Gazebo Cafe & Restaurant

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Pizza + 7
Bu restaurant menüleri Pizza,Salata,Sandviç,Türk Mutfağı,Kahve,Kahvaltı,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 5 Fotoğraf
3.5/5
Çok İyi
5 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Gazebo Cafe & Restaurant Hakkında

Deniz kenarında modern tasarımı ile iş yemekleriniz, organizasyonlarınız ve kendinizi şımartmanız için ideal bir ortam sunan Gazebo, İstanbul’un merkezinden sadece 15 dakika uzaklıkta…. Deniz ile aranızda ise sadece alçak bir duvar var. Bahçesi, özel organizasyonlar için VIP bölümü, kapalı alanı ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde... Park, trafik problemini unutacaksınız, özel yemekleriniz unutulmaz anlarınız için Gazebo ilk ve tek adresiniz olacak…

Yorum / Değerlendirme

3.5/5
Çok İyi
5 değerlendirme
Gazebo Cafe & Restaurant
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
26.05.2019
Misafir
Keyfiniz kaçar
1 hafta önceden rezervasyon yapılmıştı. Buna rağmen tüm gece boyunca sadece bir bayan garson normal sivil sokakta giyeceği kıyafetleri ile hizmet etti. Kişi başı 220 TL ödediğimiz mekanda yemekler standarttan öteye geçemeyen kalitedeydi. Esnaf lokantasında 2 kat daha lezzetli bulabileceğiniz bir mercimek çorbası, 2.sınıf tatlıcılarda bulabileceğiniz bir güllaç, beyrut yemeği diye bize dayadıkları baharatsız köfteyi sardıkları dürümün üzerine dökülmüş yoğurt ile kimliksiz bir ana yemek, demsiz bir sürü çay... Kahveleri de ekstra saydılar. Patron dahil herkesin aşırı asık suratlı olması da herkesin dikkatini çekti. Fiyat-kalite dengesi diye bir şey yok. Keyfiniz kaçar bilginize. Bu arada çıkışta valeye 20 TL vereceksiniz. Haberiniz olsun.
5/5 Mükemmel
08.02.2013
Misafir
Bu mekanda her şey
Denizin hemen kenarında, enfes manzaraya sahip bu restoran tek kelimeyle harika. Üstelik burada en lezzetli balık yemeklerinden birini yediğimi söylemeliyim. Eğer mevcutsa size de deniz levreği yemenizi tavsiye ederim. Sosu ve servisi harikaydı. Hele bir de hava güzelse ve keyfiniz yerindeyse Yeniköy'de uğrayacağınız ilk yer olmalı. İstanbul`da son zamanlarda keşfettiğim tartışmasız en iyi mekan.
5/5 Mükemmel
08.02.2013
Editor
Bu mekanda her şey
Denizin hemen kenarında, enfes manzaraya sahip bu restoran tek kelimeyle harika. Üstelik burada en lezzetli balık yemeklerinden birini yediğimi söylemeliyim. Eğer mevcutsa size de deniz levreği yemenizi tavsiye ederim. Sosu ve servisi harikaydı. Hele bir de hava güzelse ve keyfiniz yerindeyse Yeniköy'de uğrayacağınız ilk yer olmalı. `İstanbul`'da son zamanlarda keşfettiğim tartışmasız en iyi mekan.
5/5 Mükemmel
06.02.2013
Misafir
Muhteşem bir konum
İstanbul`un en sevdiğim semti Yeniköy'de muhteşem manzarası ile beni saatlerce misafir etmeye muktedir bu mekan, özel yemekler için doğru bir adres. Sohbeti keyifli bir misafirinizle koca bir günü keyifli bir anıya çevirebilirsiniz. Fiyatları bir parça yüksek olsa da atmosfer, konum bence bu fiyatları hak ediyor.
5/5 Mükemmel
06.02.2013
Özkan Hacıoğlu
Muhteşem bir konum
`İstanbul`'un en sevdiğim semti Yeniköy'de muhteşem manzarası ile beni saatlerce misafir etmeye muktedir bu mekan, özel yemekler için doğru bir adres. Sohbeti keyifli bir misafirinizle koca bir günü keyifli bir anıya çevirebilirsiniz. Fiyatları bir parça yüksek olsa da atmosfer, konum bence bu fiyatları hak ediyor.