Giriş
28.05.22
Çıkış
29.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Tesis Türü

Apart Otel

Konsept/Tema

Aile Dostu
Şehir Oteli

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Kıyıköy Apartları:

Kıyıköy için 2 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Otel
Çocuk Dostu Oteller
4.4/5 Mükemmel
Kıyıköy merkezine 770 m uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
690 TL
5/5 Mükemmel
(2 değerlendirme)
Kıyıköy merkezine 1.4 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
350 TL

Kıyıköy Apart Otelleri

Kıyıköy Apart Otelleri

Trakya'nın en gözde tatil merkezlerinden biri olan Kıyıköy, Kırklareli sınırları içerisinde yer alıyor. Kıyıköy, Vize ilçesine bağlı olan sahil beldelerinden biri. Bölge doğal güzellikleri ve sakinliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Trakya Bölgesi sakinliği, aydın insanları ve konum olarak uzakta olması ile insanlarda merak uyandırıyor. Bölgenin küçük ve sakin yapısı sayesinde hala el değmemiş, imara açılmamış doğal güzellikler korunuyor. Kıyıköy, gerçekten küçük ama bir o kadar da eğlenceli bir bölge. Bölgenin etrafı ormanlarla çevrili ve diğer yüzü de Karadeniz deniziyle çevrilmiş bulunuyor. Trakya Bölgesi'nde bulunan nadir Karaçam ormanları da bu bölgede bulunuyor. Bölgeyi hemen her mevsim ziyaret edebilirsiniz. Fakat Kıyıköy özellikle kış aylarında bir hayli soğuk oluyor. İster yaz tatiliniz ister kış tatiliniz için Kıyıköy otellerini tercih edebilirsiniz. Bölgeye geldiğinizde birçok konaklama seçeneği bulabilirsiniz. Kıyıköy apart otel işletmeleri bölgenin güzelliklerinin farkına vararak ziyaretçileri için unutulmaz bir tatil yaşatıyor. Bölgede bulunan otellere ulaşmakta hiç sıkıntı yaşamıyorsunuz. Otellere şahsi aracınız, toplu taşıma araçları ve şahsi aracınızla rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Kıyıköy Konaklama

Kıyıköy Konaklama

Kıyıköy, bulunduğu konum ve İstanbul'a yakınlığı sebebiyle hemen her mevsim binlerce kişiyi ağırlıyor. Tatilinizi planlarken uzun doğa yürüyüşleri, ekstrem su sporları ve tarihi gezileri rotanıza ekleyebilirsiniz. Bölge misafirlerine hem dinginliği hem de eğlenceyi vadediyor. Kıyıköy, küçük bir belde olmasına karşın konaklama hizmetleri açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahip bulunuyor. Kıyıköy apartları tam pansiyon, yarım pansiyon gibi seçeneklerle hizmet veriyor. Bölgede bulunan tam pansiyon otel işletmeleri uygun fiyatlı hizmet veriyor. İşletmelerde genellikle üç öğün yemek hizmeti bulabilirsiniz. Yarım pansiyon otel işletmeleri de uygun fiyatlı seçenekler arasında yer alıyor. Yarım pansiyon işletmelerinin genelinde sabah kahvaltısı ve akşam yemeği bulunuyor. Öğün seçeneklerini belirleyerek vaktinizi bölgeyi keşfetmeye ayırabilirsiniz. Bölgede bulunan otel işletmelerinin genelinde 7/24 sıcak su, açık büfe kahvaltı ve internet hizmeti bulunuyor. Kıyıköy'de bulunan apart oteller bölgenin mimarisine ve misafirlerinin konforuna uygun dizayn ediliyor. Aileniz, sevdikleriniz ve kalabalık arkadaş gruplarıyla güvenli bir şekilde konaklayabilirsiniz. Yaz aylarında yaşanan yoğunluktan etkilenmemek için bölgeye gitmeden önce rezervasyon yaptırmanız size fayda sağlıyor. Böylece erken rezervasyon fırsatlarını takip edebilir ve tatilinizi daha ekonomik hale getirebilirsiniz.

Kıyıköy Gezilecek Yerler

Kıyıköy Gezilecek Yerler

Kıyıköy, gezilecek yerler konusunda oldukça zengin bir bölge olma özelliği gösteriyor. Kıyıköy etrafında bulunan diğer Trakya ilçelerini ve illerini ziyaret edebilir ve tatilinizi eşsiz kılabilirsiniz. Bölgede bulunan el değmemiş doğal güzellikleri keşfedebilir ve unutamayacağınız bir tatil geçirebilirsiniz. Kıyıköy'de gezilecek yerlerden bazıları ise;

  • Kıyıköy Mağarası, Büyük Kurudere olarak bilinen akarsunun yatağında bulunuyor. Mağaranın ortasından itibaren yan duvarlar ve tavandan akan su sızıntıları yerde küçük bir yeraltı deresi oluşturuyor. Bu arada mağarada bulunan en ilginç canlılar kelebekler ve yarasalar oluyor. Bu kelebeklere mağaranın her yerinde rastlayabilirsiniz.
  • Kıyıköy Liman Hamamı, beldeyi çevreleyen güneş surları altında yer alıyor. Ne yazık ki hamamın tamamı günümüze ulaşamamış durumda. Hamamdan kalan kalıntılar incelendiğinde yapının geç Osmanlı döneminde yapıldığı tahmin ediliyor.
  • Aya Nikola Manastırı, o dönem inşa edilen kaya manastırları arasında en iyi örneklerden biri oluyor. Manastırın üst bölümü geçiş odalarından oluşurken alt kısmında Ayazma bulunuyor. Aya Nikola şifa arayan insanların uğrak noktası oluyor.
  • Kazandere ve Pabuçdere, Kıyıköy'ü iki taraftan çevreliyor. Pabuçdere ve Kazandere'nin denize döküldükleri yerde su sporları yapmak mümkün oluyor. Günümüzde buralarda sandal, kano, deniz bisikleti gibi çeşitli aktiviteler yapılabiliyor. Ayrıca bu bölge balık tutmak için de oldukça uygun bulunuyor.

Kıyıköy Apart Otel Fiyatları

Kıyıköy Apart Otel Fiyatları

Sahip olduğu konaklama imkanları ile Kıyıköy, ziyaretçilerine bir tatilden bekledikleri tüm imkanları sunuyor. Trakya'nın en gözde tatil mekanlarından biri olan Kıyıköy rahat, güvenli ve sakin bir tatil geçirmek için ideal bir lokasyonda bulunuyor. Kıyıköy, Trakya illeri ve civardaki iller tarafından adeta bir kaçış noktası olarak görülüyor. Bu sebeple Kıyıköy, popüler bir tatil noktası haline geliyor. Bölgenin sıklıkla ziyaretçi ağırlamasından dolayı bölgeye gitmeden evvel rezervasyon yaptırmak size fayda sağlayabilir. Ayrıca erken rezervasyon seçeneklerini değerlendirebilir ve bütçenize aşmadan konforlu bir tatil geçirebilirsiniz. Kıyıköy apart otel fiyatları belirlenirken pek çok pek çok kriter göz önüne alınıyor.

  • Otel ve konaklama tercihiniz yaptıktan sonra yararlanmak istediğiniz hizmetlere karar verebilirsiniz. Otellerde almak istediğiniz ekstra hizmetler fiyatta değişimi olmasına sebep oluyor.
  • Otellerin sahip olduğu konum, sunduğu hizmetler, otelin sahip olduğu yıldız sayısı ve odanızın oteldeki konumu fiyatlarda değişim gösteriyor.
  • Kıyıköy 5 yıldızlı otel seçenekleri yüksek kalite ile hizmet veren seçenekler arasında yer alıyor. Otellerin size sunduğu imkanlar düşünüldüğünde otel fiyatları yeterince ekonomik geliyor. Özellikle sezon öncesinde yapılan indirimleri takip edebilir ve bütçenize uygun bir tatil yapabilirsiniz.
  • Kıyıköy otel seçenekleri bölgenin sakinliği ve huzurlu yapısı düşünerek hizmet veriyor. Ailenizle, sevdiklerinizle birlikte bu güvenli otellerde huzurlu bir şekilde konaklayabilir ve eğlenceli bir tatil geçirebilirsiniz.
  • Her bütçe için uygun daha ekonomik bir tatil planı yapıyorsanız Kıyıköy apart otel en uygun seçenekleri misafirlerine hizmet veriyor. Kalabalık tatilleriniz ve grup tatilleriniz içinde tercih edebileceğiniz bu seçenekler yer alıyor.

Kıyıköy Apartları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kıyıköy bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Kıyıköy bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Kıyıköy Apartları - En Uygun Kıyıköy Apart Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Kıyıköy Apartları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Kıyıköy Apartları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Kıyıköy Apartları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Kıyıköy Apartları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.