Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Kahramanlar Otelleri

Kahramanlar için {{ (filteredHotels).length}} / 17 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Kahramanlar Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Kahramanlar, İzmir Enternasyonal Fuarı ve turistik amaçla gelenlerin konaklamada sıkça tercih ettiği semtlerden biridir.

Kahramanlar semti, Ege Bölgesi'nde yer alan İzmir'in Konak ilçesine bağlıdır. Kahramanlar semtinin kuzeyinde İzmir Körfezi ve doğusunda Bornova ilçesi bulunmaktadır. Konak ilçesinin genel karakteristiği olan Cumhuriyet döneminin izlerini Kahramanlar semtinde de görmek mümkündür. Kahramanlar mevki, İzmir'in sanat, kültür ve eğlence merkezi olarak bilinir. Bu yüzden de her mevsim yerli ve yabancı turistlerle İzmirlilerin ziyaret ettiği bir bölgedir.

Kahramanlar semti yıl boyunca bu kadar çok ziyaret edilmesi ve fuar alanına yakın olmasıyla da konaklamada Kahramanlar otelleri sıkça tercih edilmektedir. Kahramanlar otelleri listesinde kent otelleri, butik oteller, 3 yıldızlı, 4 yıldızlı, 5 yıldızlı oteller, apart oteller ve pansiyonlar hizmet vermektedir.

Merkezi konumu, ulaşım ağının gelişmiş olması ve gezilecek görülecek pek çok yerinin olmasıyla da Kahramanlar otelleri yıl boyunca en çok konaklamanın yapıldığı otellerdendir. Özellikle de yaz sezonunda tatilin de başlamasıyla yoğunluğu artan Kahramanlar otelleri kategorisindeki tesislere erken rezervasyon yaptırmak daha da önemli olmaktadır.

Kahramanlar otelleri kategorisinde yer alan tesisler tüm yıl boyunca açık olup misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir. Her zevke ve her bütçeye göre bir tesisin yer aldığı Kahramanlar Otelleri arasından beğenilen tesise erken rezervasyon yaptırmak önemlidir.

Kahramanlar otelleri ve otel fiyatları Neredekal.com Kahramanlar sayfasından incelenebilmekte ve ön rezervasyon da yaptırılabilmektedir.

Kahramanlar semti, tarihi Agora'nın yanında, gerek İzmir Enternasyonal Fuarı'na olan yakınlığı, gerekse merkezi konumu ve ulaşım kolaylığıyla oldukça tercih edilen bölgelerdendir.

Ege'nin incisi diye adlandırılan İzmir'in Konak ilçesinde yer alan Kahramanlar semtinde konaklamanın yapılabileceği faklı kategorilerde pek çok otel yer almaktadır. Tatil otelleri, butik oteller, kent otelleri, yıldızlı oteller, apart oteller, pansiyonlar ve yeni otel seçenekleriyle Kahramanlar'da farklı alternatifler mevcuttur.

Kahramanlar otel fiyatları konaklama yapılabilecek bu otellerin bulunduğu kategoriye göre farklılık göstermektedir. Ayrıca Kahramanlar otel fiyatları sadece otelin bulunduğu kategoriye göre değil otelin misafirlerine sağladığı olanaklara göre de farklılaşmaktadır.

Kahramanlar otel fiyatlarında yıl boyunca da değişimler olmaktadır. Yaz ve kış sezonları arasında görülen bu farklılıkların sebeplerinden biri de yaz aylarında tatil sezonunun başlamasıdır. Kahramanlar otel fiyatları tatil sezonunun başladığı haziran, temmuz ve ağustos aylarında diğer aylara oranla belli bir miktarda artmaktadır.

Kahramanlar 'da yer alan kimi tesisler yaz sezonunda artan Kahramanlar otel fiyatlarından müşterilerinin olumsuz yönde etkilenmemeleri için erken rezervasyon indirimleri sunmaktadır. Belli tarihler arasında sunulan bu indirimlerden yararlanmak için erken rezervasyon tarihlerini kaçırmamakta fayda vardır.

Kahramanlar otel fiyatları ve oteller Neredekal.com Kahramanlar sayfasından incelenebilmekte hatta Neredekal.com üzerinden ön rezervasyon da yapılabilmektedir.

Kahramanlar Hakkında

İzmir'e fuar veya turistik amaçla gelenlerin sıkça tercih ettiği semtlerden biridir Kahramanlar.

Kahramanlar semti İzmir'in Konak ilçesine bağlıdır. İlçenin kuzeyinde İzmir Körfezi yer alırken doğusunda da Bornova ilçesi bulunmaktadır.

Konak ilçesinin genel karakteristiği Cumhuriyet dönemini yansıtmaktadır.

Konak, İzmir'in sanat, kültür ve eğlence merkezi olarak bilinir. Bu sebeple de her mevsim yerli ve yabancı turistlerin ziyaret ettiği bir bölgedir.

Konak sahil yolu, özellikle yerli İzmir halkı başta olmak üzere pek çok insanın haftasonları için tercih ettikleri yerdir.

İlçede yer alan Konak iskelesi de İzmir'in önemli ulaşım merkezlerinden birisidir. Pek çok restoran ve kafe de Konak İskelesi ve Konak Meydanı etrafında toplanmıştır. Bu sebeplerle Konak için kısacası İzmir'in kalbinin attığı yerlerden birisi demek mümkün.

İlçede tarihi eserlere de rastlamak mümkün. Antik Smyrna kentinin Romalılar'dan kalma Agora ören yeri turistlerin ziyaretine yaz ve kış mevsimlerinde açıktır.

İlçenin konaklama amacıyla en çok tercih edilme sebeplerinden birisi de kolay ulaşım imkanlarının yanı sıra İzmir Enternasyonel Fuarı'na olan yakınlığıdır.

Kahramanlar otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Otel Vesta Fuar
Otel Vesta Fuar

-

Sıcak suyu yoktu

Çok gürültülü bir otel ayrıca sıcak suyu yoktu ve söylediğimizde otel resepsiyonu “'Çok kişi olduğu için bitti.”' cevabını verdi. Kesinlikle tercih etmeyin. Ayrıca Ruslarla aynı katlara veriyorlar. Sabahın köründe gürültü yapıyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Avin Hotel
Avin Hotel

-

Komisyon bedeli ile hesaplanmış ücret

Sn. Yetkili, geçen hafta Otelz aracılığı ile İzmir Avin Hotel'inde kaldık. Otele giriş anında Otelz'nin rezervasyon onayında bildirdiği rakamlardan değil, Otelz'ye ödenecek komisyon bedeli ile hesaplanmış ücreti bizden talep ettiler. Biz bunu kabul etmeyince 1,5 saatlik telefon trafiğinden sonra odamıza girebildik. Gülay adlı personelin Otelz ile yapılan anlaşmayı bize defalarca anlatmasını anlayamadık, o da bizim elde ettiğimiz haktan kalmamız gerektiğini anlayamadı. Sonunda Otelz'den yapılan rezervasyonunu iptal ederek bu fiyatlardan kalabileceğimizi bildirdi. Bu etik olmayan talebi kabul etmedik, Otelz'yi aradık, onların ısrarı ile anlaştığımız fiyattan kaldık ama bu personel çözüm odaklı biri değil. Kimseye tavsiye etmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Blanca Hotel
Blanca Hotel

-

Odaların temizliği kusursuz

Personelin güler yüzü, odaların temizliği kusursuz. Uzun zamandır bu kadar bol seçenekli zengin bir kahvaltı yapmamıştık. Bundan sonra İzmir'deki evimiz belli. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mini Fuar Hotel
Mini Fuar Hotel

-

Sınıfında çok iyi

Mini Fuar Hotel'e ikinci gelişim. Devamında da tercih edeceğimi söyleyebilirim. Evet, eksiği yok değil ancak sınıfında çok iyi. Güzelce kafanızı dinleyebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Vesta Fuar
Otel Vesta Fuar

-

Karşılaması ve hizmeti

Çok güzel bir otel, karşılaması ve hizmeti harika olduğu gibi, odalar ve rahatlığı da inanılmaz güzel. Hemen irtibata geçip yardımcı oluyorlar her konuda, kesinlikle öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kuğu Residence
Kuğu Residence

-

Odalar temiz

Beklentilerimizin üstünde bir oteldi. Girişte direkt sizi iki güler yüzlü bir ev ortamı sunan Kamile Hanım ve Yıldırım Bey karşılıyor. Odalar temiz, sakin, nezih bir yer. Konum itibariyle alışveriş merkezlerine, restoranlara, eğlence merkezlerine yakınlığı, bir yürüme mesafesinde olması ayrı bir avantaj sağlıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kuğu Residence
Kuğu Residence

-

Çok temiz ve düzenli

Çok temiz ve düzenli, nezih bir otel. Özellikle sahibi Yıldırım Bey çok nazik bir insan. Kesinlikle tavsiye ederim. Puanlandırmam gerekirse 9 puan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kuğu Residence
Kuğu Residence

-

İşimi çok gördü

Çok güzel bir otel, ulaşımı her yere yakın olduğu için işimi çok gördü açıkşası.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İzmir Anemon Otel
İzmir Anemon Otel

-

Sınıfının en rahatı ve mükemmeli

İş seyahati için İzmir'e gittiğimde kaldığım oteller arasındaki sınıfının en rahatı ve mükemmeli İzmir Anemon Otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ketenci Residence Hotel
Ketenci Residence Hotel

-

Konforlu odalar

Ketenci Residence Hotel gerek ilgili personel kadrosu ile gerekse odaların konforu ve hijyeni açısından çok nezih bir otel. Konumu itibari ile de İzmir merkezinde yer almakta. Kahvaltı sunumu da çeşitli ve leziz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ketenci Residence Hotel
Ketenci Residence Hotel

-

Merkezi konum

Otel odaları ve makul fiyatlarıyla, profesyonel kadrosu ve İzmir'in merkezi konumda olmasıyla harika, her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Megapole Hotel
Megapole Hotel

-

Göstermelik bir temizlik var

Sabaha kadar yatamadık kaşıntıdan. Odalarda göstermelik bir temizlik var. Ama özünde kesinlikle temiz bir otel değil. Koridorlarda ek yataklar katlanmış vaziyette koymuşlar. Sabah temizlikçi bayan yüzü ter içinde, evde giydiği şalvar tipi elbisesiyle, ayağı yalınayak odaları temizliyordu. Kahvaltıda yumurta çürümüş, yiyemedim. Sadece zeytin ve kapalı ürünleri tercih ettim. Dışı sizi aldatmasın. Çok kötü bir otel maalesef. Yataklarda tahtakurusu olabilir. Otelden çıktığımda bacağımda 3 yerde kızarıklık ve şişliklerle çıktık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Vesta Fuar
Otel Vesta Fuar

-

Klozeti kırık

Oteli merkezde olması nedeniyle seçip, gittik ama gördüğüm en kirli ve kötü kokan oteldi. Klozeti kırık, camı kapanmayan, gece sabaha kadar gürültü içinde bir odada kaldık. Kimseye tavsiye etmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Megapole Hotel
Megapole Hotel

-

Asansörleri bozuk

Eşimle is amaçlı gelmiştik. Sadece bir gün kalmak için. Sırayla sayacağım. Asansörleri bozuk ve verilen oda 6. katta. İn-çık bir hal olduk. Otolarımız var yazmışlar, ‘arabayı nereye paylaşıyoruz' dedim, ‘abi şu yolun kenarına çekiver' dediler. Ama sonra sabahın 7'sinde uykudan uyandırıp esnaf kızıyor, arabanızı çeker misiniz diye yataktan kaldırdılar. Daha bir sürü küçük detay sayabilirim. Birazdan da kahvaltıya ineceğiz, kazasız belasız atlatabilirsek tabi. Dinlenmek için gelip bu kadar yorgun çıktığım başka otel yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Deka Evleri
Deka Evleri

-

İyi

Kış aylarında odaları ısıtmanın çaresi bulunursa çok daha iyi olur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Stüdyo Residence
Stüdyo Residence

-

Rahat ve şık

Güzel, rahat ve şık. Keyifle gelinip konaklanabilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Vesta Fuar
Otel Vesta Fuar

-

Çarşafları ve banyosu pırıl pırıldı

Bana göre en önemlisi temizliği. Çarşafları ve banyosu pırıl pırıldı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Deka Evleri
Deka Evleri

-

Çok güzeldi, çok beğendim

Çok memnun kaldık, çok ucuz, oldukça memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
My Residence
My Residence

-

Ben bu oteli seviyorum

Ben bu oteli seviyorum ya. Kendimi evimde hissediyorum en önemlisi bu benim için de.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
My Residence
My Residence

-

Otelin konumu çok iyi

Otelin konumu çok iyi, bir kere temiz her şeyden önce, çalışanları da gayet saygılı. Her şey için teşekkürler gençler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Vesta Fuar
Otel Vesta Fuar

-

Servis ve hizmet harika

Muhteşem, nezih konforlu sıcak ve başarılı bir otel... Servis, hizmet mükemmel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Vesta Fuar
Otel Vesta Fuar

-

Fiyat ve konfor olarak başarılı

Otel oldukça nezih, odalar kullanışlı, tüm detaylar düşünülmüş. 3 yıldızlı olmasına rağmen fiyat ve konfor olarak oldukça başarılı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Vesta Fuar
Otel Vesta Fuar

-

Harika mekan, lüks hizmet

Fiyata göre lüks bir hotel, güzel çok memnun kalacağınız harika bir mekan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palmcity Hotel İzmir
Palmcity Hotel İzmir

-

Olması gereken her şey var

Yıllardır değişmeyen standartlar. Sabun kokan havlular, tertemiz odalar, güler yüzlü personel. Bir otel için olması gereken her şey var burda.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palmcity Hotel İzmir
Palmcity Hotel İzmir

-

Hizmetinden memnun kaldım

İzmir'de kalacak iyi hotellerden biri. Çok memnun kalacağınız bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palmcity Hotel İzmir
Palmcity Hotel İzmir

-

Fiyat oranı iyi

Temiz, hizmeti iyi, merkezi konumda sakin bir otel. İzmir'de performans ve fiyat oranı iyi otellerden.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Megapole Hotel
Megapole Hotel

-

Memnunum

İzmir'de kaldığım ilk ve en güzel otel. Ufak tefek sorunlar oldu ama memnunum. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Megapole Hotel
Megapole Hotel

-

İzmir'deki tek adresim

Sevdiğim bir otel. İzmir'de başka yerde kalmam. Güler yüzlü çalışanları mevcut.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Megapole Hotel
Megapole Hotel

-

Sıcak bir atmosferi var

Çok sıcak bir otel, çalışanları çok güler yüzlü ve sıcak kanlı... Tam aile oteli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Blanca Hotel
Blanca Hotel

-

Güler yüzlü, çözüm üreten personel

Güler yüzlü, çözüm üreten personeli ve harika yemekleri için çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Blanca Hotel
Blanca Hotel

-

Güler yüzlü ve ilgili presonel

Odaları şık ve temiz. Yemekleri harika, personel güler yüzlü ve ilgili. Kesinlikle tercih edebilirsiniz..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Blanca Hotel
Blanca Hotel

-

Konaklamaya fazlasıyla değer

Temiz, hijyenik ve güler yüzlü personeli ile konaklama fazlasıyla değer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İzmir Anemon Otel
İzmir Anemon Otel

-

Güler yüzlü çalışanlar

Oda servisi sıcak ve hızlı, çalışanlar güler yüzlü...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İzmir Anemon Otel
İzmir Anemon Otel

-

Odalar rengarenk

Anemon her zaman güzeldir ama burası bir başka güzel. Odalar bağ evi gibi rengarenk, bayıldım. ;)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İzmir Anemon Otel
İzmir Anemon Otel

-

Kaldığım için çok memnunum

İzmir Anemon Otel'de kaldığım için çok memnun olduğum otellerden biri. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Armis Hotel
Armis Hotel

-

Tertemiz ve güzel otel

Tesis çalişanları çok dikkatli ve misafirperver. Odaların donanımı hoş.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mini Fuar Hotel
Mini Fuar Hotel

-

Çok ilginç bir deneyim

İlk kez böyle konsept bir otelde kaldım. Kendimi harika hissettim ve bol bol kitap okuma isteği duydum. Temiz, merkezi ve sıcak bir ilgi var. Kahvaltı da çok lezizdi, özellikle boyoz olması çok hoş olmuş.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)