Göksu Cafe

  • İstanbul / Beykoz / Anadoluhisarı
  • Riyaziyeci Çıkmazı No:5

Göksu Cafe

Göksu Cafe, Nisan 2009 tarihinde İstanbul'un tarihi mahallelerinden Anadoluhisarı'nda hizmete girmiştir.

Şehir merkezine yakınlığı ama gürültüsünden ve stresinden çok uzakta sabah kahvaltısından, keyifle dolu bir gecenin son kahvesine kadar gün boyu özlemlerinizi doya doya yaşayabileceğiniz cafemiz de sizlere her gün sabah saat 09:00 gece saat 24:00 arasında kesintisiz hizmet vermektedir.

Göksu Deresi'nin İstanbul Boğazına döküldüğü yerde bulunan cafemiz, 50 kişilik dere kenarında şirin bahçesi ve 60 kişilik kapalı salonuyla özel günlerinizde, kutlamalarınızda, kurumsal davetlerinizde talebinizi karşılamaya, sizi eşsiz tarih kokan manzarası ve kaliteli hizmet anlayışı ile ağırlamaya hazırdır. Amacımız sizlere kaliteli ve güler yüzlü servisimiz ile eşsiz lezzetlerimizle tanıştırırken aileniz, arkadaşlarınız ve dostlarınızla rahat sohbet ederek dinlenmeniz ve hoş vakit geçirmenizdir.

2 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
2
İlginizi bekliyorum
2

-

Merhaba, sürekli geldiğimiz kafenizde servis yapan bayan elemanlarınızdan S. Hanım aşırı tutarsız, davranışı saygısızca. Verdiğimiz su siparişini değiştirmemiz yerine çay istememiz sonucunda verdiği cevap buraya kadar getirdim deyip suratını gereksizce sinirli bir hale bürünüp saygısızca cevap verdi. İlginizi bekliyorum, gelen müşterilerinizi bu şekilde kaybetmenizi istemem.

2
Göksu Cafe ve kuralları
2

-

Mekan dışarıdan çok güzel fakat işletme çok kötü. İçeride dolu kural var. Bugün 5 kişi öğlen tatilinde bu cafeye gittik ve benim doğum günümdü, arkadaşım sürpriz küçük bir pasta almış. İlk önce masa problemi oldu, içeride topu topu 4 masa doluydu fakat açık havada güneş alan 2 masayı birleştirdik. Önce patronun bu şekilde birleştirmeye kızdığı ve dikey olacak dediler, tamam dedik. (Servisi ya da geçişi engellemediği.. Devamını Göster