Gülşehir Otelleri

Gülşehir, Kapadokya’nın en eski yerleşim yerlerinden biri olup el sanatları, müzik, aşık edebiyatı folklorik unsurları ile farklı bir dünyanın kapılarını aralıyor…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Gülşehir Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Gece manzarası muhteşem"

"Burada her şey mevcut"

10

Misafir yorumu

3 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Gülşehir Otelleri ve Gülşehir Otel Fiyatları

Gülşehir, Kapadokya'nın en eski yerleşim yerlerinden biri olup el sanatları, müzik, aşık edebiyatı folklorik unsurları ile farklı bir dünyanın kapılarını aralıyor…

Gülşehir, Nevşehir Kapadokya'ya bağlı bir mevkidir. Yaşamın milattan önce başladığı Gülşehir tarihler boyunca birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış. Gülşehir Kapadokya ile aynı doğal güzelliklere sahip olup gezilip görülecek yerlere de oldukça yakındır.

Gülşehir'de gezilip görülecek pek çok yer bulunmaktadır. Kapadokya kadar kalabalık olmayan bu mevki daha sakin ve huzurlu bir konaklama arayanların adresi durumunda. Bunun yanı sıra Kapadokya, Ihlara Vadisi gibi gezilip keşfedilecek yerlere de yakın bir lokasyondur.

Gülşehir mevkide yer alan oteller tıpkı Kapadokya mevkideki gibi çeşitlenmektedir. Bu çeşitlilik içerisin Gülşehir otellerini; taş oteller, butik oteller, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, tatil otelleri ve apart otelleri listeleyebiliriz.

Gülşehir otelleri tüm yıl boyunca olmakta ve misafirlerini ağırlamaktadır. Yaz sezonunda ayrı kış sezonunda karlar içerisinde ayrı bir güzelliğe sahip Gülşehir mevki sürekli olarak rağbet görmektedir. Bu durumda yıl boyunca ilgi gören Gülşehir otelleri için erken rezervasyon yaptırmak ayrıca önemli bir hal alıyor.

Gülşehir otelleri içerisinde otantik havaya sahip bir otelde konaklamak istiyorsanız taş veya kaya içine oyularak yapılmış evlerde, butik otellerde ya da kalabalık bir grup halinde gitmeyi düşünüyorsanız apart otellerde konaklama yapabilirsiniz.

Gülşehir otelleri ve fiyatları Neredekal.com Gülşehir sayfasında yer almaktadır. Bu sayfadan Gülşehir'de yer alan tüm otelleri, otel fiyatlarını ve otelleri resimleri ile ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ayrıca bu sayfadan beğendiğiniz Gülşehir oteline ön rezervasyonda yaptırabilirsiniz.

Şimdiden sakin ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Kapadokya'nın en eski yerleşim yerlerinden biri olan Gülşehir, ziyaretçilerine unutulmaz bir tatil ve huzur vadediyor.

Gülşehir, Nevşehir'in Kapadokya bölgesinde yer almaktadır. Kapadokya bölgesi ile aynı iklim ve yeryüzü şekillerine sahip Gülşehir, Kapadokya'dan daha sakin ve sessiz bir konaklama imkanı da sunmaktadır.

Gerek Kapadokya mevkinin gezilip görülecek gerekse de kendi sınırları içerisinde yer alan gezilip görülecek yerlerine yakın bir lokasyonda bulunan Gülşehir bölgesi konaklamada tercih edilebilmektedir.

Kapadokya bölgesi yaz aylarında, kış aylarında ve bahar aylarında yani tüm yıl boyunca rağbet görmektedir. Rağbet gören bu bölge için de erken rezervasyon yaptırmak da önemli olmaktadır. Tüm yurtta olduğu gibi belli bölgeler hariç otel fiyatları burada yaz aylarında artmaktadır.

Gülşehir otel fiyatları da yaz aylarında kış aylarında göre bir miktar artmaktadır. Artan bu miktar erken rezervasyon fırsatları ile ekarte edilebilir. Böylece Gülşehir otel fiyatları da hem yaz ayları hem de kış ayları için yapılan erken rezervasyonlarla daha ekonomik bir hale gelebilir.

Gülşehir otel fiyatları ve otelleri Neredekal.com Gülşehir sayfasında listelenmektedir. Bu sayfadan tüm Gülşehir otel fiyatları ve otelleri ayrıntılı bir şekilde incelenebilir ve ön rezervasyonda yapılabilir.

Şimdiden keyifli ve huzur dolu bir tatil dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın