Cevahir AVM

  • İstanbul / Şişli / Mecidiyeköy
  • Büyükdere Cad. No:22

Cevahir AVM

İstanbul Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Avrupa'nın ve dünyanın en büyük ve önde gelen alışveriş ve eğlence merkezlerinden biri olarak 15 Ekim 2005 tarihinde ziyaretçilerine kapılarını açtı.

Alışveriş merkezi anlayışının sınırlarını zorlayan mimari yapısı ziyaretçilerine; gün ışığında, cadde ferahlığında, klimatize, hijyenik ve güvenli bir ortam hazırladı.

Türkiye'nin en eğlenceli alışveriş merkezi İstanbul Cevahir AVM, 10 kata yayılan toplam 343 mağazasıyla ve 2500 araç kapasiteli otoparkıyla ziyaretçilerine kusursuz bir alışveriş deneyimi sunuyor.

İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi'nde, vizyon filmleri, leziz tatlar, kapalı temalı oyun parkı Atlantis'te sınırsız eğlence; yeni bir yaşam tarzında biraraya geliyor. İstanbul Cevahir AVM, ziyaretçilerinin tüm aile üyeleriyle birlikte yaşayacağı keyifli bir alışveriş ortamı hazırlıyor.

İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi, dünyanın önde gelen markalarına ev sahipliği yapmanın getirdiği keyifli alışveriş anlayışı, farklı ve ilkleri yaşatan etkinlikleriyle ziyaretçileri için sosyal hayatın içinde vazgeçilmez bir parça olmayı başardı.

Yalnızca alışverişin değil eğlencenin, modanın, değişik damak tatlarının, kültürün, sanatın ve sosyal yaşamın en önemli merkezlerinden biri olan İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi; güncel eğilimlerin ve geleceğin şekillendirdiği çağdaş bir kurum olarak İstanbulluların hizmetinde.

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Personeller tam bir facia
2

-

İstanbul Şişli Cevahir AVM, Vestel mağazasında çalışan personeller tam bir facia. Çok acı ama özellikle bayan personeller telefonda nasıl konuşmaları gerektiğini bilmiyorlar. Mağazada yönetim kalitesi sıfır, tek bildikleri tüketicinin kredi kartını almak. Her şey ürünü satana kadar. Telefonda tüketici ile neredeyse kavga eder şekilde konuşan bayanların, İstanbul'un en popüler AVM'sinde Vestel mağazasında çalıyor olm.. Devamını Göster