Place (7)
Restoran (1)

Güverte Balık Restaurant

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Türk Mutfağı + 5
Bu restaurant menüleri Türk Mutfağı,Kahve,Salata,Deniz Mahsülleri,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 8 Fotoğraf
5/5
Mükemmel
9 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

5/5
Mükemmel
9 değerlendirme
Güverte Balık Restaurant
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
13.03.2016
Ayşe Cik
Doğal oluşuna bayıldım
Vapur iskelesine karşı, denizin kokusunu içime çeke çeke bu güzel şehre kadeh kaldırdığım ilk gün, orada olmakla ne kadar iyi bir şey yaptığımı anladım... En çok da doğal oluşuna bayıldım. Ahşap binanın gıcırdayan zemini bile evdeymiş gibi hissettiriyor. En güzel `İstanbul` manzaralarını ele geçiren, ödeyeceğiniz hesaptan korktuğunuz için kapısından giremediğiniz abartı lüks restoranlara inat, bu mekan size hem lezzetli bir sofra hem de huzur dolu bir manzarayı gayet makul fiyatlara sunuyor... Her şeyden olması gerektiği kadar var. (Temizlik, lezzet, güzel müzik, güler yüz, iyi servis) Hele bir de benim gibi sevdiceğinizle birlikte gittiyseniz bırakın kendinizi huzurun kollarına. :) Muhteşemdi...
1/5 Kötü
11.12.2015
Eko
Servis çok kötüydü. Yediğiniz içtiğinizden hiç bir şey anlamıyorsunuz. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Para ve zaman kaybı.
5/5 Mükemmel
02.10.2014
zeki ozkan
Ailecek gidilebilecek bir mekan
Boğaz manzaralı, Anadolu Hisarı Vapur İskelesi tam karşısında, ailecek gidilebilecek güzel bir mekan. Personel güler yüzlü, yemekler ve mezeler taze ve değişik. Fiyatlar da makul. Her zaman ailecek gidilebilecek bir mekan.
5/5 Mükemmel
02.10.2014
zeki ozkan
Ailecek gidilebilecek bir mekan
Boğaz manzaralı, ~Anadolu Hisarı~ Vapur İskelesi tam karşısında, ailecek gidilebilecek güzel bir mekan. Personel güler yüzlü, yemekler ve mezeler taze ve değişik. Fiyatlar da makul. Her zaman ailecek gidilebilecek bir mekan.
5/5 Mükemmel
09.09.2014
Misafir
İstanbul'un incisi
İstanbul`un en güzel boğaz manzaralı balık restoranıdır. Gittim çok güzel, kahvaltısı çok güzel, müşteriye ilgileri çok güzel, sahibi Celal Bey aynı zamanda çok ilgili ve iyi bir yöneticidir. Kendisi de çok yakın bir arkadaşımdır. Herkesin buraya gitmesi gerekir bu güzelliği canlı olarak görmeliler anlatmakla olmaz.
Daha fazla yorum gör