Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Giriş
30 Kasım Per.
Çıkış
01 Aralık Cum.
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Filtreler

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 1.500 TL
1.500 TL - 2.600 TL
2.600 TL - 4.000 TL
4.000 TL - 6.000 TL
6.000 TL +

Olanaklar

Araba Kiralama
Resepsiyon

Konsept/Tema

Aile Dostu
Termal Otel
Çocuk Dostu
Spor Oteli

Tesis Türü

Otel

Spa & Sağlık

Hamam
Buhar Odası

Ilgın Termal Otelleri

Ilgın yakınında 1 tesis listelendi.
Bize yapılan ödemeler sıralamayı nasıl etkiler?
En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Otel
Aile Dostu
Çocuk Dostu
+2
Spor Oteli
Termal Otel
Neredekal Değerlendirme3.4/5 Çok İyi
(11 yorum)
Camiatik, Ilgın, Konya
Ilgın merkezine 2.0 km uzaklıkta
Bu tesiste aradığın tarihler için fiyat bilgisine ulaşamadık. Tarih değiştirerek yeniden deneyebilirsin.

1 otelden 1 tanesi gösteriliyor

Ilgın Hakkında

Otel Sayısı

1 tesis

Popüler Otel

Ilgın Park Termal Otel
Ilgın Konaklama Seçenekleri
Ilgın Hakkında İpuçları
Sakin Sezon
Haziran
Yılın bu dönemi bölgede konaklama fiyatları en düşük seviyede.
Yoğun Sezon
Şubat
Bölgede yılın en hareketli zamanı. Konaklama fiyatları bu dönem en yüksek seviyeye ulaşıyor.

Ilgın Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ilgın termal otelleri havaalanı arası mesafe nedir?
Bir çok medeniyet tarafından şifalı su kapsamında kullanılan ve yüzyıllar boyunca önemini kaybetmeyen Ilgın Kaplıcaları günümüzde de aktif olarak kullanılmaktadır. Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular ve Osmanlılar tarafından bu şifalı sular kullanılmış ve çeşitli tesisler kurulmuştur. Ilgın Kaplıcaları Konya'nın merkezine yaklaşık 90 km mesafede yer alır. Konya Havalimanı'ndan Ilgın termal otelleri arası mesafe ise 93 kilometredir. Ilgın termal tesislerine gitmek için Konya Havalimanı'ndan servisle merkeze inerek Ilgın ilçe merkezine giden otobüsler kullanılabilir ya da özel araç kiralanabilir. Ilgın ilçesi girişinde ise kaplıca tesislerini görebilirsiniz. En uygun fiyat IIgın termal otelleri için Neredekal.com'un Ilgın termal otelleri sayfasından fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.
En beğenilen Ilgın termal otelleri hangileridir?
Ilgın termal otelleri listesinde yer alan tesisler arasında her konaklama zevkine ve tatil bütçesine uygun bir tesis mutlaka bulunur. Her termal tesiste konuklara sunulan imkanlar otelin konseptine göre değişkenlik gösterebiliyor. Ancak Ilgın en beğenilen termal otelleri genellikle termal havuzu olan ve SPA olanaklarına sahip olan tesisler oluyor. En iyi Ilgın termal otelleri listesinde de işte bu tesisler yer alıyor. Yani en iyi kategorisinde yer alan oteller çoğunlukla en sık tercih edilenlerden meydana geliyor. Ilgın termal otelleri başta olmak üzere, ilçe merkezinde ve çevresinde hizmet veren bazı oteller en iyi termal tesisler arasında yer alıyor.
En uygun Ilgın termal otelleri fiyatları ne kadardır?
Konya'nın sağlık turizmi ile ünlü ilçesi Ilgın termal otelleri seyahati boyunca lüks ve bir o kadar konfor dolu bir hizmet arayışında olan tatilcilere hitap ediyor. Daha çok yüksek yatak kapasiteli, büyük işletmelerden meydana gelen Ilgın termal otelleri her şey dahil konseptine sahip tesisler, genellikle donanımlı SPA merkezleri, zengin açık büfe hizmet veren restoranları, sınırsız alkollü-alkolsüz içecekleri ve özenle dekore edilmiş odalarıyla ön plana çıkıyor. En uygun Ilgın termal oteller ise Ilgın termal otel, Kaplıca termal otel, Ilgın kaplıcaları gibi sıralanabilir. Bunlar dışında birçok tesis sağlık turizminde hizmet vermeye devam ediyor. Tesisler ve fiyatları hakkında detaylı bilgi için sayfamız üzerinden fiyat karşılaştırması yapmayı ihmal etmeyin.
Ilgın termal otel çevresinde gezilebilecek yerler nerelerdir?
Sağlık ve kültür tatilini birleştirmek isteyenler Ilgın Kaplıcaları'nda yer alan Ilgın termal otelleri seçeneklerinde kalmayı tercih ediyor. Konya bünyesindeki kültürel ögeler, birbirinden lezzetli yemekler ve kaplıcaları ile her sene pek çok turist tarafından rağbet görüyor. Kaplıcalarda şifa bulmanın yanı sıra Ilgın termal otelleri çevresinde gezilebilecek yerler de sıklıkla araştırlıyor. Ilgın kaplıcaları çevresinde görülecek yerler arasında Lala Mustafa Paşa Külliyesi.Handevi Kandevi Türbesi. Çukur Camii. Sahip Ata Kaplıcaları, Aşağı Çiğil Kaynak Suyu. Beyşehir Gölü, Konya Arkeoloji Müzesi.Selimiye Camii yer alıyor. En uygun Ilgın termal oteller ise Ilgın termal otel, Kaplıca termal otel, Ilgın kaplıcaları gibi sıralanabilir. Tesisler ve fiyatları hakkında detaylı bilgi için sayfamız üzerinden fiyat karşılaştırması yapmayı ihmal etmeyin.