Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

İleribaşı Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

İleribaşı Otelleri

İleribaşı için {{ (filteredHotels).length}} / 15 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

İleribaşı Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Belek'in uç bir mevkisi olsa da masmavi denizi, incecik altın rengi kumları ile cennettin küçük bir köşesidir, İleribaşı.
Antalya'nın Serik ilçesine bağlı bir belde olan Belek'in semtidir, İleribaşı. Bölgede turizm Belek'in etkisiyle oldukça gelişmiştir. Toros Dağları'nın eteğinde Akdeniz'i kucaklayan İleribaşı, dağ yamaçlarında bulunan çam ormanları ile çevrilidir. İncecik, altın rengi, sapsarı kumlara sahip sahili ile birlikte golf sahalarının bulunduğu İleribaşı otelleri, mevkinin cazibesini daha da arttırmaktadır.

İleribaşı otelleri sahil kesiminden tepelere doğru sıralanmaktadır. Standartların çok üstünde hizmet veren İleribaşı otelleri lüks bir tatil yapmak isteyenlerin tam da aradığı gibidir. Ayrıca, ulusal ve uluslararası camiyada ün yapmış sayısız golf sahalarını da barındıran Belek İleribaşı otelleri, misafirlerine eşsiz bir golf deneyimini de sunmaktadır.

Aspendos Antik Kenti ve Perge Antik Kentleri, Belek İleribaşı oteller bölgesine yaklaşık 30 km, Kurşunlu Milli Parkı'na ise yaklaşık 25 km. uzaklıktadır. Belek sahilinin bir parçası olan İleribaşı sahilinde yaz sezonu nisan ayının sonlarında başlar, kasım ayının başlarına kadar devam eder. Yılın yaklaşık altı ayını yaz sezonu olarak değerlendiren İleribaşı otelleri haziran, temmuz ve ağustos aylarında maksimum doluluğa ulaşmaktadır.

Tatilini yaz aylarında bu bölgede geçirmeyi düşünen gezginlere tavsiyemiz, İleribaşı otelleri maksimum doluluğa ulaşmadan rezervasyon yaptırmalarıdır. Şimdiden keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Çam ormanlarının çevrelediği, golf sahalarına sahip standartların çok üstündeki tesislerin bulunduğu yerdir, İleribaşı.
İleribaşı, Antalya ilinin Belek mevkisinde yer alır. Doğa ile denizin iç içe olduğu İleribaşı mevki, en çok sahili ve golf sahalarına sahip tesisleri ile dikkat çekmektedir. Türkiye'deki turizm cennetlerinden biri olarak değerlendirilen Belek'e bağlı bu yer, yerli ve yabancı turistler tarafından yılın her dönemi ilgi görmektedir.

Belek İleribaşı'nda deniz sezonu yaklaşık altı ay kadar sürmektedir. Ancak bu altı ayın en yoğun olduğu zaman dilimi yaz aylarıdır. Bu sebeple İleribaşı otel fiyatları yaz aylarında biraz daha artış göstermektedir. Yaz sezonunda, Belek bölgesinde bulunan tesislerin fiyatları ile İleribaşı otel fiyatları arasında çok fazla bir farklılık gözlenmemektedir. Ancak; yaz ayları dışında kalan zaman diliminde İleribaşı otel fiyatları daha uygun olmaktadır.

İleribaşı mevki, Antalya'nın tarihi ve turistlik yerlerine, gezilip görülecek yerlerine yakın bir lokasyonda bulunmaktadır. Aspendos Antik Kenti, Perge Antik Kenti, Kurşunlu Milli Parkı İleribaşı'na yaklaşık 25 ile 30 kilometre mesafede yar alan yerlerdir.

İleribaşı'nda golf sahaları bulunan tesislerde dönem dönem ulusal ve uluslararası golf turnuvaları düzenlenmektedir. Bu turnuvaların gerçekleştiği zaman aralıklarında da İleribaşı otel fiyatları artmaktadır.

Kış sezonunda ya da yaz sezonunda bu bölgede yer alan tesislerde konaklamayı düşünen tatilcilere tavsiyemiz, İleribaşı otel fiyatlarından olumsuz yönde etkilenmemek için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmalarıdır.

İleribaşı Hakkında
Antalya'nın 35 km doğusunda okaliptus ormanları ve yemyeşil çam ağaçları ile koruma alanı ve incecik altın kumlu bir sahil şeridi olan Belek'te bulunan İleribaşı tatil bölgesi, sizleri tatilinizi unutulmaz kılmaya davet ediyor.
Geçmişi M.Ö. 5. yüzyıla kadar uzanan Aspendos tarihini gidebilirsiniz. Selçuklular devrinde kervansaray olarak da kullanılan tiyatrosu zaman zaman onarılmış ve günümüze kadar korunabilen nadir tiyatrolardandır. Şuan 7000 kişilik oturma, 500 kişilik orkestra bölümü olmak üzere 7500 izleyici almaktadır. Ayrıca tarihi yapılardan Bazilika, Agora, Nymphaeum ve 15km uzunluğundaki su yolunuda görebilirsiniz. Tarihi M.Ö. 4. yüzyıla uzanan Sillyon antik kenti Helen, Roma, Bizans ve Selçuklular dönemlerinde yapılan binaları ile dönemin tarihini yaşatmaya devam ediyor. Buraya yapacağınız ziyaret ile stadyum, Gymnasium, Kuleler, Selçuklu mescidi, tiyatro ve spor tesislerini gibi dönemin yapılarını görebilirsiniz.

Güneyinde Akdeniz, kuzey ve doğusunda ise Acısu Irmağı ile çevrili bu şirin tatil beldesi, muhteşem bir doğal güzelliğe ve dinlendiren kendine özgü bir havaya sahiptir.

Ayrıca uluslararası arenada ün yapmış sayısız golf sahalarını da barındıran Belek, sizlere eşsiz bir golf deneyimini de tatilinizle birlikte sunmaktadır.

