Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Kars Merkez Otelleri

Kars Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 15 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Kars Merkez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Tarihi ve doğal güzelliklerin bir bütün halini aldığı Kars Merkez'de, konaklama yapabileceğiniz pek çok otel bulunuyor…

Türkiye'nin kuzeydoğu kesiminde bulunan Kars'ın şehir merkezi, ülkemizin en yüksek şehir merkezi olma özelliği taşıyor. Çeşitli etnik kökenli kişilerin beraber yaşadığı Kars Merkez'de kültürel farklılıklar ve zenginlikler hemen göze çarpıyor. Bu yönüyle Kars Merkez'in oldukça kozmopolit bir nüfusu olduğunu söyleyebilmek mümkün.

Geçmişte Begratlı Krallığı'na ve Cenub-u Garbi Kafkas Hükümeti'ne başkentlik yapmış olan Kars Merkez, ülkemizde herhangi bir ülkeye başkentlik yapmış nadir il merkezlerinden biri aynı zamanda. Ermenistan sınırının hemen yanı başında bulunan Kars Merkez, tarihi ve kültürel açıdan fazlasıyla zengin bir bölge.

Çeşit çeşit heykellerin süslediği sokakları, Rus mimarisinin en iyi örneklerini teşkil eden evleri, yöresel mutfağı ve tarihi yapıları ile Kars Merkez, son zamanlarda turistik açıdan bir hayli ilgi görmeye başladı. Bu durum Kars Merkez'de konaklama ihtiyacını da beraberinde getirmiş oldu.

Bu anlamda Kars Merkez'de pek çok konaklama alternatifinin bulunduğunu söyleyebiliriz. 2 ve 3 yıldızlı otellerden 5 yıldızlı otellere ve büyük kent otellerine kadar birçok seçenek yer alıyor Kars Merkez otelleri arasında.

Eğer Kars'a iş ya da turistik gezi amacıyla gelmeyi planlıyorsanız, konaklamak için Kars Merkez otellerinin son derece ideal olduğunu söyleyebiliriz. Kars Merkez otellerinin pek çok yere yürüme mesafesinde olması, misafirlerin işlerini fazlasıyla kolaylaştırıyor. Turistik seyahat için Kars'a geldiğinizde, Kars Merkez otellerinden birçok tarihi yapıya yürüyerek ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte bazı Kars Merkez otelleri, Ani Harabeleri ve Sarıkamış Kayak Merkezi'ne servis hizmeti de sunuyor. Kars Merkez otellerinin Kars Havalimanı'na olan yakınlığı ise, iş amaçlı konaklamalarda yine bu bölgeyi tercih edilebilir kılıyor. Düşünün bir kere, otelde kahvaltınızı yaptıktan sonra, harika bir şehir turuna rahatlıkla çıkabilirsiniz Kars Merkez otellerinde konaklayarak.

Kars Merkez otellerinde konakladığınız süre boyunca, Kars Kalesi'ni, Kars Müzesi'ni, Kars Beylerbeyi Sarayı'nı ve Topçuoğlu Hamamı'nı görmeyi sakın ihmal etmeyin.

Eğer yakın bir zaman içerisinde iş ya da turistik amaçlı olarak Kars'a gelmeyi planlıyorsanız, konaklamak için Kars Merkez'i seçebilir ve Kars Merkez otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Turistik gezi amacıyla şehre gelenlerin tercih ettiği Kars Merkez otelleri, fiyatlarıyla da bir hayli dikkat çekiyor…

Ülkemizin en yüksek şehir merkezi olan Kars Merkez, Türkiye'nin kuzeydoğu kesiminde yer alıyor. Oldukça kozmopolit bir nüfus yapısına sahip olan Kars Merkez'de var olan kültürel farklılıkları ve zenginlikleri fark etmemek işten bile değil.

Kars Merkez'in geçmişi de kendisi kadar fazlasıyla şaşalı. Öyle ki, geçmiş dönemlerde Kars Merkez, Begratlı Krallığı'na ve Cenub-u Garbi Kafkas Hükümeti'ne başkentlik yapmış. Bu yönüyle Kars Merkez, ülkemizde herhangi bir ülkeye başkentlik yapmış ender şehir merkezlerinden biri olma özelliği taşıyor. Ermenistan sınırının yanı başında, tarihi ve doğal güzellikleriyle göz dolduran Kars Merkez, harika bir şehir gezisinin başlangıç noktası olabilecek nitelikte bir yer.

Son zamanlarda Kars Merkez, turizm potansiyelini bir hayli arttırmaya başladı. Bizce Kars'ı keşfetmek için geç bile kaldık. Çünkü öyle bir yer ki Kars Merkez, Rus mimarisinin en iyi örneklerini teşkil eden evlere, adım başı karşımıza çıkan çeşit çeşit heykellere, pek çok tarihi yapıya ve leziz bir mutfağa ev sahipliği yapıyor.

Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuzda, Kars Merkez'in konaklamak için oldukça ideal bir bölge olduğunu görebilmemiz mümkün. Bu anlamda pek çok konaklama alternatifi bulunuyor Kars Merkez'de. Kars Merkez otel fiyatları ise, bu seçenekler arasında karar vermenizi kolaylaştıracak en önemli unsurlardan biri olarak ön plana çıkıyor.

Öncelikle Kars Merkez otel fiyatlarının fazlasıyla değişken olduğunu belirtmekte yarar var. Hizmet kalitesi, Kars Merkez otel fiyatlarını en çok etkileyen unsurlardan biri. İş ya da turistik gezi amacıyla tercih edilen Kars Merkez otelleri, misafirlerin beklentileri doğrultusunda hizmetler veriyor ve doğal olarak fiyatlar da buna göre şekilleniyor. Otelin bulunduğu konum da Kars Merkez otel fiyatlarını etkiliyor ancak Kars Merkez'de yer alan otellerin birçoğu zaten ulaşım anlamında büyük kolaylık sağlıyor misafirlerine. Yine de her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Kars Merkez'de. Genel olarak 2018 Kars Merkez otel fiyatlarının 65 TL ile 390 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Kars Merkez'e geldiğinizde görmenizi önerdiğimiz yerler ise şu şekilde; Kars Kalesi, Kars Müzesi, Kars Beylerbeyi Sarayı ve Topçuoğlu Hamamı.

Siz de, iş seyahati ya da turistik bir şehir gezisi amacıyla Kars'a gelmeyi düşünüyorsanız eğer, konaklamak için Kars Merkez'i tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Kars otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Kars Merkez otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Kars Merkez Hakkında

Tarihi binaları, hareketli caddeleri, restoranları ve kalesi ile büyüleyici bir şehir merkezi; Kars Merkez…

Son dönemlerde Kars, oldukça popüler bir rota haline geldi. Bunda en büyük etken hiç şüphesiz gezi bloggerlarının Doğu Ekspresi ile çıktıkları Kars yolculukları ve bu yolculuk süresince yaşadıkları deneyimleri ballandıra ballandıra anlatmaları. Biz de bu yazılardan birinden esinlenip Doğu Ekspresi ile Kars'a doğru yola çıktığımızda, anlatılanlarının az bile olduğunu gördük.

Kars gerçekten de çok güzel bir şehir. Özellikle şehir merkezi mimarisi ile göz dolduruyor. Kars Merkez'in sokaklarında dolaşırken kendinizi bir Avrupa şehrinde hissetmeniz olası. Her yerde bir Rus mimarisi örneğini teşkil eden tarihi binalar mevcut. Ayrıca tarihi yapı çeşitliliği açısından da Kars Merkez'in bir hayli etkileyici olduğunu söyleyebiliriz. Eğer yolunuz Kars'a düşecek olursa, en az bir gününüzü kesinlikle Kars Merkez'de geçirmeniz gerekiyor.

Kars Merkez'in en dikkat çekici yapısı elbette ki Kars Kalesi. Kaleye çıkmak biraz yorucu ama Kars Merkez'in büyüleyici manzarasını gördüğünüzde buna değeceğini siz de hemen anlayacaksınız zaten. Kalenin içerisinde soluklanıp, bir yandan sıcak bir çay içip bir yandan da Kars Merkez'in eşsiz manzarasını seyredebileceğiniz bir kafe bulunuyor. Kars Merkez'de yer alan bir diğer etkileyici yapı da Havariler Kilisesi. Ancak biz gittiğimizde kilisenin içini gezememiştik. Dışarıdan görüntüsü bile bize yetti. O mimariden etkilenmemek mümkün değil zaten. Kars Merkez tam anlamıyla bir tarih merkezi aynı zamanda. Harabe halinde birçok hamam bulunuyor. Ancak buradaki manzara ciddi anlamda üzücü. Bizce o harabe halindeki yapıların restore edilerek, ziyaretçilere açılması gerekiyor. Şu anda da gidip gezebilirsiniz ancak içeriden ne çıkacağı hiç belli olmuyor, her yer çöp içinde, bakımsızlıktan çürüyorlar canım yapılar.

Kars'ın müthiş bir mutfağı var bu arada. Bizim aklımız kaz etinde ve hangelde kaldı. Kars'ın kaz eti zaten oldukça meşhur. Hangel ise mantıya benzer bir yemek. Mantıdan tek farkı, içinde kıyma yok ve üzerinde karamelize edilmiş soğan bulunuyor. Mantıya nazaran daha irice. Kars Merkez'de tüm Kars'a özgü yöresel yiyecekleri tadabileceğiniz restoranlar mevcut. Bu arada, hangeli porsiyon olarak istemek yerine, eğer kalabalıksanız tepsiyle ortaya söylemeniz daha makbulmüş. Kars'a gittiğinizde meşhur Kars kaşarı ve balından da almanızı öneriyoruz. Kars Merkez'de bu anlamda birçok dükkan var.

Eğer Kars'a turistik seyahat amacıyla gitmeyi düşünüyorsanız, Kars Merkez'de konaklama yapmanızı tavsiye ediyoruz. Kars Merkez otellerinin pek çoğu araba kiralama gibi hizmetlerde yardımcı oluyorlar. Araba kiralarsanız, tüm şehri rahatlıkla keşfedebilirsiniz. Bizce 3 gün dolu dolu bir Kars gezisi için yeterli. Ani Harabeleri, Çıldır Gölü ve Sarıkamış Kayak Merkezi Kars Merkez'den sonra görmeniz gereken önemli noktalar.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Kars Merkez otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Hotel Kent Ani
Hotel Kent Ani

-

Odalar çok küçük

Şehir merkezine yakın, güler yüzlü çalışanlar var fakat odalar çok küçük ve konforlu değil. Tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel İpekyolu Kars
Hotel İpekyolu Kars

-

Otel çok temiz

Otel çok temiz, personelleri cana yakın, odaları ve banyoları geniş. Tarihi yerlere yürüme mesafesinde. Kısaca çok hoşuma gitti. Aile ortamında çayınızı ve kahvenizi her saatte güvenle yudumlayabilirsiniz. Sabah kahvaltısı güzeldi. Kars'a gidenlere mutlaka tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel İpekyolu Kars
Hotel İpekyolu Kars

-

Güler yüzlü personelleri

Kars'ta kalabileceğiniz temiz, güler yüzlü personelleriyle en güzel hizmeti veren Hotel İpekyolu Kars'ta kalmanızı tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel İpekyolu Kars
Hotel İpekyolu Kars

-

Personelleri güler yüzlü

Otel çok temiz, personelleri güler yüzlü, her türlü ihtiyacınızda yardımcı oluyorlar. Tarihi yerlere çok yakın, çok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel İpekyolu Kars
Hotel İpekyolu Kars

-

Personelleri güler yüzlü

Otel çok harika. Personelleri güler yüzlü ve yöresel kahvaltısı var. Gidebileceğiniz her türlü tarihi mekanlara yakın. Oda ve banyoları çok temiz ve geniş. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel İpekyolu Kars
Hotel İpekyolu Kars

-

Odalar gayet geniş

Otel gayet merkezi bir yerde, her yere ulaşım kolay, geziler için size yardımcı oluyorlar. Kahvaltısı güzel, karnınız doyuyor, odalar gayet geniş ve otelin yeni olması bile artı bir özellik, Kars'a tekrardan gelirsem kalacağım bir yer!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel İpekyolu Kars
Hotel İpekyolu Kars

-

Kesinlikle çok temiz

Otel kesinlikle çok temiz, çalışan personel güler yüzlü ve cana yakın. Sabah kahvaltısı şahane. Kars'ta her yere ulaşımı yakın bir yer. Gidilebilecek her yere personel de yardımcı oluyor. Her konuda yardım alabileceğinizden emin olabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel İpekyolu Kars
Hotel İpekyolu Kars

-

Tarihi yerlere çok yakın

Hotel İpekyolu Kars harika bir hotel. Herkese tavsiye ediyorum. Tarihi yerlere çok yakın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Kars Park Hotel
The Kars Park Hotel

-

Yemek çok kötü

Odaları güzel, temiz ama hizmet, yemek çok kötü. İki gün aynı bayat yemekleri verdiler. Kesinlikle çok kötü yemekleri vardı. Bütün arkadaşlar gıda zehirlenmesi geçirdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
Konak Hotel

-

Temizliği, rahat yatakları, sessiz ortamı

4 kişilik bir aile olarak kasım ayının ortasında Giresun gibi ılıman bir şehirden, sıcaklığın -3'ü gösterdiği bir kente geldiğinizde, geceleyin normalde yorganın üzerine battaniye atarak uyumanız gerekirken, bu otelde yorganı üzerinizden atıyorsunuz, olmadı kalorifer peteğini kapatıyorsunuz, o da olmadı pencereyi açıyorsunuz. İşte öylesine sıcak bir ortam, bunun üzerine bir de personelin sıcaklığını ilave ederseniz... Temizliği, rahat yatakları, sessiz ortamı, manzarası, kaliteli malzemeler, ulaşımı, otoparkı, kahvaltısı, vs... Tam anlamıyla birkaç yıldızı hak eden bir otel. Sakın ha yıldız takılmasın, yoksa bir daha yolumuz düşerse bu kadar uygun fiyata o otelde kalmamız mümkün olmaz. Artık Kars'ta bir evimiz varmış gibi hissediyoruz. (Not: Bu görüşlerim aynı zamanda eşim ve çocuklarımın da görüşüdür.)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Katerina Sarayı
Hotel Katerina Sarayı

-

Buram buram tarih

Buram buram tarih kokan, Kars Kalesi'nin eteklerinde ve Kars çayının yanından akması ayrı bir farklılık. Parayla satın alınamayan bazı anlar vardır ve ben bunu tattım, sizlerin de bunun tadına varmanız dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Katerina Sarayı
Hotel Katerina Sarayı

-

Aile işletmeciliğinin güveni

Çok tarihi ve güzel bir mekan. Kars Kalesi'nin eteklerinde, eşsiz Rus mimarisi ve güler yüzlü çalışanları ve aile işletmeciliğinin güveniyle görmeniz gereken bir mekan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Katerina Sarayı
Hotel Katerina Sarayı

-

Çok anlayışlı ve güler yüzlüler

Hotel tarihi özelliği olan çok güzel bir bina ve çalışanlar ve yetkililer çok anlayışlı ve güler yüzlüler. İnşallah tekrar geleceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
Konak Hotel

-

Çalışanlar çok yakın

Ayın on yedisinde üç günlüğüne üç kardeş ve samimi bir arkadaşımla beraber Kars'a gittik. Üç gün boyunca konak otelde kaldık. Şahsen benim çok hoşuma gitti. En çok oradaki çalışan arkadaşların yakınlığı ve samimi ilgisi. İnanin bu ilgiyi kaldığım beş yıldızlı otelde görmedim. Aynı zamanda beş yıldız ayarında Kars yöresel kahvaltılık çeşitleriyle, zengin kahvaltısıyla, hizmetleriyle, samimi bir şekilde havaalanına kadar yolcu ettiler. İki kardeşim ve arkadaşımda çok memnun kaldılar. Onun için tüm Konak Hotel çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi iletirim. İnşallah tekrar nasip olur da tekrar görüşürüz. Aynı zamanda Kars esnafına da teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
Konak Hotel

-

Çok memnun kaldım

Kars'a gelmeden önce ilk önce konaklayacağım yeri ayarlamak için internet üzerinden inceleme yaptım ve Konak Hotel hakkında çok olumlu yorumlar okudum ve Kars'a geldiğim an otelden yer ayırttım ve okuduğum yorumlar vermiş olduğum kararda etkili oldu ve çok memnun kaldım. Güler yüzlü personel, çok ama çok hijyenik ve temiz odalar. Eğer yolunuz Kars'a düşer ve konaklama ihtiyacınız olursa kesinlikle tavsiye edebilirim. Otel sahibine ve çalışan arkadaşlara çok teşekkür ederim. Karamanlı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
Konak Hotel

-

Temizliği bizi çok mutlu etti

Erzurum-Kars gezimizin son durağında başka bir yerde yer ayırtmıştık... Ancak yerleşmek üzere gittiğimizde arkadaşımla ayrı odalarda ve yabancılarla kalacağımızı öğrenince bütün keyfimiz kaçtı ve hemen arayışlara başladım... Sonucunda da Neredekal.com'a yolum düştü... En çok tavsiye edilen Konak Otel'i aradık... Çok yakın davrandılar... Hemen yer ayırttık... Bizi almak üzere araba gönderen Murat Bey'in ilgisi, otelin konumu, rahatlığı ve temizliği bizi çok mutlu etti... Kendisine misafirperverliği, ilgisi, anlayışı ve güler yüzü için teşekkür borçluyuz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
Konak Hotel

-

Bizi fazlasıyla memnun etti

Eşimle beraber Türkiye genelinde yüzlerce otelde kaldık. Bu kadar temiz, çalışanların yakınlığı ve Kars gibi yerde böyle bir otelde kalmak bizi fazlasıyla memnun etti. Konak Hotel çalışanlarına ve böyle bir hizmet sunanlara teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
Konak Hotel

-

Konumu harika, çalışanlar güler yüzlü

Konumu dolayısı ile kusursuz bir otel. Tren garında sizi karşılamaları ve otele bırakmaları çok ince bir hareket. Bu konuda Murat Bey'e teşekkürlerimi iletiyorum. Hem konaklama konusunda, hem de Kars adına yapılan yönlendirmelerden (araba kiralama, nerelere gidelim, ne yiyelim, vs.) memnun kaldık. Fiyatı da baz alırsak gayet rahat bir şekilde tercih edilebilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
Konak Hotel

-

Kars'ta kalınabilecek iyi bir otel

Merkezde olması büyük bir avantaj, Kars Kalesi, vs. gibi tarihi yerlere yürüyerek ulaşabiliyorsunuz. Geldiğiniz noktadan sizi karşılayıp, otele getirmeleri büyük bir incelikti. Odalar temiz, geniş ve rahat. Çalışanlar oldukça güler yüzlü. Sabah kahvaltısı ise umduğumdan iyi çıktı. Araba kiralama gibi konularda da yardımcı oluyorlar. Kendim ve arkadaşlarım adına başta Murat Bey olmak üzere, tüm çalışanlara teşekkürlerimi sunuyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Kent Ani
Hotel Kent Ani

-

On numara bir otel

Kars gibi bir şehirde her şeyi ile on numara bir otel... Temizliğe önem veren, süper açık büfe kahvaltısı olan bir otel. ;)

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Temel
Hotel Temel

-

Oldukça samimi ortam

Oldukça samimi ortam. Sessiz, sakin. Rahat. Süper valla. Ne olacaktı, Kars'ta termal otel mi arıyordunuz?

