Kaynaşlı Otelleri - Otel Fiyatları

En iyi 2 otel, en uygun fiyatlar

Kaynaşlı Otel Fiyatları

Kaynaşlı, Bolu Dağı'nın eteklerinde yemyeşil doğası ile ziyaretine gelenleri karşılıyor. Kaynaşlı otelleri de gelenlerin konaklamada gönül rahatlığı ile tercih edebilecekleri lokasyonlarda hizmet vermektedir.

Kaynaşlı, Batı Karadeniz'de bulunan Düzce'nin bir ilçesidir. Kaynaşlı, doğuda Bolu, batıda Düzce, güneyde Mudurnu, kuzeyde ise Yığılca ile komşudur.

Karadeniz'de yer almasının da etkisiyle yemyeşil bir doğaya sahiptir Kaynaşlı. İlçeye yıl boyunca iş için ya da tatil için gelen ziyaretçilerin ise konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde oteller hizmet vermektedir. Tüm yıl açık olup hizmet veren otel kategorileri arasında yıldızlı oteller ve butik oteller listelenmektedir. Bu listeden zevkinize ve bütçenize en uygun oteli bulabilirsiniz.

Kaynaşlı otelleri ve Kaynaşlı otel fiyatları bu sayfada fotoğrafları, konumları, iletişim bilgileri ve özellikleri ile listenmektedir. Bu listeden tüm Kaynaşlı otelleri ve Kaynaşlı otel fiyatları ayrıntılı olarak incelenebilmektedir. Ayrıca yine bu sayfadan beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Kaynaşlı oteli ile iletişime geçerk ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Kaynaşlı otelleri merkezi konumda olmasından dolayı kolay ulaşıma sahip tesislerdir. Ayrıca çarşıya, gezilip görülmesi gereken yerlere, iş merkezlerine ve kamu binalarında da oldukça yakın lokasyonlarda bulunmaktadır.

Kaynaşlı otelleri kategorisinde hizmet veren tesislerin konaklama yapan misafirlerin rahatı ve konforu göz önünde bulundurularak tasarlanmış otellerden oluşmaktadır. Gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz Kaynaşlı otelleri kategorisinde yer alan tesislerden birinde ileri tarihli bir konaklama için erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Kaynaşlı otelleri için erken rezervasyon yaptırarak hem ekonomik Kaynaşlı otel fiyatlarından yararlanabilirsiniz hem de dilediğiniz zaman diliminde istediğiniz odada konaklamanızı yapabilirsiniz.

En İyi 2 Kaynaşlı Oteli

Tekir Köy Evi Kaynaşlı

Butik Otel - Kaynaşlı - 16 Misafir Yorumu

Tekir Köy Evi, Düzce'ye bağlı Kaynaşlı Saz Köy'de konuklarını ağırlamaktadır. Yemyeşil bir bahçeye sahip olan tesis tam bir kültür evi niteliğindedir. Otantik bir tarzda dizayn edilmiş tesise adım attığınız anda huzur dolu sakin bir bahçe, yürüyüş parkı içinden geçen dere üzerinde su değirmeni bulunmaktadır. Bahçede ayrıca kamp, karavan ve çadır imkanı vardır. Abhaz kültür geleneğine göre yöresel mutfak ve istendiğinde her türlü yemek servis imkanı bulunmaktadır.

Tekir Köy Evi'nin otantik tarzda döşenmiş konaklama birimlerinde balkon vardır. Tüm birimlerde konforunuz için havlu bulunan duşlu
... Tekir Köy Evi, Düzce'ye bağlı Kaynaşlı Saz Köy'de konuklarını ağırlamaktadır. Yemyeşil bir bahçeye sahip olan tesis tam bir kültür evi niteliğindedir. Otantik bir tarzda dizayn edilmiş tesise adım attığınız anda huzur dolu sakin bir bahçe, yürüyüş parkı içinden geçen dere üzerinde su değirmeni bulunmaktadır. Bahçede ayrıca kamp, karavan ve çadır imkanı vardır. Abhaz kültür geleneğine göre yöresel mutfak ve istendiğinde her türlü yemek servis imkanı bulunmaktadır.

Tekir Köy Evi'nin otantik tarzda döşenmiş konaklama birimlerinde balkon vardır. Tüm birimlerde konforunuz için havlu bulunan duşlu özel banyo yer alır. Uydu yayınına sahip televizyon mevcuttur. Bu evcil havyan dostu tesisteki tüm konaklama birimleri Wi - Fi bağlantılı kablosuz internet ağı ile donatılmıştır.

Otelde her sabah misafirlere leziz bir kahvaltı servis edilmektedir. Tesis bahçesi hamakta yatmak ve yürüyüş yapmak için idealdir. Abhaz kültür geleneğine göre yöresel mutfak ve istendiğinde her türlü yemek servis imkanı bulunmaktadır. Tesis at binicilik popülerdir. Özel araçları ile gelen konuklar için otopark alanı ücretsizdir

Daha Fazla Bilgi»

Fenerbahçe Sk Topuk Yaylası Tesisleri Kaynaşlı

Otel - Kaynaşlı - 10 Misafir Yorumu

Kulübümüzün, Düzce'nin Kaynaşlı İlçesi'ndeki Topuk Yaylası mevkisinde yaptırdığı, tüm takımlarımıza kamp imkanı sunacak ve üyelerimize de hizmet verecek Topuk Yaylası Kamp ve Dinlenme Tesisleri hizmete girdi.

Temeli 27 Mayıs 2010'da atılan tesis, 13 aylık bir çalışmanın ardından hizmet vermeye hazır hale getirildi.

Düzce'nin Kaynaşlı ilçesi sınırlarındaki Topuk Yaylası'nda bulunan Fenerbahçe Spor Kulübü Topuk Yaylası Kamp ve Dinlenme Tesisleri 150 dönümden büyük bir arazi üzerinde ve 2 bin 500 metrekarelik bir alanda inşa edildi.

8 bin 091 metrekarelik inşaat alanı ile tamamı doğal ahşap
... Kulübümüzün, Düzce'nin Kaynaşlı İlçesi'ndeki Topuk Yaylası mevkisinde yaptırdığı, tüm takımlarımıza kamp imkanı sunacak ve üyelerimize de hizmet verecek Topuk Yaylası Kamp ve Dinlenme Tesisleri hizmete girdi.

Temeli 27 Mayıs 2010'da atılan tesis, 13 aylık bir çalışmanın ardından hizmet vermeye hazır hale getirildi.

Düzce'nin Kaynaşlı ilçesi sınırlarındaki Topuk Yaylası'nda bulunan Fenerbahçe Spor Kulübü Topuk Yaylası Kamp ve Dinlenme Tesisleri 150 dönümden büyük bir arazi üzerinde ve 2 bin 500 metrekarelik bir alanda inşa edildi.

8 bin 091 metrekarelik inşaat alanı ile tamamı doğal ahşap malzemeden yapılan tesisin kullanım alanı, üzeri açık spor alanları ve bunlara bağlı ek tesislerle birlikte 8 bin 605 metrekareyi buluyor.

Tesiste 1 adet 68 X105 metre ebatlarında çim futbol sahası, 1 adet 40X60 metre ebatlarında çim antrenman sahası ve 40'ı dubleks toplam 80 oda bulunuyor.

Tesiste ayrıca otopark, 210 metrekarelik bir fitness merkezi, göle bakan 330 metrekarelik bir restoran, 160 metrekarelik çok amaçlı salon, Türk hamamı, buhar odası, sauna ve masaj odaları ile birlikte, yürüme ve koşu parkurları gibi bölümler de yer alıyor.

Tüm bunların yanı sıra sporcularımızın ve Düzce halkının alışveriş yapma zevkini de yaşamaları amacıyla 1 adet Fenerium mağazası da tesislerimizde yer alıyor

Daha Fazla Bilgi»