Moda Teras

  • İstanbul / Kadıköy / Moda
  • Moda Mektebi Sok. No:1

Moda Teras

Moda Teras, Kalamış koyundan Fenerbahçe Burnu’na, Adalar’dan Marmara Denizi’ne kadar uzanan manzarası ile sizleri şehrin gürültüsünden uzaklaştırıyor.

Sevdikleriniz ile güne kahvaltı ile başlayabilir, bir öğle yemeğinde Kalamış koyunda süzülen yelkenleri seyrederek şarabınızı yudumlayabilirsiniz…

Gün içinde bir kahve molası verebilir,

Akşam yemeğinde mum ışığında Adalar’ın pırıltılarını seyrederek, sevdiğiniz kişinin yanı başınızda olmasının keyfini çok özel yaşayabilirsiniz.

5 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
5
Servis gayet başarılı
10

-

Yemekler çok lezzetli. Ortam güzel. Servis gayet başarılı. Sadece manzarası için bile gidilmeli. Moda iskelesinin en güzel görüldüğü yer.

5
Moda'nın göz bebeği
10

-

Moda'daki en sevdiğim mekandır Moda Teras. Adalar'a göz kırpan manzarası, leziz yemeklerden oluşan menüsü (özellikle makarnaları) ve şık dekorasyonu ile gönlümü fethediyor her gittiğimde. Yaz aylarında açık alanında şarap keyfi harika oluyor.

5
Otopark sorunu çözülmeli
8

-

Moda ile bütünleşmiş bir mekan. Uzun yıllardır hizmet veriyor ve kalitesini bozmadı. Manzarayı anlatmaya gerek var mı bilmiyorum. Menü de başarılı. Yemekler çok lezzetli. Özel günler ve kutlamalar için rahatlıkla tercih edilebilir. Tek eleştirim şu: Mekanın yanında bulunan otoparkın girişinde "Moda Teras" tabelası var ve bu otoparkın mekana ait olduğu izlenimi uyandırıyor. Mekandan ayrılırken fahiş bir rakam isteyen.. Devamını Göster

5
Hayaller kurmak için birebir
8

-

Manzara harika. Yağmurlu havada bile süper. Hele bir de yelkenler varsa denizde, tadından yenmez. Pahalı diye biliniyor genelde. Çok ucuz değil belki ama bir Pazar keyfi de esirgenmez doğrusu. Sakızlı Türk kahvesi içebilirsiniz. Sonra içerken de "Moda'da deniz kenarında bir evim olsa..." hayallerine kapılabilirsiniz.

5
Yemekler ve manzara süper
10

-

Yemekler gerçekten de muhteşem. Özellikle Viyana usulü dana şinitzeli oldukça başarılı yapıyorlar. Servis de son derece kusursuz. Yıldönümü veya doğumgünü gibi özel günler için tercih edilebilir. Önceden rezervasyon yapmanızı öneririm. Ayrıca mükemmel bir Moda sahili manzarasına sahip restoranda gün batımını izlemek çok keyifli. Sadece doğru zamanda orada olmaya bakın...