Moda Teras

₺ ₺ ₺ ₺
Fast food + 3
Bu restaurant menüleri Fast food,Türk Mutfağı,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 7 Fotoğraf
4.6/5
Mükemmel
7 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Moda Teras Hakkında

Moda Teras, Kalamış koyundan Fenerbahçe Burnu’na, Adalar’dan Marmara Denizi’ne kadar uzanan manzarası ile sizleri şehrin gürültüsünden uzaklaştırıyor. Sevdikleriniz ile güne kahvaltı ile başlayabilir, bir öğle yemeğinde Kalamış koyunda süzülen yelkenleri seyrederek şarabınızı yudumlayabilirsiniz… Gün içinde bir kahve molası verebilir, Akşam yemeğinde mum ışığında Adalar’ın pırıltılarını seyrederek, sevdiğiniz kişinin yanı başınızda olmasının keyfini çok özel yaşayabilirsiniz.

Yorum / Değerlendirme

4.6/5
Mükemmel
7 değerlendirme
Moda Teras
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
30.07.2015
funda kayaoglu
Servis gayet başarılı
Yemekler çok lezzetli. Ortam güzel. Servis gayet başarılı. Sadece manzarası için bile gidilmeli. Moda iskelesinin en güzel görüldüğü yer.
5/5 Mükemmel
30.07.2015
funda kayaoglu
Servis gayet başarılı
Yemekler çok lezzetli. Ortam güzel. Servis gayet başarılı. Sadece manzarası için bile gidilmeli. `Moda` iskelesinin en güzel görüldüğü yer.
5/5 Mükemmel
22.02.2013
Misafir
Moda'nın göz bebeği
Moda'daki en sevdiğim mekandır Moda Teras. Adalar'a göz kırpan manzarası, leziz yemeklerden oluşan menüsü (özellikle makarnaları) ve şık dekorasyonu ile gönlümü fethediyor her gittiğimde. Yaz aylarında açık alanında şarap keyfi harika oluyor.
5/5 Mükemmel
22.02.2013
Tülin Kılıç
Moda'nın göz bebeği
Moda'daki en sevdiğim mekandır Moda Teras. `Adalar`'a göz kırpan manzarası, leziz yemeklerden oluşan menüsü (özellikle makarnaları) ve şık dekorasyonu ile gönlümü fethediyor her gittiğimde. Yaz aylarında açık alanında şarap keyfi harika oluyor.
4/5 Mükemmel
05.02.2013
Misafir
Otopark sorunu çözülmeli
Moda ile bütünleşmiş bir mekan. Uzun yıllardır hizmet veriyor ve kalitesini bozmadı. Manzarayı anlatmaya gerek var mı bilmiyorum. Menü de başarılı. Yemekler çok lezzetli. Özel günler ve kutlamalar için rahatlıkla tercih edilebilir. Tek eleştirim şu: Mekanın yanında bulunan otoparkın girişinde "Moda Teras" tabelası var ve bu otoparkın mekana ait olduğu izlenimi uyandırıyor. Mekandan ayrılırken fahiş bir rakam isteyen otopark görevilisine "ama ben mekandan çıktım" demeyin; çünkü burasının mekanla ilgisi yok.
Daha fazla yorum gör