Mayısın başında başlayan ve Ekim sonuna kadar devam eden Mavi Yolculuk sezonunda benzersiz bir yolculuğun alternatifini İleribaşı'nda yaşayabilirsiniz.

Yıl boyunca tropikal iklimin yaşandığı bu cennet köşede tatil fırsatı, sizlere tatilin ne kadar mükemmel yaşanabileceğini gösterecektir.

Bir başkadır Akdeniz akşamları... Arkanızda 3000 metre ortalama değere sahip Toros Dağları, önünüzde pırıl pırıl tertemiz Akdeniz... Ve tüm bu güzelliklerin arasında, dünyaca ünlü Akdeniz Mutfağının eşsiz lezzetleri...

İşte tüm bunları bir arada yaşayabileceğiniz, benzersiz bir yerdir Belek İleribaşı.

800 işyeri, pansiyonları, otelleri ve uluslararası standartlara uygun dünyaca meşhur golf ve futbol sahalarıyla Belek İleribaşı, dünyanın ve sizin en gözde tatil merkezi olmaya devam ediyor.

Antalya'nın 35km doğusunda bulunmaktadır.

İleribaşı otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
10
0 (850) 466 40 59
Maritim Pine Beach Resort
Maritim Pine Beach Resort
Belek / Antalya
Türkiye

-

Her şey harikaydı. Yemekler, personel, otel çok güzeldi. Ailemle süper bir tatil geçirdik. Teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 28 15
Rixos Premium Belek
Rixos Premium Belek
Belek / Antalya
Türkiye

-

Otel çok güzel. Çeşit çeşit yemekler var. Pastırmaya kadar var. Kısacası restoran çok güzel; fakat nisan ayında geldik restoranda yer bulamıyorsunuz. Yemek masaları arttırılmalı. Maçlar, sinema salonlarında izlenseydi çok güzel olurdu. Personellerin yaklaşımı güzeldi. Eğer bu otele gelecekseniz kalabalık olmamasına dikkat edin bence. Çünkü yemek masaları bir sürü; fakat kalabalık olduğundan yer bulamıyorsunuz. Onun dışında otel güzel. Son olarak keşke Aqua Park kapanmasaydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 466 40 59
Maritim Pine Beach Resort
Maritim Pine Beach Resort
Belek / Antalya
Türkiye

-

Dünyanın birçok ülkesinde yüzlerce çeşitli standartlarda otel de konaklamış bir hekim olarak 3 günde yaşadıklarımı kısaca özetleyeyim. Her otelde birtakım sorunlar ile karşılaşabiliriz ancak bu otelde birçoğu ile yüzleştik bu kısacık tatil diliminde. Resepsiyon personeli son derece yetersiz. 3117-3118 No'lu odaların bitişik içerden bağlantılı olduğunu düşünüyor. Verdiği odaların ayrı koridor taraflarında olduğundan habersiz. Durumu aktardığımızda ise küçücük çocuklarımızla ayrı odalarda kalmamızı buyurdular. Bu sorunumuzu acente üzerinden çözdük. Ön büro ya da otel yönetimi yanlışlık olmuştan öte adım atmadılar. 1. gün sabah 8:00'de yan odadan gelen elektrik süpürgesi sesi ile uyandık. Bir tatil günü için facia. Dinlenmeye geldiğimiz otelde erkenden uyandırıldık. 2. gün çocuklar ile SPA keyfi yapmak için odadan ayrıldık. Öncelikle eşim resepsiyonu arayarak kullanım saatlerini ve yerini öğrendi. Biz de bize tarif edilen hamama gittik. 15-20 dakika sonra biz köpükler içinde iken bir hamam görevlisi dışarı çıkmamız gerektiğini, oranın ücretli hamam olduğunu herkesin içinde, kendi hatalı yönlendirmelerine rağmen yüksek sesle uyardı. Eşimde bu şekilde çocukları dışarı çıkaramayacağını, banyolarını tamamlayıp öyle çıkacağımızı kendilerine iletti. Görevli ortamı gerip çıktıktan 10 dakika sonra SPA yetkilisi ile içeri tekrar geldi. Yine tüm insanların içinde ailemizi işaret ederek bir şeyler konuştular. Sonra ben yanlarına gittim. Durumu anlattım. “'Bu seferlik bizden olsun, işinizi tamamlayabilirsiniz.”' dilenciye nafaka verir bir üslupla izin verdi. Son olarak, ayrılacağımız Pazar günü 11:30'da biz henüz odadan ayrılmadan, temizlik talep etmeden, odamıza girilmiş, eşyalarımız toplanmış, bir kenara konmuş!! Bunlardan bir tanesi herhangi bir beş yıldızlı otelde yaşansa, genel müdür dahil herkes özür diler. Sonuç olarak 3 yıldız işletmeciliğinde bir beş yıldız görünümlü oteldir burası. Sonra neden bize kaliteli müşteri gelmiyor diye yakınıyorlar. Bu hizmete bu müşteri kalitesini hak etmiyorsunuz. Saygılar, Prof. Dr. Davran Çiçek.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 600 28 15
Rixos Premium Belek
Rixos Premium Belek
Belek / Antalya
Türkiye

-

Mart ayının son haftasında düğün yorgunluğumuzu üzerimizden atmak ve huzurlu bir tatil geçirmek ve balayı için gittiğimiz Rixos Premium Belek tatilimizin nasıl kabusa dönüştüğünden bahsetmek isterim. Misafir ilişkileri tarafından tüm standart otellerde bile uygulanan balayı çiftlerine özel karşılama tabi ki bu kötü yerde yoktu. Resepsiyondan bir kişi daha oda dolu, yemek yiyip gelin tekrardan sorun diye bir muamele gösterirken Rus misafirlerin bavullarının üst düzey yetkililer tarafından bizzat taşınması oldukça düşündürücüydü. Odaya girişimiz 2'yi bulurken yine resepsiyondaki kişinin bize balayı çift ayrıcalıklarından hiç bahsetmemesi üstelik biz sorduğumuzda (odaya kahvaltı, turn down, gazete servis vs )hiç duymadım demesi ne kadar profesyonel bir kurumda olduğumuz hakkında bize fikir verdi! Verilen odanın her iki tarafından çocuklu aile olması da balayı konsepti ile gerçekten çok uyumlu idi. Odaya girince gelen nem kokusunu dağıtmak için klima açmak isteyince, kış dönemi klima sadece sıcak çalışıyor diye ETS yetkilisinin dahi yaptığı kötü açıklamadan bahsetmeden geçemeyeceğim. Yiyecekler sabah kahvaltısı dışında vasattı. Lobby bar ve İrish Pub servis ve alkol kalitesi aldıkları paranın oldukça altındaydı. Kapalı havuza klor kokusundan girilemezken, ısıtmalı açık havuzun içindeyken her an bir çalışan temizleme borusunu siz suyun içindeyken havuza atabiliyordu. Ayrıca hayatımda ilk defa lüks bir otelde çay, kahve ve pastane kuyruğunu burada gördüm. Daha önce Antalya 'da 10'dan fazla otelde, Rixos zincirinde Rixos Sungate, Rixos Göcek Villas da dahil konaklamış biri olarak balayı tatilimizi kabusa çeviren bu yetersiz kurumu kimseye tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 466 40 59
Maritim Pine Beach Resort
Maritim Pine Beach Resort
Belek / Antalya
Türkiye

-

Paranızın karşılığını alamıyorsunuz. Rezillik cabası ve her şey dahil diyorlar doğru değil. Enerji içeceği bile ücretli veriyorlar. Kesinlikle düşünülecek bir otel değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 36 83
Gloria Golf Resort Otel
Gloria Golf Resort Otel
Belek / Antalya
Türkiye

-

İki buçuk yıldır toplamda beş kez konakladık burada.Her gelişimde farklı bir deneyimle eve döndüm.Harika yemekler,yorgunluğunuzu alan spa hizmeti ve spor aktiviteleri ile mükemmel bir otel.Özellikle çocuklu aileler için çok uygun.Sporu seviyorsanız planınıza burayı da dahil etmelisiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 36 83
Gloria Golf Resort Otel
Gloria Golf Resort Otel
Belek / Antalya
Türkiye

-

Belek tatilimizden yeni döndük ve Gloria'ya dördüncü gelişimiz yine harikaydı.Otele girdiğiniz andan,çıktığınız ana kadar harika bir hizmet deneyimi ile karşılaşıyorsunuz.Yemeklerin hepsi çok çeşitli ve kaliteli.Restaurant alakart ve İtalyan restaurantı.Otelin tamamı yüksek standartta.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 36 83
Gloria Golf Resort Otel
Gloria Golf Resort Otel
Belek / Antalya
Türkiye

-

Bu otele ikinci ziyaretimdi.Dört gece kadar konakladım.Personelin hizmeti kesinlikle çok iyi.Çıkan yemekleri çok lezzetli ve servis çok hızlı.Ben buraya iş toplantısı için gelmiştim ancak işten ziyade eşimle bir tatile çıkmış gibi hissettim.Tesisin tamamı yeşiller içinde,yürüyüş yapmak ise çok keyifli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 36 83
Gloria Golf Resort Otel
Gloria Golf Resort Otel
Belek / Antalya
Türkiye

-

Girdiğimiz andan itibaren çok sıcak bir şekilde hizmet gördük.Herkes çok misafirperverdi.Oda temizliğinden görevli Julia çok anlayışlı ve yardımsever insanlardı.Onlara çok teşekkür ederiz.Gloria genel olarak muazzam bir otel! Bahçesi ise tamamen yeşilliğin ve doğanın içinde.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 36 83
Gloria Golf Resort Otel
Gloria Golf Resort Otel
Belek / Antalya
Türkiye

-

Dokuz kişilik arkadaş grubumuzla buraya geldik.Gecenin sonuna kadar bizi hiç üzmeden idare eden İsmail Bey'e çok teşekkürler,tüm isteklerimize anlayışla yaklaştı.Burada beş kez daha bulunduk,her seferinde farklı oda tiplerini görme şansım oldu ve hiçbirinde bir problem yaşamadım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 36 83
Gloria Golf Resort Otel
Gloria Golf Resort Otel
Belek / Antalya
Türkiye

-

Otelden memnun kaldık. Özellikle personellerin ilgi ve alakası çok güzeldi, otel bu sezonda çok kalabalık olmasına rağmen hiç yorulmadan surat asmadan herkes ile tek tek ilgilendiler. Otelin yemekleri çok güzeldi. Odamız geniş ve tertemizdi. Deniz ve sahili beğendik, çok değişik bir yapıda daha önce hiç görmemiştik. Otelde çok fazla gereksiz gürültü yoktu, çok güzel kafa dinledik. Güzel bir tatil oldu tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 17 03
Voyage Belek Golf & Spa
Voyage Belek Golf & Spa
İskele Mevkii
Belek / Antalya
Türkiye

-

Uzun yıllardır her yaz tatillerimizi burada yapıyoruz. Otelden gerçekten çok mutluyuz ve burada olmaktan keyif alıyoruz. Şimdiye kadar en ufak bir sorun yaşamadık. Otel aklınıza gelebilecek her türlü imkana sahip ve her şey sınırsız. Personeller çok cana yakın, güler yüzlü ve ilgili. Çocuklarımız da bu oteli çok seviyor ve çocuklar için çok güvenli bir tesis. Odamız hep çok konforlu ve tertemiz oluyor. Yemekler ise otelin adına yakışır derece çeşitli ve lezzetli. Biz bu otele geldiğimize hiç pişman olmadık sizde gelirseniz pişman olmazsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 17 03
Voyage Belek Golf & Spa
Voyage Belek Golf & Spa
İskele Mevkii
Belek / Antalya
Türkiye

-

Otelden çok memnun ayrıldık. Biz aileler için olan süitlerde kaldık ve buranın bulunduğu bölüm sessiz ve sakindi. Özellikle personelleri çok sevdik. Tüm personeller güler yüzlü, ilgili ve saygılılar. Otelin yemekleri gerçekten çok lezzetliydi. Otelin animasyonları, şovlar ve aktiviteleri çok eğlenceliydi. Otelin genel temizlik anlayışı çok başarılı. Denizi ve havuzu çok sevdik. Her şey için teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 03 62
Club Prive by Rixos Belek
Club Prive by Rixos Belek
Belek / Antalya
Türkiye

-

Otel çok lüks ve kaliteliydi. Personeller çok profesyoneldi, gerçekten otele çok yakışan bir hizmet veriyorlardı. Tüm personeller saygılı, kibar ve güler yüzlüydü. Otelin yemeklerini çok beğendik. Otelde villa tipi odalarda kaldık ve çok konforluydu. Tatilimizde çok güzel dinlendik. Otelden ayrılmayı hiç istemedik. En kısa sürede tekrar gelmeyi çok isteriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
3
0 (850) 600 28 15
Rixos Premium Belek
Rixos Premium Belek
Belek / Antalya
Türkiye

-

Geldiğimizin birinci günü şanssızlık oldu galiba sürekli elektrikler gitti geldi. Bizi yanlış odaya yerleştirdiler. Ertesi sabah düzeltildi. Yine elektrik arızası devam etti. Bu defa klimalar çalışmadı. Bir gece sıcakta yattık bunaldık. Ertesi sabah saat yedide klima düzeldi. Restoran kısmında akşam masaları birleştirdiler. Öyle yemek yedik. Sabah olduğunda Kerem adında bir garson hayır birleştiremezsiniz yolu kapatıyor izin veremem dedi. Ben akşam yaptınız dedim. Akşam yapmış olabiliriz, sabah izin vermiyorum dedi. Müşterilerimiz geçemez. Ben diğer taraftan geçebilirler zaten son masa dememe rağmen hayır yapamam dedi. Galiba ailecek Antalya'ya akraba ziyaretine gideceğimizden elbise giymiştik bizim çıkış yaptığımızı düşünerek bu şekilde davrandı diye düşünüyorum. Belki de bu benim düşüncem. Oysa biz 14 gün daha kalacağız. Biz ailecek üç yıldır Rixos otellerinde kalıyoruz. İki yıl Tekirova'da kaldık hiç böyle şeylerle karşılaşmadık. Bu aksilikler bizimle son bulur inşallah. Olumlu olarak baktığımda ise, Rixos Premium Belek muhteşem. Konforuyla, yemek çeşidiyle, rahatlığıyla, doğasıyla, mühendisliğiyle harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 17 03
Voyage Belek Golf & Spa
Voyage Belek Golf & Spa
İskele Mevkii
Belek / Antalya
Türkiye

-

Daha önce Voyage'nin başka yerlerdeki otellerinde kalmıştık ama ilk defa Belek'tekine geldik. Burası oldukça geniş bir alanda ve otel ne kadar kalabalık olursa olsun bunu hissetmiyorsunuz. Her şey otel kapasitesine uygun olarak ayarlanmış. Personellerin bizlere karşı olan tutumu ve sürekli güler yüzle olmaları çok güzeldi. Otelin her yeri tertemiz ve bakımlıydı. Otelin yemeklerine bayıldık, hiçbir yemekte sorun yaşamadık. Alakart restoranlar çok başarılı. Otelin havuzu güzeldi ve havuz başlarında aktiviteler oluyordu. Akşam şovları ve animasyonları da çok güzeldi. Otelde lunapark olması kızımı çok sevdirdi ve orada çok eğlendi. Her şey için çok teşekkür ederiz Voyage Belek.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 37 02
Gloria Verde Resort
Gloria Verde Resort
Belek / Antalya
Türkiye

-

Özellikle yemeklerini çok beğendim. Her şeyin tadı enfesti. Ayrıca çeşitlilik çok fazlaydı. Hele ki balık çeşitleri hem çoktu hem de aşırı güzeldi. Mutlaka deneyin. Otel hizmet kalitesi olarak üst düzey bir kaliteye sahip. Otelin bulunduğu alan çok geniş, yeşillik ve ferah. Tertemiz bir hava soluyorsunuz bu sayede.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 17 03
Voyage Belek Golf & Spa
Voyage Belek Golf & Spa
İskele Mevkii
Belek / Antalya
Türkiye

-

Çocuklarımız ile birlikte bu otelde 5 gece konakladık. Otele girer girmez çok güzel karşılanıyorsunuz. Odamız hemen hazırlandı ve odamızı çok sevdik, geniş ve tertemizdi. Kaldığımız süre boyunca odamız sürekli düzenlendi ve temizlendi. Zaten otelin her yeri tertemizdi. Personeller ilgisi ve güler yüzü ile tatilimiz boyunca bize kendimizi çok özel hissettirdiler. Otelin yemekleri ve alakart restoranları çok başarılıydı. Otelde sürekli aktiviteler var ve her akşam değişik şovlar sergileniyor. Biz bu otelden çok memnun kaldık, sizlere de tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 37 02
Gloria Verde Resort
Gloria Verde Resort
Belek / Antalya
Türkiye

-

Her şey gerçekten çok güzeldi. Yemekler enfesti. Her yer çok temizdi ve düzenliydi. Personelin ilgisi çok hoştu. Odamız hem büyük hem temiz hem de bakımlıydı. Yüzme imkânları çok güzeldi. Hizmet kalitesi çok iyiydi ve personeller çok ilgiliydi. Çok memnun kaldık. Kesinlikle herkese öneririm. Teşekkürler Gloria Verde Resort ailesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 37 02
Gloria Verde Resort
Gloria Verde Resort
Belek / Antalya
Türkiye

