Toplantı ve Organizasyon (1)
Place (4)

Nezih Kebap & Yuvalama

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Kebap + 5
Bu restaurant menüleri Kebap,Türk Mutfağı,Kahve,Kahvaltı,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 5 Fotoğraf
1/5
Kötü
4 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

1/5
Kötü
4 değerlendirme
Nezih Kebap & Yuvalama
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
06.09.2015
ZuZan Hidayet
BERBAT!!!!!!! Her şey berbattı.
1/5 Kötü
10.03.2015
Misafir
Titreyerek kahvaltı hizmeti
Bu Pazar kahvaltı için 5 kız arkadaşımız gittik. Bugün Salı, hala her birimiz serumla ayakta durmaya çalışıyoruz. Mekan o kadar soğuk ki, titreyerek kahvaltı yaptık, haliyle soğuk aldık. En büyük sorun ısınma, kalkmadan 15 dakika önce söyledik. ‘Hemen gelir’ dediler, yarım saatten fazla bekledik. Bir an `Beylikdüzü`’ne gidip geldiğini düşündük. Menüleri çok eksikti, salam, sucuk, kaşar, patates kızartması yoktu. Bunlara rağmen fiyatlar da çok pahalı. Hasta olduğumuzla kaldık.
1/5 Kötü
25.03.2014
Misafir
Hadi kolay gele
Bir uyarı: İnsanlar burada yapılan uyarıları okuyor ve yer tercihlerini buna göre şekillendiriyor. Mesela ben biraz önce yazılan yorumu okudum. Şimdi buna dikkat edeceğim. Tavsiyem, sıradan işletme gibi davranmayıp kalbini kırdığınız kişilerin gönlünü hoş etmeniz. Aksi takdirde bu gibi yorumlarla işiniz zor. Hadi kolay gele. Not: Bana cevap vermenize gerek yok. Size direkt dokunanlara ulaşamadıktan sonra bana ulaşmanızın bir anlamı olmaz. :)
1/5 Kötü
24.03.2014
Sema
Yetersiz kahvaltı, fazla ücret
Maalesef dün kahvaltı için tercih ettik ve pişman olduk. Serpme kahvaltı diye gelen 3 çeşit peynir, zeytin, reçel, ballı kaymak, domates, salatalık, menemen 164 TL para ödeyip çıktık. Bugün telefon ile arayıp soruyorum, 40 çeşit kahvaltı diyor. Fındık pideymiş, yumurta peynir çeşitleriymiş falan da falan. Peki dedim biz dün geldik bu saydıklarınız neden ikram edilmedi, telefondaki kişi “atlamışızdır hanimefendi”. Peki hesap yapılırken atlamıyorsunuz böyle bir yeri tercih ettiğim için ve ilk defa ödediğim parama üzüldüm. Bir daha kesinlikle gitmem ve bunu anlatarak gitmek isteyenlere de engel olacağım.