search icon
Giriş
11 Ağustos Çar.
Çıkış
12 Ağustos Per.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Kumbağ Butik Otelleri

Kumbağ için 10 otel listelendi.

Nova Port Boutique Hotel

Butik Otel
Genç Dostu
Kumbağ merkezine 3.3 km uzaklıkta
450 TL450 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:450 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Otel 59 Tekirdağ

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
5/5
Kumbağ merkezine 13.7 km uzaklıkta
318 TL318 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:318 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
276 TL
Jolly Tur
TatilBudur.com
318 TL
276 TL'den başlayan fiyatlarla

Gözde Hotel

Apart Otel
Şehir Oteli
Neredekal.com
5/5
Kumbağ merkezine 15.8 km uzaklıkta
180 TL180 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:180 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat

Çalıkuşu Tarihi Beşevler Butik Otel

Butik Otel
Tüm Yıl Açık
Neredekal.com
4.6/5
Kumbağ merkezine 13.2 km uzaklıkta
350 TL350 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:350 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Ramada Tekirdağ Otel

Otel
Tüm Yıl Açık
Neredekal.com
4.1/5
Kumbağ merkezine 9.1 km uzaklıkta
501 TL510 TL
%2 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:501 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
471 TL
Jolly Tur
Otelz.com
501 TL
471 TL'den başlayan fiyatlarla

Ova Otel Tekirdağ

Otel
İki gezgin için harika
Kumbağ merkezine 9.6 km uzaklıkta
259 TL259 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:259 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
259 TL
Otelz.com
Etstur
259 TL
259 TL'den başlayan fiyatlarla

Görky Hotel

Otel
Plaj Kenarı
Neredekal.com
3.9/5
Kumbağ merkezine 10.2 km uzaklıkta
300 TL300 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:300 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Rodosto Hotel

Otel
Havaalanı Servisi
Neredekal.com
4.4/5
Kumbağ merkezine 13.8 km uzaklıkta
339 TL339 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:339 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
332 TL
Etstur
Otelz.com
339 TL
332 TL'den başlayan fiyatlarla

Tekirdağ Yat Hotel

Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.3/5
Kumbağ merkezine 13.6 km uzaklıkta
400 TL400 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:400 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
381 TL
Otelz.com
TatilBudur.com
400 TL
381 TL'den başlayan fiyatlarla

DES Otel

Kent Oteli
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.8/5
Kumbağ merkezine 12.8 km uzaklıkta
441 TL472 TL
%7 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:441 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
441 TL
Otelz.com
Jolly Tur
446 TL
441 TL'den başlayan fiyatlarla

Kumbağ Butik Otelleri

Kumbağ Butik Otelleri

Tekirdağ'ın en gözde tatil yerlerinden biri olan Kumbağ, elverişli konumu ve sunduğu imkanlar ile dikkat çekiyor. Özellikle yaz sezonunun önemli bir turizm merkezi olarak bilinen Kumbağ, Tekirdağ'ın cennet köşelerinden biri. Marmara Bölgesi'nde hakim olan yumuşak ve denizsel esintiler ile oldukça ılık bir iklime sahip olan Kumbağ, ziyaretçilerine keyifli zamanlar yaşatıyor. Önemli bir tatil beldesi olarak bilinen Kumbağ'ın yazları nüfusu oldukça kalabalıklaşıyor. Kumbağ dünyanın dört bir yanından gelen yerli ve yabancı turistler ile mevcut nüfusunu 53-40 kat oranında artırıyor. Oldukça rağbet gören ve yaz tatillerinde özellikle tercih edilen Kumbağ, cazip bir tatil seçeneği olarak görülüyor. Pek çok anlamda elverişli ortamları ve imkanları bünyesinde barındıran Kumbağ, konaklama seçenekleri ile de ziyaretçilerine kolaylık sağlıyor. Tatil beldelerinde oldukça yoğun olarak bulunan otel seçeneklerinin azımsanmayacak sayıda bulunduğu Kumbağ, ziyaretçilerine seçim yapma şansı veriyor. Kumbağ butik otelleri en çok tercih edilen konaklama seçeneklerinden. Bu Kumbağ otelleri küçük otel işletmeleri olarak hizmet veriyor. Sessizlik ve huzur arayanlar��n ilk tercihleri arasında butik oteller geliyor. Fazla kalabalık ortamlarda konaklama yapmak istemiyorsanız Kumbağ butik otel seçenekleri tam size göre.

