Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

İleribaşı Otelleri

İleribaşı için {{ (filteredHotels).length}} / 16 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

İleribaşı Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Belek'in uç bir mevkisi olsa da masmavi denizi, incecik altın rengi kumları ile cennettin küçük bir köşesidir, İleribaşı.

Antalya'nın Serik ilçesine bağlı bir belde olan Belek'in semtidir, İleribaşı. Bölgede turizm Belek'in etkisiyle oldukça gelişmiştir. Toros Dağları'nın eteğinde Akdeniz'i kucaklayan İleribaşı, dağ yamaçlarında bulunan çam ormanları ile çevrilidir. İncecik, altın rengi, sapsarı kumlara sahip sahili ile birlikte golf sahalarının bulunduğu İleribaşı otelleri, mevkinin cazibesini daha da arttırmaktadır.

İleribaşı otelleri sahil kesiminden tepelere doğru sıralanmaktadır. Standartların çok üstünde hizmet veren İleribaşı otelleri lüks bir tatil yapmak isteyenlerin tam da aradığı gibidir. Ayrıca, ulusal ve uluslararası camiyada ün yapmış sayısız golf sahalarını da barındıran Belek İleribaşı otelleri, misafirlerine eşsiz bir golf deneyimini de sunmaktadır.

Aspendos Antik Kenti ve Perge Antik Kentleri, Belek İleribaşı oteller bölgesine yaklaşık 30 km, Kurşunlu Milli Parkı'na ise yaklaşık 25 km. uzaklıktadır. Belek sahilinin bir parçası olan İleribaşı sahilinde yaz sezonu nisan ayının sonlarında başlar, kasım ayının başlarına kadar devam eder. Yılın yaklaşık altı ayını yaz sezonu olarak değerlendiren İleribaşı otelleri haziran, temmuz ve ağustos aylarında maksimum doluluğa ulaşmaktadır.

Tatilini yaz aylarında bu bölgede geçirmeyi düşünen gezginlere tavsiyemiz, İleribaşı otelleri maksimum doluluğa ulaşmadan rezervasyon yaptırmalarıdır. Şimdiden keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Çam ormanlarının çevrelediği, golf sahalarına sahip standartların çok üstündeki tesislerin bulunduğu yerdir, İleribaşı.

İleribaşı, Antalya ilinin Belek mevkisinde yer alır. Doğa ile denizin iç içe olduğu İleribaşı mevki, en çok sahili ve golf sahalarına sahip tesisleri ile dikkat çekmektedir. Türkiye'deki turizm cennetlerinden biri olarak değerlendirilen Belek'e bağlı bu yer, yerli ve yabancı turistler tarafından yılın her dönemi ilgi görmektedir.

Belek İleribaşı'nda deniz sezonu yaklaşık altı ay kadar sürmektedir. Ancak bu altı ayın en yoğun olduğu zaman dilimi yaz aylarıdır. Bu sebeple İleribaşı otel fiyatları yaz aylarında biraz daha artış göstermektedir. Yaz sezonunda, Belek bölgesinde bulunan tesislerin fiyatları ile İleribaşı otel fiyatları arasında çok fazla bir farklılık gözlenmemektedir. Ancak; yaz ayları dışında kalan zaman diliminde İleribaşı otel fiyatları daha uygun olmaktadır.

İleribaşı mevki, Antalya'nın tarihi ve turistlik yerlerine, gezilip görülecek yerlerine yakın bir lokasyonda bulunmaktadır. Aspendos Antik Kenti, Perge Antik Kenti, Kurşunlu Milli Parkı İleribaşı'na yaklaşık 25 ile 30 kilometre mesafede yar alan yerlerdir.

İleribaşı'nda golf sahaları bulunan tesislerde dönem dönem ulusal ve uluslararası golf turnuvaları düzenlenmektedir. Bu turnuvaların gerçekleştiği zaman aralıklarında da İleribaşı otel fiyatları artmaktadır.

