Ilıca Şelalesi

  • Kastamonu / Pınarbaşı

Ilıca Şelalesi

Her attığınız adımda değişik güzelliklere şahit olacağınız Ilıca Şelalesi, fantastik görüntüsüyle nefesinizi kesecek.

Halk arasında Dev Kazanı olarak bilinen yere, şelale sularını bırakmaktadır. Bu kısmın çevresinde barındırdığı bitkiler ve ağaçlar hayranlığınızı kazanacak. Ritim tutar gibi akan suyun her zerresinin sesini duymak kulağınıza hoş gelecek. Bir doğa harikası olan Ilıca Şelalesi Kastamonu'nun Pınarbaşı ilçesine masalsı bir hava vermektedir.

Suya elinizle dokunduğunuzda bir an titreyeceksiniz. Bu ani refleksiniz sizi şaşırtacak ve doğaya hayranlığınız ikiye katlanacak. Burada geçirdiğiniz her dakikanın fotoğrafını çekmek isteyeceksiniz ve elinizden fotoğraf makinasını bırakmak istemeyeceksiniz. Size hiç hissetmediğiniz duyguları yaşatacak olan Ilıca Şelalesi, sürprizlerle dolu bir gezi alanı olmaya hazır. Siz yeter ki keşfetmek için yola çıkın. O tüm güzelliklerini sizinle paylaşacaktır.

9 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
9
güzel
9

-

Yaz aylarından çok sonbahar ve ilkbahar ayları daha güzel oluyor çünkü turist sayısı yaz ayları fazla olduğu için park vb şeyler sorun olabiliyor onun dışında oteli filan var bi yol var ordan da kanyonlara çıkıyor yani kısaca güzel

9
Harika bir yer
10

-

Harika bir yer, herkese tavsiye ederim.

9
Çok güzel bir yer
10

-

Çok güzel bir yer. Gitmeniz lazım.

9
Ziyaret etmeyi düşünüyorum
8

-

Ziyaret etmeyi düşünüyorum. Ekim ayı ziyaret için uygun mu yol, vs. açısından? Piknik için müsait mi? Yemek için lokanta benzeri yer var mı? Bilgi verirseniz memnun olurum.

9
Sinan ÖZDEMIR tarafından...
10

-

Muhteşem bir yer.

9
Ilıca Şelalesi
10

-

Çok muazzam bir yer.

9
Ilıca Şelalesi
10

-

Gerçekten çok teşekkür ederim, çok güzel bilgiler verilmiş. Yapanların eline sağlık.

9
Ilıca Şelalesi
10

-

Sağolun.

9
Ilıca Şelalesi
10

-

çok sağalun :)