Toplantı ve Organizasyon (2)
Poi (3)

Marmaris Saklı Göl

+ 5 Fotoğraf
4.8/5
Mükemmel
6 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Marmaris Saklı Göl Hakkında

Muğla-Marmaris’in en can alıcı noktalarından biridir Saklı Göl. Fazlasıyla müdavimi olan Marmaris Saklı Göl’e ulaşımda zorluk çekmeyeceksiniz. Bu yemyeşil doğaya hakim olan noktaya Marmaris’ten Muğla yönüne gittikten sonra Sedir Adası yoluna girip Çamlıköy’e giriş yapabilirsiniz. Ardından Marmaris Saklı Göl sizi karşılıyor olacak. Dingin ve huzurlu bir ortamda zaman geçirmek sizi fazlasıyla etkileyecek. Marmaris tatilinizde denizin ve güneşin tadını çıkarırken sakin bir yerlere gidip yeni yerler keşfetmek isterseniz Saklı Göl’e yolculuk yapabilirsiniz. Burada harika bir kahvaltı veya unutulmaz bir mangal keyfi de yapabilirsiniz. Marmaris Saklı Göl ziyaretinizin ardından; Turgut Şelalesi’ni, Kızkumu’nu, Karabağlar Yaylası\’nı, Marmaris Kalesi’ni ve diğer tüm güzellikleri gezi listenize ekleyebilir; doyulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz.

Yorum / Değerlendirme

4.8/5
Mükemmel
6 değerlendirme
Marmaris Saklı Göl
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
4/5 Mükemmel
28.08.2016
Canan
Görülesi bir yer
Şimdi çıktık Marmaris Saklı Göl’den. Harika bir yer. Bol yeşillik. Aktivite için uygun. Aynı zamanda dinlendirici bir yer. Çocuklu ailelerin bayılacağına eminim. İster kalın ister uğrayıp bir şeyler yiyin. Görülesi bir yer.
4/5 Mükemmel
28.08.2016
Canan
Görülesi bir yer
Simdi çıktık Marmaris Saklı Göl’den. Harika bir yer. Bol yeşillik. Aktivite için uygun. Aynı zamanda dinlendirici bir yer. Çocuklu ailelerin bayılacağına eminim. İster kalın ister uğrayıp bir şeyler yiyin. Görülesi bir yer.
5/5 Mükemmel
09.07.2016
Çetin
Yalancı cennet
Marmaris, yalancı cennet dedikleri yer galiba.
5/5 Mükemmel
18.07.2014
Zeynep Topal
Balayımızda gitmiştik. Gerçekten adı gibi saklı kalmış bir cennet. Yemekler ve hizmet kalitesi de çok güzeldi. Marmaris’e gidilip de Marmaris Saklı Göl’e gitmemek büyük kayıp olur.
5/5 Mükemmel
21.06.2014
Tacettin
Çok beğendim hizmet olarak da, yer olarak da harika bir yer, yemekleri de muhteşemdi.
Daha fazla yorum gör