Kış sezonunda ya da yaz sezonunda bu bölgede yer alan tesislerde konaklamayı düşünen tatilcilere tavsiyemiz, İleribaşı otel fiyatlarından olumsuz yönde etkilenmemek için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmalarıdır.

İleribaşı Hakkında

Antalya'nın 35 km doğusunda okaliptus ormanları ve yemyeşil çam ağaçları ile koruma alanı ve incecik altın kumlu bir sahil şeridi olan Belek'te bulunan İleribaşı tatil bölgesi, sizleri tatilinizi unutulmaz kılmaya davet ediyor.

Geçmişi M.Ö. 5. yüzyıla kadar uzanan Aspendos tarihini gidebilirsiniz. Selçuklular devrinde kervansaray olarak da kullanılan tiyatrosu zaman zaman onarılmış ve günümüze kadar korunabilen nadir tiyatrolardandır. Şuan 7000 kişilik oturma, 500 kişilik orkestra bölümü olmak üzere 7500 izleyici almaktadır. Ayrıca tarihi yapılardan Bazilika, Agora, Nymphaeum ve 15km uzunluğundaki su yolunuda görebilirsiniz. Tarihi M.Ö. 4. yüzyıla uzanan Sillyon antik kenti Helen, Roma, Bizans ve Selçuklular dönemlerinde yapılan binaları ile dönemin tarihini yaşatmaya devam ediyor. Buraya yapacağınız ziyaret ile stadyum, Gymnasium, Kuleler, Selçuklu mescidi, tiyatro ve spor tesislerini gibi dönemin yapılarını görebilirsiniz.

Güneyinde Akdeniz, kuzey ve doğusunda ise Acısu Irmağı ile çevrili bu şirin tatil beldesi, muhteşem bir doğal güzelliğe ve dinlendiren kendine özgü bir havaya sahiptir.

Ayrıca uluslararası arenada ün yapmış sayısız golf sahalarını da barındıran Belek, sizlere eşsiz bir golf deneyimini de tatilinizle birlikte sunmaktadır.

Mayısın başında başlayan ve Ekim sonuna kadar devam eden Mavi Yolculuk sezonunda benzersiz bir yolculuğun alternatifini İleribaşı'nda yaşayabilirsiniz.

Yıl boyunca tropikal iklimin yaşandığı bu cennet köşede tatil fırsatı, sizlere tatilin ne kadar mükemmel yaşanabileceğini gösterecektir.

Bir başkadır Akdeniz akşamları... Arkanızda 3000 metre ortalama değere sahip Toros Dağları, önünüzde pırıl pırıl tertemiz Akdeniz... Ve tüm bu güzelliklerin arasında, dünyaca ünlü Akdeniz Mutfağının eşsiz lezzetleri...

İşte tüm bunları bir arada yaşayabileceğiniz, benzersiz bir yerdir Belek İleribaşı.

800 işyeri, pansiyonları, otelleri ve uluslararası standartlara uygun dünyaca meşhur golf ve futbol sahalarıyla Belek İleribaşı, dünyanın ve sizin en gözde tatil merkezi olmaya devam ediyor.

Antalya'nın 35km doğusunda bulunmaktadır.

İleribaşı otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Rixos Premium Belek
Rixos Premium Belek

-

Süper ve çok güzel

Süper ve çok güzel, teşekkür ediyorum, 1.000.000.000 puan. Leyla Hanım'a çok çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Voyage Belek Golf & Spa
Voyage Belek Golf & Spa

-

Yemekler harika

Geçen sömestr tatilinde oradaydık. Mükemmel bir tatil geçirdik. Çocuklar özellikle müthiş eğleniyor, yemekler harika. Özellikle sıcak şarabı tatmaya değer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Maritim Pine Beach Resort
Maritim Pine Beach Resort

-

Yemekler bir facia

5 gün konakladım, kalmaz olsaydım. Bir otel ancak bu kadar kötü olabilir. Yemekler bir facia, bari makarna yiyeyim, bir makarna ne kadar kötü olabilir ki dedim, yedim ve ne kadar kötü olabilir gördüm. Resepsiyondan aracımı istiyorum, valeyi bulun diyorlar. Otelde vale arıyoruz. Güvenlikçiden arıyoruz valeyi, 5. Kattayım, müşteri gelsin, alsın diyor. Bir otel müşterisini bir vale nasıl ayağına çağırabilir? Paranıza yazık, tatilinize yazık, biz yandık, siz yanmayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Maritim Pine Beach Resort
Maritim Pine Beach Resort

-

Hizmet, temizlik, yemekler

Otel süper, hizmet, temizlik, yemekler 10 numara, tavsiye ederim. Olumsuz yazanlar nasıl yazdı hayret.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Limak Atlantis Hotels & Resort
Limak Atlantis Hotels & Resort

-

Her şeyi bulabileceğiniz bir yer

Bu otele 5 kez gittik. Ailece huzur ve aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir yer. Limak grubu ile bu yıl 8. randevumuzu Limak Atlantis Hotels & Resort ile gerçekleştirmekten mutluyuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Armas Belek Hotel
Armas Belek Hotel

-

Konumu ve denizi güzel

Berbat bir otel sakın tercih etmeyin. Bizim tatilimiz rezil oldu. Yemekler çok kötü. Aç kalırsınız. Temizlik hiç yok. Konumu çok güzel aslında, denizi de fakat otelde düzen, intizam, denetim hiçbir şey yok. Yazık çok pis bir otel. Ayrıca da otele giriş yapmak için tam dört saat bekledik odaları hazır edemediler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Maritim Pine Beach Resort
Maritim Pine Beach Resort

-

Temiz ve ilgili bir tesis

Öncelikle Belek bölgesinde çoğu otelde kalmış biri olarak tavsiye edebileceğim kaliteli, temiz, ilgili bir tesis yemeklerini çok beğendik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Papillon Ayscha Otel
Papillon Ayscha Otel

-

En güzel otellerden biri

Belek bölgesinde kaldığım en güzel otellerden biri, ormana kurulmuş büyük ilgili kaliteli bir tesis.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Maritim Pine Beach Resort
Maritim Pine Beach Resort

-

Temizliği güzel

Oteli çok beğendim. Sadece kokteyl sırası vardı ve kahve sırası, personeli orada yetersizdi. Mutfağı çok güzel, temizliği güzel, oda servisi de güzel. Çok memnun kaldık. Ailece gittik, çok eğlendik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Voyage Belek Golf & Spa
Voyage Belek Golf & Spa

-

Tek iyi olan kapalı havuz

Otel vasat. Şubat 10'da gittim. İlgi yok, personel çok aksi, temizlik iyi değil. Tek iyi olan kapalı havuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Maritim Pine Beach Resort
Maritim Pine Beach Resort

-

3 yıldıza eş değer

Sendika semineri için bu otelde kaldım. Burada hiç 5 yıldız havası göremedim. 3 yıldıza eş değer bence.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Letoonia Golf Resort
Letoonia Golf Resort

-

Temiz bir otel

Yeşillikler içinde, çok güzel, temiz bir otel. Ben şahsen çok memnun kaldım. Hizmet, alaka süper.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Letoonia Golf Resort
Letoonia Golf Resort

-

Yeşil çam ormanları içinde

Şu anda konaklıyorum, harika bir tesis, yeşil çam ormanları içinde otel arayışı içindeyseniz bu tesise şans verin derin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Papillon Zeugma Otel
Papillon Zeugma Otel

-

Her şey fazlasıyla düşünülmüş

2016 Eylül başında 2 aile havuzlu villa odalarda tatil yaptık. Villa odalarda her şey fazlasıyla düşünülmüş, özellikle personel çok ilgili ve güler yüzlü. (mini cluptan Lena'ya teşekkürler) her şey çok güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Papillon Zeugma Otel
Papillon Zeugma Otel

-

Aqua çok zayıftı

Tatil ayarlamaları yaparken yapılması gereken 1. (en önemli adımdır) adım tur şirketini doğru seçmektir. Tatilinizi geçireceğiniz otellerde yaşayabileceğiniz olası kötü durumlar için bu tur şirketi ya kurtarıcınız olacak ya da probleminizin katlanmasına neden olacaktır. Genelde bir problem olmayacağını düşünerek bu en önemli adımı pas geçeriz. Bu tatilimde bende pas geçtim,seçtiğim Touristica benim için iyi bir tercih olmadı. Papillon Belvil Otel Belek'de başlayıp bitirmeyi düşündüğümüz tatil, ikinci gününde sıkıntılı bir hal aldı. Otel çalışanlarının birkaçının kötü muamelesine maruz kalmamız ve otel değiştirme isteğimiz de haklı olmamıza rağmen 1786,10 TL ilave ücret alınarak karşılandı ve Papillon Zeugma Otel'e transferimiz gerçekleşti (bu durum için Papillon Belvil Otel Belek yorumlarında 5 yaşında çocuğun atleti yorumumu okuyabilirsiniz). Problemli bir şekilde Papillon Zeugma Otel'e gelmemize rağmen burada da kötü muamele devam etti. 2 aile saat 14:30'da, 3'üncü aile saat 15:00'de odamıza geçebildik (odaların geç verilme sebebi geç boşaltılmasıymış). Bu durum çok olağan bir durum gibi otel görevlileri tarafından söylendi, kimse özür de dilemedi zaten. Tur şirketimiz zaten evlere şenlik olduğundan bu durumu sineye çektik. Bize verilen odalar üç aile tarafından da beğenildi. Otel geniş bir alana yayılmasına rağmen ortak kullanım alanı açısından küçük bir 5 yıldızlı otel. İlk 2 gün ana restoranda ciddi yemek sıraları vardı. Herkesin ortak damak tadı olan yemekler de yan yana olduğundan iki, bazen üç sıra birbirine karışıyordu. Et ağırlıklı beslendiğimiz için yemekleri ve ızgaraları beğendik. Yalnız ciddi bir problem olarak gördüğüm; teras kısmında yemek yiyenler ve çalışanların maruz kaldığı mangal dumanıydı. Biz kalabalık bir grup olduğumuz için terasta ada diye tabir edilen uç kısımda (otelde kaldığımız süre boyunca sabah-akşam buradaydık) oturduk, özellikle rüzgar ters estiğinde bizim haricimizde tüm restoran bölgesi yoğun bir mangal dumanı içeresinde kalıyordu. Çalışanların gözlerini silmekten servis yapmakta zorlandıklarını gördüm. Masa birleştirmek bu otelde sorun olmadı, yemeklerde tüm grup aynı masada oturduk. Genel olarak hizmet veren çalışanlar güler yüzlü ve yardımcıydılar. Gün içeresinde aktiviteler de hoşumuza gitti (köpük partisi ve insanların birbirini boyaması). Aqua çok zayıftı, sırf yok demesinler diye konmuş sanırım, bu alan da merkeze uzak ve içmek, atıştırmak için herhangi bir mekan da yoktu. Son güne kadar plajında cankurtaran da yoktu, muhtemelen kağıt üzerinde sorumlu personel vardır ama sahada kimseyi görmedim. Kids club da oldukça zayıftı. Personel sayısının azlığı da bir etkendi sanırım. Genel olarak bakıldığında otel çok mu kötü, değil ama daha uygun fiyata daha iyileri varken tekrar tercih edilmez sanırım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Premium Belek
Rixos Premium Belek

-

Dekor müthiş

Bu otelde kalmak sadece şımartılmak. Dekor müthiş, personeller zaten çok güler yüzlü, yiyecek-içecek kalitesi çok çok iyi. Bu otele şu anda 2. gelişim ve bir tane eksik yakalamadım, tebrik ediyorum. Serkan Bey'e ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Lobi bar Özlem Hanım hiç yorulmadan 15 kişilik grubumuza süper yardımcı oldunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Maritim Pine Beach Resort
Maritim Pine Beach Resort

-

Havuzda ve Kids Club'da hiç görevli yok

Kesinlikle gitmeyin. 10 yıldır her şey dahil otellere giden birisi olarak söylüyorum, sakın ama sakın gitmeyin. Otelden ayrılan müşterilere, ‘arabayı çekin buradan' ifadesi ile karşılanırsanız hiç şaşırmayın. Havuzda ve Kids Club'da hiç görevli olmadığı için insanların çamurlu ayakkabı ile buralarda gezdiğini görürseniz şaşırmayın. Oda banyosunun kilitli kaldığından, odadaki elektriklerin sürekli bozulduğundan falan bahsetmeme bile gerek yok. Aile odasının temizliği uzun sürüyor deyip, saat 15:30'a kadar bekletip, sonra da standart oda verip, ‘yatakları birleştirin o zaman' dediklerini de söylemeden geçmeyeyim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Premium Belek
Rixos Premium Belek

-

Müthiş bir otel

Harika, ben seninki kadar müthiş bir otel görmedim şu ana kadar. Hayatımda 15'den fazla otele gittim. Bunların 7'si veya 8'i 5 yıldızlı. Sayısız oteli gören biri olarak söylüyorum, kesinlikle mükemmelsiniz. Bence siz 7 yıldız bile olabilirsiniz ama bence Belek daha güzel, diğerleri de fena değil ama en iyisi Belek.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Voyage Belek Golf & Spa
Voyage Belek Golf & Spa

-

Sorunsuz ve mükemmel

2. kez gittiğimiz Voyage Belek Golf & Spa ailesini gönülden kutluyoruz. Yine sorunsuz ve mükemmel bir tatil geçirmemizi sağladılar. Yiyecekleri, içkileri, alakart restoranları, adult olarak ayırılmış olan salonları, havuzları, kaliteli akşam eğlenceleri, partileri kesinlikle tavsiye edilebilecek de bir balayı otelidir. Verdiğiniz paranın karşılığını sonuna kadar alacağınızdan şüpheniz olmasın...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Voyage Belek Golf & Spa
Voyage Belek Golf & Spa

-

5 yıldızı hak eden ender otellerden

Türkiye'de 5 yıldızı hak eden ender otellerden birisi. Bu kadar misafire güler yüzle, bıkmadan, usanmadan hizmet eden personeli ve bunları organize eden üst yönetimi kutluyorum. Paranın karşılığını alıyorsunuz ve hiç pişmanlık duymuyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Papillon Ayscha Otel
Papillon Ayscha Otel

-

Değişik ve hoş

Havuz başı Türk Sanat Müziği değişik ve hoş olmuş.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Papillon Ayscha Otel
Papillon Ayscha Otel

-

Dış dünyanın stresinden uzak

Dış dünyanın stresinden uzak, ister eğlence, ister dinlence, seçim tamamen kendine ait. Şahane anılar biriktirebileceğin, dünyanın çeşitli lezzetlerini tadabileceğin harika bir 2. ev...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Papillon Ayscha Otel
Papillon Ayscha Otel

-

Personel çok ilgili

Tesis Nisan 2014'te yenilenmiş, bu yenilikler odaların konforu, temizliği, yemeklerin hijyenine kadar her şeye yansımış. Personel çok ilgili, insanın kendini evinde hissetmesi son derece normal burada.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kempinski Hotel The Dome
Kempinski Hotel The Dome

-

Daha iyisi yok

Bu sahilde, kaliteli tatil yapmak istiyorsanız, daha iyisi yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kempinski Hotel The Dome
Kempinski Hotel The Dome

-

Huzur bulacağınız bir tatil

Huzur bulacağınız bir tatil yapmak istiyorsanız doğru adres. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kempinski Hotel The Dome
Kempinski Hotel The Dome

-

Çok memnun kaldık

Güzel otel, lezzetli yemekler ve güler yüzlü çalışanları var. Çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Limak Atlantis Hotels & Resort
Limak Atlantis Hotels & Resort

-

Sıcak, huzurlu, mutlu

Sıcak, huzurlu, mutlu ve samimi tatilin adresi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Limak Atlantis Hotels & Resort
Limak Atlantis Hotels & Resort

-

Mükemmel hizmet

Mükemmel hizmet, teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Limak Atlantis Hotels & Resort
Limak Atlantis Hotels & Resort

-

Otel harika

Otel harika. Dinlenmek istiyorsanız seçmeniz gereken yerler arasında olmalı. Ayrıca personel güler yüzlü, konuşmasını ve gülmesini bilen insanlar bir arada.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gloria Golf Resort Otel
Gloria Golf Resort Otel

-

Yemekler harika

Mükemmel tesis, hijyen çok iyi. Biz kalkıp Voyage'den geldik buraya. Voyage Sorgun'da ETS Tours'dan Bekir Bey'e transferimizde yardımcı olduğu için teşekkürler, çok güzel tatildi. Personel güler yüzlü, yemekler harika, Voyage'a bin basar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gloria Golf Resort Otel
Gloria Golf Resort Otel

-

Yemekler harika, otel mükemmel

Mükemmel bir oteldi, kesinlikle memnun kaldık, yemekler de harikaydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Maritim Pine Beach Resort
Maritim Pine Beach Resort

-

Yemek çeşitleri çok az

Otel güzel fena değil. Ama yemek çeşitleri çok az her gün aynı şey.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Maritim Pine Beach Resort
Maritim Pine Beach Resort

-

Yemekler daha güzel olabilirdi

Otel çok güzel. Yemekler daha güzel olabilirdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Maritim Pine Beach Resort
Maritim Pine Beach Resort

-

Tam bir aile oteli

Temiz güzel bir otel. Tam bir aile oteli. Aquaparkı mükemmel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gloria Golf Resort Otel
Gloria Golf Resort Otel

-

Mükemmelden de öte

Geçen yazı 3 aile Gloria Golf Resort Otel'de geçirdik ve çok memnun ayrıldık, hatta bu yaz için rezervasyonumuzu bile yaptırdık. Servis, yiyecekler, odamız (ki standart odaydı) her şey harikaydı. İnanılmaz güler yüzlü ve her daim yardıma hazır bir personel. Gerçekten inanılması zor gibi ama gerçekten bir tane bile somurtanına rastlamadık. Odalar hemen hemen her gün temizleniyor. Bunları yazıyorum çünkü genelde ben de otel seçmeden önce mutlaka yorumları okurdum. Ama artık başka bir otelde kalacağımı hiç sanmıyorum. :) Gitmenizi şiddetle tavsiye ederim, pişman olmayacaksınız. Daha otele girdiğiniz andan itibaren size kendinizi özel hissettiriyorlar. Buradan da yöneticilerinden en alttaki personeline kadar hepsine sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Letoonia Golf Resort
Letoonia Golf Resort

-

Kaliteli bir otel

Çok kaliteli bir otel. Eğlence ve birçok şey hizmetinizde.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Letoonia Golf Resort
Letoonia Golf Resort

-

İnanılmaz memnun kaldık

Otelin yemekler süper. Bir arkadaşımın yorumları doğrultusunda buraya geldik ve inanılmaz memnun kaldık. Başka otel aramayın derim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Letoonia Golf Resort
Letoonia Golf Resort

-

Çalışanlar çok ilgili

Çalışanlar güler yüzlü, gerçekten çok ilgileniyorlar. Bu otelde dünyayı tamamen unutabilceğiniz bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Papillon Zeugma Otel
Papillon Zeugma Otel

-

Animasyon şovu ve yemekler

Otelin mimarisi çok güzel. Animasyon şovu, yemekleri, özellikle güler yüzlü personeli görülmeye değer. Temiz bir yeşiiliğe sahip bir otel. Şiddetle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Papillon Zeugma Otel
Papillon Zeugma Otel

