Kemal'in Yeri

₺ ₺
₺ ₺ ₺
Kahve + 2
Bu restaurant menüleri Kahve,Kahvaltı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 6 Fotoğraf
2.7/5
Ortalama
5 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Kemal'in Yeri Hakkında

Kemal’in Yeri, bir çay bahçesinden ziyade bir kameriye. Girişi, Moda’daki diğer çay bahçelerinden biraz daha farklıdır; öyle dışarıya çok açık değil. Ağaçların üzerine oturulmuş gibi geliyor insana; özellikle de deniz tarafındaki 4’lü masalarda otururysanız. Üzerine mermerden plaka konmuş masalarda, eski tip toz şekerliklerden vardır. Bir de kül tablası. İlginçtir ki tatlılar, kurabiyeler, poğaçalar meşhur çayımızın yanında pek güzel eşlik ederler... Hafta sonları denizden yana bakan masalarda yer bulmak hiç kolay değildir. Haftaiçi ise nispeten daha kolaydır... Moda’dan doğru denize bakın, eskileri yad edin.. Bizden söylemesi, o çayın tadını unutmayacaksınız....

Yorum / Değerlendirme

2.7/5
Ortalama
5 değerlendirme
Kemal'in Yeri
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
3/5 Çok İyi
30.07.2015
funda kayaoglu
İyi manzaraya sahip
Ağaçlar sayesinde yazın serin, kışın ise küçük kapalı bölmelerde rahat edeceğiniz, çayın tadına varabileceğiniz ufak bir çay bahçesi. Moda’da daha güzel manzaralı yerler var. Kemal’in Yeri de iyi manzaraya sahip.
3/5 Çok İyi
30.07.2015
funda kayaoglu
İyi manzaraya sahip
Ağaçlar sayesinde yazın serin, kışın ise küçük kapalı bölmelerde rahat edeceğiniz, çayın tadına varabileceğiniz ufak bir çay bahçesi. `Moda`’da daha güzel manzaralı yerler var. Kemal’in Yeri de iyi manzaraya sahip.
1/5 Kötü
01.04.2013
Misafir
Her şeyi sıradan ve kötü
İçmediğin çayın parasını almaya kalkıyorlar.
4/5 Mükemmel
22.02.2013
Misafir
Moda'nın göz bebeği
Moda'nın en manzaralı, en özel yeridir Kemal'in Yeri. Her daim taptaze çayı, günlük kurabiyeleri, simitleri ve "Adalar" manzarası ile içinizi açacak bir mekan.
4/5 Mükemmel
22.02.2013
Tülin Kılıç
Moda'nın göz bebeği
Moda'nın en manzaralı, en özel yeridir Kemal'in Yeri. Her daim taptaze çayı, günlük kurabiyeleri, simitleri ve `Adalar` manzarası ile içinizi açacak bir mekan.