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Büyük Kale Hotel
Büyük Kale Hotel

-

Temiz ve güzel hizmet

Manzaraya karşı rakını yudumlamak gibisi yok. Öldürülmüş soğan mezesi, temiz ve güzel hizmet, gidilmeye değer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Büyük Kale Hotel
Büyük Kale Hotel

-

Tavsiye ediyorum

Hizmet, mimari ve konfor yönünden Kars'ta konaklayabileceğiniz en iyi otel bence.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
Konak Hotel

-

Gidin, görün, kararınızı verin

Konak Hotel Kars'ın en iyi otellerinden biri. Daha önce Kars'ta üç farklı otelde konakladım, en iyisi bu diyebilirim. Çalışanların saygılı yaklaşımı ve otel dekoru mükemmel diyebilirim. Sizlere tavsiyem, gidin, görün, kararınızı verin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
Konak Hotel

-

5 yıldızlı otel ayarında

Öncelikle kalmış olduğum Konak Hotel sahiplerini Allah utandırmasın, Kars'a yakışır güzel bir otel yaptırmışlar. Çalışanlar olsun, temizlik olsun mükemmel. Seyahatlerimde gördüğüm klas ve dizayn olarak 5 yıldızlı otel ayarında bir otel. Resepsiyonundan mutfağına kadar mükemmel. Benim yazacak birçok şeyim var, bu yazımda kendilerine çok ama çok teşekkür ederiz bizi ağırladıkları için. İyi çalışmalar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
Konak Hotel

-

Tavsiye ediyorum

Çok lüks ve ekonomik bir otel. Turizm kenti Kars'a yakışan bir otel olmuş.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
Konak Hotel

-

Kalite ve temizlik

Otel dizayn ve konfor bakımından mükemmel diyebilirim. Temizlik oldukça iyi. Yöresel kahvaltı çeşidi sayıca fazla ve lezzetli. Kısacası, fiyat/kalite bakımından Kars'ın en cazip oteli diyebilirim. Gidin, görün. Ben memnun kaldım. Umarım sizler de memnun kalırsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
Konak Hotel

-

Fiyat çok makul

Kars standartlarının çok üstünde bir otel. Fiyat çok makul. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
Konak Hotel

-

Huzur ve hizmet bir arada

Geçen hafta kaldığım Konak Hotel'in konfor ve hizmetinden çok memnun kaldım. Kars'ta gerçek anlamda fiyatını hak eden tek otel diyebilirim. Pazarlamacıyım, her 15 günde bir kalıyorum. Oda konforu, kahvaltı, güler yüz, her şey harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
Konak Hotel

-

Harika bir otel

Ben kaldım. Mükemmel bir otel. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Hotel
Konak Hotel

-

En rahat otellerden

Kars'taki en rahat otellerden biri, muhteşem. Kars Kalesi manzarası, şehir merkezi içinde oluşu da ayrıcalıklar arasında. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Büyük Kale Hotel
Büyük Kale Hotel

-

Rahat, sıcak ve hizmet güzel

Rahat, sıcak ve hizmet güzel. Kars' ta konaklamak için birinci sıraya girebilecek bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Büyük Kale Hotel
Büyük Kale Hotel

-

Seçkin bir kadrosu var

Hizmette sınır yok. Seçkin bir kadrosu var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Kent Ani
Hotel Kent Ani

-

Rahat bir mekan

Dinlenebileceğiniz rahat bir mekan.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Kent Ani
Hotel Kent Ani

-

Süper açık büfe kahvaltısı olan bir otel

Temizliğe önem veren süper açık büfe kahvaltısı olan bir otel. Kars gibi bir şehirde her şeyi ile on numara bir otel.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Ani Hotel
Grand Ani Hotel

-

Güler yüzlü personel

Kars ilinde kalabileceğiniz nezih, temiz, güler yüzlü personeli bünyesinde bulunduran güzel bir otel, hava alanından transfer de mümkün.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Ani Hotel
Grand Ani Hotel

-

Doğu'nun en güzel otellerinden

Kars'ın en hatta Doğu Anadolu'nun en güzel otellerinden biri Grand Anı Hotel. Kesinlikle tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Ani Hotel
Grand Ani Hotel

-

Anadolu otellerine göre güzel

Yeri güzel, kahvaltı güzel. Anadolu otellerine göre güzel bir otel çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Ani Hotel
Grand Ani Hotel

-

Merkezi konum

Son derece temiz ve düzgün bir otel, yeri de merkezdeki her yere yuürüme mesafesi, tavsiye edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)