Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Hisarönü Otelleri

Fethiye Hisarönü için {{ (filteredHotels).length}} / 69 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Fethiye Hisarönü Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Ölüdeniz beldesinde yer alan bu tipik Türk Köyü'nün son yıllardaki en belirgin özelliği, yoğun konaklama, alışveriş ve eğlence merkezine dönüşmüş olması...

Ölüdeniz'in ününün yayılması ile birlikte, hemen yanında yer Fethiye Hisarönü de tanınmaya başladı. Çünkü deniz kenarına inmeden hemen yamaçlarda yer alan bu belde, Ölüdeniz'e en yakın konaklama yeri. Sadece 4 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Şehir merkezi Fethiye'ye 13 km, Dalaman Havaalanı'na ise sadece 50 km uzaklıkta bulunan bu beldenin ziyaretçilerinin çoğunu yabancı turistler oluşturuyor. Çünkü akşamları oldukça hareketli geçiyor burada. Sabahları restoran hizmeti veren kafeler, akşam saatlerinden itibaren publara dönüşüyor.

Hisarönü otelleri de, bu şirin beldenin merkezinde ya da hemen çevresinde sıralanıyor. Hisarönü otellerinin birçoğu ücretsiz Ölüdeniz servisi de sunuyor. Deniz yerine havuzu tercih edenler ise, Fethiye Hisarönü otellerinin geniş havuzları var.

Daha çok apart otel ya butik otel konseptinde olan Fethiye Hisarönü otellerinin imkânları ise oldukça geniş. Havaalanı servisi, a la carte restoranları, geniş ve kaydıraklı havuzları bunlardan bazısı...

Tatilinizi Hisarönü otellerinde geçirmeyi düşünüyorsanız eğer, tatilinizi planlamak için pek bir şey yapmanıza gerek kalmıyor. Çünkü Fethiye Hisarönü otelleri sizler için, günlük turlar ayarlayarak tatilinizi dolu dolu geçirmenizi sağlıyorlar...

Fethiye Hisarönü'nün sürekli esen ve rutubetsiz havası astım ve kalp hastalarına iyi geliyor. Antik dönemde yörenin kadın hastalıkları tedavi merkezi olarak kullanıldığı da biliniyor.

Fethiye - Ölüdeniz kara yolu üzerinde 8. kilometrede, Ovacık Köyü'nün bitiminde sağa sapan asfalt yolu takip ederseniz, çam ormanları içinde Hisarönü Köyü'ne ulaşırsınız.

Bir eğlence merkezi olan Fethiye Hisarönü, çeşitli standartlardaki konaklama tesisleri, barları, diskoları, alışveriş merkezleri ve diğer eğlence etkinlikleri ile konuklarına hareketli ve renkli bir tatil sunuyor... Ölüdeniz ve Belcekız koylarına olan yakınlığı, köy turizminin çok hızlı gelişmesinin nedenlerinden bir tanesi.

Fethiye Hisarönü, her mevsim ayrı güzel olsa da en çok rağbet edilen zaman, sıcakların bastırdığı temmuz ağustos ayları... Fethiye Hisarönü 2018 otel fiyatları da yılın bu aylarında artış gösteriyor. Ancak yaz aylarında Fethiye Hisarönü'nde yerli turistten çok yabancı turist bulunuyor. Eğer sakin sessiz bir tatil arayışı içindeyseniz, Fethiye Hisarönü 2018 otel fiyatlarının da uygun olduğu ilkbahar ve sonbahar aylarını seçebilirsiniz.

Fethiye Hisarönü otel fiyatları, tesisin türüne göre değişmekle birlikte, günlük yarım pansiyon ücreti, 40 TL civarında değişiyor. Ancak Fethiye Hisarönü 2018 otel fiyatlarının, çok uygun olduğunu söylemek mümkün. Çünkü ne de olsa hemen yanında, dünyanın en iyi 3. plajı seçilen Ölüdeniz bulunuyor...

Fethiye Hisarönü Hakkında

Fethiye Hisarönü aslında Kayaköy, Ovacık ve Ölüdeniz üçgeninin merkezi konumunda bir yerdir. Bu üç yerin gece hayatının merkezi de yine Hisarönü'dür.

Deniz kıyısı olmamasına rağmen yüksekte bulunması nedeniyle sahip olduğu ferah havası ve hem Ölüdeniz hem de Fethiye'ye yakın konumu nedeniyle tercih ediliyor daha çok. Bölgede çok sayıda küçük çaplı Fethiye Hisarönü oteli olduğu gibi, yabancılara satışı yapılan konutlar da mevcut. Özellikle İngiliz turistler tarafından tercih edilen bölgede, Hisarönü merkezi adeta Türkiye dışındaymış hissi veriyor insana. Akşam 19.00'dan itibaren araç trafiğine kapanan Fethiye Hisarönü merkezindeki birkaç cadde toplu bir eğlence merkezine dönüşüyor.

Fethiye - Ölüdeniz arasında çalışan minibüsler her 5 dakikada bir buradan geçiyor. Günübirlik turlara katılırsanız, şirketler klimalı araçlarıyla otelinize kadar gelip sizi alıyorlar.

