search icon
Giriş
30 Eylül Per.
Çıkış
01 Ekim Cum.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Kıyıkışlacık Pansiyonları

Kıyıkışlacık için 10 otel listelendi.

Hayal Pansiyon Kıyıkışlacık

Pansiyon
Sahilde
Neredekal.com
4.3/5
Kıyıkışlacık Mah merkezine 7.7 km uzaklıkta
300 TL300 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:300 TL
Tesisi Ara
 • Oda-Kahvaltı

Antique İasos Butik Otel

Otel
İki gezgin için harika
Kıyıkışlacık Mah merkezine 7.5 km uzaklıkta
600 TL600 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:600 TL
Tesisi Ara
 • Oda-Kahvaltı

Urga Butik Otel & Restaurant Beach

Butik Otel
Hayvan Dostu
Neredekal.com
4.7/5
Kıyıkışlacık Mah merkezine 7.8 km uzaklıkta
400 TL400 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:400 TL
Tesisi Ara
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
400 TL
Tesis Fiyatı
Otelz.com
470 TL
400 TL'den başlayan fiyatlarla

Airport Güllük Hotel

Otel
Genç Dostu
Neredekal.com
3.7/5
Kıyıkışlacık Mah merkezine 6.2 km uzaklıkta
299 TL299 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:299 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
299 TL
Odamax
Etstur
299 TL
299 TL'den başlayan fiyatlarla

Güllük Life Otel

Otel
Aile Dostu
Neredekal.com
4.3/5
Kıyıkışlacık Mah merkezine 6.7 km uzaklıkta
484 TL484 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:484 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
461 TL
Etstur
Otelz.com
484 TL
461 TL'den başlayan fiyatlarla

Zenger Hotel

Otel
Neredekal.com
4.1/5
Kıyıkışlacık Mah merkezine 6.7 km uzaklıkta
450 TL450 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:450 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Hermiyas Butik Pansiyon

Pansiyon
Çocuk Dostu
Kıyıkışlacık Mah merkezine 7.0 km uzaklıkta
380 TL400 TL
%5 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:380 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
380 TL
Etstur
Odamax
400 TL
380 TL'den başlayan fiyatlarla

Med-Inn Butik Otel

Butik Otel
Havaalanı Servisi
Neredekal.com
4.4/5
Kıyıkışlacık Mah merkezine 9.7 km uzaklıkta
2.065 TL2.065 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:2.065 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Yalıçapkını Boutique Hotel

Butik Otel
Havaalanı Servisi
Neredekal.com
4.2/5
Kıyıkışlacık Mah merkezine 10.7 km uzaklıkta
546 TL546 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:546 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
519 TL
Etstur
Odamax
546 TL
519 TL'den başlayan fiyatlarla

Akyalı Butik Otel

Butik Otel
Hayvan Dostu
Neredekal.com
3.8/5
(5 değerlendirme)
Kıyıkışlacık Mah merkezine 19.0 km uzaklıkta
550 TL550 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:550 TL
Tesisi Ara
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
299 TL
Otelz.com
Tesis Fiyatı
550 TL
299 TL'den başlayan fiyatlarla

Kıyıkışlacık Pansiyonları

Kıyıkışlacık Pansiyonları

Ege Kıyısı'nda sakin bir köy olan Kıyıkışlacık, Muğla'nın Milas ilçesine bağlı. Tarihi M.Ö 300 yıllarına dayanan bir antik kentle iç içe geçmiş köy, tarihte uzun zaman boyunca birçok farklı medeniyete de ev sahipliği yapmış. Bölgenin ana geçim kaynağı balıkçılık olarak göze çarpıyor. Sıcak ortamı, samimi insanlarıyla köy, misafirlerini ağırlıyor. Az sayıdaki nüfusu, huzurlu ortamı, temiz doğası, şehir karmaşasından uzaklaşmak isteyenlerin bölgeyi tercih etmesindeki önemli nedenler arasında bulunuyor. Bölge bu özellikleri ve barındırdığı tarihiyle her yıl birçok yerli ve yabancı turistin tatil rotasına girmeyi başarıyor. Özellikle tatil dönemlerinde ve yaz aylarında bölgede bir turizm hareketliliği oluştuğu söylenebilir. Bölgeye kendi özel aracınızla ulaşım sağlayabilmeniz mümkün. Keyifli bir yolculukta Çam ormanları arasından güzel manzaraları izleyerek köye varabilirsiniz.Bu eşsiz köyde huzurlu bir tatil geçirirken konaklamak için birçok Kıyıkışlacık otel seçeneği bulabilirsiniz. Kıyıkışlacık pansiyonları tatilini burada geçirmek isteyenler için konforlu ve güvenilir bir tercih oluyor. Pansiyonlarda ailenizle birlikte güvenle konaklayabileceğiniz gibi arkadaş gruplarınızla planlamış olduğunuz tatil için de tercih edebilirsiniz. Yılın her döneminde konaklama imkanı sunan pansiyonlar en yoğun zamanlarını yaz aylarında geçiriyor. Tatilinizi ev rahatlığında bir konaklama hizmetiyle geçirebilir, bütün yılın yorgunluğunu atacak bir tatil yapabilirsiniz. Farklı konumlarda bulunan pansiyonlardan, size uygun olanını seçip, tatil süresince ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kıyıkışlacık Pansiyon Fiyatları

Kıyıkışlacık Pansiyon Fiyatları

Ege'nin mavi sularında eşsiz bir tatil yapabileceğiniz Kıyıkışlacık'da farklı bütçelere uygun pansiyonlar bulabilmek mümkün. Bölgede hizmet veren pansiyonların fiyatları değişkenlik gösterebilir. Kıyıkışlacık pansiyon fiyatları üzerinde etkili olabilecek bazı noktaları açıklayalım.

 • Sahile yakın veya bölgedeki gezilecek yerlere kolayca ulaşım sağlanabilecek noktalarda bulunan pansiyonların fiyatları yüksek oluyor. Tatil planlamanıza göre en uygun yerlerde konaklamak size kolaylık sağlıyor Gezintilerinizi yorulmadan ve kolayca ulaşımınızı sağlayarak yapabilirsiniz ve bu sayede dolu dolu enerjik bir gün geçirebilirsiniz.
 • Günde üç öğün yemek hizmetleri alıp keyifle tatilinizi sürdürebileceğiniz tam pansiyonun konaklama hizmeti yüksek fiyatlı olabiliyor. Bölgede aktif olarak gezintiler yapmayı düşünüyorsanız günde bir veya iki öğün yemek hizmeti alıp düşük bir maliyetle konaklayabilirsiniz.
 • Konaklayacağınız pansiyonda odanızın büyüklüğü ve kullanımınıza sunulan eşyalar da fiyatlar üzerinde belirleyici olabiliyor. Ailenizle veya birkaç arkadaşınızla konaklayacağınız çok yataklı bir pansiyonda fiyatlar yükselebiliyor. Kendinize özel bir mutfak tercih edebileceğiniz pansiyonlarda da fiyatların artabileceğini görebilirsiniz.
 • Gündüz masmavi bir deniz manzarasıyla güne başlayabileceğiniz veya akşam gün batımını keyifle odanızdan takip edebileceğiniz bir odanın da fiyatlarında farklılıklar görülebiliyor.

Tatiliniz için ayırdığınız bütçe ve tatil beklentileriniz doğrultusunda size en uygun oteli seçebilirsiniz.

Kıyıkışlacık En Uygun Pansiyonlar

Kıyıkışlacık En Uygun Pansiyonlar

Kıyıkışlacık, yaz döneminde dinlendirici aynı zamanda denizin keyfini çıkarabileceğiniz bir tatil sunuyor. Farklı bütçe ve kullanıcı profillerine uygun oteller bulunan bölgede rahat bir tatil geçirebilirsiniz. Yaz döneminde bölgede nüfusun bir artış gösterdiği ve bir tatil hareketliliği görülebiliyor. Bu durum konaklama fiyatlarını da yükseltebiliyor. Tatilinizi önceden planlayıp erken rezervasyonunuzu yaparsanız en uygun bütçeyle rahat bir tatil yapabilirsiniz. Erken rezervasyonla ayrıca otelde sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz odayı seçebilir, bununla ilgili bir problem yaşama riskini ortadan kaldırabilirsiniz. Zamanınızın çoğunu dışarıda geçireceğiniz gezgin bir tatil için yarım pansiyon seçeneği uygun olabiliyor. Dışarıda olduğunuz sürece bölgede farklı lezzetlerin tadına bakabileceğiniz, konaklama için ise daha uygun bir fiyat sunan bu seçeneği değerlendirebilirsiniz. Kendi özel mutfağını bulunduran, yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz bir pansiyon seçeneği de sizin için uygun olabiliyor. Ev rahatlığında bir tatil geçirirken aynı zamanda ekonomik bir konaklama hizmeti alabilirsiniz. Bu seçenek de bölgenin uygun konaklama seçenekleri arasında. Bölgede hizmet veren Kıyıkışlacık pansiyonları en uygun fiyatlarla konuklarını ağırlıyor. Sizin için en uygun pansiyonu tabii ki tatil bütçenize göre belirleyebilirsiniz.

Kıyıkışlacık Gezilecek Yerler

Kıyıkışlacık Gezilecek Yerler

Bu doğa harikası köyde tatilinizi keyifle sürdürürken etrafı gezip bazı etkinlikler yapabilirsiniz. Tatilinizi ayrıca bir kültür tatili haline getirebilir, bölgenin keyfini çıkarabilirsiniz. Dolu dolu bir tatil geçirebileceğiniz bölgede gezebileceğiniz bazı yerleri inceleyebilirsiniz.

 • Tertemiz havası ve denizi ile Zeytinlikuyu Plajı'nda keyifli zaman geçirebilirsiniz. Sığ ve güvenli denize çocuklarınızla birlikte rahatça girebilirsiniz. Doğayla iç içe olabileceğiniz bölgede yeşil alanların keyfini çıkarabilir, doğa gezintileri, piknik gibi etkinlikler yapabilirsiniz.
 • Bir balıkçı kasabası olan Kıyıkışlacık Köyü'nde sahil kenarında şirin ve samimi restoranlarda taze balıkların tadını çıkarabilirsiniz.
 • Iasos Antik Kenti, önceleri bir ada üzerine kurulmuş. Antik kent, zamanla bir kısmının dolmasıyla bir yarım adaya dönüşmüş. M.Ö üç binlere kadar yerleşim kalıntıları bulunan kentte surlar, su kemerleri, mezarlar ve bir balık pazarını görebilirsiniz. Roma dönemine ait mezar, heykellerin bulunduğu açık hava müzesi, Bizansa ait su kemerleri tarihe ilginiz varsa ziyaret edebileceğiniz etkileyici yerler olarak ön plana çıkıyor.
 • Deniz manzaralı Zeytinlikuyu Cami, etkileyici mimarisiyle ibadete açık bir mekan. Kolay bir şekilde ulaşıp görebileceğiniz camide ibadet edebilir veya ziyaret edebilirsiniz.

Bölgenin bu noktalarını önceden inceleyip ilginizi çeken yerleri tatil rotanıza ekleyebilirsiniz. Ormanlık alanları arasında ciğerlerinizi tertemiz havayla doldurabileceğiniz Kıyıkışlacık tatil için konuklarını bekliyor. Eğlenirken öğreneceğiniz keyif dolu bir tatil için bölgeyi tercih edebilirsiniz.

Kıyıkışlacık Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kıyıkışlacık Pansiyonları için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Kıyıkışlacık Pansiyonları - En Uygun Kıyıkışlacık Pansiyon Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 2065 TL - 600 TL
Kıyıkışlacık bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Kıyıkışlacık bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Kıyıkışlacık Pansiyonları - En Uygun Kıyıkışlacık Pansiyon Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Kıyıkışlacık Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Kıyıkışlacık Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Kıyıkışlacık Pansiyonları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Kıyıkışlacık Pansiyonları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.