-

Kalabalık birkaç aileden oluşan bir grup olarak konakladık ve hepimiz çok memnun kaldık. Yiyecek-içecek konusunda otel gerçekten çok başarılı. Personelin her daim güler yüzlü olması çok güzel. Yorulsalar bile kibarlığı ve içtenliği asla elden bırakmıyorlar. Bir tek havuz başındaki aktiviteleri biraz daha arttırırlarsa daha memnun oluruz. Onun dışında her şey muazzam. Kesinlikle yeniden geleceğiz ve herkese de tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 37 02
Gloria Verde Resort
Gloria Verde Resort
Belek / Antalya
Türkiye

-

Senelerdir buraya geliyoruz ve sanırım daha yıllar boyu burada yaz tatillerimizi geçirmeye devam edeceğiz. Bu kadar senelerin alışkanlığı olunca sanki evimizdeymişiz gibi hissediyoruz artık ve personeller de bizi o şekilde ağırlıyor. Her sene aynı memnuniyetle ayrılmak gerçekten çok güzel. Yemekleri çok lezzetli. Açık büfeler olsun alakart restoranlar olsun her şey çeşit çeşit ve çok da kaliteli. Ama benim favorim kesinlikle snack bar. Üstüne tanımıyorum. Yine çok güzel bir tatil geçirdik. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 37 02
Gloria Verde Resort
Gloria Verde Resort
Belek / Antalya
Türkiye

-

Her türlü beklentimizi fazlasıyla karşıladı. Bütün personeller çok cana yakın, çok ilgili ve çok samimiydi. Hepsine verdikleri hizmetten dolayı teşekkür ederim. Yemekler gerçekten harikaydı, tadı damağımda kaldı. Pastanedeki enfes tatlıları mutlaka denemenizi öneririm çünkü ben hayatımda böyle güzel tatlılar yemedim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 17 03
Voyage Belek Golf & Spa
Voyage Belek Golf & Spa
İskele Mevkii
Belek / Antalya
Türkiye

-

Otel gerçekten çok başarılı ve kaliteli. Otelde eksik ya da sorunlu hiçbir şey göremezsiniz. Otel son derece nezih bir ortama sahip. Otelde çocukların alınmadığı restoran ve sahil kısmı gibi yerlerin olması çok güzeldi, çocuk sesleri olmadan buralarda rahatça vakit geçirebildik. Personeller çok sıcak kanlı ve ilgililerdi. Otelin yemekleri çok lezzetliydi, alakart restoranlara gitmenizi tavsiye ederiz, çok farklı mutfaklarını lezzetlerini deneme şansınız oluyor. Kesinlikle bu otele gelmelisiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 37 02
Gloria Verde Resort
Gloria Verde Resort
Belek / Antalya
Türkiye

-

Bu tesise ilk kez 2015 yılında gelmiştik ve o yıldan beri tatil için başka tesis aramıyoruz. Bunda en büyük neden en başta personellerin verdiği harika hizmet tabii ki. Hepsi birbirinden ilgili ve tatlı personellere sahip bu otelde her günümüz harika geçiyor. Tesis çok büyük olmadığından her şey elimizin altında oluyor ve bu da çocuklarla daha rahat bir tatil geçirmemizi sağlıyor. Eğlencesi çok yok, yeterli seviyede bana kalırsa.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 37 02
Gloria Verde Resort
Gloria Verde Resort
Belek / Antalya
Türkiye

-

En başta işini harika yapan ve hizmette hiçbir şekilde kusur etmeyen otel personeline çok teşekkür ederim. Ayrıca işlerindeki başarının yanında bir de hepsi çok tatlı insanlar. Bunun dışında yemekler çok lezzetli. Özellikle de pastanesi gerçekten şahane. Otelde yiyecek-içecek konusunda sunulan markaların hepsi en kalitelilerinden. Kesinlikle her bakımdan mükemmel bir otel. Herkese tavsiye ederim, çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 17 03
Voyage Belek Golf & Spa
Voyage Belek Golf & Spa
İskele Mevkii
Belek / Antalya
Türkiye

-

Oteli çok sevdik hem kaliteli hem de aileler için çok uygun. Personellerin güler yüzleri ile verdikleri hizmet çok başarılıydı. Otelin yemeklerinde oldukça fazla çeşit vardı ve her biri çok lezzetliydi. Ayrıca otelin birçok alakart restoranı da bulunuyor. Otelin genel temizliği güzeldi, odamızda her gün temizlendi. Otelin havuzu hijyenikti ve etrafında şezlong bulma konusunda hiç sorun yaşamadık. Otelin eğlence anlayışı da çok güzeldi, bu otele gelip de sıkılan biri olduğunu düşünmüyorum, özellikle çocuklar için birçok seçenek var. Her Voyage otelinde olduğu gibi bu otelden de memnun kaldık. Hayatınızda bir kere de olsa Voyage otellerinden birine gitmelisiniz :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 32 98
Letoonia Golf Resort
Letoonia Golf Resort
Belek / Antalya
Türkiye

-

Bu otele ilk gelişimiz. Otelin yemekleri gerçekten çok güzel ve bol bol çeşit var. Personeller çok çalışkan ve ilgili. Animasyon ekibi çok cana yakın ve eğlenceli. Aktiviteler, eğlenceler ve şovlar çok keyif verici. Otelde asla sıkılmadık. Denize ulaşmak için köprünün üstünden geçiliyor çok değişik bir yapısı var çok beğendik. Bu otelde keyifli bir tatil geçirdik, size de tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 36 72
Papillon Ayscha Otel
Papillon Ayscha Otel
Belek / Antalya
Türkiye

-

Ailecek, eşim ve çocuklarımla geçirdiğim harika ötesi bir tatildi. Çocuklar için süper bir otel. Çocuk kulübünde o kadar eğlendiler ki. Etkinlikten etkinliğe koştururken zamanın nasıl geçtiğini anlamadılar bile. Bunun dışında animasyonlar da çok eğlenceliydi. Enerjilerine de hayran kaldık doğrusu. Eğlence dışında otelin temizliği, konumu, yemekleri de çok güzeldi. Kesinlikle bu bölgede yapacağımız bir diğer tatilimizde adresimiz yine bu otel olacak. Çok sevdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 53 36
Papillon Zeugma Otel
Papillon Zeugma Otel
Belek / Antalya
Türkiye

-

Antalya havalimanına yaklaşık 25 km uzaklıkta ama çeşitli yollarla otele ulaşım var. Otele geldiğimizde çok içten ve sıcak bir şekilde karşılandık. Ortak kullanım alanları çok keyifli ve her yerde animasyon ekibiyle karşılaşıyorsunuz. Güneşlenmek için çok güzel alanlar var. Deniz kenarında da havuz kenarında da keyifle güneşlenebiliyorsunuz. Plajını da havuz kenarını da çok beğendim. Beach ve pool bardaki kokteylleri mutlaka denemenizi tavsiye ederim. Akşam şovlarını çok beğendik ve inanılmaz eğlendik. Color fest yapıldı otelde ve unutulmaz bir etkinlikti. Animasyon ekibi çok değişik ve güzel etkinlikler sergiledi. Bir tek yemekleri bir tık iyi olsa çok daha memnun olurduk ama onun dışında her şey muazzamdı. Tekrar gelmek isteriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 53 36
Papillon Zeugma Otel
Papillon Zeugma Otel
Belek / Antalya
Türkiye

-

Balayı tatilimiz olduğundan ince eleyip sık dokuduk araştırmalarımızda ve en sonunda buraya karar verdik. Daha girişimizdeki sıcak karşılamayla otele sempatimiz arttı. Oda temizliği, mini barın her gün yenilenmesi, otelin genel temizliği, çalışanların kibarlığı ve güler yüzü, yemekler yani bir otelde olması gereken ne varsa her şey tamdı ve en yüksek kalitedeydi. Otelin çalışanlarına gerçekten çok teşekkür etmek istiyorum. Herkesle yakından ve büyük bir sabırla ilgileniyorlardı. Yemeklerinin lezzetine bayıldım. Daha önce gittiğim birçok 5 yıldızlı otelden çok daha üstün bir lezzet kalitesine sahipti. İçkiler, barmenlerin hazırladıkları kokteyller o kadar profesyonelce hazırlanmıştı ki. Burada konakladığımız süre boyunca bir kez olsun en ufak bir problem yaşamadık. Muhteşem bir balayı oldu bize sayenizde. Harikasınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 53 36
Papillon Zeugma Otel
Papillon Zeugma Otel
Belek / Antalya
Türkiye

-

İlk gelişimizdi ancak o kadar memnun kaldık ki bundan sonrası için de tavsiye ederim. Plaj çok güzel ve bakımlı ayrıca da çok da rahattı. Şezlong sayısı çok fazlaydı. Kalabalık olmasına rağmen hiçbir sıkıntımız olmadı. Yemek lezzetini çok beğendim. Aileler için çok uygun bir otel. Animasyonları çok keyifliydi ve biz çocuk-yetişkin çok ama çok eğlendik. Kopük ve color fest aşırı eğlenceliydi. Kesinlikle tavsiye ederim katılmanızı. Odalarımızdan da çok memnun kaldık. Ailecek rahat rahat kalabildik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 36 72
Papillon Ayscha Otel
Papillon Ayscha Otel
Belek / Antalya
Türkiye

-

Hijyen benim ilk önce dikkat ettiğim bir mesele. Bu otelde bu konuda asla bir sıkıntı yaşamadım. Hatta bu konuda zor bir müşteri olduğum bile söylenebilir. Ama burada beni bile rahatsız edebilecek en ufak kirlilik yoktu. Mis gibi kokan bir otel. Yemekler çeşit çeşit, tatlılar bol bol ve hepsi de oldukça lezzetli. Havuz ve plajı çok güzel ve aktiviteleri de birbiriyle yarışır derecede. Hepsi çok keyifli ve eğlenceli. Bundan dolayı da nereye gideceğimizi şaşırdık bazen. Personellerin tatlılığına, samimiliğine, sıcaklığına, güler yüzüne ve ilgisineyse diyecek tek söz yok. Harikasınız vallahi. Bu sene buraya 2. Defa geliyoruz. Seneye de adresimiz yine burası olacak. Sabırsızlık 2019 yaz tatilimizi bekliyoruz valla. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 53 36
Papillon Zeugma Otel
Papillon Zeugma Otel
Belek / Antalya
Türkiye

-

Odaları çok temiz, büyük, rahat ve kullanışlı. Oda konusunda çok rahat ettiğimiz bir otel oldu. Temizlik konusundan çok memnun kaldık. Yemeklerin lezzeti çok güzeldi. Animasyonlarda inanılmaz eğlendik. Harika gösteriler hazırlanmış. Hepsini tebrik etmek isterim bir kez de buradan. Snack bara bayıldım. Mutlaka yiyeceklerini tatmanız gerek. Aqua park keşke biraz yakın olsaydı otel merkezine. Otel çok büyük bir alan yayıldığından gereksiz uzakta kalıyor. Ortak alanlardaki dolaplara en azından su dışında soft içecek de koysalarmış güzel olurmuş. Bunu bir öneri olarak dile getiriyorum tabii. Ana restoranın yemekleri çok güzel. Diyecek hiçbir lafım yok ama daha çok çeşit olmalı bana kalırsa. Havuzu çok beğenmedim. Bu kadar büyük bir otel için biraz küçük buldum. Ailelere kesinlikle önerebileceğim bir otel. Ancak çiftlerin biraz sıkılabileceğini düşünüyorum. Çok fazla çocuk var çünkü. Ancak hizmet ve kalitesi çok yüksek. Biz saydığım birkaç eksik harici çok ama çok memnun kaldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 32 98
Letoonia Golf Resort
Letoonia Golf Resort
Belek / Antalya
Türkiye

-

Otel oldukça güzel ve huzurlu. Yemyeşil bir alanda, doğa ile iç içe bir tatil yapıyorsunuz. Yemekler çok lezzetli ve çok fazla çeşit var. Personellerin hizmeti çok iyi ve çok güler yüzlüler. Otelin sahil yapısını çok beğendik ve sahil çok eğlenceli. Bu otele tekrar gelmeyi çok isteriz!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 36 72
Papillon Ayscha Otel
Papillon Ayscha Otel
Belek / Antalya
Türkiye

-

Buraya ilk defa geldik ve şu ana kadar gittiğimiz oteller içinde 1 numara açık ara burası. Keşke daha önceden keşfetseydik dediğimiz bir otel oldu. Ailemle, çocuklarımla çok keyifli bir tatil geçirdik. Harika animasyonlar, eğlenceli gösteriler, şahane bir hizmet kalitesi... Gerçekten memnun kalmadığımız bir tek şey olmadı. Her şey için teşekkürler. Yine görüşeceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 36 72
Papillon Ayscha Otel
Papillon Ayscha Otel
Belek / Antalya
Türkiye

-

İlk kez bu otele geldik ama kesinlikle son olmayacak. Tatil için yeni adresimiz burası oldu belli. Ortam kalitesi ve ambiyans çok hoş. Animasyonlar harika, animatörler cana yakın ve çok enerjik. Otelin konumu denize olan yakınlığından çok iyi bir yerde. Havuzu da denizi de tertemiz. Çok iyi bir otel kesinlikle. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 53 36
Papillon Zeugma Otel
Papillon Zeugma Otel
Belek / Antalya
Türkiye

-

Güler yüzlü, sıcakkanlı, yardımsever ve şirin mi şirin bir personel ekibine sahip olan çok güzel tesis. Biz gerçekten çok memnun kaldık. Yiyecekler, içkiler, temizlik, odaların rahatlığı her şey o kadar iyiydi ki. Çok da kaliteli bir otel. Her şeyinden son derece memnun kaldık. Umarım bir daha gelme imkânımız olur. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 32 98
Letoonia Golf Resort
Letoonia Golf Resort
Belek / Antalya
Türkiye

-

Otel yeşillikler arasında, konumu harika! Sakin ve eğlenceli bir otel, istediğinizde sakince dinlenebilip, istediğinizde aktivitelere katılıp eğlenebilirsiniz. Biz bu tatilimizde tüm yılın yorgunluğunu atıp hem dinlendik hem de çok eğlendik. Otelde her şeyden sizin de memnun kalacağınıza eminim. Bu oteli çok tavsiye ediyorum, pişman olmazsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 32 98
Letoonia Golf Resort
Letoonia Golf Resort
Belek / Antalya
Türkiye

-

Çocuklarımız ile birlikte iki aile olarak geldik bu otele, biz ve çocuklarımız çok eğlenceli ve keyifli bir tatil geçirdik. Otele girdiğiniz anda zaten doğru bir tercih yaptığınızı anlıyorsunuz. Herkes çok güler yüzlü, personeller oldukça ilgili, sizin için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. Yemekler ve ikramlar çok lezzetliydi. Otelde eğlence hiç bitmiyor, sabahlar aktiviteler ve akşamları şovlar harikaydı. Otel ile sahil arasında nehir olması bizi hem şaşırttı hem de çok hoşumuza gitti. Her şey için teşekkür ederiz, seneye görüşmek üzere!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 32 98
Letoonia Golf Resort
Letoonia Golf Resort
Belek / Antalya
Türkiye

-

Bu otelde harika bir tatil geçirdik, öncelikle bunda emeği olan herkese teşekkür ederiz! Otel yemyeşil hatta otelde nehir bile var. İsterseniz nehir kenarında hamaklarda güneşlenin isterseniz deniz kenarında plajda isterseniz de havuz başında. Otelde her gün farklı konseptlerde yemekler oluyor. Odamız harikaydı. Otelin spasını kullanmanızı tavsiye ederim, çok güzel ve rahatlatıcı. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir otel oldu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 02 01
Limak Atlantis Hotels & Resort
Limak Atlantis Hotels & Resort
Çamlik Sok. No:12
Belek / Antalya
Türkiye

-

Personel açısından daha iyisini görmediğim ve görebileceğimi sanmadığım bu oteli herkese tavsiye ediyorum. Konaklamamız boyunca bizlere saygılı, arkadaş canlısı, güleryüzlü davranan her isteğimizi yerine getirmek için çabalayan bu koca yürekli ekibe sonsuz teşekkürler. Kızım o kadar çok eğlendi ki seneye buraya tekrar gelmeyi düşünüyoruz. Çok teşekkürler

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 02 01
Limak Atlantis Hotels & Resort
Limak Atlantis Hotels & Resort
Çamlik Sok. No:12
Belek / Antalya
Türkiye

-

Personel arkadaş canlısı ve yardımseverdi. Ancak bir tane garson, bahşiş koparmak için sinir bozucu hareketlerde bulunup durdu. Etkinlik ekibi muazzamdı, her daim sizinle iletişim halinde oluyorlar ve baya eğlendiriyorlar. Odada bulunan mini bar diğer oteller ile karşılaştırınca zayıf kalıyordu. Ayrıca giriş bölümünde oluşan sigara kokusu sigara içmeyen insanları baya rahatsız edebiliyor. Ancak genel olarak baktığımızda gayet güzel ve dört dörtlük bir oteldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 02 01
Limak Atlantis Hotels & Resort
Limak Atlantis Hotels & Resort
Çamlik Sok. No:12
Belek / Antalya
Türkiye

