Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
15 Fotoğraf
Giriş
21.08.22
Çıkış
22.08.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Gecelik Ortalama Oda Fiyatları
Fiyat Bulunamadı

Aradığın tarihlerde / kriterlerde sonuç bulunamadı.Tarih aralığını değiştirerek tekrar deneyin.

'İki gezgin için harika.'
1 değerlendirme

Popüler Özellikler

Tüm özellikleri gör
Giriş
21.08.22
Çıkış
22.08.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Oda Fiyatları
Fiyat bulunamadı
Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı.

Yorum / Değerlendirme

Pine Bay Cyprus Resort
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
'İki gezgin için harika.'
1 değerlendirme

Otel Hakkında

Pine Bay Cyprus Resort, Kıbrıs
Otel Bilgileri
Tesis Alanı
3500 m2
Tesis Oda Sayısı
24

Bilmekte Fayda Var

Genel Uyarılar

Pine Bay Club sahil şeridindeki ana yol üzerinde ve Kıbrıs'ın kuzeyindeki güzel Girne kentinde , deniz kıyısına sadece 2 dakika uzaklıkta yer almaktadır. Pine Bay Club 2012 yılında tamamen yenilenmiştir ve sizi güzelce dekora edilmiş yeni villa ve süitlerde eğlenmeye davet ediyoruz. Pine Bay Club iki güzel tasarlanmış yüzme havuzuna bakan ve manzaralı 24 geniş daire sunan beş Akdeniz tarzı villadan oluşmaktadır. Pine Bay Club Akdeniz ve Tropik bitkiler , Roma sütunları ve terakota geçitlerle süslenmiş , kendine özgü vir Roma havası sunan bahçelerle çevrilidir. KKTC Sağlık Bakanlığının almış olduğu karara göre 16 Kasım 2020 tarihine kadar Türkiye'den gelecek misafirlerin 3 günün üzerinde Kıbrıs’ ta kalacak olması durumunda 7 gün karantina uygulaması yapılacaktır. 3 gün ve altı konaklama yapacak misafirlerin Kıbrıs'a giriş yapabilmeleri için ülkeye giriş esnasında yolculuk öncesi 0 ile 120 saat arasında negatif olarak sonuçlanmış PCR testlerini ibraz etmeleri gereklidir. İbraz edilen belgede QR kodu olması gereklidir. QR kodunun okunmadığı durumlarda belge üzerindeki Laboratuvar Numarası ve Kimlik Numarası /Pasaport Numarasının son dört hanesi girilerek e-nabız sistemi üzerindeki Covid- 19 test sonuçları biriminden kontrolleri sağlanabilir. Ayrıca misafirlere Kıbrıs Havalimanı kontrol noktalarında ikinci PCR testi yapılacaktır.Kıbrıs'ta yapılacak PCR testinin ardından misafirler rezervasyonlarını yaptırmış olduğu tesislere gidebilecek ve test sonucu çıkana kadar tesisin sorumluluğunda gözetim altında tutulacaklardır. Türkiye'de yapılacak PCR testi için misafirlerimizin uçak bileti ile TC Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş laboratuvarlara başvurması gereklidir.Yetkili Laboratuvar listesine https://hsgm.saglik.gov.tr/tr/haberler/yetkilendirilmis-covi-d-19-tani-laboratuvarlari.html adresinden ulaşabilirsiniz.Türkiye’de yapılacak olan PCR Test ücreti 250 TL'dir. Test bedelinin tahsili numunenin alındığı sağlık kuruluşu tarafından yapılacaktır.Kıbrıs seyahatlerinde 18 yaş altı kişilerin anne ve babalarından vekâlet almaları gerekmektedir.(sadece anne ile seyahat edenlerin babadan, sadece baba ile seyahat edenlerin anneden, her ikisi hariç diğer 3.kişi ile seyahat edenlerin hem anne hem babadan muvafakatname almaları gerekmektedir. Anne ve baba ile beraber seyahat ediliyorsa, muvafakatname gerekli değildir.) Tesis gerekli doluluğu sağlayamadığı takdirde konsept veya konsept dahilinde değişiklik uygulayabilir.

Kum Özelliği

Kum

Sıkça Sorulan Sorular

Pine Bay Cyprus Resort için 1 gecelik fiyat ne kadardır?
Pine Bay Cyprus Resort için 1 gecelik ortalama fiyat bilgisi yoktur.
Pine Bay Cyprus Resort için tesisinde bulunan odaların özellikleri nelerdir?
Pine Bay Cyprus Resort odalarında Oda Servisi, Klima, Duş bulunmaktadır. Oda özelliklerinde daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Pine Bay Cyprus Resort için rezervasyonumu ücretsiz iptal edebilir miyim?
Pine Bay Cyprus Resort için ücretsiz rezervasyon iptali isteği tesis politikasına bağlı olarak değişebilmektedir. Daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Pine Bay Cyprus Resort için popüler tesis özellikleri nelerdir?
Pine Bay Cyprus Resort için popüler tesis özellikleri; Restoran olmasıdır.