Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Hisarönü Otelleri

Fethiye Hisarönü için {{ (filteredHotels).length}} / 72 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

{{ newGenerationFilterTitles[item] }}
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Fethiye Hisarönü Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Ölüdeniz beldesinde yer alan bu tipik Türk Köyü'nün son yıllardaki en belirgin özelliği, yoğun konaklama, alışveriş ve eğlence merkezine dönüşmüş olması...
Ölüdeniz'in ününün yayılması ile birlikte, hemen yanında yer Fethiye Hisarönü de tanınmaya başladı. Çünkü deniz kenarına inmeden hemen yamaçlarda yer alan bu belde, Ölüdeniz'e en yakın konaklama yeri. Sadece 4 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Şehir merkezi Fethiye'ye 13 km, Dalaman Havaalanı'na ise sadece 50 km uzaklıkta bulunan bu beldenin ziyaretçilerinin çoğunu yabancı turistler oluşturuyor. Çünkü akşamları oldukça hareketli geçiyor burada. Sabahları restoran hizmeti veren kafeler, akşam saatlerinden itibaren publara dönüşüyor.

Hisarönü otelleri de, bu şirin beldenin merkezinde ya da hemen çevresinde sıralanıyor. Hisarönü otellerinin birçoğu ücretsiz Ölüdeniz servisi de sunuyor. Deniz yerine havuzu tercih edenler ise, Fethiye Hisarönü otellerinin geniş havuzları var.

Daha çok apart otel ya butik otel konseptinde olan Fethiye Hisarönü otellerinin imkânları ise oldukça geniş. Havaalanı servisi, a la carte restoranları, geniş ve kaydıraklı havuzları bunlardan bazısı...

Tatilinizi Hisarönü otellerinde geçirmeyi düşünüyorsanız eğer, tatilinizi planlamak için pek bir şey yapmanıza gerek kalmıyor. Çünkü Fethiye Hisarönü otelleri sizler için, günlük turlar ayarlayarak tatilinizi dolu dolu geçirmenizi sağlıyorlar...

Fethiye Hisarönü'nün sürekli esen ve rutubetsiz havası astım ve kalp hastalarına iyi geliyor. Antik dönemde yörenin kadın hastalıkları tedavi merkezi olarak kullanıldığı da biliniyor.
Fethiye - Ölüdeniz kara yolu üzerinde 8. kilometrede, Ovacık Köyü'nün bitiminde sağa sapan asfalt yolu takip ederseniz, çam ormanları içinde Hisarönü Köyü'ne ulaşırsınız.

Bir eğlence merkezi olan Fethiye Hisarönü, çeşitli standartlardaki konaklama tesisleri, barları, diskoları, alışveriş merkezleri ve diğer eğlence etkinlikleri ile konuklarına hareketli ve renkli bir tatil sunuyor... Ölüdeniz ve Belcekız koylarına olan yakınlığı, köy turizminin çok hızlı gelişmesinin nedenlerinden bir tanesi.

Fethiye Hisarönü, her mevsim ayrı güzel olsa da en çok rağbet edilen zaman, sıcakların bastırdığı temmuz ağustos ayları... Fethiye Hisarönü 2018 otel fiyatları da yılın bu aylarında artış gösteriyor. Ancak yaz aylarında Fethiye Hisarönü'nde yerli turistten çok yabancı turist bulunuyor. Eğer sakin sessiz bir tatil arayışı içindeyseniz, Fethiye Hisarönü 2018 otel fiyatlarının da uygun olduğu ilkbahar ve sonbahar aylarını seçebilirsiniz.

Fethiye Hisarönü otel fiyatları, tesisin türüne göre değişmekle birlikte, günlük yarım pansiyon ücreti, 40 TL civarında değişiyor. Ancak Fethiye Hisarönü 2018 otel fiyatlarının, çok uygun olduğunu söylemek mümkün. Çünkü ne de olsa hemen yanında, dünyanın en iyi 3. plajı seçilen Ölüdeniz bulunuyor...

Fethiye Hisarönü Hakkında
Fethiye Hisarönü aslında Kayaköy, Ovacık ve Ölüdeniz üçgeninin merkezi konumunda bir yerdir. Bu üç yerin gece hayatının merkezi de yine Hisarönü'dür.
Deniz kıyısı olmamasına rağmen yüksekte bulunması nedeniyle sahip olduğu ferah havası ve hem Ölüdeniz hem de Fethiye'ye yakın konumu nedeniyle tercih ediliyor daha çok. Bölgede çok sayıda küçük çaplı Fethiye Hisarönü oteli olduğu gibi, yabancılara satışı yapılan konutlar da mevcut. Özellikle İngiliz turistler tarafından tercih edilen bölgede, Hisarönü merkezi adeta Türkiye dışındaymış hissi veriyor insana. Akşam 19.00'dan itibaren araç trafiğine kapanan Fethiye Hisarönü merkezindeki birkaç cadde toplu bir eğlence merkezine dönüşüyor.

Fethiye - Ölüdeniz arasında çalışan minibüsler her 5 dakikada bir buradan geçiyor. Günübirlik turlara katılırsanız, şirketler klimalı araçlarıyla otelinize kadar gelip sizi alıyorlar.

