İleribaşı Otelleri

Belek’in uç bir mevkisi olsa da masmavi denizi, incecik altın rengi kumları ile cennettin küçük bir köşesidir, İleribaşı.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

İleribaşı Otelleri

Toplam 14 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Huzur dolu bir otel"

"Daha iyisi yapılancaya kadar en iyisi"

10

Misafir yorumu

3 yorum
* Rezervasyon Hattı 0 850 600 24 32

"Yemekler harika"

"Yemekler harika, otel mükemmel"

8.0

Misafir yorumu

3 yorum
* Rezervasyon Hattı 0 850 600 24 30

"Daha iyisi yok"

"Huzur bulacağınız bir tatil"

10

Misafir yorumu

3 yorum
* Rezervasyon Hattı 0 850 600 26 22

"Dekor müthiş"

"Müthiş bir otel"

8.0

Misafir yorumu

5 yorum
* Rezervasyon Hattı 0 850 600 28 15
Maritim Pine Beach Resort
Maritim Pine Beach Resort

Tatil.com

En uygun oda fiyatı

405 TL

En Uygun Fiyata Git

"Temizliği güzel"

"3 yıldıza eş değer"

6.6

Misafir yorumu

7 yorum
* Rezervasyon Hattı 0 850 600 31 29

"Tek iyi olan kapalı havuz"

"Sorunsuz ve mükemmel"

7.3

Misafir yorumu

3 yorum
* Rezervasyon Hattı 0 850 600 17 03

"Her şey fazlasıyla düşünülmüş"

"Aqua çok zayıftı"

8.4

Misafir yorumu

5 yorum
Telefonla Yer Sor

İleribaşı Otelleri ve İleribaşı Otel Fiyatları

Belek'in uç bir mevkisi olsa da masmavi denizi, incecik altın rengi kumları ile cennettin küçük bir köşesidir, İleribaşı.

Antalya'nın Serik ilçesine bağlı bir belde olan Belek'in semtidir, İleribaşı. Bölgede turizm Belek'in etkisiyle oldukça gelişmiştir. Toros Dağları'nın eteğinde Akdeniz'i kucaklayan İleribaşı, dağ yamaçlarında bulunan çam ormanları ile çevrilidir. İncecik, altın rengi, sapsarı kumlara sahip sahili ile birlikte golf sahalarının bulunduğu İleribaşı otelleri, mevkinin cazibesini daha da arttırmaktadır.

İleribaşı otelleri sahil kesiminden tepelere doğru sıralanmaktadır. Standartların çok üstünde hizmet veren İleribaşı otelleri lüks bir tatil yapmak isteyenlerin tam da aradığı gibidir. Ayrıca, ulusal ve uluslararası camiyada ün yapmış sayısız golf sahalarını da barındıran Belek İleribaşı otelleri, misafirlerine eşsiz bir golf deneyimini de sunmaktadır.

Aspendos Antik Kenti ve Perge Antik Kentleri, Belek İleribaşı oteller bölgesine yaklaşık 30 km, Kurşunlu Milli Parkı'na ise yaklaşık 25 km. uzaklıktadır. Belek sahilinin bir parçası olan İleribaşı sahilinde yaz sezonu nisan ayının sonlarında başlar, kasım ayının başlarına kadar devam eder. Yılın yaklaşık altı ayını yaz sezonu olarak değerlendiren İleribaşı otelleri haziran, temmuz ve ağustos aylarında maksimum doluluğa ulaşmaktadır.

Tatilini yaz aylarında bu bölgede geçirmeyi düşünen gezginlere tavsiyemiz, İleribaşı otelleri maksimum doluluğa ulaşmadan rezervasyon yaptırmalarıdır. Şimdiden keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Çam ormanlarının çevrelediği, golf sahalarına sahip standartların çok üstündeki tesislerin bulunduğu yerdir, İleribaşı.

İleribaşı, Antalya ilinin Belek mevkisinde yer alır. Doğa ile denizin iç içe olduğu İleribaşı mevki, en çok sahili ve golf sahalarına sahip tesisleri ile dikkat çekmektedir. Türkiye'deki turizm cennetlerinden biri olarak değerlendirilen Belek'e bağlı bu yer, yerli ve yabancı turistler tarafından yılın her dönemi ilgi görmektedir.

Belek İleribaşı'nda deniz sezonu yaklaşık altı ay kadar sürmektedir. Ancak bu altı ayın en yoğun olduğu zaman dilimi yaz aylarıdır. Bu sebeple İleribaşı otel fiyatları yaz aylarında biraz daha artış göstermektedir. Yaz sezonunda, Belek bölgesinde bulunan tesislerin fiyatları ile İleribaşı otel fiyatları arasında çok fazla bir farklılık gözlenmemektedir. Ancak; yaz ayları dışında kalan zaman diliminde İleribaşı otel fiyatları daha uygun olmaktadır.

İleribaşı mevki, Antalya'nın tarihi ve turistlik yerlerine, gezilip görülecek yerlerine yakın bir lokasyonda bulunmaktadır. Aspendos Antik Kenti, Perge Antik Kenti, Kurşunlu Milli Parkı İleribaşı'na yaklaşık 25 ile 30 kilometre mesafede yar alan yerlerdir.

İleribaşı'nda golf sahaları bulunan tesislerde dönem dönem ulusal ve uluslararası golf turnuvaları düzenlenmektedir. Bu turnuvaların gerçekleştiği zaman aralıklarında da İleribaşı otel fiyatları artmaktadır.

Kış sezonunda ya da yaz sezonunda bu bölgede yer alan tesislerde konaklamayı düşünen tatilcilere tavsiyemiz, İleribaşı otel fiyatlarından olumsuz yönde etkilenmemek için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmalarıdır.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın