Oba Restoran & Sultan Cafe

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Deniz Mahsülleri + 5
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri,Fast food,Salata,Türk Mutfağı,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 8 Fotoğraf
2/5
Ortalama
4 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Oba Restoran & Sultan Cafe Hakkında

500 kişilik mekan kapasitesi, İstanbul Boğazı manzarası ve damak zevkinize uygun lezzetler eşliğinden tüm özel organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul’un incisi boğaza karşı nargile içebilir, arkadaşlarınızla çeşitli masa oyunları eşliğinde eğlenebilir, hoşça vakit geçirebilirsiniz...

Yorum / Değerlendirme

2/5
Ortalama
4 değerlendirme
Oba Restoran & Sultan Cafe
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
04.07.2015
Misafir
Kişi başı 300 g su vardı sofrada
Perşembe günü Oba Restoran & Sultan Cafe’ye gittim. Komşularımın oraya gittiğini biliyordum ama hiç birini göremedim. Neresine düştüm bilmiyorum. İftar yemeği veriliyor mu dedim, halka açık mı dedi, evet dedim. Suratı değişmişti, geç otur dedi. Orada 5 veya 6 kişi vardı. Kişi başı 300 g su vardı sofrada. Su istedim, orada var ya dedi. Çatal yoktu, isteyemedik ama eleştirdik çünkü ekmek de çok bayattı. Burmalı makarnanın burmasından eser yoktu. Ya tencere dibini kazımışlar ya da tabakların dibi bir tabak suyun içinde 2 tane taze fasulye, 1 dilim patates. Başımızdan aşağıya bağırıyorlar, şu masaya kuzu tandır, bu masaya şiş kebap. İyi, güzel de onlarla aynı yere niye koyuyorsun bizleri. Senin yapacağın hayır olmaz olsun ki biz de günaha girmeyelim. Ha şunu da kınıyorum, çadırların etrafı iftar vakti arabalarla doluyor, çoluk çocuk boşalıyor, bebek arabalılar mı ararsın içlerinde, çalışan veya muhtaç olan çok az. Bunların hepsini Oba Restoran & Sultan Cafe’ye benim düştüğüm yere sürsünler. Akılları başlarına gelir. Evde işten kaçanlar soluğu çadırda alıyor. Helal olsun dere içine uğraşıyor valla 1 aydır sevabı var tabi.
1/5 Kötü
23.07.2013
Misafir
Kalitesine yakışmayan Oba
Manzarasının dışında hiçbir şeyi güzel olmayan bir mekan. Servisi, yemekleri çok kötü. Kalitesinin çok altında hizmet veriliyor. İşletmesini kim yapıyorsa çok yazık.
4/5 Mükemmel
11.02.2013
Misafir
İstanbul'a yakından dokunan cafe
Yıllardır ara ara uğradığım, uzun uzun manzarasını seyre daldığım yerlerden biridir Oba. Atıştırmalıklar hariç yemek yediğim söylenemez. Genelde çay, kahve içmek ve tabii en çok da manzara seyretmek için gittiğim bir yer burası. Kapalı kısmın dekorasyonu acilen değişmeli çünkü çok iç karartıyor. Açık mekanda oturduğunuz süre zarfında ise ne dekorasyonu, ne yediğiniz, içtiğiniz şeyleri gözünüz görüyor. Sadece denize, İstanbul'a bakıyorsunuz ve hafiflediğinizi hissediyorsunuz.
4/5 Mükemmel
11.02.2013
Tülin Kılıç
İstanbul'a yakından dokunan cafe
Yıllardır ara ara uğradığım, uzun uzun manzarasını seyre daldığım yerlerden biridir Oba. Atıştırmalıklar hariç yemek yediğim söylenemez. Genelde çay, kahve içmek ve tabii en çok da manzara seyretmek için gittiğim bir yer burası. Kapalı kısmın dekorasyonu acilen değişmeli çünkü çok iç karartıyor. Açık mekanda oturduğunuz süre zarfında ise ne dekorasyonu, ne yediğiniz, içtiğiniz şeyleri gözünüz görüyor. Sadece denize, `İstanbul`'a bakıyorsunuz ve hafiflediğinizi hissediyorsunuz.