Kahta Otelleri

Nemrut Dağı’nın eteklerinde, otantik bir konaklama imkanı sunan Kahta Otelleri, turistik seyahat amacıyla şehre gelenleri büyük bir keyifle ağırlıyor…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Kahta Otelleri

Toplam 5 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Kahta Otelleri ve Kahta Otel Fiyatları

Nemrut Dağı'nın eteklerinde, otantik bir konaklama imkanı sunan Kahta Otelleri, turistik seyahat amacıyla şehre gelenleri büyük bir keyifle ağırlıyor…

Adıyaman'ın en büyük ilçesi Kahta. İlçenin eski merkezi Eski Kahta olarak adlandırılıyor ve bu otantik bölge Nemrut Dağı'nın eteklerinde konuşlanmış durumda.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin turistik bölgelerinden biri olan Kahta'da, gezip görmeniz gereken pek çok tarihi mekan yer alıyor. Bunların başında ise dünyanın 1. harikası olan ve en büyük açık hava müzesi olarak bilinen Nemrut Dağı Milli Parkı geliyor elbette.

Her yıl hatırı sayılır ölçüde turist ağırlayan Kahta'da pek çok konaklama alternatifinin bulunduğunu söyleyebiliriz. Daha çok şehir otellerinden oluşan Kahta otelleri, turistik gezginler için oldukça ideal bir konaklama seçeneği. Kahta otellerinin sunduğu havaalanı ve otogar transferi, tur masası gibi hizmetler, turistik amaçlı olarak şehre gelenlerin işlerini bir hayli kolaylaştırıyor. Kahta otellerinin en önemli özelliklerinden biri de eşsiz dağ manzaraları. Misafirler seyrine doyum olmaz dağ manzarası eşliğinde, bölgenin enfes kebaplarının tadına bakma şansına erişebiliyorlar Kahta otellerinde. Sıcak yaz günlerinde Kahta otellerinde konaklarsanız eğer, otellerde bulunan açık havuzlardan da yararlanabiliyorsunuz.

Kahta otellerinde konakladığınız süre boyunca; Cendere Köprüsü'nü, Eski Kahta Kalesi'ni, Arsemia Antik Kenti'ni, Karakuş Tümülüsü'nü ve çevrede bulunan daha pek çok eşsiz kalıntıyı mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

Siz de yakın bir zaman içerisinde Adıyaman'a turistik seyahat amacıyla gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Kahta'yı tercih edebilir ve Kahta otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Adıyaman'a turistik bir gezi için geldiğinizde konaklama yapabileceğiniz Kahta otelleri, uygun fiyatlı olmalarıyla gezginlerin yüzlerini güldürüyor…

Kahta, Adıyaman'ın en büyük ilçesi. İlçe merkezi yeni ve eski olarak ikiye ayrılıyor ve eski merkez adı üzerine Eski Kahta olarak adlandırılmış. Nemrut Dağı'nın eteklerinde konumlanmış olan Kahta, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin otantik dokusuna yakışır bir atmosfere sahip.

Bulunduğu coğrafi bölgenin en turistik bölgelerinden biri olan Kahta, gezilip görülmesi gereken birçok tarihi mekana ev sahipliği yapıyor. Yolunuz Kahta'ya düştüğünde, özellikle dünyanın 1. harikası olan ve en büyük açık hava müzesi olarak bilinen Nemrut Dağı Milli Parkı'nı mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

Aslında Kahta'ya yolunuz düşmesin, direk buraya turistik bir gezi planlayın. Çünkü bu bölgeyi öyle ayaküstü keşfedemezsiniz, uzun soluklu bir konaklama yapmanız şart burada. Zaten bölgede pek çok konaklama alternatifi bulunuyor. Turistik seyahat amacıyla şehre gelenleri büyük bir keyifle ağırlayan Kahta otelleri, fiyatlarıyla da fazlasıyla dikkat çekiyor.

Kahta otel fiyatları, gezginlerin yüzlerini güldürüyor adeta. Her bütçeye hitap eden Kahta otel fiyatları, daha çok oda fiyatı bazında ücretlendirildiğinden oldukça uygun oluyor. Kahta otel fiyatlarını en çok etkileyen unsur ise otelin turistik bölgelere olan yakınlığı. Bunu otelin hizmet kalitesi ve misafirlere sunulan olanaklar takip ediyor. Genel olarak 2017 Kahta otel fiyatlarına baktığımızda, ortalama 145 TL gibi bir rakam çıkıyor karşımıza.

Siz de turistik seyahat amacıyla Adıyaman'a geldiğinizde konaklamak için bütçenize uygun olan bir Kahta otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Kahta otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın