Privato Cafe

  • İstanbul / Beyoğlu / Galata
  • Galip Dede Cad. Tımarcı Sok. No:3B

Privato Cafe

Mekanımızın en önemli özelliği, Taksim'deki bir çok mekandan sessizliğiyle, tarihi dokusuyla, doğallığıyla farklı olması.. Hemen yeyip kalkalım kültürü Privato Cafe'ye uğramamış..

Mekanımızın olmazsa olmazı meşhur köy kahvaltımız.. Ev yapımı erik, şeftali, ayva...gibi reçellerle lezzetlenen, mini gözleme, pancakelerle özenerek hazırlanan serpme kahvaltımızı günün her saati bulabilirsiniz.

Öğle ve akşam yemeği de mevcut. Bir an önce yeyip kalkalım felsefesi buraya uğramamış. Kendinizi dinleyebileceğiniz, rahatça evinizde misafir ağırlar gibi oturabileceğiniz bir mekan. Ayrıca, gruplara özel doğum günü partisi, çingene gecesi ve sirtaki gibi etkinlikler yapılmaktadır..

3 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
3
Kahvaltısı efsane
10

-

Daha önce sık sık geldiğim Privato Cafe'ye bu sefer de kahvaltı için geldim ve ba-yıl-dım. Zaten son birkaç senedir İstanbul'un en iyi kahvaltı mekanı seçilmişti. Bunu fazlasıyla hak ediyor. Mutlaka ama mutlaka gelin ve Galata Kulesinin gölgesinde mükemmel bir kahvaltı yapın. :)

3
Kahvaltı mükemmel
10

-

İstanbul'un en iyi kahvaltı mekanı seçilen Privato'nun menüsü leziz tatlardan oluşuyor. Kahvaltı yanı sıra denediğim tatlardan mücver, bulgur pilavı, pankek çok güzeldi.

3
Kışkırtan Gürcü mutfağı
8

-

Tünel'den Galata'ya doğru yürürken, sağ taraftaki sokaklardan birinde yer alır Privato Cafe. Leziz yemekleri, enfes Gürcü şarapları, Galata Kulesi'nin aydınlattığı manzarası, müzikler ve atmosferi harika. Bu taraflara yolunuz düşerse, uğramadan dönmeyin.