Kumbağ Ucuz Butik Otelleri

Kumbağ Ucuz Butik Otelleri

Tekirdağ, yaz turizm potansiyeli oldukça yüksek bir ilimiz. Kumbağ da potansiyeli yüksek ve yoğun turist çeken noktalardan biri olarak biliniyor. Rotanızı Kumbağ'a çevirmiş iseniz burada sizleri pek çok güzellik bekliyor. Tertemiz bir sahil şeridine sahip olan Kumbağ sahili uluslararası mavi bayrak almaya hak kazanmış yerlerden biri. Yeşilin her tonuna doyacağınız ve denizin keyfini yaşayabileceğiniz imkanlar sunan Kumbağ'da tatilin keyfi bir başka. Özellikle konaklamanızı da burada yer alan butik otellerde yaparak tüm bu güzelliklere yakın konumda yer alabilirsiniz. Kumbağ elverişli ve cazip bir tatil seçeneği olarak ziyaretçilerden tam not alıyor. Ayrıca küçük işletmeler olarak görülen ve samimi ortamlara sahip olan Kumbağ butik otel seçeneklerinde konaklayarak bir tatilden alınabilecek verimi en üst seviyede yaşıyor. Siz de anılarınıza bir yenisi daha eklemek isterseniz Kumbağ oldukça çekici bir seçenek. Ayrıca erken rezervasyon ve avantajlı teklifleri takipte kalarak Kumbağ ucuz butik otelleri ile konaklama sağlama şansını yakalayabilirsiniz. Kumbağ butik otelleri pek çok farklı konseptte ziyaretçilerini ağırlıyor. Butik oteller, çoğunlukla sahipleri tarafından işletilen ve personeller ile yüz yüze iletişim olanağı bulabileceğiniz işletmeler olarak hizmet veriyor. Bu otellerde konaklarken kendinizi tıpkı evinizde gibi hissedersiniz. Çünkü butik oteller kalabalık olmayan ve az sayıda odası bulunan yapılar. Tamamen rahatlık ve konfor odaklı olan butik otellerde ister tek başınıza isterseniz de kalabalık gruplar ya da aileniz ile birlikte konaklama sağlayabilirsiniz.

Kumbağ Butik Otel Fiyatları

 Kumbağ Butik Otel Fiyatları

Tekirdağ'ın cennet köşelerinden biri olan Kumbağ, yaz sezonunda adeta Tekirdağ'ın kalbinin attığı yer haline geliyor. Oldukça fazla seçenek ve olanağı bünyesinde toplayan Kumbağ, konaklama imkanları ile de büyük avantaj sağlıyor. Kumbağ'da azımsanmayacak sayıda yer alan butik otel seçenekleri, pek çok farklı noktada bulunuyor. Bu sayede ziyaretçiler otel bulmakta zorluk yaşamıyor. Belirli standart özellikleri sağlaması ve ziyaretçilere sunduğu imkanlar dahilinde belirlenen Kumbağ butik otel fiyatları çeşitlilik gösteriyor. Rakamlar belirlenirken bazı noktalara dikkat ediliyor.

 • Konaklama yapılacak olan otelin yemek hizmetinin bulunması fiyatlarda artışa neden oluyor. Yemek hizmeti vermeyen butik otellerde fiyatlar bu hizmetin eksikliğine denk bir şekilde daha düşük olmakta.
 • Konaklama yapılacak olan zaman dilinin yaz tatillerine, özel günlere ya da yoğunluğun yaşandığı dönemlere denk geliyor olması daha yüksek rakamlar ile karşılaşmaya sebep oluyor.
 • Doluluk oranı ve rezervasyon alma hızı da fiyatları değiştiren bir başka unsur.
 • Konaklama yapmak istediğiniz butik otelin konumu da oldukça önemli bir kriter. Fiyatlar belirlenirken dikkate alınan ögelerden birisi olan otelin merkezi konumda yer alması, fiyatları artırıyor. Çünkü merkezi konumda yer alan oteller, ulaşım ve şehrin dinamik yapısına hakim bir noktada bulunmanız açısından oldukça büyük bir avantaj sağlıyor.

Kumbağ Gezilecek Yerler

Kumbağ Gezilecek Yerler

Tekirdağ'ın en gözde tatil beldelerinden birisi olan Kumbağ'a kadar gelmişken burada gezip görülmeye değer birbirinden güzel ve birbirinden eşsiz mekanlar siz kıymetli misafirlerini bekliyor. Kumbağ'da yer alan butik otel seçeneklerinde konaklayarak burada yer alan eşsiz güzellikleri yakın bir konumda bulunabilirsiniz. Gezilecek yerler ;

 • Rumlardan kalma tarihi taş Şaraphane özellikle görmeniz gereken tarihi mekanlardan biri olarak oldukça ilgi çekiyor.
 • Uçmakdere, yamaç paraşütü için elverişli ve tercih edilen bir yer.
 • Kumbağ Sahili ve Limanı özellikle yazları yoğun ilgi görüyor.
 • Kumbağ Çamlık ve çay bahçeleri de samimi ve sıcak ortamları ile sıklıkla tercih edilen yerler arasına geliyor.

Kumbağ'a geldiğinizde elbette sadece bunlarla yetinmezsiniz. Kumbağ, sizleri daha pek çok seçenek ile karşılıyor. Bu sayede Kumbağ'dan başlayarak önce buradaki güzellikleri ve ardından dilerseniz tüm Tekirdağ'ı doyasıya gezme fırsatını elde edebilirsiniz. Ayrıca erken rezervasyon ve avantajlı teklifleri takipte kalarak Kumbağ butik otelleri en uygun seçenekleri ile yakalayabilir ve tatilinizden alacağınız verimi maksimum seviyeye çıkartabilirsiniz. Yani kısacası yüksek verimi, düşük fiyatlarda elde edebilmeniz mümkün. Kumbağ tüm güzellikleri ve bünyesinde bulunan butik otel seçenekleri ile ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Siz de rotanızı Kumbağ'a çevirmiş iseniz oldukça şanslı sayılırsınız. Kumbağ ziyaretçilerine birden fazla aktivite ve konaklama seçeneği sunuyor. Anılarınıza bir yenisini daha Kumbağ ile ekleyebilir ve tatilinizi renklendirebilirsiniz.

Kumbağ Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kumbağ Butik Otelleri için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Kumbağ Butik Otelleri - Uygun Kumbağ Butik Otel Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 180 TL - 550 TL
Kumbağ bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Kumbağ bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Kumbağ Butik Otelleri - Uygun Kumbağ Butik Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Kumbağ Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Kumbağ Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Kumbağ Butik Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Kumbağ Butik Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.