Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Pasaport Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Pasaport Otelleri

Pasaport için {{ (filteredHotels).length}} / 3 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Pasaport Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Pasaport Rıhtımı, 1876'da Fransız Guiffray şirketi tarafından ve İngiliz mühendislerin projelerine göre yapılmış olup eski bir kartpostalda "Debarcadere et Bureau de Passeports" olarak adı geçmektedir.
Pasaport, Ege Bölgesi'nde yer alan İzmir'in merkez ilçelerinden biri olan Konak ilçesine bağlıdır. Mevkie adını veren tarihi Pasaport İskelesi bugün hala körfez ulaşımında aktif rol oynamaktadır. Konak ilçesi yıl boyunca İzmir ve çevresini ziyarete gelenler tarafından konaklamada çokça tercih edilmektedir.

Konak Pasaport mevkide her zevke ve her bütçe uygun bir konaklama oteli yer almaktadır. Pasaport otelleri arasında kent otelleri, tatil otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar listelenmektedir.

Konak meydanı ve Pasaport mevki İzmir'in hem ticari hayatının hem de kentlilerin sosyal yaşamının en yoğun olduğu yerlerden biridir. Hem iş hem tatil hem de farklı sebeplerle yıl boyunca İzmir'e gelen yerli ve yabancı binlerce turistleri ağırlayan Pasaport otelleri listesinde yer alan tesislere erken rezervasyon yaptırmak önemlidir. Özellikle de yaz ayları olan haziran, temmuz, ağustosta en yoğun dönemin yaşandığı aylarda.

Pasaport otellerinin yer aldığı merkezi konum sayesinde, şehrin her yerinden tesislere ulaşımın oldukça kolay olmaktadır. Pasaport'ta yer alan meydan ve çevresindeki tarihi yapılar, semtin tamamına ve sahil şeridine yayılmış restoranları, kafeleri ve barları ile Pasaport, İzmir'de hem halkın hem de turistlerin en çok vakit geçirdiği yer arasındadır.

İzmir Konak Pasaport otelleri ve otel fiyatları Neredekal.com Pasaport sayfasından incelenebilmektedir. Hatta beğenilen ve Pasaport otelleri kategorisinde yer alan otele Neredekal.com üzerinden ön rezervasyon da yaptırılabilmektedir.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

1876 yılında İzmir Konak'ta yapılan tarihi Pasaport İskelesi mevkie adını da vermiştir.
Pasaport, Ege'de yer alan İzmir ilinin Konak merkez ilçesinde yer almaktadır. Adını mevkide bulunan tarihi Pasaport İskelesi'nden alan bölgede tarihi yapılar, restoranlar, alışveriş mağazaları ve kafeler yer almaktadır. Sahilde yer almasından dolayı da Pasaport gün içinde pek çok turistin ve İzmir'linin uğrak noktasıdır.

Gerek iş amaçlı gerekse de tatil amaçlı İzmir'e gelen yerli ve yabancı turistler konaklamada Pasaport bölgesinde yer alan otelleri sıklıkla tercih etmektedir. Pasaport'ta bulunan oteller arasında kent otelleri, tatil otelleri, yıldızlı oteller, butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar tüm yıl boyunca misafirlerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Pasaport otel fiyatları da yıl boyunca sezonlara göre farklılık göstermektedir. Otellerin kış sezonunda misafirlerine sunmuş olduğu fiyatlarla yaz sezonunda sunmuş olduğu fiyatlar farklıdır. Yaz aylarında bir nebzede olsa artan fiyatların sebebi tatil sezonunun başlamasıdır. Özellikle de haziran, temmuz ve ağustos aylarında gözlemlenen bu artıştan kimi oteller misafirlerin olumsuz yönde etkilenmemeleri için erken rezervasyon indirimleri sunmaktadır.

Pasaport otel fiyatları üzerinde etkili olan bir diğer unsurda otelin bulunduğu kategoridir. Pasaport otel fiyatları üzerinde sadece otelin bulunduğu kategori değil tesisin misafirlerine sunmuş olduğu hizmetler de etkilidir.

Pasaport otel fiyatları ve otelleri Neredekal.com Pasaport sayfasından incelenebilmekte hatta ön rezervasyonda yapılabilmektedir.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Pasaport Hakkında
Ege bölgesinin en güzel şehirleri arasındadır İzmir. Kazak Vadisi, Ayasuluk Tepesi, Kolophon, Belevi Mozolesi, İzmir Tarihi Asansör, Garip Adası ve diğer tarihi-doğal güzelliklerini sunar gelen herkese.

Her ilçesi her semti ayrı bir atmosfer içine alır. Pasaport, İzmir'in Konak ilçesinin içinde bulunmaktadır. Bir tatil sadece deniz ve güneş değildir. Bunun yanı sıra gezilecek yerlerini ziyaret etmek ve doğal güzellikler arasında güzel bir yolculuğa çıkmaktır.

Pasaport, İzmir Limanı'nın sadece bir kısmını oluşturur. Aynı zamanda körfez ulaşımında önemli bir rolü vardır. Tatilinizde İzmir Pasaport'u gezip burada iskelede bulunan damak tadınıza uygun yemekler yiyebilir ve gününüzü keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz. İzmir Pasaport yakınındaki oteller de kalarak bu bölgeyi daha kolay bir şekilde gezme fırsatı yakalayabilirsiniz.

4 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
4
10
0 (232) 441 40 00
Otel Marla İzmir
Otel Marla İzmir
Kazım Dirik Caddesi No:7
Konak / İzmir
Türkiye

-

Otopark sorunu yok. Otelin arkasındaki belediyenin otoparkını kaldığınız sürece ücretsiz kullanabiliyorsunuz. Temiz, Kordon'a en yakın. Kahvaltı salonu 10. katta ve 3 tarafınız deniz. Feribotla ya da İzban ile İzmir merkezinin altını üstüne getirin. Konak-Alsancak yürüyebilirsiniz de. İlgi, alaka, yardım güzel. Yemek için hiç sıkıntı yok. Çevresinde o kadar çok mekan var ki, şaşıracaksınız...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
4
8
0 (232) 441 40 00
Otel Marla İzmir
Otel Marla İzmir
Kazım Dirik Caddesi No:7
Konak / İzmir
Türkiye

-

Şehrin ortasında her yere yakın. Pasaport iskelesi ve kordona 2 dakika mesafede. Çevresinde yemek yenecek çok mekan var; Bolulu Mangal, Topçu ve Ora Pide gibi meşhur restoranlar bulunmakta.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
4
10
0 (232) 532 03 57
Mövenpick Hotel İzmir
Mövenpick Hotel İzmir
Cumhuriyet Bul. No. 138
Konak / İzmir
Türkiye

-

Evlilik yıl dönümümüzü kutluyoruz, tüm detaylar düşünülmüş, tek kelime ile muhteşem, çalışanlar çok sıcakkanlı, odalar tertemiz ve tüm ihtiyaçlarınız fazlasıyla düşünülmüş, kahvaltı ve yemek lezzetli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
4
10
0 (232) 532 03 57
Mövenpick Hotel İzmir
Mövenpick Hotel İzmir
Cumhuriyet Bul. No. 138
Konak / İzmir
Türkiye

-

Özellikle karşılanışımız samimi, güler yüzler ve çocuklara olan ilgi çok hoşumuza gitti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)