Milas Merkez Otelleri

Milas; halısı, masmavi denizi, güneşi ve köklü tarihi geçmişi ile keşfedilmeyi bekleyen bir ilçedir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Milas Merkez Otelleri

Toplam 3 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Nezih bir yer"

"Bakımlı otel, leziz yemekler"

10

Misafir yorumu

8 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 80 66

"Tek kelimeyle harika"

"Odalar şirin ve sevimli"

10

Misafir yorumu

3 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Ev gibi huzurlu"

"Yeni ve konforlu"

10

Misafir yorumu

2 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Milas Merkez Otelleri ve Milas Merkez Otel Fiyatları

Milas; halısı, masmavi denizi, güneşi ve köklü tarihi geçmişi ile keşfedilmeyi bekleyen bir ilçedir.

Milas, Ege Bölgesi'nde yer alan Muğla'nın ilçelerinden biridir. Denize sınırı olmasının yanında yerleşiminin çok eski tarihlere dayanmasından ötürü de yerli ve yabancı turistler tarafından en çok ziyaret edilen yerler arasında yer almaktadır.

Milas ilçesi, tarihinde Karya Uygarlığı'na ve Menteşe Beyliği'ne başkentlik yapmıştır. İlçe merkezinde yer alan Beçin Kalesi başta olmak üzere çok eski tarihlere kadar uzanan pek çok yerleşim yeri bulunmaktadır. Milas, Bodrum'un hemen yanı başında bulunmasından dolayı da tercih edilmektedir. Bodrum'a gidenler Milas'ın köklü tarihi eserlerini, evlerini ve dünyaca ünlü halısını görmek için bu bölgeye gelmektedir.

Milas Bodrum Havalimanı'nın bu ilçe sınırları içinde olması bu bölgeyi konaklamada öncelikli tercih edilir kılmaktadır. Havayolu ulaşımının Milas Merkez otellerine yakın olması, yerli turistlerin olduğu kadar yabancı turistlerin de bu bölgeyi tercih etmesinde etkendir.

Milas Merkez otelleri içinde 3 yıldızlı, 4 yıldızlı, 5 yıldızlı tesisler olduğu gibi butik oteller, kent otelleri, apart oteller ve pansiyonlar da hizmet vermektedir. Milas Merkez otelleri içinde farklı kategorilerde yer alan bu tesisler misafirlerine sunmuş olduğu güler yüzlü hizmetleri ve ekstra özellikleri ile yılın her dönemi konaklamada tercih edilmektedir.

Milas Merkez otellerinde konaklamanın bir ayrıcalığı da toplu taşıma ulaşım ağının merkezde oldukça kolay olmasıdır. Denize merkezden toplu taşıma araçları gidiş geliş düzenlediği gibi otellerin servisleri de misafirlerine özel servis imkanı sunmaktadır. Hem Bodrum'a hem de Muğla'nın diğer ilçelerine otobüsler düzenli olarak tarifeli seferler düzenlemektedir.

Tatil planları içinde merkezde konaklamayı düşünen tatilcilere tavsiyemiz farklı kategorilerde hizmet veren Milas Merkez otelleri içinden seçtikleri tesise erken rezervasyon yaptırmalarıdır.

Dünyaca ünlü Milas halısının üretildiği, uygarlıklara başkentlik yapmış olan ilçedir Milas.

Milas, Muğla ilinin Bodrum'a komşu olan ilçesidir. İlçe sınırları içerisinde geçmişin köklü tarihine tanıklık eden birçok tarihi eser bulunmaktadır. Bu tarihi eserlerin yanında, eski evleri ve dünyaca ünlü Milas halısı da turistlerin bu bölgeye gelmesinde etkilidir.

Milas sınırları içerisinde yer alan Milas Bodrum Havalimanı'dan ötürü bölgeye yurt içinden ve yurt dışından ulaşım oldukça kolaydır. Bu bölgede konaklamanın avantajlarından biri olarak kabul edilen havalimanına dünyanın birçok şehrinden ve Türkiye'nin hemen her noktasından tarifeli uçak seferleri düzenlenmektedir. Ayrıca havalimanından Milas Merkez'e ulaşım için servisler 7/24 hizmet vermektedir. Bu da Milas Merkez'de konaklamayı cazip kılmaktadır.

Bodrum bölgesindeki tesislerde yer bulunamadığında ya da tesis fiyatlarının fazla olduğu zamanlarda Milas bölgesinde de konaklama yapılabilmektedir. Sahil bölgelerindeki tüm tesislerde olduğu gibi yaz sezonunda Milas Merkez otel fiyatları da diğer dönemlere göre biraz daha artmaktadır.

İlçe sınırları içinde yer alan farklı kategorilerdeki tesislerin fiyatları da farklıdır. Milas Merkez otel fiyatları üzerinde etkisi olan diğer bir etmende tesislerin misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlerdir.

Yaz döneminde ya da diğer dönemlerde bu bölgede konaklama yapmak isteyenlere tavsiyemiz erken rezervasyon yaptırmalarıdır. Erken rezervasyon yaptırarak en uygun Milas Merkez otel fiyatlarından faydalanabilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın