Ödüller

2018 / 8. QM Awards Ödülleri

GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından bu yıl 8.'si organize edilen QM Awards 2018 Ödülleri, 13 Aralık'ta görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Türk Turizm Endüstrisinin ileri gelen isim ve markalarının buluştuğu gecede, Neredekal.com "Türkiye'nin En İyi Yönetilen Seyahat Teknoloji İnavosyonu" ödülünün sahibi oldu.

2017 / Effie Türkiye 2017 Reklam Etkinliği Yarışması

Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği işbirliği ile düzenlenen, Türkiye'deki reklamcılık ve iletişim sektörünün en prestijli yarışmaları arasında gösterilen Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması'nda, Muazzez Abacı ile çekilen reklam filmimiz ile Turizm-Eğlence-Spor kategorisinde ödüle layık görüldü. Neredekal.com, reklamcılık sektörünün Oscar'ı olarak nitelendirilen bu ödül ile Effie'de turizm kategorisinde ödül alan tek şirket olma unvanını sahiplendi.

2016 / 28. Kristal Elma Festivali

Yaratıcı endüstrilerin bir araya geldiği, Türkiye'nin en büyük ve dünyanın sayılı organizasyonlarından biri olan Kristal Elma, alanında en prestijli iletişim ödüllerini sahiplendirmeye devam ediyor. Muazzez Abacı'nın Neredekal.com'un lansman reklamı ve hemen sonrasında "Muazzez Abacı'dan Muhteşem Bir Tatil Önerisi!" viral videosu ile Neredekal.com "Dijital" kategoride Online Film/Hizmet dalında ödülü kucaklamayı başardı.

2012 / Voyager Dergisi "En İyi Kimler 2012" Seyahat Ödülleri

Türkiye'nin ilk seyahat dergisi olan Voyager tarafından gerçekleştirilen "En İyi Kimler" Voyager Seyahat Ödülleri 2012'de, her kategori için belirlenen kriterlerde oy kullanan Voyager okurlarının "En İyileri" seçtiği ankette, Neredekal.com "En Zengin İçerik" ödülüne layık görüldü.