Malatya Merkez Otelleri

Doğunun batısı, batının doğusu olarak tanımlanan Malatya’nın kent merkezi, turistik konaklamalar için en ideal bölgelerden biri…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Malatya Merkez Otelleri

Toplam 29 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Özellikle kahvaltı müthiş"

"Malatya'nın en iyisi"

10

Misafir yorumu

3 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 21 46

"Odalar temiz ve konforlu"

"Müşteri diyalogları çok güzel"

10

Misafir yorumu

2 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 31 45
City Kent Hotel
City Kent Hotel

Etstur

En uygun oda fiyatı

96 TL

En Uygun Fiyata Git

Malatya Merkez Otelleri ve Malatya Merkez Otel Fiyatları

Doğunun batısı, batının doğusu olarak tanımlanan Malatya'nın kent merkezi, turistik konaklamalar için en ideal bölgelerden biri…

Malatya, gün geçtikçe gelişmeye devam eden sosyo-ekonomik yapısı ile büyük şehir olma yolunda emin adımlarla ilerleyen şehirlerimizden biri. Bulunduğu bölgenin merkez ili haline gelmeyi hedefleyen Malatya, ‘doğunun batısı, batının doğusu' olarak tanımlanıyor ve birçok cazibe merkezi ile turizm alanında da büyük bir potansiyele sahip. Zaten ünü ülke sınırlarını aşmış olan kayısısı ile Malatya, turizm alanında azımsanmayacak ölçüde bir değer kazanmış durumda.

Malatya Merkez ise nüfusun en yoğun olduğu bölge. Sanayi tesislerinin ve Malatya Ovası'nın burada bulunmasının da etkisi büyük bunda. Şehrin en önemli düzlüğü olan Malatya Ovası, kent merkezi için de büyük bir önem taşıyor. Neticede şehrin kalkınmasında önemli bir rol oynayan şeker pancarı, tütün, meyve ve tahıl üretimi bu ovada gerçekleştiriliyor.

Tüm bunların yanı sıra, binlerce yıllık tarihi eserleri ve eşsiz doğal güzellikleri ile de bir turizm kenti Malatya. Şehri baştan aşağı keşfetmek için ise Malatya Merkez harika bir başlangıç noktası. Malatya Merkez otellerinde konaklayarak şehrin tüm noktalarına rahatlıkla ulaşabilir ve eşsiz bir gezi rotası oluşturabilirsiniz. Bu anlamda Malatya Merkez'de birçok konaklama alternatifi yer alıyor. 2, 3 ve 4 yıldızlı otellerden daha çok iş amaçlı konaklamalarda tercih edilen kent otellerine ve daha ekonomik konaklamalar için tercih edilen pansiyonlara kadar pek çok seçeneğiniz var Malatya Merkez otelleri arasında.

Şehrin en önemli noktalarına rahatlıkça ulaşabilmek için Malatya Merkez en ideal konaklama bölgelerinden biri. Herhangi bir sebepten dolayı yolunuz Malatya'ya düştüğünde, konaklamak için Malatya Merkez otelleri arasında size en uygun olanından birini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Karlı dağlar arasından göz kırpan kayısı ağaçlarının gölgelerinin sokaklara düştüğü, Doğu Anadolu'nun parlayan yıldızı; Malatya Merkez…

Malatya'nın kırsal kimliğinin aksine Malatya Merkez, hızla şehirleşen bir yapıya sahip. Zaten kısa bir süre önce büyükşehir unvanına da sahip oldu Malatya. Pek çok tarihi ve doğal güzelliğin arasında cıvıl cıvıl sokaklar ve şaşkınlık uyandıran bir kalabalığı var Malatya Merkez'in. Aslında bildiğimiz kent merkezlerinden hiçbir farkı da yok.

Her kent merkezinde olduğu gibi Malatya Merkez'de de özellikle hafta sonları tüm dükkanlar geç saatlere açık. Birbirinden çeşitli restoranlar, parklar, meydanlar ve alışveriş merkezleri bulunuyor Malatya Merkez'de. Şehrin tarihi ve doğal zenginliklerini keşfetmek istediğiniz her yere rahatlıkla ulaşım imkanınız bulunuyor buradan. Dolayısıyla turistik bir gezi için Malatya'ya geldiğinizde Malatya Merkez otellerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Hem kaliteli hem ekonomik konaklama yapabileceğiniz birçok seçenek yer alıyor Malatya Merkez'de. Malatya Merkez otel fiyatları sizlerin bir otelden ne beklediğinize göre değişiyor elbette. Malatya Merkez otel fiyatları ekonomik olmasına ekonomik ancak bazı büyük zincir otellerin fiyatları kiminin bütçesini aşabilir mesela. Dolayısıyla otelin hizmet kalitesi, yıldız sayısı ve olanakları Malatya Merkez otel fiyatlarını belirleyici unsurlar.

Her ne olursa olsun her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Malatya Merkez'de. Şöyle bir 2017 Malatya Merkez otel fiyatlarına baktığımızda, ortalama 50 TL ile 150 TL arasında değiştiğini görebiliyoruz. Malatya Merkez otel fiyatları kimi otelde kişi başı kimi otelde ise oda fiyatı olarak belirleniyor.

Doğu Anadolu Bölgesi'nin parlayan yıldızı Malatya'yı baştan aşağı keşfetmek ve bu şehrin tarihi atmosferini doyasıya yaşamak istiyorsanız konaklamak için Malatya Merkez'i tercih edebilirsiniz. Vakit kaybetmeden bütçenize uygun olan bir Malatya Merkez otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Malatya Merkez otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın