Kars Merkez Otelleri

Tarihi ve doğal güzelliklerin bir bütün halini aldığı Kars Merkez’de, konaklama yapabileceğiniz pek çok otel bulunuyor…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Kars Merkez Otelleri

Toplam 14 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Güler yüzlü personel"

"Doğu'nun en güzel otellerinden"

10

Misafir yorumu

4 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 63 09
Çamkar Otel Sarıkamış
Çamkar Otel Sarıkamış

Çamkar Otel Sarıkamış

Tatilsepeti çağrı merkezi 0 850 600 10 20

Tatilsepeti

En uygun oda fiyatı

460 TL

En Uygun Fiyata Git

Kars Merkez Otelleri ve Kars Merkez Otel Fiyatları

Tarihi ve doğal güzelliklerin bir bütün halini aldığı Kars Merkez'de, konaklama yapabileceğiniz pek çok otel bulunuyor…

Türkiye'nin kuzeydoğu kesiminde bulunan Kars'ın şehir merkezi, ülkemizin en yüksek şehir merkezi olma özelliği taşıyor. Çeşitli etnik kökenli kişilerin beraber yaşadığı Kars Merkez'de kültürel farklılıklar ve zenginlikler hemen göze çarpıyor. Bu yönüyle Kars Merkez'in oldukça kozmopolit bir nüfusu olduğunu söyleyebilmek mümkün.

Geçmişte Begratlı Krallığı'na ve Cenub-u Garbi Kafkas Hükümeti'ne başkentlik yapmış olan Kars Merkez, ülkemizde herhangi bir ülkeye başkentlik yapmış nadir il merkezlerinden biri aynı zamanda. Ermenistan sınırının hemen yanı başında bulunan Kars Merkez, tarihi ve kültürel açıdan fazlasıyla zengin bir bölge.

Çeşit çeşit heykellerin süslediği sokakları, Rus mimarisinin en iyi örneklerini teşkil eden evleri, yöresel mutfağı ve tarihi yapıları ile Kars Merkez, son zamanlarda turistik açıdan bir hayli ilgi görmeye başladı. Bu durum Kars Merkez'de konaklama ihtiyacını da beraberinde getirmiş oldu.

Bu anlamda Kars Merkez'de pek çok konaklama alternatifinin bulunduğunu söyleyebiliriz. 2 ve 3 yıldızlı otellerden 5 yıldızlı otellere ve büyük kent otellerine kadar birçok seçenek yer alıyor Kars Merkez otelleri arasında.

Eğer Kars'a iş ya da turistik gezi amacıyla gelmeyi planlıyorsanız, konaklamak için Kars Merkez otellerinin son derece ideal olduğunu söyleyebiliriz. Kars Merkez otellerinin pek çok yere yürüme mesafesinde olması, misafirlerin işlerini fazlasıyla kolaylaştırıyor. Turistik seyahat için Kars'a geldiğinizde, Kars Merkez otellerinden birçok tarihi yapıya yürüyerek ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte bazı Kars Merkez otelleri, Ani Harabeleri ve Sarıkamış Kayak Merkezi'ne servis hizmeti de sunuyor. Kars Merkez otellerinin Kars Havalimanı'na olan yakınlığı ise, iş amaçlı konaklamalarda yine bu bölgeyi tercih edilebilir kılıyor. Düşünün bir kere, otelde kahvaltınızı yaptıktan sonra, harika bir şehir turuna rahatlıkla çıkabilirsiniz Kars Merkez otellerinde konaklayarak.

Kars Merkez otellerinde konakladığınız süre boyunca, Kars Kalesi'ni, Kars Müzesi'ni, Kars Beylerbeyi Sarayı'nı ve Topçuoğlu Hamamı'nı görmeyi sakın ihmal etmeyin.

Eğer yakın bir zaman içerisinde iş ya da turistik amaçlı olarak Kars'a gelmeyi planlıyorsanız, konaklamak için Kars Merkez'i seçebilir ve Kars Merkez otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Turistik gezi amacıyla şehre gelenlerin tercih ettiği Kars Merkez otelleri, fiyatlarıyla da bir hayli dikkat çekiyor…

Ülkemizin en yüksek şehir merkezi olan Kars Merkez, Türkiye'nin kuzeydoğu kesiminde yer alıyor. Oldukça kozmopolit bir nüfus yapısına sahip olan Kars Merkez'de var olan kültürel farklılıkları ve zenginlikleri fark etmemek işten bile değil.

Kars Merkez'in geçmişi de kendisi kadar fazlasıyla şaşalı. Öyle ki, geçmiş dönemlerde Kars Merkez, Begratlı Krallığı'na ve Cenub-u Garbi Kafkas Hükümeti'ne başkentlik yapmış. Bu yönüyle Kars Merkez, ülkemizde herhangi bir ülkeye başkentlik yapmış ender şehir merkezlerinden biri olma özelliği taşıyor. Ermenistan sınırının yanı başında, tarihi ve doğal güzellikleriyle göz dolduran Kars Merkez, harika bir şehir gezisinin başlangıç noktası olabilecek nitelikte bir yer.

Son zamanlarda Kars Merkez, turizm potansiyelini bir hayli arttırmaya başladı. Bizce Kars'ı keşfetmek için geç bile kaldık. Çünkü öyle bir yer ki Kars Merkez, Rus mimarisinin en iyi örneklerini teşkil eden evlere, adım başı karşımıza çıkan çeşit çeşit heykellere, pek çok tarihi yapıya ve leziz bir mutfağa ev sahipliği yapıyor.

Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuzda, Kars Merkez'in konaklamak için oldukça ideal bir bölge olduğunu görebilmemiz mümkün. Bu anlamda pek çok konaklama alternatifi bulunuyor Kars Merkez'de. Kars Merkez otel fiyatları ise, bu seçenekler arasında karar vermenizi kolaylaştıracak en önemli unsurlardan biri olarak ön plana çıkıyor.

Öncelikle Kars Merkez otel fiyatlarının fazlasıyla değişken olduğunu belirtmekte yarar var. Hizmet kalitesi, Kars Merkez otel fiyatlarını en çok etkileyen unsurlardan biri. İş ya da turistik gezi amacıyla tercih edilen Kars Merkez otelleri, misafirlerin beklentileri doğrultusunda hizmetler veriyor ve doğal olarak fiyatlar da buna göre şekilleniyor. Otelin bulunduğu konum da Kars Merkez otel fiyatlarını etkiliyor ancak Kars Merkez'de yer alan otellerin birçoğu zaten ulaşım anlamında büyük kolaylık sağlıyor misafirlerine. Yine de her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Kars Merkez'de. Genel olarak 2017 Kars Merkez otel fiyatlarının 65 TL ile 390 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Kars Merkez'e geldiğinizde görmenizi önerdiğimiz yerler ise şu şekilde; Kars Kalesi, Kars Müzesi, Kars Beylerbeyi Sarayı ve Topçuoğlu Hamamı.

Siz de, iş seyahati ya da turistik bir şehir gezisi amacıyla Kars'a gelmeyi düşünüyorsanız eğer, konaklamak için Kars Merkez'i tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Kars otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Kars Merkez otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Kars Merkez otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Konak Hotel
Konak Hotel

-

Temizliği, rahat yatakları, sessiz ortamı

4 kişilik bir aile olarak kasım ayının ortasında Giresun gibi ılıman bir şehirden, sıcaklığın -3'ü gösterdiği bir kente geldiğinizde, geceleyin normalde yorganın üzerine battaniye atarak uyumanız gerekirken, bu otelde yorganı üzerinizden atıyorsunuz, olmadı kalorifer peteğini kapatıyorsunuz, o da olmadı pencereyi açıyorsunuz. İşte öylesine sıcak bir ortam, bunun üzerine bir de personelin sıcaklığını ilave ederseniz... Temizliği, rahat yatakları, sessiz ortamı, manzarası, kaliteli malzemeler, ulaşımı, otoparkı, kahvaltısı, vs... Tam anlamıyla birkaç yıldızı hak eden bir otel. Sakın ha yıldız takılmasın, yoksa bir daha yolumuz düşerse bu kadar uygun fiyata o otelde kalmamız mümkün olmaz. Artık Kars'ta bir evimiz varmış gibi hissediyoruz. (Not: Bu görüşlerim aynı zamanda eşim ve çocuklarımın da görüşüdür.)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Katerina Sarayı
Hotel Katerina Sarayı

-

Buram buram tarih

Buram buram tarih kokan, Kars Kalesi'nin eteklerinde ve Kars çayının yanından akması ayrı bir farklılık. Parayla satın alınamayan bazı anlar vardır ve ben bunu tattım, sizlerin de bunun tadına varmanız dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Katerina Sarayı
Hotel Katerina Sarayı

-

Aile işletmeciliğinin güveni

Çok tarihi ve güzel bir mekan. Kars Kalesi'nin eteklerinde, eşsiz Rus mimarisi ve güler yüzlü çalışanları ve aile işletmeciliğinin güveniyle görmeniz gereken bir mekan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Katerina Sarayı
Hotel Katerina Sarayı

-

Çok anlayışlı ve güler yüzlüler

Hotel tarihi özelliği olan çok güzel bir bina ve çalışanlar ve yetkililer çok anlayışlı ve güler yüzlüler. İnşallah tekrar geleceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
Konak Hotel

-

Çalışanlar çok yakın

Ayın on yedisinde üç günlüğüne üç kardeş ve samimi bir arkadaşımla beraber Kars'a gittik. Üç gün boyunca konak otelde kaldık. Şahsen benim çok hoşuma gitti. En çok oradaki çalışan arkadaşların yakınlığı ve samimi ilgisi. İnanin bu ilgiyi kaldığım beş yıldızlı otelde görmedim. Aynı zamanda beş yıldız ayarında Kars yöresel kahvaltılık çeşitleriyle, zengin kahvaltısıyla, hizmetleriyle, samimi bir şekilde havaalanına kadar yolcu ettiler. İki kardeşim ve arkadaşımda çok memnun kaldılar. Onun için tüm Konak Hotel çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi iletirim. İnşallah tekrar nasip olur da tekrar görüşürüz. Aynı zamanda Kars esnafına da teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
Konak Hotel

-

Çok memnun kaldım

Kars'a gelmeden önce ilk önce konaklayacağım yeri ayarlamak için internet üzerinden inceleme yaptım ve Konak Hotel hakkında çok olumlu yorumlar okudum ve Kars'a geldiğim an otelden yer ayırttım ve okuduğum yorumlar vermiş olduğum kararda etkili oldu ve çok memnun kaldım. Güler yüzlü personel, çok ama çok hijyenik ve temiz odalar. Eğer yolunuz Kars'a düşer ve konaklama ihtiyacınız olursa kesinlikle tavsiye edebilirim. Otel sahibine ve çalışan arkadaşlara çok teşekkür ederim. Karamanlı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
Konak Hotel

-

Temizliği bizi çok mutlu etti

Erzurum-Kars gezimizin son durağında başka bir yerde yer ayırtmıştık... Ancak yerleşmek üzere gittiğimizde arkadaşımla ayrı odalarda ve yabancılarla kalacağımızı öğrenince bütün keyfimiz kaçtı ve hemen arayışlara başladım... Sonucunda da Neredekal.com'a yolum düştü... En çok tavsiye edilen Konak Otel'i aradık... Çok yakın davrandılar... Hemen yer ayırttık... Bizi almak üzere araba gönderen Murat Bey'in ilgisi, otelin konumu, rahatlığı ve temizliği bizi çok mutlu etti... Kendisine misafirperverliği, ilgisi, anlayışı ve güler yüzü için teşekkür borçluyuz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
Konak Hotel

-

Bizi fazlasıyla memnun etti

Eşimle beraber Türkiye genelinde yüzlerce otelde kaldık. Bu kadar temiz, çalışanların yakınlığı ve Kars gibi yerde böyle bir otelde kalmak bizi fazlasıyla memnun etti. Konak Hotel çalışanlarına ve böyle bir hizmet sunanlara teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
Konak Hotel

-

Konumu harika, çalışanlar güler yüzlü

Konumu dolayısı ile kusursuz bir otel. Tren garında sizi karşılamaları ve otele bırakmaları çok ince bir hareket. Bu konuda Murat Bey'e teşekkürlerimi iletiyorum. Hem konaklama konusunda, hem de Kars adına yapılan yönlendirmelerden (araba kiralama, nerelere gidelim, ne yiyelim, vs.) memnun kaldık. Fiyatı da baz alırsak gayet rahat bir şekilde tercih edilebilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
Konak Hotel

-

Kars'ta kalınabilecek iyi bir otel

Merkezde olması büyük bir avantaj, Kars Kalesi, vs. gibi tarihi yerlere yürüyerek ulaşabiliyorsunuz. Geldiğiniz noktadan sizi karşılayıp, otele getirmeleri büyük bir incelikti. Odalar temiz, geniş ve rahat. Çalışanlar oldukça güler yüzlü. Sabah kahvaltısı ise umduğumdan iyi çıktı. Araba kiralama gibi konularda da yardımcı oluyorlar. Kendim ve arkadaşlarım adına başta Murat Bey olmak üzere, tüm çalışanlara teşekkürlerimi sunuyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Kent Ani
Hotel Kent Ani

-

On numara bir otel

Kars gibi bir şehirde her şeyi ile on numara bir otel... Temizliğe önem veren, süper açık büfe kahvaltısı olan bir otel. ;)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Temel
Hotel Temel

-

Oldukça samimi ortam

Oldukça samimi ortam. Sessiz, sakin. Rahat. Süper valla. Ne olacaktı, Kars'ta termal otel mi arıyordunuz?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Büyük Kale Hotel
Büyük Kale Hotel

-

Temiz ve güzel hizmet

Manzaraya karşı rakını yudumlamak gibisi yok. Öldürülmüş soğan mezesi, temiz ve güzel hizmet, gidilmeye değer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Büyük Kale Hotel
Büyük Kale Hotel

-

Tavsiye ediyorum

Hizmet, mimari ve konfor yönünden Kars'ta konaklayabileceğiniz en iyi otel bence.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
Konak Hotel

-

Gidin, görün, kararınızı verin

Konak Hotel Kars'ın en iyi otellerinden biri. Daha önce Kars'ta üç farklı otelde konakladım, en iyisi bu diyebilirim. Çalışanların saygılı yaklaşımı ve otel dekoru mükemmel diyebilirim. Sizlere tavsiyem, gidin, görün, kararınızı verin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
Konak Hotel

-

5 yıldızlı otel ayarında

Öncelikle kalmış olduğum Konak Hotel sahiplerini Allah utandırmasın, Kars'a yakışır güzel bir otel yaptırmışlar. Çalışanlar olsun, temizlik olsun mükemmel. Seyahatlerimde gördüğüm klas ve dizayn olarak 5 yıldızlı otel ayarında bir otel. Resepsiyonundan mutfağına kadar mükemmel. Benim yazacak birçok şeyim var, bu yazımda kendilerine çok ama çok teşekkür ederiz bizi ağırladıkları için. İyi çalışmalar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
Konak Hotel

-

Tavsiye ediyorum

Çok lüks ve ekonomik bir otel. Turizm kenti Kars'a yakışan bir otel olmuş.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
Konak Hotel

-

Kalite ve temizlik

Otel dizayn ve konfor bakımından mükemmel diyebilirim. Temizlik oldukça iyi. Yöresel kahvaltı çeşidi sayıca fazla ve lezzetli. Kısacası, fiyat/kalite bakımından Kars'ın en cazip oteli diyebilirim. Gidin, görün. Ben memnun kaldım. Umarım sizler de memnun kalırsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
Konak Hotel

-

Fiyat çok makul

Kars standartlarının çok üstünde bir otel. Fiyat çok makul. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
Konak Hotel

-

Huzur ve hizmet bir arada

Geçen hafta kaldığım Konak Hotel'in konfor ve hizmetinden çok memnun kaldım. Kars'ta gerçek anlamda fiyatını hak eden tek otel diyebilirim. Pazarlamacıyım, her 15 günde bir kalıyorum. Oda konforu, kahvaltı, güler yüz, her şey harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
Konak Hotel

-

Harika bir otel

Ben kaldım. Mükemmel bir otel. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
Konak Hotel

-

En rahat otellerden

Kars'taki en rahat otellerden biri, muhteşem. Kars Kalesi manzarası, şehir merkezi içinde oluşu da ayrıcalıklar arasında. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Büyük Kale Hotel
Büyük Kale Hotel

-

Rahat, sıcak ve hizmet güzel

Rahat, sıcak ve hizmet güzel. Kars' ta konaklamak için birinci sıraya girebilecek bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Büyük Kale Hotel
Büyük Kale Hotel

-

Seçkin bir kadrosu var

Hizmette sınır yok. Seçkin bir kadrosu var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Kent Ani
Hotel Kent Ani

-

Rahat bir mekan

Dinlenebileceğiniz rahat bir mekan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Kent Ani
Hotel Kent Ani

-

Süper açık büfe kahvaltısı olan bir otel

Temizliğe önem veren süper açık büfe kahvaltısı olan bir otel. Kars gibi bir şehirde her şeyi ile on numara bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Ani Hotel
Grand Ani Hotel

-

Güler yüzlü personel

Kars ilinde kalabileceğiniz nezih, temiz, güler yüzlü personeli bünyesinde bulunduran güzel bir otel, hava alanından transfer de mümkün.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Ani Hotel
Grand Ani Hotel

-

Doğu'nun en güzel otellerinden

Kars'ın en hatta Doğu Anadolu'nun en güzel otellerinden biri Grand Anı Hotel. Kesinlikle tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Ani Hotel
Grand Ani Hotel

-

Anadolu otellerine göre güzel

Yeri güzel, kahvaltı güzel. Anadolu otellerine göre güzel bir otel çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Ani Hotel
Grand Ani Hotel

-

Merkezi konum

Son derece temiz ve düzgün bir otel, yeri de merkezdeki her yere yuürüme mesafesi, tavsiye edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)