Lucca Bar

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Deniz Mahsülleri + 5
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri,Fast food,Salata,Türk Mutfağı,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 6 Fotoğraf
2.5/5
Ortalama
3 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Lucca Bar Hakkında

Eğlence, yiyecek & içecek denince akla ilk gelen mekanlardan Lucca Bar’ın ulusal ve uluslararası birçok ödüle sahip barmeni Cevat Yıldırım’ın başında olduğu bar, özellikle Satsuma Vodkası ve Mojitosu başta olmak üzere bütün kokteylleriyle tanınır. Her biri klasik haline gelen Strawberry Bitter, Chili Mojito, Melon Caipiroska gibi Lucca kokteyllerinin yanı sıra seçkin şarap menüsü kadehte 18 çeşit olmak üzere toplamda 60 farklı şarap seçeneğini sunuyor. Zengin kahve çeşitleri ile de iddialı olan Lucca Bar, 2007-2008 Türkiye Kahve Yarışması ikincisi Barista Seçkin Sinanoğlu’nun hazırladığı taze ve lezzetli kahveleri ile servis veriyor. Aynı zamanda Lucca Bar’ın kendi harmanı olan House Blend Kahve ve Lucca Çiçek ve Baharat Çayı gibi menüdeki lezzetler satın alınabiliyor.

Yorum / Değerlendirme

2.5/5
Ortalama
3 değerlendirme
Lucca Bar
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
21.06.2014
Ayşe Uğurlu
Bir daha uğramam
İzmir Kuşadası Lucca Bar'a ilk kez gittim, bu Cumartesi akşamı böylesine seviyesizlik görmedim. Bir daha uğramak bile istemem.
1/5 Kötü
21.06.2014
Ayşe Uğurlu
Bir daha uğramam
`İzmir` `Kuşadası` Lucca Bar'a ilk kez gittim, bu Cumartesi akşamı böylesine seviyesizlik görmedim. Bir daha uğramak bile istemem.
4/5 Mükemmel
25.02.2013
Misafir
Bebek'in en hareketli mekanı
Bebek'te Lucca trafiği diye bir şey var evet :) Özellikle yaz aylarında ellerinde kokteyllerle sohbete dalanlar zaman zaman caddeyi işgal ettiklerinin farkına varmıyorlar ve saat ilerledikçe mekanın yarısı caddeye doğru genişliyor. :) Zengin bir menüye ve leziz şaraplara ev sahipliği yapan mekana, özellikle hafta sonları rezervasyonsuz gitmeyin.