbe İstanbul restoranından iftar menüsü aldım. Hayatımda yediğim en lezzetsiz yemekti. Mercimek çorbası yanmıştı, hem kokusu hem tadı kötüydü, bir kaşıktan fazlasını alamadık. Meyve suyu istedik, yarısı suluydu, kolanın asidi kaçmış, maden suyu su karışmış gibiydi. Tavuğun yanına patates püresi koymuşlar, patatesleri ezmemişler bile. Tavuğu yerken acaba zehirleneceğiz mi diye şüphelenmeye başladık. Hayatımda yediğ.. Devamını Göster