-

İlk fırsatta tekrar geleceğim

Kesinlikle şiddetle tavsiye ediyorum. Çok güzel çok beğendim. İlk fırsatta tekrar geleceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Papillon Zeugma Otel
Papillon Zeugma Otel

-

Çarşaf gibi denizin hemen önünde

Oteli çok beğendim. Personel güler yüzlü. Kumsalı, çarşaf gibi deniziyle kendini ispatlamış bir tesis. Otelin mimarisi de çok güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gloria Verde Resort
Gloria Verde Resort

-

Huzur dolu bir otel

Yeşillikler arasında, huzurlu bir tatil geçirmek istiyorsanız mutlaka Gloria Verde Resort & Spa'yı tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gloria Verde Resort
Gloria Verde Resort

-

Daha iyisi yapılancaya kadar en iyisi

Yemekleri enfes, çalışanlar güler yüzlü, çevre yemyeşil... Kuş sesleri içinde denize girmek ve spor yapmak harika. Yemekleri oldukça lezzetli..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gloria Verde Resort
Gloria Verde Resort

-

Hizmet süper

Otelin çalışanları ve verdikleri hizmet beklentimin çok üzerindeydi. Özellikle Neptuno Snack Bar bar çalışanları son derece ilgilier. Hizmet genel olarak süper.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Premium Belek
Rixos Premium Belek

-

Berbat

Hayatımda geçirdiğim en kötü tatildi. İlgi alaka hiç yok. Sadece markaya para veriyorsun o kadar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Papillon Ayscha Otel
Papillon Ayscha Otel

-

Olağanüstü

Yıllardır birçok otele tatile gittim ama gerçekten adamlar hizmette sınır yoku aşmışlar. Halen burdayım. Tatilimi uzatamayacağım ama gelmek isteyenlere tercihimdir. Tesis olarak mükemmel, yemek olarak bin çeşit, mükemmel tat. Hijyen 10. Animasyon mükemmel. Deniz olağanüstü. Yöneticisine binlerce teşekkür zira ben de bir yonetici ve eğitmenim ama pes dedim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Papillon Ayscha Otel
Papillon Ayscha Otel

-

Süper

2011 yazında unutmadığımız bir tatil yapmıştık. Her şeyin yanı sıra yemekleri gerçekten çok güzeldi. Mutlaka tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Premium Belek
Rixos Premium Belek

-

Alakart değişikliği

Düzeltme yapma gereği hissettim. 2011 Nisan'da Alakart şefleri değişti ve eskisi gibi güzel değil onun haricinde diğer güzellikler aynen devam ediyor. Alakart restoranları tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Premium Belek
Rixos Premium Belek

-

Mutlaka gidin

7 yıldız değil ama 5 yıldızı sonuna kadar hak ediyor. Alacartlardan Osmanlı ve İtalyan'a mutlaka gidin. Osmanlı'da canlı fasıl eşliğinde bol çeşitli ve lezzetli mezeler, rahat koltuklar var. İtalyan'da ise diğer otellerin yaptığı gibi alelade carpaccio ve pizza değil, gerçek İtalyan yemekleri, mezeleri ve kaliteli şarap içebilirsiniz. Odalar çok rahat, mini bar her zaman dolu. Kahvaltı çok zengin. Çocuk sesinden rahatsız olanlar için sadece büyüklerin girebildiği salon var. Öğle yemekleri için snackler muhteşem. Özellikle waffle tavsiye ederim, Ortaköy veya Bebek'te bu kadar güzeli zor bulunur. Gece eğlencesi olarak canlı müzik eşliğinde içkinizi alabileceğiniz bar ise keyifli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Maritim Pine Beach Resort
Maritim Pine Beach Resort

-

Aquapark ve bar

Aquapark çok iyi, odalar fena değil, personel Antalya tatil köylerinin genelinde olduğu gibi resepsiyon hariç eğitimsiz. Girişte sağ taraftaki bar atmosfer olarak otelin en güzel yeri. Gece 12.00'dan sonra her şey ekstra.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)