Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Kırıkkale Merkez Otelleri

Kırıkkale Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 8 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Kırıkkale Merkez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Geleceğin önemli turizm kentlerinden biri olmaya aday şehirlerimizden biri olan Kırıkkale'nin kent merkezinde, konaklama yapabileceğiniz pek çok otel yer alıyor…

İç Anadolu Bölgesi'nde bulunan Kırıkkale, hemen hemen her köşesinden tarih kokularının yükseldiği bir şehir. Özellikle Kırıkkale Merkez'de, adım attığınız her yerde karşınıza tarihi bir cami, türbe, kale ya da mağara çıkabilir. Kırıkkale'ye geldiğiniz zaman sizi büyüleyici bir tarihi doku karşılayacak. Kültürel zenginlikleri, lezzetli mutfağı ve dini ibadet mekanları ile Kırıkkale, turizm potansiyeli oldukça yüksek bir şehir.

Kırıkkale Merkez ise şehri keşfetmek için harika bir başlangıç noktası. Özellikle iş seyahatlerinizde tercih edebileceğiniz Kırıkkale Merkez otelleri, evinizin rahatlığını sunuyor sizlere.

Kırıkkale Merkez otelleri, işlek caddeler üzerinde bulunuyorlar. Kent merkezindeki önemli yerlere yürüme mesafesinde yer alan Kırıkkale Merkez otelleri, alışveriş merkezleri ve şehir içi ulaşım olanaklarına oldukça yakınlar. Kırıkkale Merkez otellerinde her sabah açık büfe kahvaltı servisi de yapılıyor.

Siz de, özellikle iş seyahati amacıyla Kırıkkale'ye gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Kırıkkale Merkez'i tercih edebilir ve Kırıkkale Merkez otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Kırıkkale Merkez otellerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Şehri keşfetmek için harika bir başlangıç noktası olan Kırıkkale Merkez'de, uygun fiyatlı pek çok konaklama alternatifi bulunuyor…

Hemen hemen her köşesinde tarihi bir iz bulunan Kırıkkale, İç Anadolu Bölgesi'nde yer alan en güzel şehirlerimizden biri. Kırıkkale Merkez'de dolaşırken karşınıza her an bir tarihi cami, türbe, kale ya da mağara çıkabilir karşınıza. Kültürel zenginlikleri, lezzetli mutfağı ve tarihi mekanları ile Kırıkkale Merkez, oldukça büyüleyici bir atmosfere sahip. Günden güne turizm potansiyelini arttıran Kırıkkale'nin kent merkezi, özellikle iş seyahati amacıyla şehre gelenlerin konaklamak için en çok tercih ettiği bölgelerden biri.

Şehri keşfetmek için harika bir başlangıç noktası olan Kırıkkale Merkez, bu anlamda birçok konaklama alternatifine de ev sahipliği yapıyor. Özellikle 3-4 yıldızlı otellerin yoğunlukta olduğu Kırıkkale Merkez otelleri, uygun fiyat seçenekleriyle de dikkat çekiyor.

Kırıkkale Merkez otel fiyatları, her gelir düzeyinden insana hitap edebiliyor. Daha çok otelin hizmet kalitesine ve misafirlerine sunduğu olanaklara göre değişen Kırıkkale Merkez otel fiyatları hem kişi başı hem de oda fiyatı olarak ücretlendiriliyor. Kırıkkale Merkez otel fiyatlarına çoğu zaman kahvaltı da dahil oluyor. Bazı Kırıkkale Merkez otel fiyatları akşam yemeğini de kapsıyor. Genel olarak 2018 Kırıkkale Merkez otel fiyatları 55 TL ile 175 TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Siz de, özellikle iş seyahati amacıyla Kırıkkale'ye gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Kırıkkale Merkez'i tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Kırıkkale Merkez otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Kırıkkale Merkez otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Kırıkkale Merkez otellerini ve Kırıkkale Merkez otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Kırıkkale Merkez Hakkında

Kırıkkale Merkez, 1989 yılında il statüsüne ulaşan Kırıkkale'nin merkez ilçesidir.

Kırıkkale Merkez, İç Anadolu Bölgesi'nde yer alan Kırıkkale'nin merkez ilçesidir. 1920'lerde Mühimmat Fabrikasının temellerinin atılması, Devlet Demir Yolları hattının Kırıkkale'den geçmesi gibi unsurlar şehrin büyümesinde ve gelişmesinde önemli rol oynamıştır. Mühimmat Fabrikasının da Kırıkkale'de kurulup üretime başlamasıyla artan iş gücü, çevre il ve ilçelerden gelen ailelerle sağlanmıştır. Bu da Kırıkkale'nin büyümesi ve nüfusun artmasını sağlamıştır.

Türkiye'de doğup yine Türkiye'de denize dökülen en uzun ırmağımız olan Kızılırmak, Kırıkkale sınırları içerisinden de geçmektedir. Kırıkkale, sınırları içerisinde geçen Kızılırmak'ın etkisi ile de birçok doğal güzelliğe sahiptir.

Kırıkkale Merkez'de 1991 yılında hizmete giren Silah Sanayi Müzesi bulunmaktadır. Silah-San bünyesinde kurulmuş olan müze 1991 yılında gerekli işlemleri yapıldıktan sonra misafirlerinin ziyaretine açılmıştır.

Günümüzde toplamda 299 farklı eserin sergilendiği Silah Sanayi Müzesi'nde 15 ve 20. yüzyıllar arasında Osmanlı ve Avrupa ülkelerine ait silahlar, İstanbul - Tophane'den getirilen silahlar, İkinci Dünya Savaşı dönemi silahları, Anadolu'nun çeşitli yerlerinden ve askeri fabrikalardan toplanarak teknik ve tarihi özellikleri tespit edildikten sonra sergilenmeye başlanmıştır.

Türkiye'nin önemli sanayi merkezlerinden sadece birisi olan Kırıkkale, sınırları içerisinde önemli sanayi kuruluşlarıyla Savunma ve Petro-Kimya sanayi tesislerine ev sahipliği yapmaktadır. Böylesine önemli sanayi kuruşlarını sınırları içinde barındıran Kırıkkale Merkez'e yıl içerisinde yerli ve yabancı pek çok iş adama ve araştırmacı gelmektedir.

Kırıkkale'ye sadece iş değil turizm amacı ile gelenlerin konaklamada gönül rahatlığıyla tercih edebilecekleri Kırıkkale Merkez otelleri tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaktadır.

Kırıkkale Merkez otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Nasa Gold Hotel
Nasa Gold Hotel

-

Kahvaltıda çürük domates

Kahvaltıda çürük domates, bayat çay veriliyor. Çalışanlar ilgisiz, oda servisi istenildiğinde ise, "görevli arkadaş olmadığından servis yapamayız" cevabı alıyorsunuz. Bir daha asla bu otele gitmeyeceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dem Otel
Dem Otel

-

Manzarası çok güzel

Manzarası çok güzel, nezih ortamı ve müşteri memnuniyetine önem veren, Kızılırmak manzaralı, herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dem Otel
Dem Otel

-

Güzel, nezih, ırmağa sıfır

Güzel, nezih, ırmağa sıfır, kaliteli elamanlara sahipler. Müşteri memnuniyetine önem veriyorlar. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dem Otel
Dem Otel

-

Manzarası süper

Manzarası süper. Kızılırmak'a karşı kahvaltınızı ve akşam yemeğinizi yiyebilirsiniz. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Enar Otel
Enar Otel

-

Temiz ve nezih bir otel

Enar Otel gayet temiz ve nezih bir otel. Üç yıldızlı bir otele göre kahvaltısı da çok güzel. Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel 71
Hotel 71

-

Sabah kahvaltısı kötüydü

Çok fazla uzatmayayım, iyi bir otel müşterisiyim, zaruretten bir gece kaldım bu otelde. Bugüne kadar kaldığım en berbat oteldi. Odaların temizliğini, televizyonu, klimayı, hepsini bir kenara koyuyorum da sabah kahvaltısında kokmuş yumurtayı nasıl verirsiniz inanamadım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)