Koço Restaurant

  • İstanbul / Kadıköy / Moda
  • Caferağa Mah. Moda Cad. No:265

Koço Restaurant

Moda'dan deniz ayaklarımızın altında bir manzara ve ambiyans karşılıyor sizi, güzel havalar tüm masaların kapışılmasına sebep oluyor. Lezzet, mekân ve fiyat üçlü dengesinde iyi bir altyapıya sahibiz.

Mekânımızın çokça ünlü misafirleri oluyor. Her ünlü gelip görmeyi ve lezzetli yemeklerimizi tatmak istiyor.

Manzarası, ortamı, kabak kızartması, sıcak ciğeri, tereyağında karidesi ve suflesi olağan üstü olan mekanımızı güler yüzlü ve servisimizle, misafirlerimize unutulmaz bir gece yaşatıyoruz..

3 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
3
Bir yıldız bile fazla gelir
1

-

Bir yıldız bile fazla gelir. Arka masamızdaki iki ileri yaşlı insanın kedi beslemek bahanesi ile sürekli camı pat küt suratımıza çarptığı, ardından "hanımefendi biraz yavaş olur musunuz" dediğimizde, hayvan düşmanı olmak, terbiyesiz olmak ile suçlayıp bize hakaret etmesine rağmen mekan sahibinin 6 kişi olarak bizim yerimizi değiştirmeyi önerdiği ve sigara içilen yere çıkartmayı teklif ettiği, bunu da istemeyince yem.. Devamını Göster

3
Hayal kırıklığına uğradım
3

-

Yaşım mekanınızın yaşından ufak, ufak dediğime bakmayın, 60 yaşındayım. Bugün bir doğum günü nedeniyle hep aynı yerde içiyoruz, gün özel, hadi Koço Restaurant'a gidelim dedik, geldik. :) Gönül isterdi ki, yılların Koço Restaurant'ından çıkarken ne iyi ettik, günümüzün özelliğini özel bir mekanla taçlandırdık diyebilelim. Neler yaşadık? Talep etmediğimiz halde gelen salatayı geri gönderdik ama hesap istediğimizde sal.. Devamını Göster

3
Şikayet
4

-

Bu kadar güzel bir manzarası olup da, bu kadar kötü hizmet veren bir restaurant görmedim daha. En azından bir daha gidilemeyeceğini tecrübe etmiş olduk.