search icon
Giriş
28 Eylül Sal.
Çıkış
29 Eylül Çar.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Kırklareli Merkez Otelleri

Kırklareli için 5 otel listelendi.

Lozengrad Hotel

Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
5/5
Merkez merkezine 0.3 km uzaklıkta
365 TL365 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:365 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
347 TL
Etstur
Otelz.com
365 TL
347 TL'den başlayan fiyatlarla

Line Suite Hotel

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4.6/5
Merkez merkezine 0.6 km uzaklıkta
499 TL499 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:499 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
410 TL
Etstur
Otelz.com
499 TL
410 TL'den başlayan fiyatlarla

Butterfly Butik Hotel

Butik Otel
Genç Dostu
Neredekal.com
5/5
Merkez merkezine 25.5 km uzaklıkta
447 TL447 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:447 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
349 TL
Otelz.com
Etstur
447 TL
349 TL'den başlayan fiyatlarla

Royal Bilgiç Hotel

Otel
Şehir Oteli
Neredekal.com
4.8/5
Merkez merkezine 1.3 km uzaklıkta
341 TL341 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:341 TL
İNCELE
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
339 TL
TatilBudur.com
Otelz.com
341 TL
339 TL'den başlayan fiyatlarla

Kaya Palas Hotel

Kent Oteli
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4.2/5
Merkez merkezine 1.2 km uzaklıkta
280 TL280 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:280 TL
Tesisi Ara
  • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
280 TL
Tesis Fiyatı
Otelz.com
399 TL
280 TL'den başlayan fiyatlarla

Kırklareli Merkez Otelleri

Kırklareli Merkez Otelleri

Köklü tarihi, zengin doğası ve kültürü ile bilinen Kırklareli, ülkemizin oldukça işlek yerlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Kırklareli, bulunduğu konum dolayısıyla hem doğu hem batı kültürü ile yoğrulmuş bir şehir. Doğu ve batı arasında adeta köprü görevi gören Kırklareli, tarihi ve antik mekanlar açısından çok zengin. Tarihseverler ve gezginleri kendine çeken bu nadir şehir, mimarisi ve doğal yapısıyla görenleri kendine hayran bırakıyor. Kırklareli özellikle şehir merkezinde bulunan pek çok mekanı ile dikkat çekiyor. Kırklareli'yi gezmeye gelenler, özellikle şehir merkezine yoğunlaşıyor ve çoğunluğu da burada konaklıyor. Gezilip görülebilecek mekanlara yakınlığı ve odak nokta olarak görülen şehir merkezi, konaklama bakımından oldukça uygun seçenekler sunuyor. Tarihin ve doğallığın sentezlendiği bu şehre gelenler, Kırklareli merkez otelleri sayesinde kendilerini tıpkı evlerindeymiş gibi rahat ve güvende hissediyor. Kırklareli merkez otelleri, tatilseverlerin ve gezi aşığı olan herkesin bir otelden ne beklediğini çok iyi biliyor. Bu sayede gelen konuklar en iyi şekilde ağırlanıyor ve buradan ayrılırken yüzleri gülüyor. Oteller, konumları itibarıyla hemen hemen tüm şehre yakın ve elverişli bir lokasyona sahip. Şehrin merkezinde bulunan otellerde konaklayarak tatilinizden pek çok yönden yüksek oranda verim almanız mümkün. Çünkü gideceğiniz yerlere uzak kalmaz ve dolayısıyla da birçok yeri aynı gün içerisinde gezebilirsiniz.

Kırklareli Merkez'de Konaklama

Kırklareli Merkez'de Konaklama

Kırklareli, tarihte pek çok kez el değiştirmiş olduğundan tarihi mekanlar bakımından zengin bir yer olarak karşımıza çıkıyor. Marmara Bölgesi'nde yer alan Kırklareli, özellikle İstanbul'a yakınlığı ile dikkat çekiyor. Geçiş bölgesinde yer alan şehrin iklimi yazları oldukça sıcak olduğu için oldukça fazla tercih ediliyor. Aynı zamanda dağlık bir bölgede yer alan Kırklareli, ormanlar bakımından da oldukça zengin. Dolayısıyla özellikle av meraklısı olanların en sık tercih ettiği yerlerin de başında Kırklareli geliyor. Ekim ve şubat ayları ayları arasında olan avlanma dönemleri arasında Kırklareli dolup taşıyor. Ayrıca ormanların bolluğu sayesinde havası temiz ve tercih edilebilir. Yeşilin hemen her tonuna rastlayabileceğiniz Kırklareli, adeta huzur ve dinginliğin merkezi olarak da karşımıza çıkmakta. Yağlı güreşiyle de ünlü olan ile, mayıs ve haziran aylarında gelerek burada festivalleri ve yapılan müsabakaları da izlemeniz mümkün. Hem yaz aylarında hem de kış aylarında yapılacak etkinlik ve aktivite seçeneklerinin olması sebebiyle, Kırklareli her dönem doluluk yaşıyor. Kırklareli merkez otelleride bu dönemlerde dolup taşıyor. Ayrıca Kırklareli'ne olan ulaşım kolaylıkları da buranın dolup taşmasını sağlayan bir başka neden. Kara yolunun elverişliliğine ek olarak demir yolu ve yakınlarındaki şehirlerde bulunan ve Kırklareli'ye yakın hava yolları ulaşımının da kolaylığı sayesinde Kırklareli, çok fazla tercih edilen bir yer.

Kırklareli Otel Fiyatları

Kırklareli Otel Fiyatları

Kırklareli, doğu ile batının sentezlendiği, geçiş yolları üzerinde bulunan adeta bir köprü görevi görüyor. Konumu sayesinde çokça rağbet görüyor, iklimi sayesinde de turistleri çekiyor. Rotanızı Kırklareli'ye çevirmiş iseniz ya da Kırklareli'ye gitmeyi planlayanlardan iseniz oldukça şanslı sayılıyorsunuz. Çünkü Kırklareli merkez otelleri her şey dahil seçenekleri ile siz değerli misafirlerini ağırlamayı bekliyor. Her şey dahil otellerde yeme içme düzeyinde bulunan tüm hizmetlerden faydalanabilir ve konaklamanızdan alacağınız hazzı maksimum seviyeye getirebilirsiniz. Bu otellerde konaklamayı düşünüyorsanız öncesinde 'her şey' ibaresine dahil edilen hizmet olanaklarına göz atmanızı öneriyoruz. Çünkü çoğunlukla otellerde ye alan aktiviteler ve oda servisleri toplam ücretin dışında tutuluyor. Otellerden gerekli bilgiyi almanız mümkün. Otel fiyatları belirlenirken standart bazı kriterlere önem veriliyor ve bu noktalara bakılarak Kırklareli merkez otel fiyatları değişiklik gösteriyor.

  • Otelin konumu fiyatları değiştiren etkenlerden biri. Merkezde yer alan otellerin fiyatları, sağladıkları avantajlar ile merkeze ve şehir hayatına uzak kesimlere göre fazla olabilmekte.
  • Kırklareli merkez butik otel konseptine göre de fiyatlarda değişmeler yaşanabiliyor.
  • Yemek hizmetinin bulunduğu oteller, diğerlerine oranla daha yüksek fiyatlarda sunulabilmekte.
  • Konaklama yapılacak zaman dilimi de bir başka dikkat edilmesi gereken nokta olarak karşımıza çıkıyor. Rağbetin ve yoğunluğun yaşandığı dönemlerde fiyatlarda artış yaşanabiliyor.

Kırklareli Gezilecek Yerler

Kırklareli Gezilecek Yerler

Türkiye'nin ender güzelliklerine ve tarihi mekanlarına ev sahipliği yapan Kırklareli'ye kadar gelmişken buranın güzelliklerini görmeden gitmemenizi öneriyoruz. Tarihin, doğal güzelliklerin, yeşilin ve huzurun hakim olduğu Kırklareli, ziyaretçilere gezip görebileceği pek çok yer sunuyor. Kırklareli'ye geldikten sonra araç kiralayabilir ya da isterseniz buranın toplu taşıma imkanları ile de bu şehri gezebilirsiniz. Bunun yanında Kırklareli'yi gezebilmek için bir günden daha fazla zaman ayırmanızı öneriyoruz. Çünkü Kırklareli'yi gezmeye bir gün yetmiyor.· Hızır Bey Cami· Babaeski Köprüsü İğneada Longoz Ormanı· Sokullu Mehmet Paşa Köprüsü· Vize Küçük Ayasofya Cami· Dupnisa Mağarası· Aya Nikola ManastırıTrakya'nın en gözde şehirlerinden olan Kırklareli'ye kadar gelmişken elbette sadece bunlarla yetinmeyerek daha pek çok mekanı gezme imkanı bulursunuz. Kırklareli, tarihi, kültürel ve mimari dokusu ile ziyaretçilerine oldukça fazla seçenek sunuyor. Şehrin bünyesinde yer alan daha pek çok han, hamam, höyük, anıt ve kaleleri gezebilir ve bu şehri keşfe çıkabilirsiniz. Erken rezervasyon ve avantajlı teklifleri takipte kalarak Kırklareli merkez ucuz oteller arasından size ve sevdiklerinize en uygun olan otel seçeneğini yakalayabilir veKırklareli'yi de anılarınız arasına katabilirsiniz. Kırklareli'nde hem ruhunuz hem de bedeninizi rahatlatarak buradan tatil keyfinizi maksimum seviyeye çıkartarak ayrılırsınız. Kırklareli, tüm güzelliği ve ihtişamı ile siz değerli misafirlerini bekliyor.

Kırklareli Merkez Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kırklareli Merkez Otelleri için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Kırklareli Merkez Otelleri - En Uygun Kırklareli Merkez Otel Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 339 TL - 499 TL
Kırklareli bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Kırklareli bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Kırklareli Merkez Otelleri - En Uygun Kırklareli Merkez Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Kırklareli Merkez Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Kırklareli Merkez Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Kırklareli Merkez Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Kırklareli Merkez Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.