Gülşehir Otelleri

En iyi 1 otel, en uygun fiyatlar

Gülşehir Otel Tavsiyeleri

10

Green Hotel

Tugberk Manav - 20 Ağustos 2019, Salı 16:58

Kesinlikle tavsiye olunur

Sahibi, müdürü, personeli, konumu, yemekleri, mezeleri, insanlıkları, yardımseverlikleri ile kesinlikle tavsiye olunur. Her konuda yardımcı ve ilgili oldukları için ayrıca memnun olacağınıza şüpheniz olmasın...

10

Tafana Cave Stone Lodge

NAZIM ALTUN - 20 Ağustos 2019, Salı 14:45

Otel gayet güzel

Kurban Bayramı'nda 3 gece konaklama yapmıştık. Otel sahibi Fatih bey bizimle iyi ilgilendi. Sağ olsunlar kendilerine teşekkür ediyorum. Gezilecek yerler konusunda yardımcı oldular. Otel gayet güzel, temiz ve konforlu. Gönül rahatlığı ile kalabilirsiniz. Kendi evinizdeki gibi hissedeceksiniz. Yolumuz düşerse adresimiz belli.

10

Charming Cave Hotel

Pınar Ünlü - 19 Ağustos 2019, Pazartesi 12:32

Göz dolduran bir otel

Çok şık, göz dolduran bir otel. Şıklığın yanı sıra kalitesi, çalışanların nezaketi ve odaların temizliği sayesinde tekrar gitmek için listeme eklediğim oteller arasında olacak.

1

Milat Cave Hotel

Seçil - 18 Ağustos 2019, Pazar 15:16

Tavsiye etmem

Paranızla rezil olmak istiyorsanız buyurun gelin Milat Cave size itinayla samimiyetsiz buz gibi karşılama yaparlar. Çok pişmanım ki resmen hayatımda yurtdışı da dahil bir çok yerde konakladım böyle bir muamele görmedim. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. 20 saatlik yoldan geldim ve saat gece 1:30 otele giriş yaptım ama yapmasaydım keşke sabah 11'de çıkış yapmamı söylediler biraz daha vakit veremez misiniz diye sorduğumda ancak yarım saat verebilirlermiş. Ben böyle bir rezalet görmedim resepsiyondaki o kızın o tavırları gözleri devire devire konuşması ve diğer resepsiyondaki beyefendinin de bunu duyup hiç aldırış etmeden yabancı müşterilerle konuşması. Rezalet. Hakkımı helal etmiyorum.

1

Hekim Konağı Butik Otel

Mert - 13 Ağustos 2019, Salı 14:53

5 metrekare bir oda

Odamax üzerinden Aksaray Güzelyurt'ta Hekim Konağı Butik Otel diye bir yere rezervasyon yaptırdık. Rezervasyon bilgisinde kredi kartı ile ödeme olduğu, 21 metrekare oda ve şehir manzaralı olduğu yazıyordu. Fakat gittiğimizde bizi penceresiz, 5 metrekare bir odaya aldılar ve çıkışta kredi kartı geçmediğini, nakit istediklerini belirttiler. Yanımızda nakit olmadığı için kredi kartı ile ödeme yapmak istediğimizi, olmazsa havale yapabileceğimizi söyledik. Bankaya para çekmeye götürüldük. Makbuz verin bari dediğimizde de fark istediler. Hayatımızın rezilliğini yaşadık.

9

Asyada Suites Nevşehir

Suzan Kahraman - 3 Ağustos 2019, Cumartesi 21:28

İnsan evinde hissediyor

Oda temiz. Ortam arkadaşça ve sıcak. Otel çalışanları titiz, güler yüzlü ve yardımsever ve tabi ki insan kendini evinde gibi hissediyor.

1

Kapadokya Rezidans

Selim uysal - 29 Temmuz 2019, Pazartesi 21:55

Fotoğraflarla alakası yok

Berbat bir yer. Kışın öğrenci yurdu olarak kullanılıyormuş. Çarşaflar kokuyor. Havlular kokuyor. Odalar küçük. Ve fotoğraflarla alakası olmayan bir yer.

10

Terracota Hotel

Gül ARMAN - 23 Temmuz 2019, Salı 23:30

Personeli güler yüzlü

Otel çok güzel. Odaları temiz, personeli çok güler yüzlü. Çok memnun kaldık. Tavsiye ederiz.

10

Serenity Stone House

Bilge B. - 7 Temmuz 2019, Pazar 14:03

Güler yüzlü çalışanları

İş amaçlı gittiğim Kapadokya seyahatimde tesadüfen bulduğum Serenity Stone House'tan çok memnun kaldım. Bir sonraki seyahatimde tereddütsüz tercih edeceğim bir tesis. Temizliği, güler yüzlü çalışanları, otelin konumu, kısacası her şey çok iyiydi. Her şey için tekrar teşekkürler.

9

Royal Cave Hotel

Özkan Ertuğrul - 31 Mayıs 2019, Cuma 20:51

Otantik bir konaklama

Hotel hem manzarası ile hem odaları ile gerçekten çok güzel. Otantik bir konaklama için mükemmel bir seçim.

Gülşehir Otel Fiyatları

Gülşehir, Kapadokya'nın en eski yerleşim yerlerinden biri olup el sanatları, müzik, aşık edebiyatı folklorik unsurları ile farklı bir dünyanın kapılarını aralıyor…

Gülşehir, Nevşehir Kapadokya'ya bağlı bir mevkidir. Yaşamın milattan önce başladığı Gülşehir tarihler boyunca birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış. Gülşehir Kapadokya ile aynı doğal güzelliklere sahip olup gezilip görülecek yerlere de oldukça yakındır.

Gülşehir'de gezilip görülecek pek çok yer bulunmaktadır. Kapadokya kadar kalabalık olmayan bu mevki daha sakin ve huzurlu bir konaklama arayanların adresi durumunda. Bunun yanı sıra Kapadokya, Ihlara Vadisi gibi gezilip keşfedilecek yerlere de yakın bir lokasyondur.

Gülşehir mevkide yer alan oteller tıpkı Kapadokya mevkideki gibi çeşitlenmektedir. Bu çeşitlilik içerisin Gülşehir otellerini; taş oteller, butik oteller, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, tatil otelleri ve apart otelleri listeleyebiliriz.

Gülşehir otelleri tüm yıl boyunca olmakta ve misafirlerini ağırlamaktadır. Yaz sezonunda ayrı kış sezonunda karlar içerisinde ayrı bir güzelliğe sahip Gülşehir mevki sürekli olarak rağbet görmektedir. Bu durumda yıl boyunca ilgi gören Gülşehir otelleri için erken rezervasyon yaptırmak ayrıca önemli bir hal alıyor.

Gülşehir otelleri içerisinde otantik havaya sahip bir otelde konaklamak istiyorsanız taş veya kaya içine oyularak yapılmış evlerde, butik otellerde ya da kalabalık bir grup halinde gitmeyi düşünüyorsanız apart otellerde konaklama yapabilirsiniz.

Gülşehir otelleri ve fiyatları Neredekal.com Gülşehir sayfasında yer almaktadır. Bu sayfadan Gülşehir'de yer alan tüm otelleri, otel fiyatlarını ve otelleri resimleri ile ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ayrıca bu sayfadan beğendiğiniz Gülşehir oteline ön rezervasyonda yaptırabilirsiniz.

Şimdiden sakin ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Gülşehir Otel Fiyatları

Kapadokya'nın en eski yerleşim yerlerinden biri olan Gülşehir, ziyaretçilerine unutulmaz bir tatil ve huzur vadediyor.

Gülşehir, Nevşehir'in Kapadokya bölgesinde yer almaktadır. Kapadokya bölgesi ile aynı iklim ve yeryüzü şekillerine sahip Gülşehir, Kapadokya'dan daha sakin ve sessiz bir konaklama imkanı da sunmaktadır.

Gerek Kapadokya mevkinin gezilip görülecek gerekse de kendi sınırları içerisinde yer alan gezilip görülecek yerlerine yakın bir lokasyonda bulunan Gülşehir bölgesi konaklamada tercih edilebilmektedir.

Kapadokya bölgesi yaz aylarında, kış aylarında ve bahar aylarında yani tüm yıl boyunca rağbet görmektedir. Rağbet gören bu bölge için de erken rezervasyon yaptırmak da önemli olmaktadır. Tüm yurtta olduğu gibi belli bölgeler hariç otel fiyatları burada yaz aylarında artmaktadır.

Gülşehir otel fiyatları da yaz aylarında kış aylarında göre bir miktar artmaktadır. Artan bu miktar erken rezervasyon fırsatları ile ekarte edilebilir. Böylece Gülşehir otel fiyatları da hem yaz ayları hem de kış ayları için yapılan erken rezervasyonlarla daha ekonomik bir hale gelebilir.

Gülşehir otel fiyatları ve otelleri Neredekal.com Gülşehir sayfasında listelenmektedir. Bu sayfadan tüm Gülşehir otel fiyatları ve otelleri ayrıntılı bir şekilde incelenebilir ve ön rezervasyonda yapılabilir.

Şimdiden keyifli ve huzur dolu bir tatil dileriz.