Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

İncekum Otelleri

İncekum için {{ (filteredHotels).length}} / 23 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

İncekum Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Akdeniz kıyısındaki bakir yerlerden olan İncekum, adını aldığı muhteşem güzellikteki kumsalı, masmavi denizi ve çam ormanları ile Alanya'nın en güzel beldelerindendir.

Alanya'ya 25 kilmometre, Antalya'ya 100 kilometre uzaklıkta bulunan İncekum Akdeniz'in en nadide tatil beldelerinden biridir. Aynı zamanda karayoluna yakın bir konumda olması sayesinde de kolay ulaşılabilir bir yerdir.

Eğer doğanın güzelliklerini görmek, tadını çıkarmak istiyorsanız Alanya İncekum tam size göre bir yer. Sırtını dayadığı yemyeşil çam ormanlarının denize kadar uzandığı, ülkemizin en güzel plajlarından birine sahip İncekum'da muhteşem bir tatil geçirebilirsiniz.

Alanya İncekum'da 4 kilometrelik bir sahil şeridi var. Adından da anlaşılacağı gibi incecik ve vücuda yapışmayan, altın sarısı kumların bitiminde berrak ve masmavi bir deniz başlıyor. İncekum'a gittiğinizde göreceksiniz; burası tam bir mavi-yeşil belde.

Tüm bu güzellikleri sebebiyle Alanya İncekum'da turizm oldukça ileri düzeydedir. 4 ve 5 yıldızlı oteller, tatil köyleri bulunur İncekum'da. Alanya İncekum'da çok sayıda otel yoktur; fakat var olan tesisler tatilcilere her türlü hizmet ve olanağı sunmaktadır.

Alanya İncekum otelleri denize yakın şekilde konumlanmıştır. Buradaki tesislerde konaklarsanız plaja yürüyerek rahatça ulaşabilirsiniz.

İncekum otelleri yaz aylarında çok sayıda turisti ağırlar. Doluluk oranlarının çok yüksek olduğu temmuz-ağustos aylarında Alanya İncekum otellerinde ön rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

Alanya'nın en güzel ve nadide tatil bölgelerinden biri olan İncekum her türlü olanağı ile tatilcileri bekliyor…

Alanya'nın güneşini, tertemiz denizini tatilcilerle paylaşan İncekum, yemyeşil çam ormanları arasında Akdeniz'in en çekici noktalarından biridir.

Sırtını dayadığı yeşil çam ormanlarından denize kadar ulaşan bir tatil beldesidir İncekum. Yıl içerisinde çok sayıda yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapar.

İncekum, çok sayıda otele sahip değildir. Yine de yıl içerisinde tercih eden tatilcilere yetecek düzeydedir otel sayısı.

İncekum'da genel olarak tatil köyleri, apart oteller, 4 ve 5 yıldızlı oteller mevcuttur. Her ne kadar lüks otel kategorisinde konaklama tesisi olsa da esasında her bütçeye hitap eder İncekum otel fiyatları. Özellikle mayıs, haziran, temmuz ve ağustos aylarında İncekum otel fiyatları 90-250 TL arasında değişir.

Her tatil bölgesi gibi kış ayarından bu fiyatlar düşer. Bu düşüş eylülün ortalarında başlar. Yaz sezonunda otellerin yaptığı kampanyaları takip ederek, tatilinizi daha ekonomik hale getirebilirsiniz.

İncekum otel fiyatları oda kahvaltı ve her şey dahil tipi konaklamalarda değişiklik gösterir. Aynı zamanda tercih edeceğiniz oda tipi de İncekum otel fiyatlarını etkilemektedir. İncekum otel fiyatlarını 2018 yılında çok fazla yükselme göstermemiştir. Otel fiyatlarının yükselmesi veya düşmesi sadece sezon ve sezon sonlarında görülür.

Eğer kalabalık bir arkadaş gruplarıyla tatil yapmayı planlıyorsanız, konaklama tercihinizi apart otellerden yana kullanabilirsiniz. İncekum otel fiyatları sayfamızdan otelleri inceleyebilir ve keyifli bir tatil için yerinizi şimdiden ayırabilirsiniz.

İncekum Hakkında

Denize kadar inen ormanlık alanları, yavaş yavaş derinleşen kristal berraklığındaki denizi ve vücuda yapışmayan incecik kumu ile İncekum Alanya'nın nadide beldelerinden biridir.

Denizinin 5 metre sonra kademe kademe derinleşmeye başladığı sığlığı ve temizliği ile özellikle çocuklu ailelerin keyifle yüzebildikleri denizi, mavi bayraklı kumsalıyla Ege'nin önde gelen plajlarındandır İncekum...

Sahile kadar uzanan ormanı ile piknikçilerin gözdesidir. Burada çadır kampı yapabileceğiniz alanlar da mevcuttur. Sahile yakın otellerin barında eğlenebileceğiniz gibi, lokantalardan da yararlanabilirsiniz.

Antalya havaalanına 100km, Alanya merkeze 25km mesafede bulunan İncekum'a Alanya merkezden kalkan minibüsler ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Akdeniz kıyısında bakir bir Alanya beldesi olan İncekumun doğusunda Avsallar, kuzeyinde Alara ve Çakallar Köyü, batısında Okurcalar güneyinde ise Akdeniz ile çevrilidir.

Alanyada sadece 25 km mesafede olan İncekumda karayolu kenarında olması sebebi ile ulaşım sorunu yaşanmamaktadır.

Denize kadar inen ormanlık alanları, yavaş yavaş derinleşen kristal berraklığındaki denizi ve incecik kumu ile İncekum Alanya'nın nadide beldelerinden biridir.

Akdeniz ikliminin etkisinde olan ve karın yağmadığı İncekumun muz, portakal, limon, greyfurt ve mandalina bahçeleri görülmeye değerdir.

İncekum ekonomisi turizm, tarım, hayvancılık ve balıkçılığa dayanmaktadır. Belde halkı özellikle 1990 lı yıllardan sonra turizm sektörüne eğilmiş, bu konuda büyük bir aşama kaydetmiştir. Alanyanın en modern turizm tesisleri İncekumda yerini almış, toplam yatak kapasitesi kısa zamanda 6000lere ulaşmıştır.

İncekumda yer alan tarihi yapı, bugün sadece taş duvarları ayakta kalabilmiş Ağören Mevkiinde bulunan zeytin işliğidir. İlk çağlarda bu bölgeye hakim olan zeytin tarımının bir gereği olarak zeytin işlikleri kurulmuş ve işletilmiştir. Akdenizin sızma yağları bu işliklerde işlenmiştir.

Plajı yaklaşık 4 km uzunluğunda ve geniş bir koyun içindedir. Denizin derinliği on adım sonra diz boyuna ancak varır. Özellikle yüzmeyi yeni öğrenen çocuklarınız için idealdir tabiî ki siz anne ve babalar için de. Onlar keyifle yüzerken, siz de keyifle güneşlenebilirsiniz.

Sahile kadar uzanan ormanı ile piknikçilerin gözdesidir İncekum. Burada çadır kampı yapabileceğiniz alanlar da mevcuttur. Sahile yakın otellerin barında eğlenebileceğiniz gibi, lokantalardan da yararlanabilirsiniz.

Antalya havaalanına 100km, Alanya merkeze 25km mesafede bulunan İncekum'a Alanya merkezden kalkan minibüsler ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Siz de Alanyanın mavi-yeşil beldesi İncekumda tatil yapmak isterseniz, İncekum otel fiyatlarını inceleyip, biran önce İncekum Otel rezervasyonunuzu yaptırmanızı tavsiye ederim. Kesenize ve kafanıza uyan İncekum Apart Otellerinden birinde, bir İncekum Butik Otelinde, bir İncekum Pansiyonunda veya bir İncekum Otelinde geçirebilirsiniz tatilinizi.

İncekum otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
İncekum Beach Resort Otel
İncekum Beach Resort Otel

-

Yeşillikler içinde

Şu anda bu oteldeyiz ve çok güzel, samimi bir otel. Yeşillikler içinde ve biz çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aska Just In Beach Hotel
Aska Just In Beach Hotel

-

Temizlik olarak tekrar tercih ederim

Aska grubunun iki oteline gittim. İlki Aska Jast In Beach Hotel'di. Bu otellere karar vermeye sebep olan Canan Hanım'a çok teşekkür ederim. Her iki otelde de hayal kırıklığı yaşamadım. Kesinlikle hizmet, temizlik olarak tekrar tercih ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Magnolia Hotel
Magnolia Hotel

-

Yemek çeşidi 4

Otelde yemek çeşidi 4, her şey A101 ve BİM'den hazır alınıyor. Yemekhane şefi ayrımcılık yapıyor. Çalışanlara yönetici gibi değil çoban gibi davranıyor (onların da şeflerini sevdiğini zannetmiyorum, ekmek parası, ne yapsınlar). Şef Türkleri pek sevmiyor sanırım, ben kendisinin Türklüğünden şüphelendim. Bu şekilde oteller personel alırken daha dikkatli olması gerekiyor... Konum olarak oteliniz güzel, onun dışında şu da güzeldi diyebileceğim bir şey yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Arabella World Otel
Arabella World Otel

-

Eğlenceleri olağanüstü

Mükemmel bir otel, seneye yine gideceğim. Gitmeden önce yorumları okumuştum, olumsuz yorumları görünce biraz tereddütlü gittim ama aksine animasyon ekibinden garsonlara hepsi ilgili, hepsine teşekkür ederim. Ayrıca animasyon ekibinin eğlenceleri olağanüstü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Top Hotel
Top Hotel

-

Tavuktan başka yemek yok

Yemekler lezzetsiz, animasyon yok, emekli yeri, hiç tavsiye etmiyorum. Tavuktan başka yemek yok, her şey hazır ürün, bir daha asla gitmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yalıhan Una Hotel
Yalıhan Una Hotel

-

Çok temiz bir otel

İlk gidişimdi ve çok memnun kaldım. Çok temiz bir otel. Yemekleri güzel ve üstelik odalarda tam deniz manzarası var. Seneye hiç düşünmeden gidebilirim fakat havalanana uzak, transfer almak gerekiyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İncekum Beach Resort Otel
İncekum Beach Resort Otel

-

Temizlik kötü

Eşim ve çocuğumla gittim. Hayatımda yaptığım en kötü tatildi. Yarıda kesip tatilden döndük. Yazık paranızı vermeye. 1 sene bekleyip böyle kötü, eski, hijyenden yoksun bir yere para vermeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Top Hotel
Top Hotel

-

Bir tek sahili güzel

Yemeklerini ancak aç kalmamak için yiyebiliyorsun. İlgisiz, alakasız. Animasyon yok, gece yapacak hiçbir şey yok. Devlet dairelerinin kampına gelmiş gibi hissediyorsun, aklın var, paran çok, bu otele gelmişsin, aklın yok, paran çok yine gelmişsin, aklın yok, paran yok hiç gelmezsin. Bu hizmet bu otele çok yazık oluyor. Ama sadece bir tek sahili güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Antik Alanya
Hotel Antik Alanya

-

Sıcak ilgilerini yaşamak

O güzel insanları görmek ve sıcak ilgilerini yaşamak için tekrar tatilimi Antik Otel'de geçireceğim. Selamlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Antik Alanya
Hotel Antik Alanya

-

Çalışanlar güler yüzlü

Güzel bir otel. Yemekleri, hizmeti, temizliği gayet güzeldi. Çalışanlar güler yüzlü. Her konuda yardımcı oluyorlar. Sahili havuzları gayet güzel ve temizdi. Gece müdürü Oğuz Bey ve Sinan Bey'e ayrıca teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Annabella Diamond Hotel
Annabella Diamond Hotel

-

Ana Türk kanalları yok.

Etstur aracılığı ile 04.08-06.08.2017 tarihleri arasında, Alanya İncekum Annabella Diamond Hotel'de konaklama yapmış bulunuyoruz. Tam bir rezalet ile karşı karşıya kaldık. 1- Otele 12.15'de ulaştık, tek bir bel boy varmış, o da yemekte diye bir cevap ile hoş geldiniz dediler. Yaklaşık 14.30'da odamıza yerleştik. 2- Odamızda bulunan mini bar ikinci felaket, kola ve diğer içeceklerin markası Gold Kola. 3- Odada bulunan şifreli kasa ücrete tabii imiş. 4- Odada su ısıtıcı ve ikram içecekler yok, bunu bile kısmışlar. 5- Restoranın dışındaki ızgara kısmından çıkan duman otel misafirlerini ve yan otelleri resmen boğdu. Yemeklerde sıra kuyruğunu zaten tahmin edersiniz. 6- Otelden memnun olmadığımız için TV izlemek istedik odamızda, gel gör ki ana Türk kanalları yok. 7- 7 katlı olan otelde 2 asansör var, millet asansör beklemekten canı çıkmış... Adım soyadım belli, başka bir otelin tetikçisi değilim. Adana'da yaşayan bir iş adamıyım, tatilimin son iki gününü Alanya'da geçirelim dedik ama son iki günü rezaletti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İncekum West Hotel
İncekum West Hotel

-

Müdür çok ilgiliydi

Geçen sene de bu otele gelmiştik. Memnun kalmıştık. Fakat bu sene yemek çeşidi yok. Sabah kahvaltısında poğaça ve yumurta dışında ekstra tost vs. ekmek çeşidi yok. Odaya ilk girişimizde mini barda 3 tane yarım litrelik su vardı. Ertesi gün tekrar su istedik. “'Su yok. Su şişelerinizi restoranda, lobideki damacanalardan dolduracaksınız.”' dediler. Her şeyi geçtim. 6 ay önceden rezervasyon yaptırıp parasını ödediğimiz yemek, su vs. esirgenmesi çok saçma bir durum. Geçen yıl böyle bir durumla karşılaşmadık. İstediğimiz gibi şişe ile su alabiliyorduk. Yemek çeşidi her şey güzeldi. Otelin bayan müdürü çok ilgiliydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Annabella Park Hotel
Annabella Park Hotel

-

Yemek başka bir otelde

Annebella Park Hotel ayrı bir otel ancak ETS bize burayı Diamond'un odası şeklinde sattı, 3 yıldızı bile hak etmeyen vasat bir otel. Havuz küçük yemek çeşidi az, yediklerinizi Diamond Otel'in sahiline giderken eritirsiniz, spor olsun diyorsanız gelin gerçi bizden başka Türkiye'den gelen yoktu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pegasos Club Hotel Alanya
Pegasos Club Hotel Alanya

-

Deniz şahane

Personeller ilgili ve güler yüzlüydü. Yemek ve oda dizaynı konusunda biraz kendisini geliştirmesi gerek. Deniz şahane, konum olarak şahane, yeşillik ortamı ise huzurlu ve güzeldi. Biraz tadilat ve yemek konusunda daha iyi konumuna getirdiğinde tam anlamıyla mükemmel olacaktır. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İncekum West Hotel
İncekum West Hotel

-

Sadece denizi çok güzel

Ben bu kadar pis bir tesiste daha önce kalmamıştım. Oda havlularını değiştirtebilmek için 3 saat kavga etmek zorunda kalmak, pis bardaklarda çay içmek zorunda kalmak, temiz tabak bulabilmek için 13 tane farklı tabak denemek gibi. Otel müdüründe havluların değiştirilmesini istedim, sert bir karşılık verdi. Bu kadar kötü bir yer daha görmedim. Denizin güzelliği dışında hiç bir yönü ve çekiciliği yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Magnolia Hotel
Magnolia Hotel

-

İçecekler olsun çok kötü

Otelde yemekler olsun, temizlik olsun, içecekler olsun çok kötü. Yani sadece tek bir iyi yanı var, personeller çok iyi, güler yüzlü. Otelde az kişi olduğu için personellerle misafirler iç içe, böyle bir otelde böyle bir personel olması çok şaşırtıcı bir şey yani. Otelde 4 gece kalmak için gelmiştik, 2 gece bile zor kaldık. Sonra rezervasyon yaptırdığımız şirketle görüşüp aynı şirkete bağlı olan otele yönlendirdiler. Orası da 4 yıldızlı ama çok iyi ve başarılı, konforlu bir otel yani.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Top Hotel
Top Hotel

-

Eşyalarımı bile odama ben taşıdım

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Resepsiyondaki kişi biz Türklere karşı çok ilgisiz ama yabancı turistlere karşı çok ilgili. Çoğunluğu yaşlı yabancı turist olan bir otel. Klasik yabancısever anlayışa sahip bir otel. Türkleri iplemiyorlar. Ancak kriz olup yabancılar gelmezse zorunlu olarak Anadolu insanını ciddiye alan bir anlayışları var. Kaldığım odanın buzdolabı bile çalışmıyordu. Yemekleri çok özensiz ve lezzetsizdi. İyi aşçıları göndermişler. Aynı parayı verdiğim halde içki de içmeyip oteli kara geçirdiğim halde ilgiyi yabancılara gösteren bir otel. Eşyalarımı bile odama ben taşıdım. Tek avantajı sahile sıfır olması.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pegasos Resort Hotel Alanya
Pegasos Resort Hotel Alanya

-

Mükemmel, güvenli, huzurlu

Mükemmel, güvenli, huzurlu, çocuklar için de çok güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aska Just In Beach Hotel
Aska Just In Beach Hotel

-

Yemekler çok güzel

Biz bu otele defalarca gittik. Herkese tavsiye ederiz. Bizim için her şeyiyle çok mükemmel. Yemekler çok güzel ve lezzetli. Çalışanlar da çok özverili ve güler yüzlü. Deniz ve kumsal çok güzel. Otelin Genel Müdürü Süleyman Bey'e, Restoran Müdürü Zafer Bey'e, Gece Müdürü Bora Bey'e, Ön Büro Müdürü Faruk Bey'e ve Hatice Hanım ile tüm otel çalışanlarına çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alara Otel Alanya
Alara Otel Alanya

-

Denizi, kumu, havuzu

Yemekler dışında harika bir yer. Denizi, kumu, havuzu, yeşilliği, tam kafa dinlenecek mükemmel bir yer...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alara Park Residence Hotel
Alara Park Residence Hotel

-

Kafa dinlemek için çok ideal

Benim için yeterince mutlu olduğum güzel bir mekan. Portakal, narenciye bahçesi içerisinde harika bir yer. Kafa dinlemek için çok ideal bir kompleks. Çalışanların göstermiş olduğu sıcak ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürlerimi bir borç bilirim. Saygılarımla... Dostların gidip görmesini tavsiye ederim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yetkin Hotel
Yetkin Hotel

-

Keyif verici bir otel

Otel 5 yıldız niteliğine sahip, keyif verici, hizmet de mükemmel bir otel tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Antik Alanya
Hotel Antik Alanya

-

Yemekleri çok lezzetli

10.09.2016 - 15.09.2016 tarihleri arasında misafir oldum. Hotel Antik Alanya için yorum yapılmaz, fevkalade bir otel personeli, birbirinden tatlı, güler yüz, yemekleri hele lafı olmaz, sahili denizi pırıl pırıl, teşekkürler Hotel Antik Alanya.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pegasos Club Hotel Alanya
Pegasos Club Hotel Alanya

-

Havuz, sahil, yemekler çok güzel

Tek kelimeyle mükemmel, ısrarla tavsiye edilir, 10 numara 5 yıldız, seneye tekrar en az 10 gece program yapmayı düşünüyoruz... Havuzu, sahili, animasyonları, yemekleri ve çalışanları ile her şeysi çok güzel... Kötü yorumlara inanmayın kesinlikle... Biz de etkilenmiştik ama gidip görmek ve yaşamak lazım kesinlikle... Kötü yorum yapanlara sesleniyorum ayıptır...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alara Otel Alanya
Alara Otel Alanya

-

Yemekler çok sıradan

Bugüne kadar gördüğüm hizmet açısından en pis otel. Yemekler çok sıradan. Yemek sırasında adeta insanlar masa kapmaya çalışıyor. Lokanta küçük olduğundan müşteriler arasında sürekli tartışma yaşanıyor. Masayı temizlemek için adeta garsonlara yalvarmak zorunda kalıyorsunuz, aksi halde üstünüze bile yürüyecek potansiyelleri var. 4 günde 2'si personel ile olmak üzere 5 kavga olaylarına şahit oldum. Kahvaltıda plastik bardaklarda çay içmek zorunda kalıyorsunuz, tabi çayı bulabilirseniz. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yetkin Hotel
Yetkin Hotel

-

Doğanın içinde bir otel

Ailenizle birlikte keyifle tatil yapıp dinlenebileceğiniz çok güzel, temiz, doğanın içinde bir otel. Yemekler çok güzel. Otel içi ve bahçesinin peyzajı çok özenli yapılmış.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özkaymak İncekum Otel
Özkaymak İncekum Otel

-

Disiplin sıfır

Bu otel bu kadar şikayet alıyor, hiç mi disiplinli olmaz? Önce personelleri düzeltirlerse, temizliğe önem verilirse olurdu disiplin. Disiplin sıfır. O otelde ben korkarak uyudum diyebilirim, güven vermedi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Mermaid Village
Club Mermaid Village

-

Resimlerle alakası yok

Kesinlikle kalınmayacak bir otel. Resimlerle alakası yok. İnternet yok. Otele rezervasyon yaptırırken çok iyi, otele gelindiğinde hiçbir şekilde ilgilenilmiyor. Odalar iyi değil, yemekler de aynı şekilde, çeşit yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Hotel Antik Alanya
Hotel Antik Alanya

-

Güler yüzlü personel

Otel son derece harika, klima çalışıyor. Güler yüzlü personel, 5 adet havuzu, yemekleri ve sonunda dinlenmek harikaydı. Öncelikle Sinan Bey ve ekibine teşekkür ederim bu harika tatilde bize göstermiş oldukları ilgiden dolayı. Kötü yorumlara takılmayın, gidin, tatil yapın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İncekum Beach Resort Otel
İncekum Beach Resort Otel

-

Para-kalite oranı yaparsak mükemmel

2016 Ağustos ayında konakladım. Ufak tefek sorunlar yok değil ama para-kalite oranı yaparsak mükemmel bir otel bence. Beğenmeyen çiftler 3000-4000 TL verip başka bir otele gidebilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Pegasos Club Hotel Alanya
Pegasos Club Hotel Alanya

-

Animasyonları çok iyi

08-13 ağustos 2016 tarihleri arası konakladım. Tam bir aile oteli. Genel olarak iyi bir tesis. Havuz bardaki barmen Taner Bey ve restoranda pizza, salata vs gibi yemekleri yapan arkadaşları saymazsak genel olarak personel güler yüzlü. Aynı tesis içerisinde Royal ve Resort oteller de bulunmakta, 200-300 m mesafede. Bu otellerin animasyonları çok iyi ve eğlenceli. Şu ana kadarki izlediğim neredeyse en iyi animasyonlardı. Üzgünüm ama içecekler berbat seviyesine yakın. Alkollü içeceklerde kullandıkları markalardan daha ucuz ve kötü marka yok piyasada. Ücretsiz internet sadece lobide var ve çok yavaş, bir de tüplü televizyon ve 1 adet Türkçe kanal nedir anlayamadım. Yemekler mükemmel olmasa da yenilebilir seviyelerde. Denizi zaten efsane, incekum mükemmel... Yine de her şeye rağmen fiyat aralığı iyi. Bu fiyatlarda tatil yapılabilecek iyi bir tesis. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özkaymak İncekum Otel
Özkaymak İncekum Otel

-

Havuzu, yemekleri, olanakları

Ailemle beraber bu otelde 5 gün kaldım. Otelin yeri, havuzu, yemekleri, olanakları güzel. Temizlik fena değil. 5 tane derinlikleri farklı havuz var, kaydıraklı olan havuz pis görünüyordu, ona girmedik. Denizi taşlı, birkaç adımda derinleşiyor. Şezlonglar yeterli sayıda aslında ama bazıları sabah erkenden havlu koyup öğleden sonra geliyor, saygısızca yer tutuyorlar. Yemekler iyi, aç kalmazsınız. Balık, tavuk, pide, her şey mevcut, tatlılar yeterli değil. Otelde sıra bekleme yok. Biz sırada bekliyoruz, utanmadan koca koca adamlar, kadınlar önümüze geçiyor, hiç de umursamıyorlar. :/ Tam anlamıyla bir curcuna, kargaşa mevcut.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
İncekum West Hotel
İncekum West Hotel

-

Yemeklerin çeşitliliği

Eğlence amaçlı gittiğim İncekum West Hotel'e hayran kaldım. Yemeklerin çeşitliliği, lezzeti, çalışanların güler yüzlülüğü, odaların güzelliği, konumu denizin dibinde olup muhteşem bir plajının olması ve daha sayamadığım bir sürü şey. Bir otelden ne bekliyorsam kaldığım süre içerisinde hepsini aldım açıkçası. Buradan müdüre hanıma ayrı teşekkür etmek istiyorum, çok ilgili, neredeyse bütün müşterilerle birebir ilgileniyor. Herkese hiç tereddütsüz tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İncekum Beach Resort Otel
İncekum Beach Resort Otel

-

Animasyon ve müzik sıfır

Bu otele hiç gelmeyin. Restoranda Airco yok. Odam 2 gündür tepinemiyor. Wi-Fi tek lobi ve havuzda var. Odalar iyi değil. Halkla ilişkiler müdürü ile konuştuğumda sanki karşımda duvar vardı. Animasyon ve müzik sıfır. Paranızla kepaze olursunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pegasos Club Hotel Alanya
Pegasos Club Hotel Alanya

-

Son derece nezih

Pegasos Club Hotel Alanya'ya ailece gittik. Son derece nezih, çocuklar için çok eğlenceli aktiviteleri olan, denizi mükemmel, kesinlikle tavsiye ediyorum. Otel çalışanlarından çok memnun kaldık. Mutfakta pasta şefi İsmail Bey'e ilgi, alakası için teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özkaymak İncekum Otel
Özkaymak İncekum Otel

-

Bizler yemek israf ediyoruz

Odalar, havuzlar her gün temizleniyor. Otelde sorun yok ancak insanlarımızda sorun var. Yemekler çok israf ediyoruz, kendi kendimize oteli kirletiyoruz, sonra da oteli suçluyoruz, 4 günlük tatilde sanki oteli satın alıyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İncekum West Hotel
İncekum West Hotel

-

Eğlencesi yok

Çalışanlar süper ve çok güler yüzlü, çalışanlar hariç hiçbir şeyi beğenmedik. Eğlencesi yok, yemekleri çok kötü. Odalar temiz ama odaların temizliği diğer eksiklikleri kapatmıyor maalesef. Asla tavsiye etmem, bir daha kesinlikle gitmem... Çocuklar için hiçbir aktivite yok, canları sıkılıyordu ve bizi rahat bırakmıyorlardı. Onları eğlendirmek en birinci göreviniz olmalıydı İncekum West Hotel... Ve 3 yaşındaki çocuktan bile 500 TL ücret alma anlayışına sahipler. 4 kişilik oda diye 3 kişilik oda tahsis etmeleri hiç hoş bir durum değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aska Just In Beach Hotel
Aska Just In Beach Hotel

-

Müşteri memnuniyetine çok dikkat edilmekte

Baran zincir otellerinin en iyisi diyebilirim. Müşteri memnuniyetine çok dikkat edilmekte, derhal çözüme gidilmektedir. 9 puanı alacak kadar iyidir. Çok büyük olmasına rağmen temizliğe, yemeğe oldukça dikkat edilmektedir. Denizi kumlu ve temizdir. Personeli güler yüzlü ve dikkatlidir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aska Baran Otel Alanya
Aska Baran Otel Alanya

-

Temizliği ve yemek

Aska Baran Otel Alanya, Avsallar'da denize sıfır, 4 yıldızlı bir otel olmasına rağmen temizliği ve yemek konusunda iyi olması nedeniyle 7 gibi bir puanı kolaylıkla alabilir. Deniz kumlu ve gayet güzel. Ekonomiktir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pegasos Resort Hotel Alanya
Pegasos Resort Hotel Alanya

-

Yemekler güzel

Açıkçası 5 yıldızlı bir otel olarak Wi-Fi ve Türk kahvesinin paralı olması çok saçma. Oturma yerlerinin çoğu bebek bezi kokuyor, çok ağır ve çok kötü ve kimse kokuyu gidermiyor. Yemekler güzel. Havuzlar büyük ama çok temiz değil. Deniz harika, saç kurutma makinesi uzun saçlılar için ideal değil. Müşterilerden lazer tutanları uyarmıyorlar. Geliştirilmeli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Antik Alanya
Hotel Antik Alanya

-

Odalar temiz

Çok harika bir otel. Personeller güler yüzlü ve ilgileniyorlar. Odalar temiz, yemekler gayet iyi, çoğu beş yıldızlı otele bin basar. Temmuzun 5'inde giriş yaptım, hala kalmaktayım. Güzel bir aile oteli. İnsanları sıcak, diğer oteller gibi soğuk ve ilgisiz değiller.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aska Just In Beach Hotel
Aska Just In Beach Hotel

-

Hizmet kalitesi yüksek

Hizmet kalitesi yüksek olan bu güzel otelde öncelikle bütün samimiyet ve saygısıyla çalışan Nurullah isimli garson arkadaşımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Hizmette sinir tanımayan, müşteri memnuniyetini ön plana alan bu güzel otelde sahilinden tutun yemek kalitesine kadar her şey mükemmel. 4 4'lük yıldız payı olan bu otelimizin gerçek değeri 5 yıldızdır. Tek kusuru soğutuculardaki sıkıntılar... Sanrım eksik puan almasınd ki tek neden de bu olsa gerek. Oyun konsolu aquapark değil önemli olan bu sıcak havalarda müşterilerin memnuniyeti. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Magnolia Hotel
Magnolia Hotel

-

Sunulan hizmet

Özellikle otel aslında 4-5 yıldız seviyesinde. Nadir Bey ve ekibi gerçekten işletmecilik noktasında takdire şayan işler yapıyorlar. Tatil olarak 11 Temmuz ile 20 Ağustos aralığını tavsiye ederim. Fiyatları da sunulan hizmete göre çok çok iyi. Kendisini ve çalışanlarını canı gönülden kutluyor, kalb-i şükranlarımla selamlarım. 011635 C TEM 2016.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İncekum West Hotel
İncekum West Hotel

-

Otel tertemiz

İnternetten yorumlar okuyarak gitmeye karar verdiğimiz bir oteldi. 3 gece kaldık, bayıldık. Çalışanlar çok güler yüzlü, yardımsever, yabancılar var diye Türkleri görmezden gelme durumu yok. Otel tertemiz. Yemekler çok güzel. Plaja otelden uzanan bir merdivenle iniyorsunuz. Mis gibi, adına yakışır İncekum West Hotel. Havuz o da çok güzel. Daha ne olsun? Sakın tereddüt etmeyin. ;)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İncekum Beach Resort Otel
İncekum Beach Resort Otel

-

Temiz ve düzenli

2016 Mayıs ilk haftalık konaklama yaptık. Çok memnun kaldık. Personel çok anlayışlı ve güler yüzlü, temiz ve düzenli bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Pegasos Resort Hotel Alanya
Pegasos Resort Hotel Alanya

-

On numara bir otel

Ben bu otele toplantı için geldim ama gerçekten çok güzel bir otel. Hizmet konusunda, temizlik konusunda süper. Ben bu otele her sene gidiyorum. On numara bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İncekum West Hotel
İncekum West Hotel

-

On numara bir yer

Bu sene burada kendimi dinledim. On numara bir yer. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İncekum Beach Resort Otel
İncekum Beach Resort Otel

-

Temizlik sorunu

Temizlik sorunu ve personelin ilgisizliğini saymazsak fena değil. Rusların odaları her gün temizleniyor ama Türklerinki iki üç günde bir. Bir de manzaralı odalar Ruslara tahsis ediliyor…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Magnolia Hotel
Magnolia Hotel

-

Düzenli bir yer

Başka bir otelde memnun kalmayınca son odayı rica üzerine aldım. Çok memnun kaldım. Civarda oturan Alanyalı personel tercih ediyorlar, bunlar da genelde akraba. Kızlarımla ve annemle gitmiştim, hiçbir şekilde rahatsızlık duymadım. Misafirlerin çoğu Alman, animasyonlar da öyle. Düzenli bir yer. Süit oda olması büyük bir avantaj. Ve beni en çok etkileyen şeyi söyleyeyim: yemekler acısız ve baharatsızdı, o yüzden acı ve baharat sevmeyen biri olarak ben ve çocuklarım çok rahat ettik! Tek dezavantajı kumsalın otel dışında olması (300 metre civarında bir mesafe). Çocukları kaydıraktan alıp kumsala götürmek biraz kabiliyet istiyor. Çok memnun kaldım. İlk fırsatta yine gideceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aska Just In Beach Hotel
Aska Just In Beach Hotel

-

Her şey mükemmeldi

Harika bir tatil geçirdim. Oda, yemekler, animasyon, deniz her şey mükemmeldi. Yine geleceğim. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)