search icon
Giriş
30 Eylül Per.
Çıkış
01 Ekim Cum.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Pamukçu Otelleri

Pamukçu için 9 otel listelendi.

Agiros Termal Spa Resort Hotel

Termal Otel
Tüm Yıl Açık
Neredekal.com
4/5
Pamukçu merkezine 1.8 km uzaklıkta
300 TL300 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:300 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
299 TL
Otelz.com
Etstur
300 TL
299 TL'den başlayan fiyatlarla

Beta Residence

Apart Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4.4/5
Pamukçu merkezine 11.8 km uzaklıkta
308 TL350 TL
%12 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:308 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
307 TL
Otelz.com
Etstur
308 TL
307 TL'den başlayan fiyatlarla

Serel Hotel

Otel
Pamukçu merkezine 12.1 km uzaklıkta
340 TL340 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:340 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
340 TL
Etstur
Odamax
340 TL
340 TL'den başlayan fiyatlarla

Altıntaş Otel Balıkesir

Otel
Şehir Oteli
Neredekal.com
4.5/5
Pamukçu merkezine 13.7 km uzaklıkta
500 TL500 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:500 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
499 TL
Otelz.com
Etstur
500 TL
499 TL'den başlayan fiyatlarla

Evim Otel Balıkesir

Otel
Pamukçu merkezine 14.0 km uzaklıkta
160 TL160 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:160 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
160 TL
Etstur
Odamax
160 TL
160 TL'den başlayan fiyatlarla

Asya Hotel Balıkesir

Kent Oteli
Şehir Oteli
Neredekal.com
5/5
Pamukçu merkezine 14.4 km uzaklıkta
300 TL300 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:300 TL
Tesisi Ara
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
300 TL
Tesis Fiyatı
Otelz.com
339 TL
300 TL'den başlayan fiyatlarla

Tekinler Otel

Otel
Yetişkin Oteli
Pamukçu merkezine 14.2 km uzaklıkta
239 TL239 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:239 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
220 TL
Etstur
Otelz.com
239 TL
220 TL'den başlayan fiyatlarla

Onhann Hotel

Kent Oteli
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.4/5
Pamukçu merkezine 15.3 km uzaklıkta
504 TL519 TL
%3 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:504 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
504 TL
Jolly Tur
Otelz.com
504 TL
504 TL'den başlayan fiyatlarla

Willmont Hotel

Kent Oteli
İki gezgin için harika
Neredekal.com
5/5
Pamukçu merkezine 15.8 km uzaklıkta
600 TL600 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:600 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
582 TL
Jolly Tur
Tatil.com
600 TL
582 TL'den başlayan fiyatlarla

Pamukçu Otelleri

Pamukçu Otelleri

Marmara ve Ege Denizi'ne aynı anda kıyısı bulunan ve Türkiye'nin en fazla ada sayısına sahip olan Balıkesir, mavinin ve yeşilin harmanlandığı bir ilimiz olarak karşımıza çıkıyor. Türkiye'nin en yaşanılır yerleri arasında bulunan ve sahil kesimi ile oldukça ilgi çeken Balıkesir bünyesinde pek çok ilçe ve semt bulunduruyor. Balıkesir'in en rağbet gören ve en çok turist çeken yerleri arasında Pamukçu ilk sıralarda geliyor. Pamukçu şehir merkezine oldukça kısa bir mesafede yer alan ve el değmemiş doğal mekanları ile dikkat çeken bir yerleşim yeri. Doğal güzellikleri, eşsiz manzaraları ve gezip görmeye değer pek çok elverişli seçeneği ile ilgi çeken Pamukçu her yıl yerli ve yabancı birçok insanı bünyesinde ağırlıyor. Pamukçu birbirinden farklı pek çok konaklama seçeceğine ev sahipliği yapıyor. Rotanızı bu güzel yere çevirmiş iseniz ya da planlarınız arasında pamukçu var ise burada bulunan pamukçu otelleri ile konaklamanızı gerçekleştirebilir ve şehrin tüm güzelliğine şahitlik edebilirsiniz. Pamukçu otelleri pek çok farklı zevke ve kesime uygun seçenekler ile karşımıza çıkıyor. Balıkesir'e vardığınızda burada bulunan otel seçenekleri arasından kendinize ve sevdiklerinize en uygun gördüğünüz tercihi yapabilir ve konaklamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Pamukçu Termal Otelleri

Pamukçu Termal Otelleri

Balıkesir termal sular bakımından oldukça zengin bir ilimiz. Balıkesir'in neredeyse tüm ilçelerinde termal kaynak suyu çıkan noktalar yer alıyor. Bu noktalardan birisi de Pamukçu olarak biliniyor. Pamukçu, termal kaynak suyu bakımından oldukça zengin ve değerli bir yerleşim. Eriyik ve mineraller açısından yüksek değerlere sahip olan termal sular insan bedeni için oldukça faydalı. Bu yüzden özellikle tercih edilen termal sular, beden ve ruh rahatlığı açısından önemli gelişmeler sağlıyor. Pamukçu'da yer alan termal kaynak suları konseptli oteller bu anlamda değeri yüksek işletmeler. Pamukçu termal otelleri her yıl pek çok insanı bünyesinde ağırlıyor. Doğal çıkışlı ve şifalı olan termal sular Pamukçu'da sizleri bekliyor. Termal turizmin en önemli merkezlerinden biri olan Pamukçu, tedavi ve rahatlamak için kullanılan termal suları ile ünlü. Rotanızı Pamukçu'ya çevirmiş olanlardan iseniz burada yer alan termal otellerde konaklayarak hem tatil hem de sağlıklı bir seçim yapmış olursunuz. Oldukça ilgi gören Pamukçu termal otelleri sayesinde pek çok kişi romatizmal hastalıklar ve mide rahatsızlıklarına iyi gelen şifalı sular ile buradan dinlenmiş ve huzurlu bir şekilde ayrılıyor. Tatillerinizi ve kısa süreli kaçamakları değerlendirebileceğiniz Pamukçu termal otelleri azımsanmayacak sayıdaki seçenekleri ile hizmet veriyor.

Pamukçu Otel Fiyatları

Pamukçu Otel Fiyatları

Pamukçu Balıkesir'in en gözde mekanlarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. Burada yer alan pek çok otel konsepti arasından kendinize ve sevdiklerinize en uygun bulduğunuz otel seçeneğini tercih ederek Balıkesir'in güzelliklerine erişebilirsiniz. Balıkesir özellikle termal sularla bezenmiş ve oldukça kaliteli imkanlar dahilinde tatilinizi ve konaklamamızı geçirebileceğiniz bir şehir. Özellikle Pamukçu ilçesi bu anlamda adeta bir cennet. Belirli standartlara ve ziyaretçilerine sağladığı imkanlara, hizmetlere ve bunların kalitesine bağlı olarak değişen Pamukçu otel fiyatları geniş yelpazedeki seçenekler ile ziyaretçilerine kolaylık sağlıyor. Hemen her kesime yönelik bir otel seçeneği bulunan Pamukçu'da rakamlar oldukça esnek. Burada yer alan otel seçenekleri arasından bütçenizi aşmadan konaklama yapmanız mümkün. Bu noktada fiyatları belirleyen unsurlara dikkat etmek gerekiyor.

 • Konaklama yapmak istediğiniz otelin merkezi konumda yer alması fiyatları artıran bir unsur. Çünkü merkezi konumda yer almak demek; ulaşım açısından kolaylık ve pek çok önemli noktaya yakın olmak demek.
 • Kalacağınız otelde yemek hizmetinin bulunması fiyatları artıran bir başka unsur. Otelinizde yemek hizmeti bulunuyor ise bunların saatlerine de dikkat etmek gerekiyor. Çünkü pek çok otelin oda servisi, ek ücretlendirme olarak yansıtılıyor.
 • Otelde kalmak istediğiniz zaman diliminin tatillere ya da rağbetin yoğun olduğu yaz sezonuna denk gelmesi, diğer zamanlara nazaran daha yüksek fiyatlarla karşılaşmanız demek.
 • Konaklama yapmak istediğiniz otelin doluluk oranına göre fiyatlarda değişmeler yaşanıyor. Ayrıca rekabet ve enflasyon da zaman zaman fiyatları oldukça etkileyebiliyor.
 • Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak tüm bu fiyat değişimlerinden etkilenmeden istediğiniz gibi bir otelde oldukça uygun fiyatlarla konaklayabilirsiniz.

Pamukçu Gezilecek Yerler

Pamukçu Gezilecek Yerler

Balıkesir pek çok anlamda Türkiye'nin en yaşanılabilir illeri arasında ilk sıralarda geliyor. Bünyesinde pek çok ilçe ve semt bulunduran Balıkesir'in en değerli ve turizm potansiyeli oldukça yüksek noktalarından biri olarak karşımıza Pamukçu çıkıyor. Özellikle termal suların yoğunluğu bakımından oldukça zengin bir noktada yer alan Pamukçu'ya kadar gelmişken burada gezilecek yerler ve aktivite sizleri bekliyor.

 • Cunda, Sarımsaklı ve Ayvalık üçlüsü
 • Burhaniye ve Ören
 • Marmara ve Avşa Adaları
 • Edremit Körfezi
 • Mosko Adası Koyu, Ortunç Koyu ve Paflima Koyu
 • Agios Yannis Killisesi
 • Şifalı Su Plajı

Bünyesinde pek çok popüler ve gözde mekana ev sahipliği yapan Pamukçu, ziyaretçilerine uygun birden fazla seçeneği bir arada sunuyor.Buraya kadar gelmişken çok daha fazlasını gezip görme şansını elde edersiniz. Dilerseniz Pamukçu'dan başlayarak tüm Balıkesir'i karış karış keşfe çıkabilirsiniz. Ayrıca erken rezervasyon ve avantajlı fırsatları takipte kalarak uygun Pamukçu oteller ile konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede hem cebinizden tasarruf yapmış hem de uygun fiyata maksimum haz yaşamış olursunuz. Pamukçu gezip görebileceğimiz el değmemiş mekanları ve doğa harikası manzaraları ile misafirlerini bekliyor. Anılarınıza bir yenisini daha Pamukçu ile katabilirsiniz

Pamukçu Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Pamukçu Otelleri için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Pamukçu Otelleri - En Uygun Pamukçu Otel Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 160 TL - 519 TL
Pamukçu bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Pamukçu bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Pamukçu Otelleri - En Uygun Pamukçu Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Pamukçu Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Pamukçu Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Pamukçu Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Pamukçu Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.