Pasaport Otelleri

Pasaport Rıhtımı, 1876'da Fransız Guiffray şirketi tarafından ve İngiliz mühendislerin projelerine göre yapılmış olup eski bir kartpostalda "Debarcadere et Bureau de Passeports" olarak adı geçmektedir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Pasaport Otelleri ve Pasaport Otel Fiyatları

Pasaport Rıhtımı, 1876'da Fransız Guiffray şirketi tarafından ve İngiliz mühendislerin projelerine göre yapılmış olup eski bir kartpostalda "Debarcadere et Bureau de Passeports" olarak adı geçmektedir.

Pasaport, Ege Bölgesi'nde yer alan İzmir'in merkez ilçelerinden biri olan Konak ilçesine bağlıdır. Mevkie adını veren tarihi Pasaport İskelesi bugün hala körfez ulaşımında aktif rol oynamaktadır. Konak ilçesi yıl boyunca İzmir ve çevresini ziyarete gelenler tarafından konaklamada çokça tercih edilmektedir.

Konak Pasaport mevkide her zevke ve her bütçe uygun bir konaklama oteli yer almaktadır. Pasaport otelleri arasında kent otelleri, tatil otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar listelenmektedir.

Konak meydanı ve Pasaport mevki İzmir'in hem ticari hayatının hem de kentlilerin sosyal yaşamının en yoğun olduğu yerlerden biridir. Hem iş hem tatil hem de farklı sebeplerle yıl boyunca İzmir'e gelen yerli ve yabancı binlerce turistleri ağırlayan Pasaport otelleri listesinde yer alan tesislere erken rezervasyon yaptırmak önemlidir. Özellikle de yaz ayları olan haziran, temmuz, ağustosta en yoğun dönemin yaşandığı aylarda.

Pasaport otellerinin yer aldığı merkezi konum sayesinde, şehrin her yerinden tesislere ulaşımın oldukça kolay olmaktadır. Pasaport'ta yer alan meydan ve çevresindeki tarihi yapılar, semtin tamamına ve sahil şeridine yayılmış restoranları, kafeleri ve barları ile Pasaport, İzmir'de hem halkın hem de turistlerin en çok vakit geçirdiği yer arasındadır.

İzmir Konak Pasaport otelleri ve otel fiyatları Neredekal.com Pasaport sayfasından incelenebilmektedir. Hatta beğenilen ve Pasaport otelleri kategorisinde yer alan otele Neredekal.com üzerinden ön rezervasyon da yaptırılabilmektedir.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

1876 yılında İzmir Konak'ta yapılan tarihi Pasaport İskelesi mevkie adını da vermiştir.

Pasaport, Ege'de yer alan İzmir ilinin Konak merkez ilçesinde yer almaktadır. Adını mevkide bulunan tarihi Pasaport İskelesi'nden alan bölgede tarihi yapılar, restoranlar, alışveriş mağazaları ve kafeler yer almaktadır. Sahilde yer almasından dolayı da Pasaport gün içinde pek çok turistin ve İzmir'linin uğrak noktasıdır.

Gerek iş amaçlı gerekse de tatil amaçlı İzmir'e gelen yerli ve yabancı turistler konaklamada Pasaport bölgesinde yer alan otelleri sıklıkla tercih etmektedir. Pasaport'ta bulunan oteller arasında kent otelleri, tatil otelleri, yıldızlı oteller, butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar tüm yıl boyunca misafirlerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Pasaport otel fiyatları da yıl boyunca sezonlara göre farklılık göstermektedir. Otellerin kış sezonunda misafirlerine sunmuş olduğu fiyatlarla yaz sezonunda sunmuş olduğu fiyatlar farklıdır. Yaz aylarında bir nebzede olsa artan fiyatların sebebi tatil sezonunun başlamasıdır. Özellikle de haziran, temmuz ve ağustos aylarında gözlemlenen bu artıştan kimi oteller misafirlerin olumsuz yönde etkilenmemeleri için erken rezervasyon indirimleri sunmaktadır.

Pasaport otel fiyatları üzerinde etkili olan bir diğer unsurda otelin bulunduğu kategoridir. Pasaport otel fiyatları üzerinde sadece otelin bulunduğu kategori değil tesisin misafirlerine sunmuş olduğu hizmetler de etkilidir.

Pasaport otel fiyatları ve otelleri Neredekal.com Pasaport sayfasından incelenebilmekte hatta ön rezervasyonda yapılabilmektedir.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın