Bafa Gölü Otelleri

En iyi 4 otel, en uygun fiyatlar

Bafa Gölü Otel Fiyatları

Binlerce yıl boyunca değişik uygarlıklara ev sahipliği yapmış Bafa Gölü, tarihi mirası ve muhteşem doğal güzellikleri ile ziyaretçilerini bekliyor...

Ülkemizin sahip olduğu en muhteşem zenginliklerden biri olan Bafa Gölü her tatilcinin mutlaka görmesi gereken yerlerden biri. Bin yıllar boyunca çeşitli uygarlıklara ev sahipliği yapmış olan bafa Gölü arkeolojik ve tarihi değerleri ile harika doğal güzelliklere sahip.

Bafa Gölü otelleri size, zeytin ve çam ağaçları arasında, Bafa Gölü'nün eşsiz doğasıyla iç içe olacağınız unutulmaz bir tatil vaadediyor. Genellikle aile işletmeleri olan Bafa Gölü otelleri samimi ortamı, muhteşem göl manzarası ve doğası ile tam bir dinlenme ve yenilenme yerleridir.

Bafa Gölü otelleri sessiz, sakin, mütevazi ve doğa ile baş başa bir tatil yapmak ..

Daha Fazla Oku »

En İyi 1 Bafa Gölü Oteli

Silva Oliva Hotel & Farm Bafa Gölü

Otel - Milas - 4 Misafir Yorumu

Muğla- Bafa Gölü Milli Parkı sınırları içerisinde yer alan Silva Oliva Hotel & Farm, doğayla iç içe bir konaklama arayışında olan herkese huzur dolu bir seyahat olanağı sunmaktadır. Otel gölün yanı başında yer almakta aynı zamanda manzaralı konaklama birimlerine ev sahipliği yapmaktadır. Konaklamanız sırasında yürüyüş parkurlarında doğayla buluşabilir, meditasyon yaparak tüm stresinizden uzaklaşabilirsiniz.

Silva Oliva Hotel & Farm'ın konaklama birimlerinin her biri özel banyolu ve şöminelidir. Konforunuz için bu birimler havlular ve çeşitli banyo malzemeleriyle donatılmıştır. Odalar yer
... Muğla- Bafa Gölü Milli Parkı sınırları içerisinde yer alan Silva Oliva Hotel & Farm, doğayla iç içe bir konaklama arayışında olan herkese huzur dolu bir seyahat olanağı sunmaktadır. Otel gölün yanı başında yer almakta aynı zamanda manzaralı konaklama birimlerine ev sahipliği yapmaktadır. Konaklamanız sırasında yürüyüş parkurlarında doğayla buluşabilir, meditasyon yaparak tüm stresinizden uzaklaşabilirsiniz.

Silva Oliva Hotel & Farm'ın konaklama birimlerinin her biri özel banyolu ve şöminelidir. Konforunuz için bu birimler havlular ve çeşitli banyo malzemeleriyle donatılmıştır. Odalar yer alan balkonlar harika bir manzaraya sahiptir. Klima ve eşya dolabı ise otelin diğer standart oda özelliklerindendir.

Silva Oliva Hotel & Farm'ın restoran ve barbekü olanakları bulunmaktadır. Tesisin ön bürosu haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Dilerseniz otelde ek yatak olanaklarından faydalanabilirsiniz. Odalar dahil olmak üzere tesis genelinde ücretsiz Wİ-Fi erişiminden ve özel aracınızla ziyaret etmeniz durumunda otopark alanından faydalanabilirsiniz. Doğayla buluşmanıza vesile olan tesisisin genelinde, muhteşem bir dağ manzarası hakimdir ve yaz-kış konaklamak için uygundur

Daha Fazla Bilgi»