-

Otele girdiğiniz andan kapınıza gidene kadar personel arkadaşlar size inanılmaz yardımcı oluyor. Ondan sonra da otel odasında veya başka bir alanda sorun fark ettiğiniz zaman ve sonrasında çağırdınız an yanınıza geliyorlar ve sizinle ilgileniyorlar. Odalar geniş ve temiz. Havuz tamamıyla temiz ve her gün sizlere yeni havuz havluları temin ediliyor. Yemekler gayet kaliteliydi. Geceleri hiçbir rahatsız edici ses duymadık. Yani tamamıyla rahatlatıcı ve dinlendirici bir tatil için tercih edilebilecek otellerin başında geliyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (242) 922 02 01
Limak Atlantis Hotels & Resort
Limak Atlantis Hotels & Resort
Çamlik Sok. No:12
Belek / Antalya
Türkiye

-

Etkinlik ekibinin kalitesi ve eğlence sıkılığından dolayı dinlenmeye zaman bulamadığımız muhteşem bir tatil geçirdik. Otelin temizliği çok iyi seviyedeydi. Fazlaca havuz olması, kalabalıklar oluşmasını engelliyor ve bu durum kaliteyi iyice artıyor. Çocuklu aileler için önerebileceğim bir otel. Çocuklar için olan özel bölümler gayet temiz ve kaliteli. Herkese öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 02 01
Limak Atlantis Hotels & Resort
Limak Atlantis Hotels & Resort
Çamlik Sok. No:12
Belek / Antalya
Türkiye

-

Bu otelin en büyük artısı personelin sizlere gösterdiği yakınlıktır. Sorunlarımızın hemen çözülmesi ve her daim gösterdikleri samimi davranışları sayesinde keyifli bir tatil geçiriyorsunuz. Garsonlardan, resepsiyona, odamızı temizleyen Emine Hanım'a ve diğer tüm çalışanlar çok teşekkür ederiz. Personeli bu kadar iyi olan bir otelin diğer konularda eksik kalması imkânsız oluyor zaten. Yemek, oda temizliği vb. tüm klasmanlarda üst seviyedeler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 36 83
Gloria Golf Resort Otel
Gloria Golf Resort Otel
Belek / Antalya
Türkiye

-

Buraya dün iş amacıyla giriş yaptık.İlk söylemem gereken şey yemeklerin şahane olması.Kaldığım oda çok geniş,temiz ve düzenliydi.Otelin bahçe düzeni ve çevresi iç açıcı,yürüyüş ve koşu için çok uygun.Gürültü,kalabalık ve sesten uzak kafa dinlenesi bir otel.Çok hoş!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
3
0 (850) 466 40 59
Maritim Pine Beach Resort
Maritim Pine Beach Resort
Belek / Antalya
Türkiye

-

Yemekleri ve temizliği iyiydi. Aquapark olan yer biraz kirli ve aslında tek sıkıntı çocuklara animasyon yaptıklarında sadece yabancı dil tiyatro yapılmasına ve devamlı İngilizce konuşulmasından çocuğum çok sıkıldı. Türkçe de yayın yapılabilirdi. Sonuçta Türkler de orada tatlı yapıyor, yok sayılması hoşuma gitmedi. Biz zaten çocuk için gittik, maalesef aradığımızı bulamadık. Çocuk dostu olduğunu düşünmüyorum...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 466 40 59
Maritim Pine Beach Resort
Maritim Pine Beach Resort
Belek / Antalya
Türkiye

-

Proje kapsamında otelinizde çok güzel günler yaşadım. Öncelikle personelinizin ilgi, saygı ve güler yüzlü olmalarından dolayı hepsine teşekkürlerimi sunarım. Bütün eğitim camiamıza tavsiye edeceğimi bilmenizi isterim. Yemeklerin hazırlandığı mutfak bölümündeki arkadaşları göremedik ama yediğimiz yemeklerden onların da ne kadar emek harcadıklarını anlamak mümkün değil. Temizlik olarak her alanda yeterli bir ihtimam gösterildiğini söyleyebilirim. Bahçe düzenlemesi ve peyzaj konusunda otelinizin içimizi rahatlatan bir doğallığı var. Tüm çalışanlarınıza teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 600 28 15
Rixos Premium Belek
Rixos Premium Belek
Belek / Antalya
Türkiye

-

Otele geldik, 2174 numaralı odaya yerleştik. Her şey iyi hoş ama resepsiyonun karşısındaki korkulukları tamire almışlar, yerine de oldukça tehlikeli bir çit koymuşlar, öyle ki dokunsan düşecek gibi, korkuluğun önüne herhangi bir tabela, şerit veya uyarı levhası konulmadığı için nerdeyse 5 metreden mermer zemine çakılacaktım. Sağ olsun arkadaşım tutmasa ya hastanede ya da morgda olurdum. Sonradan otelde konaklayan gurup çalışanları kendi şeritlerini çekti de tehlike bir nebze azaltıldı. Otel çalışanları şeritlerin kendilerine ait olduğunu ve kendilerinin çektiğini sanıyorlar. Otelde bara gittim, bir masaya oturdum, bir enerji içeceği istedim, kalmadı dediler. Şaşırdım ama bozuntuya vermedim. Bir meyve suyu istedim, üzerinden 20 dakika geçti, gelen giden yok, kalkıp bar deskine gittim. Tam yaklaşmıştım ki siparişi verdiğim garsonla şefi konuşuyor. “'O grup misafiri, boş ver onu, kalksın kendi alsın”' deyince güldüm içimden. Bu ne saygısızlıktır deyip gittim. Restorandaki çalışanlar gayet iyi ama bar çalışanlarından sadece Akın Bey ve resepsiyon karşısındaki Özge Hanım oldukça güler yüzlü idi. Geri kalan bar çalışanlarının çoğu tazminat için kalıyorlar, zoraki iş yapıyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
50
1
0 (850) 600 28 15
Rixos Premium Belek
Rixos Premium Belek
Belek / Antalya
Türkiye

-

Daha otelin ilk günündeyim ama beni yanılttı. Personelin ilgisi çok zayıf. İlgi, alaka sıfır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)