Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Lüleburgaz Otelleri

Lüleburgaz için {{ (filteredHotels).length}} / 3 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Lüleburgaz Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Lüleburgaz'da tatil yaparak her şeyden uzak ama her yere yakın olursunuz.

Lüleburgaz, Kırklareli'nin güneyinde yer alan en büyük ve en gelişmiş ilçesidir. Lüleburgaz, Kırklareli ilinin güneyinde yer almakta olup, doğuda Tekirdağ ilinin Saray ve Çorlu ilçeleri, batıda Kırklareli ilinin Babaeski ilçesi, kuzeyde Kırklareli ilinin Pınarhisar ilçesi ve güneyde ise Tekirdağ ilinin Hayrabolu ve Muratlı ilçeleriyle komşudur.

Lüleburgaz'a gerek iş amacıyla gerekse de tatil için yerli ve yabancı pek çok kişi gelmektedir. Gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde Lüleburgaz otelleri yer almaktadır.

Lüleburgaz otelleri içerisinde kent otelleri, yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller, pansiyonlar ve lüks oteller tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaktadır.

Lüleburgaz otelleri yaz tatilinin başladığı haziran, temmuz ve ağustos aylarında en yoğun dönemini yaşamaktadır. Bu sebeple yaz aylarında tatil planları içinde Lüleburgaz otelleri kategorisinde yer alan tesislerde konaklama yapmak isteyenlerin mutlaka erken rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.

Lüleburgaz otelleri denize yakın konumda yer almakta olup çoğu yeni yapılan binalardır. Turizm yatırımlarının giderek arttığı Lüleburgaz'da tüm yılın stresini atabilirsiniz.

Lüleburgaz otelleri ve fiyatları Nerdekal.com Lüleburgaz sayfasında yer almaktadır. Bu sayfadan Lüleburgaz'da yer alan tüm otelleri, otel fiyatlarını ve otelleri resimleri ile ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ayrıca bu sayfadan beğendiğiniz Lüleburgaz oteline ön rezervasyonda yaptırabilirsiniz.

Şimdiden sakin ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Lüleburgaz, Kırklareli'nin tarihi ve turistlik en gelişmiş ve büyük ilçelerinden biridir.

Lüleburgaz, Marmara Bölgesi'nin Trakya bölümünde yer alan Kırklareli'nin en gelişmiş ve en büyük ilçesidir. Tarihler boyunca uygarlıklara ev sahipliği yapan Lüleburgaz günümüzde de bu ilgisini korumaktadır.

Lüleburgaz'a yıl içinde hem iş için hem de tatil için pek kişi gelmektedir. Gelenlerin Lüleburgaz'da konaklama yapabilecekleri farklı kategorilerde oteller yer almaktadır. Bu oteller içerisinde, lüks otelleri, kent otelleri, 5 yıldızlı, 4 yıldızlı oteller, 3 yıldızlı oteller, apart otelleri, butik otelleri ve pansiyonları listeleyebiliriz.

Lüleburgaz tarihi dokusu ve doğal güzellikleri ile yaz kış yerli ve yabancı turistlerin tercih ettiği bir konumdadır. Lüleburgaz en yoğun ve en kalabalık dönemini yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında yaşamaktadır. Yaz sezonunda yaşanan bu yoğunlukla birlikte Lüleburgaz otel fiyatları belli oranlarda artmaktadır. Kış aylarında daha uygun olan Lüleburgaz otel fiyatları yaz aylarında tatilin başlamasıyla artışa geçse dahi erken rezervasyon fırsatlarıyla bu artış ekarte edilebilir.

Lüleburgaz otel fiyatları ve otelleri Neredekal.com Lüleburgaz sayfasında yer almaktadır. Bu sayfadan Lüleburgaz'da yer alan tüm otelleri ve Lüleburgaz otel fiyatları ayrıntılı bir şekilde incelenebilmektedir. Hatta beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz otele ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Lüleburgaz Hakkında

Kırklareli’nin en büyük ilçesi olan Lüleburgaz, her bakımdan gelişimi ile dikkat çeken ve Trakya'da görülmesi gereken yerlerden biridir.

Lüleburgaz, Marmara Bölgesi’nin Trakya kesiminde yer alır. Kırklareli’ne bağlı bir ilçe olan Lüleburgaz, Trakya’nın en büyük 4. ilçesi, Kırklareli’nin ise en büyük ilçesidir. Lüleburgaz; Çorlu, Babaeski, Pınarhisar, Hayrabolu ve Muratlı ilçeleri ile komşudur. Lüleburgaz, Kırklareli’nin güney kesiminde yer almaktadır.

Tipik Trakya ikliminin hakim olduğu Lüleburgaz’da yazlar sıcak geçerken kışlar yağışlı ve oldukça soğuk yaşanmaktadır.

Lüleburgaz, Kırklareli’nin en gelişmiş ilçesidir. İlçe hem sanayi ve ticaret bakımından diğer bölgelere göre oldukça gelişmiştir, hem de sosyal ve kültürel anlamda Trakya’nın önde gelen bölgelerindendir.

Bulunduğu bölge itibariyle Lüleburgaz eski bir yerleşim yeridir. Büyük İskender, Roma, Bizans gibi imparatorlukların hakimiyetinden sonra Osmanlı yönetimine geçen Lüleburgaz, günümüzde 1. Dünya Savaşı’ndan itibaren Balkanlar’dan göç eden Türkler’in yaşamaya başladığı bir yer olmuştur.

Günümüzde Lüleburgaz’ın nüfus artış hızı Türkiye ortalamasının oldukça üzerindedir. Bunda en önemli etken Lüleburgaz’ın hızla sanayileşen ve ticari anlamda gelişmiş bir ilçe olmasıdır. Bu nedenle Lüleburgaz Anadolu’nun farklı yerlerinden yoğun şekilde göç almaktadır.

Lüleburgaz’da aynı zamanda tarım da çok gelişmiştir. Halkın büyük çoğunluğu gelirini tarımdan sağlar. Çok verimli topraklara sahip Lüleburgaz’da geniş düzlükleri Ergene sular ve bu alanlarda tarımsal üretim çok yoğundur.

Özellikle son yıllarda yapılan alt yapı, imar ve çevre yatırımları ile hızlı bir şekilde modern bir kent görünümü kazanan Lüleburgaz’da modernleşmenin yanı sıra geçmişi günümüze taşıyan önemli tarihi eserler de mevcuttur. Bunların en başında ise Sokollu Mehmet Paşa Camii ve Külliyesi ve Taşköprü gelmektedir.

Lüleburgaz sahip olduğu ekonomik potansiyel ve turizm kapasitesiyle Marmara Bölgesi’nde geleceğin iddialı bölgelerinden biridir. Sahip olduğu kültürel değerleri, doğal güzellikleri, tarihi yapıları, birbirinden sevimli mekanları, konaklama tesisleri, otelleri ve sıcakkanlı insanları ile Lüleburgaz, Trakya’da mutlaka görülmesi gereken yerlerden…

Lüleburgaz otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Grand Yaman Palace Hotel
Grand Yaman Palace Hotel

-

Şehir gürültüsünden uzak

Çok beğendik, şehir gürültüsünden uzak harika bir tesis. Herkese tavsiye edebileceğim bir yer. Aquaparkı ve odaları muhteşem.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Yaman Palace Hotel
Grand Yaman Palace Hotel

-

Temiz bir otel

Gayet güzel, temiz bir otel. Personeller çok ilgililer, havuzu çok temiz ve aquaparkı şahane. Aile ile geldim ve çok rahat ettik. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Yaman Palace Hotel
Grand Yaman Palace Hotel

-

Düşük fiyat ve kalite

Çok güzel ve çok konforlu bir otel. Düşük fiyat ve kalite.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sts Hotel Lüleburgaz
Sts Hotel Lüleburgaz

-

Odaları sıcak ve temiz

Lüleburgaz'da kaliteli ve sıcakkanlı insanların işletip çalıştığı, şehrin merkezinde yer alan, odaları sıcak ve temiz olan, çeşidi bol açık büfe sabah kahvaltısı olan, kalınabilecek çok güzel bir hotel...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Yaman Palace Hotel
Grand Yaman Palace Hotel

-

Nezih bir tesis

Çok güzel ve nezih bir tesis.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Hotel Lüleburgaz
Mavi Hotel Lüleburgaz

-

Her şey özenle dizayn edilmiş

Mavi Hotel Lüleburgaz, şehrin girişinde, butik konusunda gerçekten tam anlamıyla hizmet sunan bir işletme. Otelde içeri girdikten itibaren her şey özenle dizayn edilmiş ve düşünülmüş. Akşamüzeri ikram edilen soğuk içeceklerden soğuk meyvesine kadar ikramınız için ayrıca teşekkür ederim. Sabah kahvaltısındaki reçel çeşitlerine kadar akılda kalan en büyük özelliklerinden. Tüm ekibe göstermiş olduğu özen ve misafirperverlik için teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Hotel Lüleburgaz
Mavi Hotel Lüleburgaz

-

Elit bir otel

Kapıdan içeri girdiğimizde mis gibi bir koku ve güler yüzlü personel kadrosu ile mükemmel bir karşılama. İş seyahatleri dolayışı ile daha önce birçok hotelde kaldım fakat burası elit bir otel. Tavsiye isterseniz Mavi Hotel Lüleburgaz. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Hotel Lüleburgaz
Mavi Hotel Lüleburgaz

-

Çarşı içinde olması büyük rahatlık

Çarşı içinde olması büyük rahatlık, güzel bir kahvaltı ile de otelden ayrılmak gayet iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Hotel Lüleburgaz
Mavi Hotel Lüleburgaz

-

Hijyenik bir hotel

Temiz, hijyenik bir hotel. Kahvaltısı da gayet hoş. Personellerin güler yüzleri, içten samimiyeti sıcak bir ortam yaratmış. Turistik otel müşterisi muamelesi hayli bir hoşuma gitti. Çok beğendim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Hotel Lüleburgaz
Mavi Hotel Lüleburgaz

-

Harika bir otel

Temizliği, güler yüzlü personeli, zengin kahvaltısı, çarsı içerisinde olan konumu... Lüleburgaz'da tercih edilebilecek birinci sırada olan harika bir otel. Çok memnun kaldım. Bir daha yolum düşerse adres belli; Mavi Hotel Lüleburgaz. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sts Hotel Lüleburgaz
Sts Hotel Lüleburgaz

-

Mükemmel bir otel

Mükemmel bir otel. Cidden çok beğendim. Emeklerimizden dolayı teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sts Hotel Lüleburgaz
Sts Hotel Lüleburgaz

-

Konaklayacağımız tek adres

Bir yakınımızın nişanı için yer ararken epey araştırdım. Annem rahatsız olduğu için düz ayak ve otoparkı olan yer bakıyordum. Çok tesadüf eseri STS Hotel Lüleburgaz'ı buldum. Daha ilk aramamda telefona çıkan resepsiyon yetkilisi Dilber Hanım'ın telefonda yaptığım konuşmaya hakim olması, gerekli açıklamaları tarafıma iletmesi çok güzeldi. Daha sonra konaklayacağımız gün için de rezervasyonu hatırlatması ve otele intikal ettiğimizdeki bizleri karşılamaları çok fevkalade idi. Lüleburgaz için oteli işleten beyefendi kardeşler çok güzel bir yatırım yapmışlar, umarım konaklayan misafirler ilk buldukları gibi bırakırlar, uzun yıllar böyle ilgi ve alakası sıcak bir yerde konaklamak iyi olur. Çünkü bundan sonra konaklayacağımız tek adres olacaktır. Kaldığımız süre içinde hizmet aldığımız tüm otel personeline sonsuz teşekkürler. (Lütfen yorumu okuyan kişiler bunu abartılı yazmadım çok gezdiğim için hoşnut kalmadığım yerin yorumunu direkt işletme sahibine yaparım.)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sts Hotel Lüleburgaz
Sts Hotel Lüleburgaz

-

Kahvaltı ve terası mükemmel

Lüleburgaz'da gördüğüm en güzel hotel konaklaması. Harika, çalışanlar güler yüzlü, kahvaltı ve terası mükemmel. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sts Hotel Lüleburgaz
Sts Hotel Lüleburgaz

-

Gerekli bir oteldi

Gerçekten Lüleburgaz'a gerekli bir oteldi. Doğum günümü teras katında yapmak istiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sts Hotel Lüleburgaz
Sts Hotel Lüleburgaz

-

Burgazada’nın en iyi hotellerinden

Şehir merkezinde otoparkı, terası ve hizmetiyle Burgazada'nın en iyi hotellerinden biri.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sts Hotel Lüleburgaz
Sts Hotel Lüleburgaz

-

Rahat ve samimi

Karşılamasıyla, çalışanlarıyla, kahvaltısı ve odaların ferahlığı ile harika bir otel. Eğer Lüleburgaz gezintisi yapmak isterseniz bu şehirdeki en güvenli, rahat ve samimi bir oteldir. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sts Hotel Lüleburgaz
Sts Hotel Lüleburgaz

-

Rahat ve konforlu

Burgazada'ki en rahat ve konforlu otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sts Hotel Lüleburgaz
Sts Hotel Lüleburgaz

-

Her şeyiyle çok güzel bir otel

Şehir manzarası olsun, lüks olsun, hizmet olsun her şeyiyle çok güzel bir otel. Tavsiye edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sts Hotel Lüleburgaz
Sts Hotel Lüleburgaz

-

Teras katını çok beğendim

Gerçekten çok müthiş bir otel. Teras katını çok beğendim. Şu an yeni açılmanıza rağmen Trakya'da en iyi otellerden birisiniz Hereke'de. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sts Hotel Lüleburgaz
Sts Hotel Lüleburgaz

-

Teras manzarasıyla mükemmel

Odalarıyla, kahvaltısıyla, teras manzarasıyla mükemmel. Lüleburgaz'a gelenler kesinlikle STS Hotel Lüleburgaz'a uğramalı.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sts Hotel Lüleburgaz
Sts Hotel Lüleburgaz

-

Eşsiz teras manzarası

Lüleburgaz'da otoparkı olan ve eşsiz teras manzarasına sahip mükemmel bir şehir oteli.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Hotel Lüleburgaz
Mavi Hotel Lüleburgaz

-

Fiyat konusunda kararsızlar

Fiyat konusunda karar verememişler. Rezervasyon sırasında başka öderken başka. Müdür değil ama çalışan bayanlar samimi ve güler yüzlü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)