Lucca Bar

  • İstanbul / Beşiktaş / Bebek
  • Cevdetpaşa Cad. No:51

Lucca Bar

Eğlence, yiyecek & içecek denince akla ilk gelen mekanlardan Lucca Bar'ın ulusal ve uluslararası birçok ödüle sahip barmeni Cevat Yıldırım'ın başında olduğu bar, özellikle Satsuma Vodkası ve Mojitosu başta olmak üzere bütün kokteylleriyle tanınır.

Her biri klasik haline gelen Strawberry Bitter, Chili Mojito, Melon Caipiroska gibi Lucca kokteyllerinin yanı sıra seçkin şarap menüsü kadehte 18 çeşit olmak üzere toplamda 60 farklı şarap seçeneğini sunuyor.

Zengin kahve çeşitleri ile de iddialı olan Lucca Bar, 2007-2008 Türkiye Kahve Yarışması ikincisi Barista Seçkin Sinanoğlu'nun hazırladığı taze ve lezzetli kahveleri ile servis veriyor. Aynı zamanda Lucca Bar'ın kendi harmanı olan House Blend Kahve ve Lucca Çiçek ve Baharat Çayı gibi menüdeki lezzetler satın alınabiliyor.

2 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
2
Bir daha uğramam
2

-

İzmir Kuşadası Lucca Bar'a ilk kez gittim, bu Cumartesi akşamı böylesine seviyesizlik görmedim. Bir daha uğramak bile istemem.

2
Bebek'in en hareketli mekanı
8

-

Bebek'te Lucca trafiği diye bir şey var evet :) Özellikle yaz aylarında ellerinde kokteyllerle sohbete dalanlar zaman zaman caddeyi işgal ettiklerinin farkına varmıyorlar ve saat ilerledikçe mekanın yarısı caddeye doğru genişliyor. :) Zengin bir menüye ve leziz şaraplara ev sahipliği yapan mekana, özellikle hafta sonları rezervasyonsuz gitmeyin.