Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Kars Merkez Otelleri

Kars Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 17 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

{{ newGenerationFilterTitles[item] }}
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Kars Merkez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Tarihi ve doğal güzelliklerin bir bütün halini aldığı Kars Merkez'de, konaklama yapabileceğiniz pek çok otel bulunuyor…

Türkiye'nin kuzeydoğu kesiminde bulunan Kars'ın şehir merkezi, ülkemizin en yüksek şehir merkezi olma özelliği taşıyor. Çeşitli etnik kökenli kişilerin beraber yaşadığı Kars Merkez'de kültürel farklılıklar ve zenginlikler hemen göze çarpıyor. Bu yönüyle Kars Merkez'in oldukça kozmopolit bir nüfusu olduğunu söyleyebilmek mümkün.

Geçmişte Begratlı Krallığı'na ve Cenub-u Garbi Kafkas Hükümeti'ne başkentlik yapmış olan Kars Merkez, ülkemizde herhangi bir ülkeye başkentlik yapmış nadir il merkezlerinden biri aynı zamanda. Ermenistan sınırının hemen yanı başında bulunan Kars Merkez, tarihi ve kültürel açıdan fazlasıyla zengin bir bölge.

Çeşit çeşit heykellerin süslediği sokakları, Rus mimarisinin en iyi örneklerini teşkil eden evleri, yöresel mutfağı ve tarihi yapıları ile Kars Merkez, son zamanlarda turistik açıdan bir hayli ilgi görmeye başladı. Bu durum Kars Merkez'de konaklama ihtiyacını da beraberinde getirmiş oldu.

Bu anlamda Kars Merkez'de pek çok konaklama alternatifinin bulunduğunu söyleyebiliriz. 2 ve 3 yıldızlı otellerden 5 yıldızlı otellere ve büyük kent otellerine kadar birçok seçenek yer alıyor Kars Merkez otelleri arasında.

Eğer Kars'a iş ya da turistik gezi amacıyla gelmeyi planlıyorsanız, konaklamak için Kars Merkez otellerinin son derece ideal olduğunu söyleyebiliriz. Kars Merkez otellerinin pek çok yere yürüme mesafesinde olması, misafirlerin işlerini fazlasıyla kolaylaştırıyor. Turistik seyahat için Kars'a geldiğinizde, Kars Merkez otellerinden birçok tarihi yapıya yürüyerek ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte bazı Kars Merkez otelleri, Ani Harabeleri ve Sarıkamış Kayak Merkezi'ne servis hizmeti de sunuyor. Kars Merkez otellerinin Kars Havalimanı'na olan yakınlığı ise, iş amaçlı konaklamalarda yine bu bölgeyi tercih edilebilir kılıyor. Düşünün bir kere, otelde kahvaltınızı yaptıktan sonra, harika bir şehir turuna rahatlıkla çıkabilirsiniz Kars Merkez otellerinde konaklayarak.

Kars Merkez otellerinde konakladığınız süre boyunca, Kars Kalesi'ni, Kars Müzesi'ni, Kars Beylerbeyi Sarayı'nı ve Topçuoğlu Hamamı'nı görmeyi sakın ihmal etmeyin.

Eğer yakın bir zaman içerisinde iş ya da turistik amaçlı olarak Kars'a gelmeyi planlıyorsanız, konaklamak için Kars Merkez'i seçebilir ve Kars Merkez otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Turistik gezi amacıyla şehre gelenlerin tercih ettiği Kars Merkez otelleri, fiyatlarıyla da bir hayli dikkat çekiyor…

Ülkemizin en yüksek şehir merkezi olan Kars Merkez, Türkiye'nin kuzeydoğu kesiminde yer alıyor. Oldukça kozmopolit bir nüfus yapısına sahip olan Kars Merkez'de var olan kültürel farklılıkları ve zenginlikleri fark etmemek işten bile değil.

Kars Merkez'in geçmişi de kendisi kadar fazlasıyla şaşalı. Öyle ki, geçmiş dönemlerde Kars Merkez, Begratlı Krallığı'na ve Cenub-u Garbi Kafkas Hükümeti'ne başkentlik yapmış. Bu yönüyle Kars Merkez, ülkemizde herhangi bir ülkeye başkentlik yapmış ender şehir merkezlerinden biri olma özelliği taşıyor. Ermenistan sınırının yanı başında, tarihi ve doğal güzellikleriyle göz dolduran Kars Merkez, harika bir şehir gezisinin başlangıç noktası olabilecek nitelikte bir yer.

Son zamanlarda Kars Merkez, turizm potansiyelini bir hayli arttırmaya başladı. Bizce Kars'ı keşfetmek için geç bile kaldık. Çünkü öyle bir yer ki Kars Merkez, Rus mimarisinin en iyi örneklerini teşkil eden evlere, adım başı karşımıza çıkan çeşit çeşit heykellere, pek çok tarihi yapıya ve leziz bir mutfağa ev sahipliği yapıyor.

Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuzda, Kars Merkez'in konaklamak için oldukça ideal bir bölge olduğunu görebilmemiz mümkün. Bu anlamda pek çok konaklama alternatifi bulunuyor Kars Merkez'de. Kars Merkez otel fiyatları ise, bu seçenekler arasında karar vermenizi kolaylaştıracak en önemli unsurlardan biri olarak ön plana çıkıyor.

Öncelikle Kars Merkez otel fiyatlarının fazlasıyla değişken olduğunu belirtmekte yarar var. Hizmet kalitesi, Kars Merkez otel fiyatlarını en çok etkileyen unsurlardan biri. İş ya da turistik gezi amacıyla tercih edilen Kars Merkez otelleri, misafirlerin beklentileri doğrultusunda hizmetler veriyor ve doğal olarak fiyatlar da buna göre şekilleniyor. Otelin bulunduğu konum da Kars Merkez otel fiyatlarını etkiliyor ancak Kars Merkez'de yer alan otellerin birçoğu zaten ulaşım anlamında büyük kolaylık sağlıyor misafirlerine. Yine de her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Kars Merkez'de. Genel olarak 2018 Kars Merkez otel fiyatlarının 65 TL ile 390 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Kars Merkez'e geldiğinizde görmenizi önerdiğimiz yerler ise şu şekilde; Kars Kalesi, Kars Müzesi, Kars Beylerbeyi Sarayı ve Topçuoğlu Hamamı.

Siz de, iş seyahati ya da turistik bir şehir gezisi amacıyla Kars'a gelmeyi düşünüyorsanız eğer, konaklamak için Kars Merkez'i tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Kars otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Kars Merkez otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Kars Merkez Hakkında

Tarihi binaları, hareketli caddeleri, restoranları ve kalesi ile büyüleyici bir şehir merkezi; Kars Merkez…

Son dönemlerde Kars, oldukça popüler bir rota haline geldi. Bunda en büyük etken hiç şüphesiz gezi bloggerlarının Doğu Ekspresi ile çıktıkları Kars yolculukları ve bu yolculuk süresince yaşadıkları deneyimleri ballandıra ballandıra anlatmaları. Biz de bu yazılardan birinden esinlenip Doğu Ekspresi ile Kars'a doğru yola çıktığımızda, anlatılanlarının az bile olduğunu gördük.

Kars gerçekten de çok güzel bir şehir. Özellikle şehir merkezi mimarisi ile göz dolduruyor. Kars Merkez'in sokaklarında dolaşırken kendinizi bir Avrupa şehrinde hissetmeniz olası. Her yerde bir Rus mimarisi örneğini teşkil eden tarihi binalar mevcut. Ayrıca tarihi yapı çeşitliliği açısından da Kars Merkez'in bir hayli etkileyici olduğunu söyleyebiliriz. Eğer yolunuz Kars'a düşecek olursa, en az bir gününüzü kesinlikle Kars Merkez'de geçirmeniz gerekiyor.

Kars Merkez'in en dikkat çekici yapısı elbette ki Kars Kalesi. Kaleye çıkmak biraz yorucu ama Kars Merkez'in büyüleyici manzarasını gördüğünüzde buna değeceğini siz de hemen anlayacaksınız zaten. Kalenin içerisinde soluklanıp, bir yandan sıcak bir çay içip bir yandan da Kars Merkez'in eşsiz manzarasını seyredebileceğiniz bir kafe bulunuyor. Kars Merkez'de yer alan bir diğer etkileyici yapı da Havariler Kilisesi. Ancak biz gittiğimizde kilisenin içini gezememiştik. Dışarıdan görüntüsü bile bize yetti. O mimariden etkilenmemek mümkün değil zaten. Kars Merkez tam anlamıyla bir tarih merkezi aynı zamanda. Harabe halinde birçok hamam bulunuyor. Ancak buradaki manzara ciddi anlamda üzücü. Bizce o harabe halindeki yapıların restore edilerek, ziyaretçilere açılması gerekiyor. Şu anda da gidip gezebilirsiniz ancak içeriden ne çıkacağı hiç belli olmuyor, her yer çöp içinde, bakımsızlıktan çürüyorlar canım yapılar.

Kars'ın müthiş bir mutfağı var bu arada. Bizim aklımız kaz etinde ve hangelde kaldı. Kars'ın kaz eti zaten oldukça meşhur. Hangel ise mantıya benzer bir yemek. Mantıdan tek farkı, içinde kıyma yok ve üzerinde karamelize edilmiş soğan bulunuyor. Mantıya nazaran daha irice. Kars Merkez'de tüm Kars'a özgü yöresel yiyecekleri tadabileceğiniz restoranlar mevcut. Bu arada, hangeli porsiyon olarak istemek yerine, eğer kalabalıksanız tepsiyle ortaya söylemeniz daha makbulmüş. Kars'a gittiğinizde meşhur Kars kaşarı ve balından da almanızı öneriyoruz. Kars Merkez'de bu anlamda birçok dükkan var.

Eğer Kars'a turistik seyahat amacıyla gitmeyi düşünüyorsanız, Kars Merkez'de konaklama yapmanızı tavsiye ediyoruz. Kars Merkez otellerinin pek çoğu araba kiralama gibi hizmetlerde yardımcı oluyorlar. Araba kiralarsanız, tüm şehri rahatlıkla keşfedebilirsiniz. Bizce 3 gün dolu dolu bir Kars gezisi için yeterli. Ani Harabeleri, Çıldır Gölü ve Sarıkamış Kayak Merkezi Kars Merkez'den sonra görmeniz gereken önemli noktalar.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Kars Merkez otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Hotel İpekyolu Kars
100 TL - 200 TL
Ortakapı Mah. Faikbey Cad. No. 47
4742237373
Her yönüyle dört dörtlük

-

Her yönüyle dört dörtlük

Şehrin tam merkezinde, her yönüyle dört dörtlük, kendi evimiz gibi iki gece geçirdiğimiz, güvenli, tertemiz bir aile oteli. Otel çalışanlarına ve işletmecilerine çok teşekkürler ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Winter City Hotel
100 TL - 200 TL
Yenişehir Mah. Ali Gaffar Okkan Bulv. No. 70/1
4742120044
Tavsiye ederiz

-

Tavsiye ederiz

Kars'a gezmek için 3 arkadaş gittik. Bu güzel ve temiz otelde 5 gün kaldık. Yöresel kahvaltısı, güler yüzlü çalışanları, hizmetlerinden çok memnun kaldık. Kars'a tekrar gittiğimizde yine aynı otelde kalacağız. Böyle güzel yatırım yapan Kars'lı iş adamına canı gönülden teşekkür ederim. Kars'a yolu düşen herkese bu güzel oteli tavsiye ederim. Gittiğinizde güzel hizmeti görürsünüz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Winter City Hotel
100 TL - 200 TL
Yenişehir Mah. Ali Gaffar Okkan Bulv. No. 70/1
4742120044
Kahvaltı çok çok iyi

-

Kahvaltı çok çok iyi

Odalar temiz ve düzenli. Servis ve güler yüz konusunda aşama kaydedilebilir. Kahvaltı çok çok iyi. Çeşit gayet güzel ve insan ne yiyeceğini şaşırıyor... Özetle, verdiğim parayı hak ediyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel İpekyolu Kars
100 TL - 200 TL
Ortakapı Mah. Faikbey Cad. No. 47
4742237373
Temiz ve hijyenik

-

Temiz ve hijyenik

Temiz ve hijyenik. Ailece kalabileceğiniz, şehrin merkezinde bir yer. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sim-Er Hotel Kars
100 TL - 200 TL
Eski Erzurum Yolu, Su Kapı Mevkii No:189
4742127241
Çok temiz bir otel

-

Çok temiz bir otel

Grup olarak gittik. Çok temiz bir otel. Kahvaltısı ve yemekleri güzel. İşletme sahipleri ilgili, alakalı. Kesinlikle kalınabilecek güzel bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karabağ Otel
100 TL - 200 TL
Faikbey Cad. No:142
4742233089
Kars'ta kalınacak en güzel otel

-

Kars'ta kalınacak en güzel otel

Kars'ta kalınacak en güzel otel. Güler yüzlü ve yardım sever personel, her gün temizlenen oda, harika açık büfe kahvaltı. Wireless ve tv, sıcacık banyo daha ne olsun. Bu otele üç yıldız az. Şehrin merkezinde, her yere yürüme mesafesinde. Harika, harikaaa. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel İpekyolu Kars
100 TL - 200 TL
Ortakapı Mah. Faikbey Cad. No. 47
4742237373
Merkezi konumda

-

Merkezi konumda

20 Şubat 2018 giriş yaptık. Konumu süper, her yere merkezi. İlgi, alaka, cana yakınlık… Harika odalar, sıcak ve temiz. Daha fazla ödemeye gerek yok diğer otellerde. Çünkü hepsi aynı konseptte hizmet veriyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel İpekyolu Kars
100 TL - 200 TL
Ortakapı Mah. Faikbey Cad. No. 47
4742237373
Kahvaltısı yöresel

-

Kahvaltısı yöresel

Çok temiz. Sahipleri güler yüzlü 2 kardeş. Kahvaltısı yöresel. Kendimi evimde hissettim. Merkezde olması büyük avantaj. Kars'a yolu düşen herkese öneriyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Enver Abi çok teşekkür ederiz, bu güzel yorumunuz bizleri çok mutlu etti.

5 Şubat 2018, Pazartesi 13:02
Hotel İpekyolu Kars
100 TL - 200 TL
Ortakapı Mah. Faikbey Cad. No. 47
4742237373
Temiz bir otel

-

Temiz bir otel

Otelin yeri güzel, her yere yürüme mesafesinde. Temiz bir otel. Personeli de güler yüzlü. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ederiz iyi dilekleriniz için.

23 Ocak 2018, Salı 18:52
Hotel İpekyolu Kars
100 TL - 200 TL
Ortakapı Mah. Faikbey Cad. No. 47
4742237373
Güler yüzlü personel

-

Güler yüzlü personel

Kesinlikle Kars'ta tercih edilebilecek bir otel. Temizlik olsun, güler yüzlü personel olsun her şey harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Emre Bey çok teşekkür ederiz bu güzel dilekleriniz için.

23 Ocak 2018, Salı 15:35
Hotel Kent Ani
100 TL - 200 TL
Kazimpasa Caddesi, Hapan Mevkii, Yapı Kredi Bankası Yanı, No: 8
4742231929
Gerçekten temiz bir otel

-

Gerçekten temiz bir otel

Doğu Ekspresi ile gittiğimiz Kars'ta konakladık. Gerçekten temiz bir otel. Çalışanları gerçekten çok saygılı ve mütevazı. Kars'ta önerebileceğim bir konaklama. Fiyatları da uygun, telefondan fiyat bilgisi mutlaka alın.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Kent Ani
100 TL - 200 TL
Kazimpasa Caddesi, Hapan Mevkii, Yapı Kredi Bankası Yanı, No: 8
4742231929
Odalar çok küçük

-

Odalar çok küçük

Şehir merkezine yakın, güler yüzlü çalışanlar var fakat odalar çok küçük ve konforlu değil. Tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel İpekyolu Kars
100 TL - 200 TL
Ortakapı Mah. Faikbey Cad. No. 47
4742237373
Otel çok temiz

-

Otel çok temiz

Otel çok temiz, personelleri cana yakın, odaları ve banyoları geniş. Tarihi yerlere yürüme mesafesinde. Kısaca çok hoşuma gitti. Aile ortamında çayınızı ve kahvenizi her saatte güvenle yudumlayabilirsiniz. Sabah kahvaltısı güzeldi. Kars'a gidenlere mutlaka tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel İpekyolu Kars
100 TL - 200 TL
Ortakapı Mah. Faikbey Cad. No. 47
4742237373
Güler yüzlü personelleri

-

Güler yüzlü personelleri

Kars'ta kalabileceğiniz temiz, güler yüzlü personelleriyle en güzel hizmeti veren Hotel İpekyolu Kars'ta kalmanızı tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel İpekyolu Kars
100 TL - 200 TL
Ortakapı Mah. Faikbey Cad. No. 47
4742237373
Personelleri güler yüzlü

-

Personelleri güler yüzlü

Otel çok temiz, personelleri güler yüzlü, her türlü ihtiyacınızda yardımcı oluyorlar. Tarihi yerlere çok yakın, çok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel İpekyolu Kars
100 TL - 200 TL
Ortakapı Mah. Faikbey Cad. No. 47
4742237373
Personelleri güler yüzlü

-

Personelleri güler yüzlü

Otel çok harika. Personelleri güler yüzlü ve yöresel kahvaltısı var. Gidebileceğiniz her türlü tarihi mekanlara yakın. Oda ve banyoları çok temiz ve geniş. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel İpekyolu Kars
100 TL - 200 TL
Ortakapı Mah. Faikbey Cad. No. 47
4742237373
Odalar gayet geniş

-

Odalar gayet geniş

Otel gayet merkezi bir yerde, her yere ulaşım kolay, geziler için size yardımcı oluyorlar. Kahvaltısı güzel, karnınız doyuyor, odalar gayet geniş ve otelin yeni olması bile artı bir özellik, Kars'a tekrardan gelirsem kalacağım bir yer!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel İpekyolu Kars
100 TL - 200 TL
Ortakapı Mah. Faikbey Cad. No. 47
4742237373
Kesinlikle çok temiz

-

Kesinlikle çok temiz

Otel kesinlikle çok temiz, çalışan personel güler yüzlü ve cana yakın. Sabah kahvaltısı şahane. Kars'ta her yere ulaşımı yakın bir yer. Gidilebilecek her yere personel de yardımcı oluyor. Her konuda yardım alabileceğinizden emin olabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel İpekyolu Kars
100 TL - 200 TL
Ortakapı Mah. Faikbey Cad. No. 47
4742237373
Tarihi yerlere çok yakın

-

Tarihi yerlere çok yakın

Hotel İpekyolu Kars harika bir hotel. Herkese tavsiye ediyorum. Tarihi yerlere çok yakın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Kars Park Hotel
100 TL - 200 TL
Örnek Mah. 2. Kanlı Tabya Sok. No. 1
4742121444
Yemek çok kötü

-

Yemek çok kötü

Odaları güzel, temiz ama hizmet, yemek çok kötü. İki gün aynı bayat yemekleri verdiler. Kesinlikle çok kötü yemekleri vardı. Bütün arkadaşlar gıda zehirlenmesi geçirdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
100 TL - 200 TL
Merkez Mah.Faik Bey Cad No:89
4742123332
Temizliği, rahat yatakları, sessiz ortamı

-

Temizliği, rahat yatakları, sessiz ortamı

4 kişilik bir aile olarak kasım ayının ortasında Giresun gibi ılıman bir şehirden, sıcaklığın -3'ü gösterdiği bir kente geldiğinizde, geceleyin normalde yorganın üzerine battaniye atarak uyumanız gerekirken, bu otelde yorganı üzerinizden atıyorsunuz, olmadı kalorifer peteğini kapatıyorsunuz, o da olmadı pencereyi açıyorsunuz. İşte öylesine sıcak bir ortam, bunun üzerine bir de personelin sıcaklığını ilave ederseniz... Temizliği, rahat yatakları, sessiz ortamı, manzarası, kaliteli malzemeler, ulaşımı, otoparkı, kahvaltısı, vs... Tam anlamıyla birkaç yıldızı hak eden bir otel. Sakın ha yıldız takılmasın, yoksa bir daha yolumuz düşerse bu kadar uygun fiyata o otelde kalmamız mümkün olmaz. Artık Kars'ta bir evimiz varmış gibi hissediyoruz. (Not: Bu görüşlerim aynı zamanda eşim ve çocuklarımın da görüşüdür.)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Katerina Sarayı
100 TL - 200 TL
Kaleiçi Mahallesi Celal Baba Caddesi No:52
4742230636
Buram buram tarih

-

Buram buram tarih

Buram buram tarih kokan, Kars Kalesi'nin eteklerinde ve Kars çayının yanından akması ayrı bir farklılık. Parayla satın alınamayan bazı anlar vardır ve ben bunu tattım, sizlerin de bunun tadına varmanız dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Katerina Sarayı
100 TL - 200 TL
Kaleiçi Mahallesi Celal Baba Caddesi No:52
4742230636
Aile işletmeciliğinin güveni

-

Aile işletmeciliğinin güveni

Çok tarihi ve güzel bir mekan. Kars Kalesi'nin eteklerinde, eşsiz Rus mimarisi ve güler yüzlü çalışanları ve aile işletmeciliğinin güveniyle görmeniz gereken bir mekan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Katerina Sarayı
100 TL - 200 TL
Kaleiçi Mahallesi Celal Baba Caddesi No:52
4742230636
Çok anlayışlı ve güler yüzlüler

-

Çok anlayışlı ve güler yüzlüler

Hotel tarihi özelliği olan çok güzel bir bina ve çalışanlar ve yetkililer çok anlayışlı ve güler yüzlüler. İnşallah tekrar geleceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
100 TL - 200 TL
Merkez Mah.Faik Bey Cad No:89
4742123332
Çalışanlar çok yakın

-

Çalışanlar çok yakın

Ayın on yedisinde üç günlüğüne üç kardeş ve samimi bir arkadaşımla beraber Kars'a gittik. Üç gün boyunca konak otelde kaldık. Şahsen benim çok hoşuma gitti. En çok oradaki çalışan arkadaşların yakınlığı ve samimi ilgisi. İnanin bu ilgiyi kaldığım beş yıldızlı otelde görmedim. Aynı zamanda beş yıldız ayarında Kars yöresel kahvaltılık çeşitleriyle, zengin kahvaltısıyla, hizmetleriyle, samimi bir şekilde havaalanına kadar yolcu ettiler. İki kardeşim ve arkadaşımda çok memnun kaldılar. Onun için tüm Konak Hotel çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi iletirim. İnşallah tekrar nasip olur da tekrar görüşürüz. Aynı zamanda Kars esnafına da teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
100 TL - 200 TL
Merkez Mah.Faik Bey Cad No:89
4742123332
Çok memnun kaldım

-

Çok memnun kaldım

Kars'a gelmeden önce ilk önce konaklayacağım yeri ayarlamak için internet üzerinden inceleme yaptım ve Konak Hotel hakkında çok olumlu yorumlar okudum ve Kars'a geldiğim an otelden yer ayırttım ve okuduğum yorumlar vermiş olduğum kararda etkili oldu ve çok memnun kaldım. Güler yüzlü personel, çok ama çok hijyenik ve temiz odalar. Eğer yolunuz Kars'a düşer ve konaklama ihtiyacınız olursa kesinlikle tavsiye edebilirim. Otel sahibine ve çalışan arkadaşlara çok teşekkür ederim. Karamanlı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
100 TL - 200 TL
Merkez Mah.Faik Bey Cad No:89
4742123332
Temizliği bizi çok mutlu etti

-

Temizliği bizi çok mutlu etti

Erzurum-Kars gezimizin son durağında başka bir yerde yer ayırtmıştık... Ancak yerleşmek üzere gittiğimizde arkadaşımla ayrı odalarda ve yabancılarla kalacağımızı öğrenince bütün keyfimiz kaçtı ve hemen arayışlara başladım... Sonucunda da Neredekal.com'a yolum düştü... En çok tavsiye edilen Konak Otel'i aradık... Çok yakın davrandılar... Hemen yer ayırttık... Bizi almak üzere araba gönderen Murat Bey'in ilgisi, otelin konumu, rahatlığı ve temizliği bizi çok mutlu etti... Kendisine misafirperverliği, ilgisi, anlayışı ve güler yüzü için teşekkür borçluyuz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
100 TL - 200 TL
Merkez Mah.Faik Bey Cad No:89
4742123332
Bizi fazlasıyla memnun etti

-

Bizi fazlasıyla memnun etti

Eşimle beraber Türkiye genelinde yüzlerce otelde kaldık. Bu kadar temiz, çalışanların yakınlığı ve Kars gibi yerde böyle bir otelde kalmak bizi fazlasıyla memnun etti. Konak Hotel çalışanlarına ve böyle bir hizmet sunanlara teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
100 TL - 200 TL
Merkez Mah.Faik Bey Cad No:89
4742123332
Konumu harika, çalışanlar güler yüzlü

-

Konumu harika, çalışanlar güler yüzlü

Konumu dolayısı ile kusursuz bir otel. Tren garında sizi karşılamaları ve otele bırakmaları çok ince bir hareket. Bu konuda Murat Bey'e teşekkürlerimi iletiyorum. Hem konaklama konusunda, hem de Kars adına yapılan yönlendirmelerden (araba kiralama, nerelere gidelim, ne yiyelim, vs.) memnun kaldık. Fiyatı da baz alırsak gayet rahat bir şekilde tercih edilebilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
100 TL - 200 TL
Merkez Mah.Faik Bey Cad No:89
4742123332
Kars'ta kalınabilecek iyi bir otel

-

Kars'ta kalınabilecek iyi bir otel

Merkezde olması büyük bir avantaj, Kars Kalesi, vs. gibi tarihi yerlere yürüyerek ulaşabiliyorsunuz. Geldiğiniz noktadan sizi karşılayıp, otele getirmeleri büyük bir incelikti. Odalar temiz, geniş ve rahat. Çalışanlar oldukça güler yüzlü. Sabah kahvaltısı ise umduğumdan iyi çıktı. Araba kiralama gibi konularda da yardımcı oluyorlar. Kendim ve arkadaşlarım adına başta Murat Bey olmak üzere, tüm çalışanlara teşekkürlerimi sunuyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Kent Ani
100 TL - 200 TL
Kazimpasa Caddesi, Hapan Mevkii, Yapı Kredi Bankası Yanı, No: 8
4742231929
On numara bir otel

-

On numara bir otel

Kars gibi bir şehirde her şeyi ile on numara bir otel... Temizliğe önem veren, süper açık büfe kahvaltısı olan bir otel. ;)

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Temel
100 TL - 200 TL
Yenipazar Caddesi, No: 9
5322002510
Oldukça samimi ortam

-

Oldukça samimi ortam

Oldukça samimi ortam. Sessiz, sakin. Rahat. Süper valla. Ne olacaktı, Kars'ta termal otel mi arıyordunuz?

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Büyük Kale Hotel
100 TL - 200 TL
Yusuf Paşa Mah. Atatürk Cad. No. 60
4742126444
Temiz ve güzel hizmet

-

Temiz ve güzel hizmet

Manzaraya karşı rakını yudumlamak gibisi yok. Öldürülmüş soğan mezesi, temiz ve güzel hizmet, gidilmeye değer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Büyük Kale Hotel
100 TL - 200 TL
Yusuf Paşa Mah. Atatürk Cad. No. 60
4742126444
Tavsiye ediyorum

-

Tavsiye ediyorum

Hizmet, mimari ve konfor yönünden Kars'ta konaklayabileceğiniz en iyi otel bence.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
100 TL - 200 TL
Merkez Mah.Faik Bey Cad No:89
4742123332
Gidin, görün, kararınızı verin

-

Gidin, görün, kararınızı verin

Konak Hotel Kars'ın en iyi otellerinden biri. Daha önce Kars'ta üç farklı otelde konakladım, en iyisi bu diyebilirim. Çalışanların saygılı yaklaşımı ve otel dekoru mükemmel diyebilirim. Sizlere tavsiyem, gidin, görün, kararınızı verin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
100 TL - 200 TL
Merkez Mah.Faik Bey Cad No:89
4742123332
5 yıldızlı otel ayarında

-

5 yıldızlı otel ayarında

Öncelikle kalmış olduğum Konak Hotel sahiplerini Allah utandırmasın, Kars'a yakışır güzel bir otel yaptırmışlar. Çalışanlar olsun, temizlik olsun mükemmel. Seyahatlerimde gördüğüm klas ve dizayn olarak 5 yıldızlı otel ayarında bir otel. Resepsiyonundan mutfağına kadar mükemmel. Benim yazacak birçok şeyim var, bu yazımda kendilerine çok ama çok teşekkür ederiz bizi ağırladıkları için. İyi çalışmalar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
100 TL - 200 TL
Merkez Mah.Faik Bey Cad No:89
4742123332
Tavsiye ediyorum

-

Tavsiye ediyorum

Çok lüks ve ekonomik bir otel. Turizm kenti Kars'a yakışan bir otel olmuş.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
100 TL - 200 TL
Merkez Mah.Faik Bey Cad No:89
4742123332
Kalite ve temizlik

-

Kalite ve temizlik

Otel dizayn ve konfor bakımından mükemmel diyebilirim. Temizlik oldukça iyi. Yöresel kahvaltı çeşidi sayıca fazla ve lezzetli. Kısacası, fiyat/kalite bakımından Kars'ın en cazip oteli diyebilirim. Gidin, görün. Ben memnun kaldım. Umarım sizler de memnun kalırsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
100 TL - 200 TL
Merkez Mah.Faik Bey Cad No:89
4742123332
Fiyat çok makul

-

Fiyat çok makul

Kars standartlarının çok üstünde bir otel. Fiyat çok makul. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
100 TL - 200 TL
Merkez Mah.Faik Bey Cad No:89
4742123332
Huzur ve hizmet bir arada

-

Huzur ve hizmet bir arada

Geçen hafta kaldığım Konak Hotel'in konfor ve hizmetinden çok memnun kaldım. Kars'ta gerçek anlamda fiyatını hak eden tek otel diyebilirim. Pazarlamacıyım, her 15 günde bir kalıyorum. Oda konforu, kahvaltı, güler yüz, her şey harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
100 TL - 200 TL
Merkez Mah.Faik Bey Cad No:89
4742123332
Harika bir otel

-

Harika bir otel

Ben kaldım. Mükemmel bir otel. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
100 TL - 200 TL
Merkez Mah.Faik Bey Cad No:89
4742123332
En rahat otellerden

-

En rahat otellerden

Kars'taki en rahat otellerden biri, muhteşem. Kars Kalesi manzarası, şehir merkezi içinde oluşu da ayrıcalıklar arasında. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Büyük Kale Hotel
100 TL - 200 TL
Yusuf Paşa Mah. Atatürk Cad. No. 60
4742126444
Rahat, sıcak ve hizmet güzel

-

Rahat, sıcak ve hizmet güzel

Rahat, sıcak ve hizmet güzel. Kars' ta konaklamak için birinci sıraya girebilecek bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Büyük Kale Hotel
100 TL - 200 TL
Yusuf Paşa Mah. Atatürk Cad. No. 60
4742126444
Seçkin bir kadrosu var

-

Seçkin bir kadrosu var

Hizmette sınır yok. Seçkin bir kadrosu var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Kent Ani
100 TL - 200 TL
Kazimpasa Caddesi, Hapan Mevkii, Yapı Kredi Bankası Yanı, No: 8
4742231929
Rahat bir mekan

-

Rahat bir mekan

Dinlenebileceğiniz rahat bir mekan.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Kent Ani
100 TL - 200 TL
Kazimpasa Caddesi, Hapan Mevkii, Yapı Kredi Bankası Yanı, No: 8
4742231929
Süper açık büfe kahvaltısı olan bir otel

-

Süper açık büfe kahvaltısı olan bir otel

Temizliğe önem veren süper açık büfe kahvaltısı olan bir otel. Kars gibi bir şehirde her şeyi ile on numara bir otel.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Anı Hotel
100 TL - 200 TL
Yeni Mh. Ordu Caddesi No:115
4742237500
Güler yüzlü personel

-

Güler yüzlü personel

Kars ilinde kalabileceğiniz nezih, temiz, güler yüzlü personeli bünyesinde bulunduran güzel bir otel, hava alanından transfer de mümkün.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Anı Hotel
100 TL - 200 TL
Yeni Mh. Ordu Caddesi No:115
4742237500
Doğu'nun en güzel otellerinden

-

Doğu'nun en güzel otellerinden

Kars'ın en hatta Doğu Anadolu'nun en güzel otellerinden biri Grand Anı Hotel. Kesinlikle tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Anı Hotel
100 TL - 200 TL
Yeni Mh. Ordu Caddesi No:115
4742237500
Anadolu otellerine göre güzel

-

Anadolu otellerine göre güzel

Yeri güzel, kahvaltı güzel. Anadolu otellerine göre güzel bir otel çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Anı Hotel
100 TL - 200 TL
Yeni Mh. Ordu Caddesi No:115
4742237500
Merkezi konum

-

Merkezi konum

Son derece temiz ve düzgün bir otel, yeri de merkezdeki her yere yuürüme mesafesi, tavsiye edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)