Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Yeni Nesil Filtreler

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Kırklareli Merkez Otelleri

Kırklareli Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 4 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Kırklareli Merkez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Tarihi yapıları ile oldukça ilgi çekici bir yer olan Kırklareli Merkez, turistik konaklamalar için pek çok alternatife ev sahipliği yapıyor…

Kırklareli'nin merkezi konumunda olan Kırklareli Merkez, özellikle tarihi yapılar bakımından oldukça zengin bir yer. Kültür mirasları ve tarihi eserleri ile oldukça dikkat çeken Kırklareli Merkez'de, pek çok halk kütüphanesi, cami, hamam, çeşme, şehitlik, külliye, köprü ve türbe yer alıyor. Hatta Kırklareli Merkez'in en çok tümülüs barındıran ilçe olduğunu da söyleyebiliriz. Tüm bunların yanı sıra, birçok kale ve kule kalıntısına da ev sahipliği yapan Kırklareli Merkez'de bir adet de müze yer alıyor.

Gerek iş seyahatlerinizde gerek turistik seyahatlerinizde Kırklareli Merkez otellerinde gönül rahatlığı ile konaklama yapabilirsiniz. Genellikle 3 yıldızlı otellerin yoğunlukta olduğu Kırklareli Merkez otelleri, hem ekonomik hem de konforlu bir konaklama imkanı sunuyor misafirlerine. Modern tasarımlı zarif odalarıyla hizmet veren Kırklareli Merkez otellerinde, yüksek standartlarda bir konaklama deneyimi yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kırklareli Merkez otel fiyatları ise, sahip olduğu imkanlara göre oldukça uygun seçeneklerle çıkıyor karşımıza. Genelde oda fiyatı olarak ücretlendirilen Kırklareli Merkez otel fiyatları, ilkbahar ve sonbahar aylarında biraz artış gösterebiliyor. Otelin bulunduğu konum ve hizmet kalitesi, Kırklareli Merkez otel fiyatlarını etkileyen diğer unsurlar. Genel olarak 2018 Kırklareli Merkez otel fiyatlarının ortalama 190 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de yakın bir zaman içerisinde Kırklareli'ne gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Kırklareli Merkez'i tercih edebilir ve Kırklareli Merkez otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Kırklareli Merkez otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Kırklareli Merkez Hakkında

Oldukça eski çağlara dayanan tarihi ile Kırklareli Merkez, birçok uygarlığa tanıklık etmiştir.

Kırklareli Merkez, Türkiye'nin kuzeybatısında, Marmara Bölgesi'nin Trakya kesiminde yer alan Kırklareli ilinin merkez ilçesidir. Rivayete göre Kırk Kilise'den Kırklareli adını alan il tarım ve sanayi de oldukça gelişmiştir. Özellikle ayçiçeği üretimi oldukça yaygın olarak yapılmaktadır. İğneada, Kıyıköy, Beğendik ve Limanköy Karadeniz sahilinde yer alan yerleşim yerlerinde ise balıkçılık faaliyetleri yürütülmektedir.

Kırklareli gelişmişlik düzeyi oldukça yüksek olan bir ildir. İl genelinde kamu kurum ve kuruluşları, bankalar ile tarihi dokuya sahip birçok yapı yer almaktadır. Yaz aylarında yakın illerden özellikle de İstanbul'dan pek çok kişi tatil için ile gelmektedir. Gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri tesisleri Kırklareli Merkez otelleri sayfasından inceleyebilirler. Ayrıca yine o sayfadan beğendiğiniz ve bütçenize en uygun tesisle iletişime geçerek ön rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Kırklareli doğal güzelleri ile de dikkat çekmektedir. İl sınırları içerisinde yer alan kesinlikle gidip görmeniz gereken yerler arasında; göller, barajlar, mağara, tabiatı koruma alanları, orman içi dinlenme ve mesire yerleri ile plajlar sayılmaktadır. Dupnisa mağarası ve İğneada Longoz ormanları kesinlikle görmeniz gereken yerler arasında ilk sırada yer alıyor.

Kırklareli Merkez'de de halk kütüphaneleri, camiler, tarihi hamamlar, tarihi şehir çeşmeleri, şehitlik, külliye, köprü ve türbeler vardır. Hatta Kırklareli Merkez'in en çok Tümülüs barındıran ilçe olduğunu da söyleyebiliriz. Tüm bunların yanı sıra, birçok kale ve kule kalıntısına da ev sahipliği yapan Kırklareli Merkez'de bir de müze mevcuttur. Kırklareli Merkez'de konaklama yaptığınız zaman boş vakitlerinizde buraları keşfedebilirsiniz.

Kırklareli Merkez otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Lozengrad Hotel
Lozengrad Hotel

-

Merkezi bir konumda

Otel Kırklareli Valiliği'n tam karşısında, merkezi bir konumda bulunmakta, otogara yürüme mesafesinde. Resepsiyon personelleri kibar ve mütevazı. Yalnız gece arayıp ağrı kesici istedim, yoktu, diğer kaldığım otellerin çoğunda otelde ağrı kesici bulunduruyorlar. Otelin odaları umduğumdan genişti. Otelin en üst katındaki roof barın manzarası ve yemekleri güzel, fiyatlar uygun. Her şeyi dört dörtlük olmakla birlikte kahvaltının geliştirilmesi gerektiği kanısındayım.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Royal Bilgiç Hotel
Royal Bilgiç Hotel

-

Odaları temiz ve geniş

Kırklareli'nin biraz dışında olsa da fiyat/performans olarak güzel bir otel. Odaları temiz ve geniş, odada tüm ihtiyaçlar düşünülmüş. Sabah kahvaltısı iyi, yalnız iki gece artarda odama giderken misafir olarak resepsiyona iyi akşamlar dediğim halde resepsiyondaki personel duymamış gibi hiçbir şekilde ne tebessüm etti ne de iyi akşamlar diledi. Sonuç olarak fiyat/performans olarak on numara bir otel.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Royal Bilgiç Hotel
Royal Bilgiç Hotel

-

Odalar çok iyi

Çok beğendim. Odalar çok iyi. Fiyat uygun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Royal Bilgiç Hotel
Royal Bilgiç Hotel

-

Güzel bir otel

Yeni, güzel bir otel. Kırklareli'nde kalınabilecek temiz bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Royal Bilgiç Hotel
Royal Bilgiç Hotel

-

Son derece konforlu, temiz

Kırklareli'nin en güzel oteli. Son derece konforlu, temiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)