Hisarönü gündüzleri boş denecek kadar az bir nüfusa sahiptir fakat akşamın ilk saatlerinde hareketlenir, gecenin ilerleyen saatlerinde ise neredeyse tüm barlar diskolar dolar taşar.

Her millete her topluma hizmet eden onlarca restoran ve yine her kültüre yönelik düzenlenmiş eğlence mekânları oldukça fazla var. Bu yüzden günlerini Ölüdeniz'in sahilinde geçiren tatilciler, akşamları eğlence için kendilerini buraya atarlar ve bu eğlence sabahın ilk ışıklarına kadar devam eder.

Fethiye Hisarönü'de konaklama sorunu asla yoktur. Yüzlerce Hisarönü oteli, tatil köyü, apart otel ve villa vardır. Daha önceleri Ovacık ile Hisarönü arası epey boşluk vardı ama şimdi turizmin hızla büyümesi sonucunda arasında mesafe kalmadı. Hatta Ovacık ve Hisarönü tek bir köymüş gibi oldu.

Fethiye Hisarönü, genelde İngilizler'in ilgisini çekmektedir, hatta buradan kendilerine ev ya da arazi alan hatta iş yeri açan yüzlerce İngiliz görmek mümkündür.

Ölüdeniz'de konaklayan birisi bile akşamları eğlence için Fethiye Hisarönü'ne gelir. Yine buradan jeep safari, yamaç paraşütü gibi çok çeşitli aktivitelere katılmak mümkündür. Lüks alışveriş merkezleri de tatilcilerimize çok çeşitli alternatifler sunmaktadır.

Eğlence sınır tanımıyor burada, hatta son zamanlarda Fethiye Hisarönü barlarında ya da diskolarında evlenmek çok moda, yeni evlenecek olanlara duyurulur.

Deniz kıyısı olmamasına rağmen yüksekte bulunması nedeniyle sahip olduğu ferah havası ve hem Ölüdeniz hem de Fethiye'ye yakın konumu nedeniyle tercih ediliyorlar. Bölgede çok sayıda küçük çaplı otel olduğu gibi yabancılara satışı yapılan konutlar da mevcut. Özellikle İngiliz turistler tarafından tercih edilen bölgede, Hisarönü merkezi adeta Türkiye dışındaymış hissi veriyor insana. Akşam 19.00'dan itibaren araç trafiğine kapanan Hisarönü merkezindeki birkaç cadde toplu bir eğlence merkezine dönüşüyor. Geceleri gerçekten hareketli bir yer. Çok sayıda restoran, bar, disko, giysi ve takı satış mağazası, günübirlik tur düzenleyen şirketlerin ofisleri mevcut.

Fethiye-Ölüdeniz arasında çalışan minibüsler her 5dk.'da bir buradan geçiyor. Günübirlik turlara katılırsanız, şirketler klimalı araçlarıyla otelinize kadar gelip sizi alıyorlar.

Fethiye Hisarönü otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Han Deluxe Boutique Hotel
Han Deluxe Boutique Hotel

-

Hijyen, konfor ve güler yüz

Mükemmel bir tesis, iyi ki burayı tercih etmişiz. Hijyen, konfor ve güler yüzün profesyonellikle harmanlandığı bir tesis.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Our Place Hotel
Our Place Hotel

-

10 üzerinden 10

Süper tatil, fiyat, temizlik, kahvaltı ve büyük havuz 10 üzerinden 10. Personel güler yüzlü ve ilgili. Ölüdeniz'deki adresiniz Our Place Hotel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Our Place Hotel
Our Place Hotel

-

Otel süper...

Konumu Barlar Sokağı'na 100 metre mesafede olmasına rağmen sessiz ve sakin. Oda temizliği, personelin ilgisi ve güler yüzlülüğün konu ne olursa olsun her anlamda yardımcı olmaya çalışmaları tartışılmaz. Ayrıca otel işletmecisi Halil Bey'in 22 yıldır yamaç paraşütü hocalığı yapması yükseklik korkum olmasına rağmen beni paraşüt yapmaya teşvik ederek yaptırdı. Hayatımın en özgür, güzel, anlatılması zor, yaşanılması gereken bir tecrübe... Yamaç paraşütü yapacaksanız Halil Bey gibi işinin uzmanı birini bulmanızı şiddetle tavsiye ederim. Ayrıca bölgede yapılan Kelebekler Vadisi bot turu, jeep safari, 12 Adalar turu, tüplü dalış, rafting, Aquapark, bütün aktiviteler de yardımcı oldukları gibi yönlendirdiği firmalar konusunda uzman. Dışarıdaki fiyatlara göre de gayet uzman kadrolara yönlendirdiği için Halil Bey'e ayrıca çok teşekkür ederim. Kendinizi evinizde hissetmek, temiz, rahat ve güler yüzlü bir hizmet arıyorsanız kesinlikle Our Place Hotel süper... Teşekkür ederim herkese. Muhteşem 1 hafta, dolu dolu bir tatil geçirdiğim için çok memnunum. En kısa zamanda yine Ölüdeniz Our Place Hotel...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aytuğlu Apart & Pansiyon
Aytuğlu Apart & Pansiyon

-

Tam bir aile ortamı

Çok samimi bir ortam, kendi eviniz gibi hissediyorsunuz. Çalışanlar güler yüzlü ve yardımsever. Tam bir aile ortamı…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gürol Aqua Resort Apart Otel
Gürol Aqua Resort Apart Otel

-

Otel güzel

Otel güzel, yeri de iyi. Aquaparkı da eğlenceli. Biz, çocuklar gayet memnun kaldık. Teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aytuğlu Apart & Pansiyon
Aytuğlu Apart & Pansiyon

-

Huzurlu ve güler yüzlü

Tatil demek huzur demek ve bu güler yüzlü insanlar tıpkı çok sevdiğiniz birine misafirliğe gitmiş gibi karşılıyorlar. Ölüdeniz'de bana göre tek kalınacak bir yer. Birçok otel pansiyonda kalmama rağmen ilk defa böyle bir işletme sahipleri ile karşılaştım hepsine çok teşekkür ederim. Seneye görüşmek üzere güzel insanlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gürol Aqua Resort Apart Otel
Gürol Aqua Resort Apart Otel

-

Evimiz gibi hissettik

Hem konum olarak hem de otel olanakları olarak bu bölgede bulabileceğiniz en güzel otel. Evimiz gibi hissettik, her ihtiyacımızda yardımcı olan Taner Bey ve Hasan Bey'e bunun için çok teşekkür ederiz. Mutlaka tekrar geleceğiz. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Telmessos Hotel
Telmessos Hotel

-

Temizlik sıfır

İlgi, alaka kötü ötesi. Yemekler kötünün de altında. Temizlik sıfır, otel odaları ise iyi değil. Sakın ama sakın gitmeyin, zaten kayıt yapanlar sanki babasının malını elinden alıyormuşçasına agresif, moralsiz, pasif, etkisiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zehra Hotel
Zehra Hotel

-

Her şey 10 numaraydı

Zehra Hotel Fethiye, her şey için çok teşekkürler, çok memnun kaldık. Aile ortamına değer veren herkese tavsiye ediyorum, her şey 10 numaraydı. Daha güzel günlerde beraber olmak dileğiyle, başarılarınızın devamını dilerim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

İlginiz ve değerli yorumunuz için çok teşekkür ederiz efendim. Diğer yıllarda yeniden beraber olmak dileğiyle, iyi günler dileriz.

11 Eylül 2017, Pazartesi 16:28
Pine Forest Otel & Apart
Pine Forest Otel & Apart

-

Gayet ekonomik ve kaliteli

Biz geçen yıl da burada kaldık. Şebnem Hanım ve Fatih Bey hiçbir şeye yok demeyen insanlar. Çamaşırımızı yıkadık, içkimizi içtik, kap kaçaklarını kullandık. Gayet ekonomik ve kaliteli. Çok zor beğenen zor bir insansanız buraya gelmeyin ama bir şeylerden keyif almayı bilen ve canınızın sıkılmayacağı ekonomik bir yer arıyorsanız mutlaka gelin. Havuzu yeterli büyüklükte, Ölüdeniz merkezine yakın, sizi para kazanmak için boğmayan insanların olduğu sessiz, güzel bir yer. Bu arada, denize gitmek için muhakkak vasıta lazım. Son olarak, Ölüdeniz'e gelecekseniz en azından bir gece konaklayıp bu insanlarla tanışın. Beni dinleyin, iyi tatiller.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aytuğlu Apart & Pansiyon
Aytuğlu Apart & Pansiyon

-

Çok güzel bir konaklama yeri

Nereden başlasam bilemiyorum, öncelikle gülen yüzleri, kendinizi evde gibi hissettirmesi yönündeki başarıları, yemekleri ve Fethiye Ölüdeniz otellerinden biraz yüksekte olmasından kaynaklı harika havası, saymakla bitiremiyorum. Özellikle kendi arabasıyla gelenler için çok güzel bir konaklama yeri. Şiddetle tavsiye ediyorum, özellikle kafa dinlemek isteyenlere şimdiden iyi tatiller.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pine Forest Otel & Apart
Pine Forest Otel & Apart

-

Hizmette kusur yok

Otelin işletmecisi Şebnem abla ve eşi son derece ilgili, güler yüzlü ve nazik insanlar. Hizmette kusur yok. Odaları, havuzu, mutfağı ve bahçesi tertemiz. Kahvaltısı güzel. Fiyat & kalite dengesine göre çok iyi. Ben Ölüdeniz'e tekrar gelirsem yine burada kalırım. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merhabalar Mete Bey; güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Sizleri otelimizde ağırlamak bizim için büyük bir mutluluk. Her zaman bekleriz. Saygılarımızla. Şebnem Canbay, Pine Forest Otel & Apart

8 Eylül 2017, Cuma 12:07
 Golden Gate Ölüdeniz
Golden Gate Ölüdeniz

-

Odaları kötü

Kurban Bayramı tatili için yorumlara aldanarak gittiğimiz otel sayesinde tatilimiz rezil oldu. Odaları çok kötü. Yataklar eski, TV 1980'lerden kalma, 37 ekran tüplü TV. Otelin güvenlik kamerası bile bulunmuyor. Kesinlikle yorumlara aldanıp gitmeyin, üç kuruş fazla verin ama güvenli bir yerde kalın. Bu otele verdiğim paraları helal etmiyorum. Tatilimi zehir ettiler. Allah'a havale ediyorum. Allah'larından bulsunlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aytuğlu Apart & Pansiyon
Aytuğlu Apart & Pansiyon

-

Güler yüzlü oluşları

İzmir'den geldiğimiz gibi geldiğimiz tek adres. Güler yüzlü oluşlarıyla, samimiyetleriyle tam bir aile ortamı. Tepede kaldığı için geceleri serin olması da ayrıca güzel. Eşimin ailesi ve kendi ailemle geldik, çok memnun kaldık, her şey için teşekkürler. Seneye görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pine Forest Otel & Apart
Pine Forest Otel & Apart

-

Odaları tertemiz

2 gece konakladığımız ve hala konaklamakta olduğumuz, kesinlikle kalınması gereken bir yer, huzurlu, sakin havuzu ve odaları tertemiz. Her odada ayrı klima, geniş mutfak alanı, LCD TV, oda arkası ufak bir bahçesi var. Sabah kahvaltısı açık büfesi ile kendi evinizdeymiş gibi hissediyorsunuz. Ali Bey, Şebnem Hanım ve eşi çok tatlı insanlar, en ufak bir şeyde teşekkür etmeleri bile sizi burada konaklamanız için yeterli bir sebep, emin olabilirsiniz. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merhabalar Ali Bey; güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Sizleri otelimizde ağırlamak bizim için büyük bir mutluluk. Her zaman bekleriz. Saygılarımızla. Şebnem Canbay, Pine Forest Otel & Apart

8 Eylül 2017, Cuma 12:06
Pine Forest Otel & Apart
Pine Forest Otel & Apart

-

Gerçekten çok temiz

Otel havuzuyla, odalarıyla gerçekten çok temiz. Şebnem Hanım'ın tatlılığı, ilgisi ve sıcaklığı kendinizi misafir değil de ev sahibi gibi hissettiriyor. Şiddetle tavsiye ediyorum. Gelecek sezon tekrar görüşmek üzere. Yalova'dan sevgilerle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merhabalar Erhan Bey; güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Sizleri otelimizde ağırlamak bizim için büyük bir mutluluk. Her zaman bekleriz. Saygılarımızla. Şebnem Canbay, Pine Forest Otel & Apart

8 Eylül 2017, Cuma 12:05
Aytuğlu Apart & Pansiyon
Aytuğlu Apart & Pansiyon

-

Ailemizin evine gider gibiydik

Fethiye kadar bu işletmeyi ve sahiplerini çok sevdik. Ailemizin evine gider gibiydik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aytuğlu Apart & Pansiyon
Aytuğlu Apart & Pansiyon

-

Özverili, samimi, güler yüzlü

Harika bir yer. Sizler özverili, samimi, güler yüzlü, bir daha gelmeyi çok isteyeceğiniz yegane işletme. Teşekkürler!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Süreyya Hotel
Süreyya Hotel

-

Ailenizle kalacağınız güzel bir yer

Ailenizle kalacağınız güzel bir yer. Gülsüm Hanım, Afet Hanım ve Mehmet Bey güler yüzlü, samimi bir aile ortamı ile sizi karşılamaktalar. Otelin yeri itibariyle de her yere çok yakın, ulaşımı kolay. Kesinlikle tavsiye ederim. Seneye inşallah yine oradayız selamlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
 Golden Gate Ölüdeniz
Golden Gate Ölüdeniz

-

Sıcak bir işletme

Beş yıldızlı otelde bu memnuniyeti bulamadım. Huzur arıyorsanız işlerden, karmaşadan uzakta annenizin sıcaklığını, güzel yemeklerini aratmayacak Seher ablam (canım❤), abim gibi sevdiğim Nail abinin hoş sohbetiyle sıcak bir işletme. Benim onları bulmam tamamen internette kalacak yer ararken buldum. İyi ki de bulmuşum, iyi ki de bu insanları tanımışım. Bu seferki kalışım 4 gün oldu. Bir dahaki seneye daha uzun süre yapacağım inşallah. Şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aytuğlu Apart & Pansiyon
Aytuğlu Apart & Pansiyon

-

Lezzetli yemekleri

Fethiye'yi sizler sayesinde daha bir sevdik. Ege insanının sıcaklığını, güler yüzünü ve lezzetli yemeklerini hatırladım sayenizde. İşinize olan saygınız, özveriniz, bir de sevginiz bize huzurlu, güvenli ve mutlu bir tatil sağladı. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Telmessos Hotel
Telmessos Hotel

-

Yemekler vasattı

Beş kuruş etmez bir otel. Nemli, rutubetli bodrum kat oda verdiler. Giriş resepsiyon Anı Tur'dan yaptığımız rezervasyonu kabul etmedi. Otele giriş için 4 saat bekledik, sinir savaşı verdik. Standart oda aldık, yatak eksikti. Yemekler vasattı. Sinek vardı odalarda. Bir tek barı güler yüzlüydü. Anı Tur'u ve Telmessos Hotel'i hiç tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pine Forest Otel & Apart
Pine Forest Otel & Apart

-

Havuzu ve odaları tertemiz

Apart çok temiz, açık büfe kahvaltısı, havuzu ve odaları tertemiz. Dünya tatlısı Şebnem Hanım sıcakkanlı, yardımsever, güler yüzlü, harika bir insan. Fethiye'de konaklamak isteyen herkese şiddetle tavsiye ederim. Bir dahaki sezon görüşmek üzere. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merhabalar Erhan Bey; güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Sizleri otelimizde ağırlamak bizim için büyük bir mutluluk. Her zaman bekleriz. Saygılarımızla. Şebnem Canbay, Pine Forest Otel & Apart

5 Eylül 2017, Salı 16:57
Pine Forest Otel & Apart
Pine Forest Otel & Apart

-

Kendinizi evinizde hissedersiniz

Tesis güzel, temiz, ulaşımı kolay ama en önemlisi tesisi işleten Şebnem Hanım ve çalışanları güler yüzlü, misafirperver, kendinizi evinizde ailenizle berabermiş gibi hissettiren mükemmel insanlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merhabalar Gülistan Hanım; güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Sizleri otelimizde ağırlamak bizim için büyük bir mutluluk. Her zaman bekleriz. Saygılarımızla. Şebnem Canbay, Pine Forest Otel & Apart

5 Eylül 2017, Salı 15:20
Pine Forest Otel & Apart
Pine Forest Otel & Apart

-

Şiddetle tavsiye ederim

Üç gece kaldık, çok memnun ayrıldık. Çok temiz ve çok ilgili bir işletme. Şebnem Hanım eşsiz biri, her konuda çok yardımcı oldu. Evimizde gibi rahat ettik. Herkese çok şiddetle tavsiye ederim. Fethiye'de gidilecek tek adres Pine Forest Otel. 10 günlük tatil yaptık, en güzel geçen üç gündü. Şebnem Hanım'a sonsuz teşekkür ediyorum. Seneye görüşmek dileğiyle...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merhabalar Meltem HAnım; güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Sizleri otelimizde ağırlamak bizim için büyük bir mutluluk. Her zaman bekleriz. Saygılarımızla. Şebnem Canbay, Pine Forest Otel & Apart

5 Eylül 2017, Salı 15:17
Zehra Hotel
Zehra Hotel

-

Temizlik 10 numara

Temizlik 10 numara. Sakinlik 10 numara. Bayanlara hitap eden bir otel. Yemekler az çeşitli ve kırmızı et diye bir kavram yok, hepsi kanatlı hayvan etleri, tavuk ve hindi. Fiks böyle. Şu an oteldeyiz. Eğer daha önce 5 yıldızlı bir otele gittiyseniz kesinlikle gelmeyin buraya. Tamamen hayal kırıklığı yaşarsınız. Snack bar diye bir kavram yok. Sivrisinek falan yok, o konuda rahat. Otopark yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sugar Family Apart & Otel
Sugar Family Apart & Otel

-

Yemekler tertemiz

Ailecek gidilecek harika bir yer. Kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz, her yer tertemiz. Ayhan Bey, Emine Hanım ve Öznur'a teşekkürler. Yemekler tertemiz ve çok lezzetli. Çalışanlar 3 yaşındaki kızımıza elleriyle yemek yedirdiğini de söylemeden geçmeyeyim. :) Ölüdeniz'e geldiğinizde mutlaka gelmenizi tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sugar Family Apart & Otel
Sugar Family Apart & Otel

-

Odalar tertemiz

Ölüdeniz'de kalınacak en güzel yer. 4 gün kaldık, Ayhan abi, eşi Emine Hanım ve kızı Öznur Hanım çok güler yüzlü ve çok anlayışlı kişiler. Otel havuzu, odalar tertemiz. Ölüdeniz ve Fethiye Merkez'e çok yakın. Aile ortamı arıyorsanız bence burası mükemmel, her şey için çok teşekkürler. İnşallah seneye tekrar görüşürüz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pine Forest Otel & Apart
Pine Forest Otel & Apart

-

Temiz, düzenli, huzurlu

Otel gerçekten temiz, düzenli, huzurlu, sakinlik, dinlenme, sessizlik arıyorsanız tam burası, aile işletmesi olmasından dolayı çalışanlar çok içten ve sıcak, yine o tarafa yolum düşünce kalacağım otel burası. Ali amcaya ve ilgisinden dolayı otel işletmecisi Meltem Hanım'a çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merhabalar Mehmet Bey, güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Sizleri otelimizde ağırlamak bizim için büyük bir mutluluk. Her zaman bekleriz. Saygılarımızla… Şebnem Canbay, Pine Forest Otel & Apart

28 Ağustos 2017, Pazartesi 16:30
Ertek Otel
Ertek Otel

-

Yemekler sıfır

Geçen yıl gittik bu gereksiz otele. Tamamen maddi kazanç peşindeler. Temizlik ve hijyen iyi değil. Yemekler sıfır. Çok farklı fiyatlar sunuyorlar. Misafirlerle dalga geçiyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Carmina Hotel
Carmina Hotel

-

Odada internet çekmiyor

Sadece yeri merkezi. Odada internet çekmiyor. Klozet su doldurmuyor. Buzdolabı soba misali. Klima süper. Personel eh işte. Amaç sürümden kazanmak... Sen gel, git, sıradaki... İşleyiş böyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Carmina Hotel
Carmina Hotel

-

Odada internet çekmiyor

Odada internet çekmiyor. Tuvaletin sifonu bozuktu, çalışmıyor. 1 gece kaldık, memnun kalmadık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gürol Aqua Resort Apart Otel
Gürol Aqua Resort Apart Otel

-

Her yere yakın mesafede

Çok keyif aldım. Bütün her şeyi ile Hisarönü'nde her yere yakın mesafede, havuzu, odaları, personeli ile size de teşekkürler Gürol Aqua Resort Apart Otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aytuğlu Apart & Pansiyon
Aytuğlu Apart & Pansiyon

-

Temiz, huzurlu, sakin

Temiz, huzurlu, sakin, tam bir aile ortamı, çok memnun kaldık. Samimiyetle teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aytuğlu Apart & Pansiyon
Aytuğlu Apart & Pansiyon

-

Anne yemeklerinin olması

Eşim ve oğlumla 2 gece kaldık Marmaris'te. Odamız ayrılmış olmasa bir gece daha kalmak istiyordum. Eşim de, ben de, 14 aylık oğlum da çok sevdim. Eşim her yere yakın olmasını ve tepede olduğu için gecelerinin serin olmasını, ben oğluma yedirebileceğim anne yemeklerinin olmasını, Evrim oğlum da tüm çakışanların onunla ilgilenmesini çok sevdi. Yemekler harika, güler yüz harika, ortam harika. Tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tümen Hotel
Tümen Hotel

-

Ulaşım muhteşem

Her şey çok güzeldi. 8 gün boyunca otelin yanında yetiştirilen sebzeleri sabah kahvaltıda yiyorsun. Otel tertemiz, personel aile gibi, yapacağınız her konuda çözüm üretiyorlar, her şeyde yardımcı oluyorlar. Saadetin amca ile muhakkak tanışın. Yapacağınız etkinliği otelden isteyin, hemen yardımcı oluyorlar. Benim odadan her sabah kalktığımda ilk işim balkondan karşıdaki dağı seyretmekti. Ulaşım muhteşem, Fethiye'den gelen minibüsler tam otelin önünde duruyor, kalkış da aynı seklide, barlar sokağı hemen yanında. Odaların camları çift cam olduğu için ses sorunu yok. Ben bazen pencereyi açıp müziğin sesinde uyuyordum. Yani demem şu ki, Tümen Hotel'in bahçesine inin, ceviz ağacına incir, limon ve zeytin ağacına dokunun, sebzeleri kopartın, yiyin, Sadettin amcanın el emeği var. Havuz başındaki barda karışık pizza yiyin, Erdem ile maç sohbeti yapın. Levent'e darbuka çaldırın. :) Doğan ile bilardo oynayın :) ve her sabah Saadetin amcadan günaydın almadan güne başlamayın. Herkese tavsiye ederim, verdiğiniz paranın hizmetini alıyorsunuz ve mutlu bir şekilde ayrılıyorsunuz. Her şey için çok teşekkür ederim, sizleri tanımak çok güzeldi. Çok sağ olun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Aras kardeşim yorumun için teşekkür ederim. Her şey gönlünce olsun, tekrar görüşmek dileğiyle. TÜMEN HOTEL

24 Ağustos 2017, Perşembe 14:32
Pine Forest Otel & Apart
Pine Forest Otel & Apart

-

Tesisten çok memnun kaldık

3 gece kaldığımız tesisten çok memnun kaldık. Özellikle Çiğdem ablalar çok ilgiydiler. Bizi aktiviteler ve plaj konusunda yönlendirdikleri için buradan da teşekkür etmek istiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merhabalar Burak Bey; güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Sizleri otelimizde ağırlamak bizim için büyük bir mutluluk. Her zaman bekleriz. Saygılarımızla. Şebnem Canbay, Pine Forest Otel & Apart

5 Eylül 2017, Salı 15:15
Sibela Hotel
Sibela Hotel

-

Teşekkürler

Oktay Bey ve annesine teşekkür ediyoruz ilgileri için. Huzur içinde 4 gece geçirdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pine Forest Otel & Apart
Pine Forest Otel & Apart

-

Havuzu ve odaları çok temiz

2 gece kaldım, çok güzeldi, açık büfe kahvaltı, havuzu ve odaları çok temiz... İşletme sahibi Şebnem Hanım mükemmel bir insan, öz abla gibi oluyor. Sıcakkanlı, süper insanlar... Şiddetle Tavsiye ederim... Seneye daha uzun kalmak istiyorum...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merhabalar Cemil Bey; güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Sizleri otelimizde ağırlamak bizim için büyük bir mutluluk. Her zaman bekleriz. Saygılarımızla. Şebnem Canbay, Pine Forest Otel & Apart

5 Eylül 2017, Salı 15:14
 Golden Gate Ölüdeniz
Golden Gate Ölüdeniz

-

Serin bahçe

Otel değil kendi evimiz gibi sıcak bulduğumuz, dışarıdaysak akşam yemeği için koşa koşa geldiğimiz, kahvaltıyı iple çektiğimiz (en muhteşemi kahvaltıda ev kızartması olmasıydı) akşam dışarıda olmaktansa sıcağı asla hissetmediğimiz serin bahçemizde çayımızı içip sohbet etmeyi daha keyifli bulduğumuz yer. :) 2 gün kalıp ayrılırız dedik ama resmen 4 gün sonra zorla ayrıldık. İşletmeciler fazlasıyla yardımcı oldular, çok memnun ayrıldık. En kısa zamanda tekrar geleceğiz kararlıyız. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pine Forest Otel & Apart
Pine Forest Otel & Apart

-

Uygun fiyatlı ve temiz

Şirin, güzel, huzur verici ve sanki evinizdeymiş gibi hissedeceğiniz bir ortam. Dilerseniz burayı tercih edebilirsiniz. “'Hem uygun fiyat olsun, hem temiz, rahat bir yer olsun.”' diyorsanız burası sizin için oldukça uygun. Şebnem Hanım'a ayrıca teşekkür ediyoruz. Kendisi bize çok yakın, güler yüzlü davrandı. Ayrıca tatilimizi güzelleştirecek muhteşem turlar ayarladı. Onun sayesinde çok eğlendik. Tekrar yolumuz Ölüdeniz'e düşerse adresimiz Pine Forest Otel & Apart olacak.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merhabalar Tevfik Bey; güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Sizleri otelimizde ağırlamak bizim için büyük bir mutluluk. Her zaman bekleriz. Saygılarımızla. Şebnem Canbay, Pine Forest Otel & Apart

22 Ağustos 2017, Salı 16:35
Süreyya Hotel
Süreyya Hotel

-

Hijyenik bir otel değildi

Hiç memnun kalmadım. Hijyenik bir otel değildi. Umduğum gibi çıkmadı. Kesinlikle bir daha kalmam. Tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Vento Boutique Hotel
Vento Boutique Hotel

-

Kahvaltısı çok nezih

Şu an bu otelin Chicago odasında ailemle birlikte kalmaktayım. Ve daha 1 gün daha buradayım. İnternetten araştırıp gelmiştim, iyi ki de gelmişiz diyorum. Lokasyon mükemmel. Arabanızla tam iki dakikada Ölüdeniz'e inebiliyorsunuz. Otelin güzel bir havuzu var, gayet temiz. Odalar çok güzel. 5 yıldızlı otellerde bile temizliği aksatıyorlarken, ilk gün odamıza döndüğümüzde odamız tertemizdi. Sabah kahvaltısı çok nezih ve kaliteli. Ve en önemlisi Ahmet, o sanki bir çalışan değil ailenizden biri gibi, çok sevecen ve ilgili bir arkadaş. Kısacası evinizde gibisiniz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tümen Hotel
Tümen Hotel

-

Konumu çok güzel

Güvenli, huzurlu ve temiz olduğu için, çalışan arkadaşların ve işletme sahibinin güler yüzlülüğü ile bize aile ortamını yaşattıkları için hepsine çok teşekkür ederiz. Bir tarafı ormanlık alan, bir tarafı cafe ve restoranlara, sahillere yakın harika bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sizinle tanışmak ve size hizmet etmek bizim asli görevimiz. Burada her zaman bir eviniz var, hep buradayız. Tekrar görüşmek üzere. Esen kalın.

21 Ağustos 2017, Pazartesi 11:55
Pine Forest Otel & Apart
Pine Forest Otel & Apart

-

Huzurlu günler geçirdik

Pine Forest Otel & Apart'ta kızımla beraber yorumları okuyarak, biraz da tereddüt ederek rezervasyon yaptırdık. Oraya vardığımızda yapılan yorumların ne kadar doğru olduğunu gördük. Çok güler yüzlü, ilgili ve orada kalanları müşteri olarak değil misafir olarak gören işletme sahibi ve çalışanlar. Biz kızımla çok rahat, huzurlu ve eğlenceli günler geçirdik. Şebnem Hanım'a, Ali amcaya, Fatih Bey'e ve tüm çalışanlara ilgi, alakalarından ve akşamları bizimle yaptıkları hoş sohbetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bölgeye tatil için gideceklere şiddetle tavsiye ederim. Bir dahaki tatil planlarımda muhakkak Pine Forest Otel & Apart olacaktır. Fethiye'ye gittiğimde artık rahatlıkla kalacağım bir akrabamın evi varmış gibi gideceğim. Böyle dürüst işletme ve işletmecilerin desteklenmesi ve sayılarının artması dileğimle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merhabalar Yücel Bey; güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Sizleri otelimizde ağırlamak bizim için büyük bir mutluluk. Her zaman bekleriz. Saygılarımızla. Şebnem Canbay, Pine Forest Otel & Apart

21 Ağustos 2017, Pazartesi 11:20
Tümen Hotel
Tümen Hotel

-

Evimiz gibi oldu

Tümen Otel ve Sadettin amcayla Temmuz ayında tanıştık ve çok sevdiğimiz Fethiye'de bir evimiz oldu diyerek ayrıldık. Tümen Otel'de kaldığımız süre içinde gördüğümüz en çarpıcı özellik temizlikti otelin her köşesi pırıl pırıldı. Otelin konumu kusursuz hem çam ağaçlarının içinde huzurlu hem eğlencenin merkezine otelin bahçesinden bir adım uzaklıkta. İster havuz başında bronzlaşabiliyorsunuz isterseniz iki metre yanındaki kapalı alanda ormandan gelen esintiyle doğal klima serinliği yaşıyorsunuz. Ödediğiniz fiyata dahil otelin arkasındaki bahçede yetişen sebze ve meyvelerinde bulunduğu bir de kahvaltı var hepsinden önemlisi güler yüzlü samimi güvenilir bir aile ortamı var. Kötü olan tek şey ayrılık zamanının hemen gelmesi. En kısa zamanda tekrar gitmeyi sabırsızlıkla bekliyor Tümen Otel personeline ve Sadettin amcaya teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Gökhan kardeşim yüreğine sağlık. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Tekrar tekrar görüşmek dileğiyle. Sadettin amcan.

22 Ağustos 2017, Salı 10:23
Gürol Aqua Resort Apart Otel
Gürol Aqua Resort Apart Otel

-

Çocuklu aileler için çok ideal

Bu fiyata kalabileceğiniz Ölüdeniz'deki en iyi apart bence. Aqua parkı gerçekten çok harika. 5 yıldızlı otellerin aqua parklarından farkı yok. Temizlik çok iyi, her gün apartları temizliğe geliyorlar. Havuzlar yeterli ve çok temiz. Apartlarda demlik yok, benim gibi çay tiryakisiyseniz gitmeden demliğinizi yanınızda götürün. :) Kısaca ilgili, temiz, çocuklu aileler için çok ideal. Bu arada, muhafazakar insanlar da gidebilir. Haşemalı şekilde aqua kullanılıyor. Muhafazakar ailelerin de ailecek havuza girebilecekleri, aqua parkta zaman geçirecekleri bir yer. Bilgilerinize.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pine Forest Otel & Apart
Pine Forest Otel & Apart

-

Çok nezih bir ortam

Kızımla beraber internetten yorumları okuyarak, biraz da tereddüt ederek rezervasyon yaptırarak gittiğimiz bir işletme. Ancak tesise girince yapılan güzel yorumların çok yerinde olduğunu gördük. Müşteri değil de misafir olarak ilgi gösterilen çok nezih bir ortam. Bir dostunuzun evine misafir olarak gitmişsiniz gibi bir ilgi ve alaka var. Gösterilen samimiyetten bunu çok iyi anlıyorsunuz. Bu bölgeye gitmeyi düşünenlere tavsiye ederim. Fethiye'ye gittiğimde artık bir tanıdığımın evi varmış gibi hissederek her zaman düşünmeden gidip kalacağım. Şebnem Hanım'a, Ali amcaya, Fatih Bey'e gösterdikleri samimiyet ve bizimle yaptıkları hoş sohbetlerinden dolayı teşekkür ederiz. Böyle dürüst işletmecilerin desteklenmesi ve sayılarının artması dileklerimizle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merhabalar Yücel Bey; güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Sizleri otelimizde ağırlamak bizim için büyük bir mutluluk. Her zaman bekleriz. Saygılarımızla. Şebnem Canbay, Pine Forest Otel & Apart

22 Ağustos 2017, Salı 16:12
Gürol Aqua Resort Apart Otel
Gürol Aqua Resort Apart Otel

-

Fiyatlar uygun

Süper, sanki villanda vakit geçiriyorsun. Fiyatlar uygun, samimiyet üstlerde, denize gitme ihtiyacı hissetmedim, aqua süper, zaman nasıl geçiyor akşam olunca anlıyorsun... Kesinlikle tavsiye ederim, Taner Bey her daim yanınızda, tam bir aile ortamı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gürol Aqua Resort Apart Otel
Gürol Aqua Resort Apart Otel

-

Çalışanları çok iyi

Aqua parkı çok eğlenceli, çalışanları çok iyi ve odaları da temiz. Çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)