Hisarönü gündüzleri boş denecek kadar az bir nüfusa sahiptir fakat akşamın ilk saatlerinde hareketlenir, gecenin ilerleyen saatlerinde ise neredeyse tüm barlar diskolar dolar taşar.

Her millete her topluma hizmet eden onlarca restoran ve yine her kültüre yönelik düzenlenmiş eğlence mekânları oldukça fazla var. Bu yüzden günlerini Ölüdeniz'in sahilinde geçiren tatilciler, akşamları eğlence için kendilerini buraya atarlar ve bu eğlence sabahın ilk ışıklarına kadar devam eder.

Fethiye Hisarönü'de konaklama sorunu asla yoktur. Yüzlerce Hisarönü oteli, tatil köyü, apart otel ve villa vardır. Daha önceleri Ovacık ile Hisarönü arası epey boşluk vardı ama şimdi turizmin hızla büyümesi sonucunda arasında mesafe kalmadı. Hatta Ovacık ve Hisarönü tek bir köymüş gibi oldu.

Fethiye Hisarönü, genelde İngilizler'in ilgisini çekmektedir, hatta buradan kendilerine ev ya da arazi alan hatta iş yeri açan yüzlerce İngiliz görmek mümkündür.

Ölüdeniz'de konaklayan birisi bile akşamları eğlence için Fethiye Hisarönü'ne gelir. Yine buradan jeep safari, yamaç paraşütü gibi çok çeşitli aktivitelere katılmak mümkündür. Lüks alışveriş merkezleri de tatilcilerimize çok çeşitli alternatifler sunmaktadır.

Eğlence sınır tanımıyor burada, hatta son zamanlarda Fethiye Hisarönü barlarında ya da diskolarında evlenmek çok moda, yeni evlenecek olanlara duyurulur.

Deniz kıyısı olmamasına rağmen yüksekte bulunması nedeniyle sahip olduğu ferah havası ve hem Ölüdeniz hem de Fethiye'ye yakın konumu nedeniyle tercih ediliyorlar. Bölgede çok sayıda küçük çaplı otel olduğu gibi yabancılara satışı yapılan konutlar da mevcut. Özellikle İngiliz turistler tarafından tercih edilen bölgede, Hisarönü merkezi adeta Türkiye dışındaymış hissi veriyor insana. Akşam 19.00'dan itibaren araç trafiğine kapanan Hisarönü merkezindeki birkaç cadde toplu bir eğlence merkezine dönüşüyor. Geceleri gerçekten hareketli bir yer. Çok sayıda restoran, bar, disko, giysi ve takı satış mağazası, günübirlik tur düzenleyen şirketlerin ofisleri mevcut.

Fethiye-Ölüdeniz arasında çalışan minibüsler her 5dk.'da bir buradan geçiyor. Günübirlik turlara katılırsanız, şirketler klimalı araçlarıyla otelinize kadar gelip sizi alıyorlar.

Fethiye Hisarönü otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Süreyya Hotel
100 TL - 200 TL
Taşyaka Mah. 138. Sok. No: 16/1
2526166646
Kahvaltısı çok iyiydi

-

Kahvaltısı çok iyiydi

3 gece kaldık, mükemmel temizlikteydi. Kahvaltısı çok iyiydi. Geniş, aydınlık, balkonlu odaları var. Çok ilgililerdi, çok merkezi bir yerde, akşam yemek olayını çok rahat halledebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Pine Hill Hotel & Suites
100 TL - 200 TL
Hisarönü Mah. Ata Cad. No: 5
2526166363
Başka otelde kalmam

-

Başka otelde kalmam

Daha önceden bir akrabam buraya gelmişti ve anlata anlata bitirememişti. Benim de yolum Fethiye'ye düşünce bu oteli bir denemek istedim ve gerçekten akrabamın anlattığı kadar varmış. Tek kelimeyle bayıldım diyebilirim. Yemekler çok lezzetliydi. Temizliğe çok önem veriliyordu. Çalışanların ilgisi şahaneydi. Bundan sonra Fethiye'de buradan başka otelde kalmam.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Pine Hill Hotel & Suites
100 TL - 200 TL
Hisarönü Mah. Ata Cad. No: 5
2526166363
Acılı tavuğu deneyin

-

Acılı tavuğu deneyin

İlk defa gittiğim Fethiye'de bu denli iyi bir deneyim yaşamak gerçekten çok iyi oldu benim için. Odamın temizliğinden çok memnun kaldım ve kaldığım oda oldukça büyüktü. Personellerin samimiliği ve ilgileri çok hoştu, hepsine teşekkürler. Yemekler enfesti, tadı damağımda kaldı. Özellikle yemeklerde acılı tavuğu tavsiye ederim. Süper bir lezzet. Acıyla arası iyi olan herkesin denemesi gerek.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Pine Hill Hotel & Suites
100 TL - 200 TL
Hisarönü Mah. Ata Cad. No: 5
2526166363
Civarda en iyi otel

-

Civarda en iyi otel

Bana kalırsa Fethiye'nin açık ara en iyi oteli. Hangi yaştan olursanız olun, tüm isteklerinizi karşılayabilecek ve çok iyi bir hizmet sunan bir otel. Çok keyif aldık, çok güzel dinlendik ve çok eğlendik. Kısacası biz sundukları bütün hizmetlerden çok memnun kaldık ve kesinlikle tekrardan geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Pine Hill Hotel & Suites
100 TL - 200 TL
Hisarönü Mah. Ata Cad. No: 5
2526166363
Seneye görüşmek üzere

-

Seneye görüşmek üzere

Personelden çok memnun kaldık. Verilen servis ve hizmet kalitesi için çok teşekkür ederiz. Otel konum olarak mükemmel bir yerde ve harika bir manzaraya sahip. Tüm yakınlarımıza şimdiden tavsiye etmeye başladık ve burada da okuyup düşünen herkese kesinlikle tavsiye ederiz. Aklınıza gelebilecek her şey çok güzeldi ve otel her imkâna fazlasıyla sahipti. Seneye görüşmek üzere The Pine Hill Hotel & Suites ailesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Pine Hill Hotel & Suites
100 TL - 200 TL
Hisarönü Mah. Ata Cad. No: 5
2526166363
Uzun lafın kısası şahane

-

Uzun lafın kısası şahane

Tek kelimeyle mükemmel bir otel. Harika bir personel ekibine sahip. Hepsi çok dikkatli, her konuda çok ilgililer ve de çok nazikler. Hem dinlenmek ve kafa dinlemek isteyenlere hem de çocuklu ailelere ideal bir otel. Odamız çok temizdi ve rahatlığından çok memnun kaldık. Havlularımızı her gün değiştirdiler. Uzun lafın kısası her şeyinden memnun kaldım. Harika bir konaklama ve müthiş bir tatildi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Pine Hill Hotel & Suites
100 TL - 200 TL
Hisarönü Mah. Ata Cad. No: 5
2526166363
Personel her konuda çok titiz

-

Personel her konuda çok titiz

Kesinlikle verilen paraya göre üst düzey bir hizmet var. Çok ama çok güzel bir otel olduğunu düşünüyorum. Öncelikle benim için temizlik çok önemli bir konu ve bu otelde buna çok dikkat ediliyor. Personeller çok titiz. Ayrıca personeller sadece temizlik değil diğer tüm konularda da çok titizler. İşlerini çok iyi bir şekilde yerine getiriyorlar ve çok da ilgililer. Otelin çocuk dostu olması da aileler için avantajlı bir durum. Herkese öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Pine Hill Hotel & Suites
100 TL - 200 TL
Hisarönü Mah. Ata Cad. No: 5
2526166363
Havuz kenarında keyif çatın

-

Havuz kenarında keyif çatın

Sanıyorum ki son 5 senedir yazları bu otelde konaklıyorum ve her sene gitgide daha da çok memnun kalıyorum. Bir kere inanılmaz iyi bir personel ekibi var. Her konuda çok yardımcılar ve çok ilgililer. Tatilimizi en iyi şekilde geçirebilmemiz için ellerinden geleni yapıyorlar. Odalar çok güzel ve de hep temiz. Yemekler çok güzel. Havuz kenarı takılmak ve dinlenmek için çok güzel, tavsiye ederim. Kesinlikle her zaman önerebileceğim bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Pine Hill Hotel & Suites
100 TL - 200 TL
Hisarönü Mah. Ata Cad. No: 5
2526166363
Keyifli bir tesis

-

Keyifli bir tesis

Çok güzel bir yer. Personeli çok cana yakın ve her konuda yardımcı. Kendimizi evimizdeymişiz gibi hissettik. O kadar sıcak bir ortam var ki... Barları ve sunulan içkiler çok güzel. Havuzlar çok keyifli ve de tertemiz. Odalar çok modern, temiz ve de güzel eşyalarla döşenmiş. Herkese önerebileceğim, çok keyifli bir tesis.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Pine Hill Hotel & Suites
100 TL - 200 TL
Hisarönü Mah. Ata Cad. No: 5
2526166363
Çocuklara özel büfe

-

Çocuklara özel büfe

Buraya ilk kez geldim ve gerçekten çok güzel bir yer olduğunu düşünüyorum. Öncelikle personeline çok teşekkür ederim. Ben bu kadar enerjik, bu kadar ilgili, bu kadar kaliteli ve bu yardımcı personel görmedim. En ufak problemde canla başla uğraşmaları çok güzeldi. Bunun dışında havuzları çok güzeldi. Çocukları düşünüp onlara özel yemek yapmaları çok hoştu. Kesinlikle yine geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Green Forest Holiday Village
100 TL - 200 TL
Hisarönü Mah. Cumhuriyet Cad. No: 74
2526167001
Her saniyesi ayrı keyifliydi

-

Her saniyesi ayrı keyifliydi

Her dakikası hatta her saniyesi keyif dolu geçen bir tatil oldu. Bir tek öğlen yemeklerinden çok memnun kalmadım ama o açığı da akşam yemeklerindeki zengin çeşitlilikle kapatmışlar. Alkol biraz erken bitiyor, daha uzun sürmesini isterdim. Personel inanılmaz iyi ve ilgiliydi. Hepsine çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Green Forest Holiday Village
100 TL - 200 TL
Hisarönü Mah. Cumhuriyet Cad. No: 74
2526167001
Çok iyi bir hizmet kalitesi

-

Çok iyi bir hizmet kalitesi

İnanılmaz iyi bir hizmet kalitesi var otelde ve personellerin hepsi şahane. Tek bir aksilikle karşılaşmadık. Her şey en iyi kalitede ve müşteriyi en memnun edecek şekilde. Her şey çok düzenli ve tertemiz. Havuzu çok güzel, bahçesi aşırı keyifli. Yemeklerse tadı damağınızda kalacak cinsten. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Seneye görüşürüz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Green Forest Holiday Village
100 TL - 200 TL
Hisarönü Mah. Cumhuriyet Cad. No: 74
2526167001
Gözlemesini deneyin

-

Gözlemesini deneyin

Verdiğim ücretin karşılığını çok iyi bir şekilde hem de üstün bir hizmet kalitesiyle aldım. Yeşillikler içinde olması harika, harika bir hava soluduk tatilimiz boyunca. Ayrıca barlar sokağına yürüme mesafesinde olması da artı bir durum. Çalışanlardan son derece memnun kaldık. Hepsi çok ilgililerdi ve her konuda bilgililerdi. Yetişkin havuzunun olması da ayrıca güzeldi. Gözlemesini özellikle öneririm çünkü inanılmaz güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Green Forest Holiday Village
100 TL - 200 TL
Hisarönü Mah. Cumhuriyet Cad. No: 74
2526167001
Orman havası şahane

-

Orman havası şahane

Yemekler konusunda diyebileceğim hiçbir şey yok. O kadar harikaydı ki her şey, resmen hepsinin tadı damağımda kaldı. Araçsız biraz sıkıntılı gezmek açısından ama onun dışında bir sorun yok bana kalırsa. Hele ki orman havası alan konumuna kesinlikle giden herkes bayılacaktır. Harika bir tatil yaptık biz. Ayrıca fiyatının da çok uygun olduğunu düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Green Forest Holiday Village
100 TL - 200 TL
Hisarönü Mah. Cumhuriyet Cad. No: 74
2526167001
Yemekler harika

-

Yemekler harika

Yemekler çok güzeldi. Hazırlayan aşçıların ve şeflerin ellerine sağlık. Özellikle tatlılara bayıldım. Personelin ilgisi çok memnun ediciydi. Hepsine teşekkürler. Otelin geri kalan her şeyi de muazzamdı. Kesinlikle her yönden memnun kaldığım ve çok ama çok keyif aldığım bir tatil oldu. Herkese öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Green Forest Holiday Village
100 TL - 200 TL
Hisarönü Mah. Cumhuriyet Cad. No: 74
2526167001
Civarda en iyisi

-

Civarda en iyisi

Verdiğim ücretin sonuna kadar karşılığını aldığım ve harika hizmet sunan bir otel. Odaların temizliği ve konforu çok güzel. Yemeklerin lezzeti ve çeşitliliği oldukça doyurucu. Animasyon ekibi şahane, hazırladıkları tüm gösterilere bayıldım. Çok eğlendik hepsinde. Konum olarak çok güzel bir yerde bulunuyor. Kesinlikle civardaki en iyi otel olduğunu düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Green Forest Holiday Village
100 TL - 200 TL
Hisarönü Mah. Cumhuriyet Cad. No: 74
2526167001
İnternet sıkıntılıydı

-

İnternet sıkıntılıydı

10 günlük harika bir tatildi. Uzatabilsek daha uzatmak isterdik kesinlikle. Personellerin hepsi çok tatlı ve ilgililerdi. En çok restoran personelinden memnun kaldık. Hepsine mükemmel servis ve hizmet kalitesi için teşekkür ederiz. İnternet bağlantısı otelde sıkıntılıydı. Bir tek bu konu hakkında şikâyet edebilirim. Onun dışında otel tertemiz ve çok da güzeldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Green Forest Holiday Village
100 TL - 200 TL
Hisarönü Mah. Cumhuriyet Cad. No: 74
2526167001
Odalarda temizlik daha iyi olabilirdi

-

Odalarda temizlik daha iyi olabilirdi

Olanakları çok fazla ve bu açıdan çok memnun kaldım. Deniz bulunduğu koydan dolayı sanırım biraz soğuk ve bu yüzden otelde daha çok vakit geçirdik. Havuzu çok güzeldi ve tertemizdi. Yemeklerde çeşit az ama lezzet fena değil. Odaların temizliği biraz daha iyi olabilirdi. Bu konuda biraz şikayetçiyim açıkçası. Ortak alanlarda o kadar kötü değildi temizlik hatta sorun bile yok diyebilirim. Otel çalışanlarından da çok memnun kaldım. Her şeyde ilgili ve yardımcılardı. Otelin peyzajını çok beğendim. Çok keyifli bir bahçesi vardı. Fiyat ve hizmet kalitesi olarak güzel bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Green Forest Holiday Village
100 TL - 200 TL
Hisarönü Mah. Cumhuriyet Cad. No: 74
2526167001
Sürpriz için teşekkürler

-

Sürpriz için teşekkürler

Otel çok sakin bir ortama sahip ve bu yüzden ben çok keyif aldım. Hayatımda hiçbir otelde bu kadar güzel yemekler yemedim ve bu kadar çok çeşit görmedim. Ayrıca personel ilgisinden de çok memnun kaldım. İşletme olarak kesinlikle 5 yıldız bir kadroya sahip. Kızımın doğum günüydü ve kızım için çeşitli sürprizler yaptılar. Hoş bir davranıştı. Öncelikle bu olmak üzere her şey için çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ocean Blue High Class Hotel
100 TL - 200 TL
Hisarönü Mahallesi Nicholas Caddesi
2526167646
Herkese öneririm

-

Herkese öneririm

Eşimle birlikte bu otelde evlilik yıldönümümüzü kutlamak amacıyla konakladık. Öncelikle otel yönetimine ve çalışanlarına teşekkür etmek istiyorum. Muhteşem hizmetleri sayesinde çok keyifli bir tatil geçirdik. Her türlü sorunumuzla ilgilendiler. Odamız çok temizdi ve gayet genişti. Yemekler çok güzeldi. Özellikle kahvaltısına bayıldık. Herkese öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ocean Blue High Class Hotel
100 TL - 200 TL
Hisarönü Mahallesi Nicholas Caddesi
2526167646
Gelecek senelerde yine buradayız

-

Gelecek senelerde yine buradayız

Bu otelde yaklaşık 10 günlüğüne eşimle birlikte konakladık. Otelde geçirdiğimiz zamandan inanılmaz keyif aldık. Otel çalışanları çok kibar ve anlayışlı insanlardı. Verdikleri kusursuz hizmet için hepsine çok teşekkür ederim. Otel çok bir yerde konumlanmıştı. Ölüdeniz sahiline otobüsle çabucak ulaşabiliyordun. Gelecek senelerde tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ocean Blue High Class Hotel
100 TL - 200 TL
Hisarönü Mahallesi Nicholas Caddesi
2526167646
Keyifli bir tatil

-

Keyifli bir tatil

Genel olarak çok beğendiğim ve çok keyifli bir tatil geçirdiğim kaliteli bir oteldi. Otel doğal güzellikleriyle fark yaratan kaliteli bir oteldi. Otel personeli güler yüzü ve misafirperverliğiyle bizleri çok güzel ağırladı. Havuz çok temiz ve bakımlıydı. Odalar da aynı şekilde çok temizdi. Odalar her gün yeniden temizleniyordu. Yemekler çok lezzetliydi, özellikle tatlı kısmındaki çeşitlilik beni benden aldı desem yeridir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ocean Blue High Class Hotel
100 TL - 200 TL
Hisarönü Mahallesi Nicholas Caddesi
2526167646
Tavsiye ederim

-

Tavsiye ederim

Arkadaşlarımla birlikte bu otelde bir hafta konakladık. Odamız çok temiz ve bakımlıydı. Havuz manzarası çok güzeldi. Odalar her gün yeniden temizleniyordu ve havlular ile çarşaflar değiştiriliyordu. Yemekler çok lezzetliydi ancak çeşit açısından sıkıntılıydı. Havuz çok temizdi. Genel olarak beğendik. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ocean Blue High Class Hotel
100 TL - 200 TL
Hisarönü Mahallesi Nicholas Caddesi
2526167646
Çok memnun kaldık

-

Çok memnun kaldık

Otel çok güzel ve bakımlı bir oteldi. Otelden çok memnun kaldık. Otel sahibi ve çalışanları çok ilgili ve alakalı insanlardı. Verilen güzel hizmet için hepsine çok teşekkür ederim. Otelin yemekleri çok güzeldi. Havuzlar çok temiz ve bakımlıydı. Havuz etrafında şezlong sıkıntısı yaşamıyorsunuz. Odalar çok kullanışlı ve temizdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ocean Blue High Class Hotel
100 TL - 200 TL
Hisarönü Mahallesi Nicholas Caddesi
2526167646
Bağlandığım bir oteldi

-

Bağlandığım bir oteldi

Bu otelde birçok kez kaldım. Her gelişimde otele daha çok bağlandım ve oteli daha çok beğendim. Odamız çok temiz ve bakımlıydı. Odalar havuz manzaralıydı. Her gün tekrardan temizleniyordu. Otel çalışanları çok kibar ve iyi niyetli insanlardı. Arkadaş canlısı ve yardımsever tavırları nedeniyle hepsine çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ocean Blue High Class Hotel
100 TL - 200 TL
Hisarönü Mahallesi Nicholas Caddesi
2526167646
Herkese öneriyorum

-

Herkese öneriyorum

Bu oteli herkese şiddetle öneriyorum. Otel çok güzel bir konumdaydı hem gece hayatını yaşayabileceğiniz merkezlere hem de ölüdeniz sahiline çok yakındı. Otelin masajı ve hamamı çok temiz ve kaliteliydi. Kahvaltısı çok güzeldi. Otel çok temiz ve bakımlıydı. Odalar çok güzeldi. Fiyatı çok uygun bir oteldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orka Sunlife Resort
100 TL - 200 TL
Güzgülü Mevkii 7/4
2165427082
Çok güzel karşılandık

-

Çok güzel karşılandık

Otele giriş yaptığınız anda yapılan karşılama inanılmaz güzeldi ve otele olan bakış açınızı inanılmaz derecede pozitif bir hale getiriyordu. Yemekler çok lezzetliydi ancak çeşit açısından çok iyi değildi. Otel çalışanları güler yüzlü ve samimiydiler. Her türlü sorunumuzla çabucak ilgilendiler ve isteklerimizi yerine getirdiler. Seneye tekrar gelmeyi düşünüyoruz. Herkese teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orka Sunlife Resort
100 TL - 200 TL
Güzgülü Mevkii 7/4
2165427082
Konumu inanılmaz güzeldi

-

Konumu inanılmaz güzeldi

Otel çok kaliteli ve güzeldi. Konumu inanılmaz güzeldi. Otelin manzarası çok hoşumuza gitti. Otelin yemekleri çok iyiydi. Animasyon ekibi çok kaliteliydi. Otel personeli güler yüzlü ve iyi niyetliydi. Odalar çok temiz ve bakımlıydı. Genel olarak çok memnun kaldığımız güzel bir oteldi. Herkese teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orka Sunlife Resort
100 TL - 200 TL
Güzgülü Mevkii 7/4
2165427082
Bu bölgenin en iyi tesislerinden

-

Bu bölgenin en iyi tesislerinden

Eşimle birlikte balayı için bu otele geldik. Otel çalışanları ilgili ve alakalıydı. Balayı çifti olduğumuzdan dolayı birkaç tane özel jeste maruz kaldık. Otel yönetimine ve çalışanlarına incelikleri için teşekkür ederim. Otelin havuzları çok temiz ve bakımlıydı. Aquapark çok eğlenceliydi. Animatörler çok samimi ve işini iyi yapan insanlardı. Bu bölgenin en iyi tesislerinden biriydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orka Sunlife Resort
100 TL - 200 TL
Güzgülü Mevkii 7/4
2165427082
Manzarası efsaneydi

-

Manzarası efsaneydi

Konumu çok güzel olan bir oteldi. Aynı anda hem deniz hem de dağ manzarasına sahip olması çok güzeldi. İnsana baktıkça huzur veren bir ortamı vardı. Odalar çok temiz ve bakımlıydı. Otel personeli çok ilgili ve alakalıydı. Animasyon ekibi çok kaliteli ve eğlenceli şovlar yaptı. Genel olarak yabancı turistlerin olması çok nezih bir ortam yaratmıştı. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orka Sunlife Resort
100 TL - 200 TL
Güzgülü Mevkii 7/4
2165427082
Bakımlı ve güzel bir oteldi

-

Bakımlı ve güzel bir oteldi

Kız arkadaşımla birlikte yaklaşık bir hafta bu otelde konakladık. Otel çok güzel ve bakımlı bir oteldi. Yemekler çok lezzetliydi ve animasyon ekibi çok kaliteliydi. Otel çalışanları samimi ve içten insanlardı. Her türlü isteğimizi anında yerine getirdiler. Odamız çok temiz ve bakımlıydı. Her gün tekrardan temizlik yapılıyordu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orka Sunlife Resort
100 TL - 200 TL
Güzgülü Mevkii 7/4
2165427082
Çok beğendiğimiz bir oteldi

-

Çok beğendiğimiz bir oteldi

5 gün boyunca kız kardeşimle birlikte bu otelde konakladık. Otel çok güzel bir oteldi. Yemekler çok lezzetliydi ve çeşit açısından yeterliydi. Plajı çok temiz ve şezlong sıkıntısı yaşamıyordunuz. Otelin misafirleri de çalışanları da çok nezih insanlardı. Otel çalışanları çok ilgili ve alakalıydılar. Misafirlere müşteri gibi değil arkadaş gibi davranıyorlardı. Genel olarak çok beğendik, herkese öneririz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Montana Pine Resort Fethiye
100 TL - 200 TL
2526167108
Yorumlara güvenin

-

Yorumlara güvenin

Fethiye bölgesini pek bilmeyen ve daha önce burada tatil yapmamış biri olarak sadece ve sadece yorumlara güvenerek bu oteli tercih ettim. Çok güzel bir tercih yaptığımı otele girdiğim an anladım. Otel orman içinde, bol yeşillikli bir alandaydı. Yemekleri çok çeşitli ve lezzetliydi. Odalar çok temiz ve düzenliydi. Otel çalışanları çok ilgiliydi. Verdikleri hizmet için çok teşekkür ederim. Dinlendirici ve sakinlik verici bir tatil oldu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Montana Pine Resort Fethiye
100 TL - 200 TL
2526167108
Bu bölgede bulunan en güzel otellerden biri

-

Bu bölgede bulunan en güzel otellerden biri

Fethiye bölgesinin bağımlısı olarak bu sene bu otele geldim. Odalar çok temiz ve konforluydu. Otelin en büyük özelliği mükemmel doğasıydı. Orman içinde mükemmel konumlandırılmış bir oteldi. Otel çalışanları güler yüzlü ve yardımseverdi. Gösterdikleri hizmet ve ilgiden dolayı çok teşekkür ederim. Gelecek senelerde tekrar geleceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Montana Pine Resort Fethiye
100 TL - 200 TL
2526167108
Stressiz ve rahat bir yaşam

-

Stressiz ve rahat bir yaşam

Şehir hayatının ve iş hayatının insan bünyesinde oluşturduğu stresten kaçmak isteyen herkese şiddetle önerdiğim bir oteldi. Ormanın ortasında doğa ile baş başa bir tatil için ideal bir oteldi. Otel çalışanları inanılmaz derecede ilgili ve alakalıydı. Otelin havuzu çok temizdi. Odalar da çok temizdi ve düzenliydi. Denize biraz uzak olması dışında hiçbir sorun görmedik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Montana Pine Resort Fethiye
100 TL - 200 TL
2526167108
Kalitesinden hiçbir şey kaybetmemiş

-

Kalitesinden hiçbir şey kaybetmemiş

Balayında burayı tercih etmiştik. 1 yıl sonra yeniden bu otelde olmak bizi inanılmaz mutlu etti. Kalitesinden hiçbir şey kaybetmediğini görmek ve hatta üstüne kalitesini arttırdığını fark etmek bizi mutlu etti. Odaları çok temiz ve bakımlıydı. Otel personelleri inanılmaz samimi ve içtendiler. Hiçbir yerde bulamayacağınız kadar kaliteli bir oteldi. Şehirden uzak ve rahatlatıcı bir oteldi. Herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Montana Pine Resort Fethiye
100 TL - 200 TL
2526167108
Tek eksiği merkeze çok uzak olması

-

Tek eksiği merkeze çok uzak olması

Otel konum olarak merkeze çok uzak ancak bir ormanın içinde yeşillikler ile kaplı muazzam bir oteldi. Otel çalışanları güler yüzlü ve yardımseverdi. Kaldığımız süre boyunca bizlere çok yardımcı oldular. Yemekler çok güzeldi ve çeşit yeterli seviyedeydi. Odalar çok temiz ve kullanışlıydı. Havuzları da çok temizdi ve havuz etrafında asla şezlong sıkıntısı yaşamıyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sertil Deluxe Hotel Spa
100 TL - 200 TL
Güzgülü Mevkii 134/1
2526166564
Manzarası çok güzel

-

Manzarası çok güzel

Otelin manzarasına bayıldık. Konum olarak Ölüdeniz'e yakın. Otel genel anlamda tertemiz. Odamızı sevdik, konforluydu ve her gün temizlendi. Otel genel anlamda sakin bir ortama sahip. Yemekler güzeldi ama çeşitler arttırılabilir. Havuzlar hijyenikti, deniz manzarası eşliğinde yüzmek çok keyifli oluyordu. Biz memnun kaldık, tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aytuğlu Apart & Pansiyon
100 TL - 200 TL
Ovacık Mahallesi Kırançağıl Mevki, Ölüdeniz Caddesi No:17
5334582178
Her imkan var, doğal

-

Her imkan var, doğal

Sıcak aile ortamı, ev yemekleri var. Gerçekten uygun fiyat. :) Temiz ve ferah odalar, her imkan var, doğal. Tekrar gelmek umuduyla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ölüdeniz Ünlü Oteli
100 TL - 200 TL
2526166147
Odalar kötü kokuyor

-

Odalar kötü kokuyor

Çok kötü kokan odalarda kalmak istemiyorsanız asla kapısından bile geçmeyin. İşletmecisi saygılı değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Fethiye Park Hotel
100 TL - 200 TL
Cumhuriyet Cad. 211 Sok. No:5
2526166497
Konumu olarak çok iyi

-

Konumu olarak çok iyi

Konumu olarak çok iyi, 3 gün kaldık odalar temiz ve hijyenik, kahvaltısı doyurucu ve mükemmel. Havuzu temiz, otel çalışanları güler yüzlü ve ilgili. Çok teşekkür ediyoruz otel sahibine ve çalışanlarına. Bir dahaki gelişimizde tercihimiz Fethiye Park Hotel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lycian Boutique Hotel & Apartments
100 TL - 200 TL
Cumhuriyet Cad. No. 5
2526168134
Ölüdeniz'e çok rahat ulaşım

-

Ölüdeniz'e çok rahat ulaşım

Kesinlikle tavsiye ediyoruz. Ailecek 4 gece kaldık çok merkezi konumda kendi aracınız olmasa dahi Ölüdeniz'e ulaşım çok rahat. Tek sıkıntımız çocuk havuzunun çok temiz olmamasıydı ama zaten orayı da kullanmadık deniz olduğu için. İlgisi için Mine Hanım'a çok teşekkür ediyorum biz gitmeden iki bebek yatağı odamıza konulmuştu bile.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zehra Hotel
100 TL - 200 TL
194. Sok. No:8/A
5394653888
Odalar temiz değildi

-

Odalar temiz değildi

Ben herkesin gayet memnun olmasına şaşırıyorum. İki gece konakladık hemen çıkmak için uğraştık. Odalar temiz değil, küçük, sivrisinek dolu. Hizmet yok, helal konsept olduğundan tercih ettik ama gereksiz pahalı, tavsiye etmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Suzanne Otel & Apart
100 TL - 200 TL
192. Sok. No. 7
5327635861
Soğuk karşılandık

-

Soğuk karşılandık

İyi ve kötü yanları ile değerlendireceğim ama şahsen bir daha gitmeyi düşünmem. İyi yönleri: -Hisarönü barlarına çok yakın ama sesten rahatsız olmayacağınız kadar izole. -Fiyat olarak oldukça iyi, havuzu da güzel ve temiz. Kötü yönleri: -Soğuk karşılandık, bayağı gerildik başlangıçta bu yüzden. Aynı tavır azalarak da olsa devam etti. -Eksiklerin tamamlanması için sadece Suzan Hanım var, başka kimse yardım etmiyor, her şey Suzan Hanım'dan geçiyor. Kaşık, çatal, tuvalet kağıdı, vb. azar azar veriliyor, tekrar tekrar talep ettiriyorlar. -Her şey çok eski, özellikle tuvaletler sapsarı olmuş, tavalar, tencereler de çok eskiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
pH Hotel
100 TL - 200 TL
Asar Caddesi No: 8
2526166641
Otel sahipleri çok güzel insanalar

-

Otel sahipleri çok güzel insanalar

İki kadın arkadaş olarak çıktığımız tatilde çok güzel bir durak oldu bize pH Hotel. Otel sahibi kalbi güzel abiye teşekkürlerimizi bir daha iletebilirim. Odalar, temizlik, yemek her biri sizi memnun edecektir. Gördüğünüz ilgi ve samimiyet de cabası. İyi ki var işini sadece para alma noktasına indirgemeyen otel sahipleri, çalışanları. Hiç düşünmeden kalınmalı. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aytuğlu Apart & Pansiyon
100 TL - 200 TL
Ovacık Mahallesi Kırançağıl Mevki, Ölüdeniz Caddesi No:17
5334582178
Ev yemekleri ve güler yüz

-

Ev yemekleri ve güler yüz

Sakin, güzel bir aile işletmesi. Ev yemekleri ve güler yüz. Daha ne olsun… Fethiye'deki kesin durağımız...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Vento Boutique Hotel
100 TL - 200 TL
Hisarönü Mah. No: 202/3
5533249892
Tek iyi yanı şemsiye ve şezlong olması

-

Tek iyi yanı şemsiye ve şezlong olması

Kötü ötesi. 9,9 puan doğru değil. Kahvaltı bayat simit, poğaça ve kararmış salam; akşam yemeğini yiyemedik bile. Oda rutubet kokuyordu. Kayıtlar düzgün tutulmuyor. Tek iyi yanı plajda şemsiye ve şezlong olması ve havuzu. Kalınmaz, puan 2 olmalı. Bir de otoparkı olması güzel o kadar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aytuğlu Apart & Pansiyon
100 TL - 200 TL
Ovacık Mahallesi Kırançağıl Mevki, Ölüdeniz Caddesi No:17
5334582178
Seneye yine oradayız

-

Seneye yine oradayız

Ailecek gidilebilecek en iyi apartlardan biri. Samimi, güler yüzlü bir ailenin işlettiği temiz, nezih bir yer. Yemekler çook lezzetli. Gözünüzün önünde pişiyor. Hele bir de Zeynep Nefes var ki görmeye değer. Seneye yine oradayız. Gebze'den selamlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aytuğlu Apart & Pansiyon
100 TL - 200 TL
Ovacık Mahallesi Kırançağıl Mevki, Ölüdeniz Caddesi No:17
5334582178
Yemekler çok lezzetli

-

Yemekler çok lezzetli

Ailecek gidilebilecek en iyi apartlardan biri. Samimi, güler yüzlü bir ailenin işlettiği temiz, nezih bir yer. Yemekler çook lezzetli. Gözünüzün önünde pişiyor. Hele bir de Zeynep Nefes var ki görmeye değer. Seneye yine oradayız. Gebze'den selamlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ölüdeniz Ünlü Oteli
100 TL - 200 TL
2526166147
Temizlik oldukça kötüydü

-

Temizlik oldukça kötüydü

Otel resimlerden güzel gözükse de içi berbat bir otel. Asla göründüğü gibi değil resmen adam kandırıyorlar. 1 gece bile konaklayamadık. Odanın her yerinden böcekler çıkıyor. Temizlik rezalet. Kullanılmış çarşaflar vardı. Televizyon 37 ekran tüplü ve yayın karıncalı. Ve otelde kalmayıp arabada uyumayı tercih etmemize rağmen otel sahibi bize paramızı bile vermedi. Tek kelimeyle rezalet!! Otelde hiçbir şekilde saç kurutma minibar terlik vs yoktu. Asla aldanmayın her yere şikâyet edeceğim bu oteli!!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)