Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Eski Datça Pansiyonları

Eski Datça için {{ (filteredHotels).length}} / 12 pansiyonda gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Eski Datça Pansiyonları

Eski Datça Pansiyonları

Eski Datça, Ege ve Akdeniz karışımı bir doğaya sahip, her mevsimi yaz edasıyla geçen harika bir yer. Datça'nın iç kesiminde yer alan ve birbirini kesen birkaç cadde ve sokaktan ibaret olan bu köy, tarihi evleri ile eşsiz bir doku taşıyor. Çoğunlukla Datça merkez yerine burada konaklama düşüncesinde olan ziyaretçiler içinse Eski Datça pansiyonları oldukça nezih hizmetler sunuyor.

Eski Datça pansiyonları konaklarken eski zamana aitmiş gibi görünen bu köyü keşfedebilmek adına çok vaktiniz oluyor. Datça'nın ruhu ve en önemlisi de bol oksijenli atmosferi, size her açıdan iyi gelebilir. Eski Datça pansiyonları en uygun seçeneklerle bu küçük bölgede konumlandığı için de görsel açıdan kendinizi bambaşka bir diyarda konaklıyormuş gibi hissediyorsunuz.

Eski Datça pansiyonları bölgedeki dokuya uyumlu mimarilere sahip genellikle. En uygun Eski Datça pansiyonları köy ile uyumlu olarak taş mimariden. Yaz aylarında serinliği kontrol altına alan Eski Datça pansiyonlarının bu dokusu, Datça gibi aşırı sıcak bir bölgede konaklama açısından ideal.

Kendinizi doğanın içinde hissedeceğiniz, dahası Datça ruhu ile bütünleşeceğiniz birçok özel anı biriktireceksiniz Eski Datça pansiyonlarında konaklarken. En uygun Eski Datça pansiyonlarının çoğu hem antik kentlere, hem de bölgenin birçok güzel koyuna yakın mesafede. Dolayısıyla iyi bir tatil geçirmek için Eski Datça pansiyon fiyatları araştırmanızı da birkaç ay önceden yapmanızda yarar var.

Eski Datça pansiyonlarında kalırken muhakkak görülmesi gereken koyların başında Bencik Koyu geliyor. Bu koy Hisarönü Körfezi ile Gökova Körfezi arasında kaldığı için yeşil ile mavinin eşsiz bir uyuma kavuşmasını sağlıyor. En uygun Eski Datça pansiyonlarından araçla 20 dakika mesafede olan bu koy sayesinde hem denizin, hem Eski Datça'nın muhteşem atmosferine uyum sağlayacaksınız. Ayrıca Eski Datça pansiyon fiyatlarının genellikle bütçeye uygun olabileceğini de belirtmek isteriz.

Bunun yanı sıra Eski Datça pansiyon fiyatları bakımından yaz aylarındaki doluluğa göre de değişim gösterse de erken rezervasyonla bu sorunu yaşamayabilirsiniz. Sitemizdeki Eski Datça pansiyonlarını araştırarak birkaç ay öncede rezervasyon gerçekleştirirseniz eğer çok daha uygun fiyatlarda konaklama şansınız olabilir. Bu konuda Eski Datça en uygun pansiyonlarının da bütçe dostu fiyat seçeneklerine sahip olduğu görülüyor.

Farklı doğal güzelliklerin ve antik kentlerin birbiri iç içe geçtiği bu bölgede Eski Datça pansiyonları da, ziyaretçilerinin sıkıntısız bir tatil geçirmelerini hedefliyor. Eski Datça pansiyon fiyatları ve hizmet seçenekleri de, ailecek ya da arkadaşlarınızla birlikte geçireceğiniz bu tatil boyunca kendinizi evinizdeymiş gibi hissetmenizi sağlıyor. Bu yüzden çok da vakit geçirmeden en uygun Eski Datça pansiyonları için araştırma yapmanızı öneririz.

Eski Datça Pansiyon Fiyatları

Eski Datça Pansiyonları

En kalabalık sezonunu yaşadığından Eski Datça pansiyon fiyatları yaz aylarında yükseliş gösterebiliyor. Belirttiğimiz gibi Eski Datça pansiyonları konaklamanızı en uyguna getirmek erken rezervasyon seçeneğiyle mümkün olabiliyor. En uygun Eski Datça pansiyonlarında konaklarken her gününüzü farklı bir güzellikle geçirebilirsiniz. Konaklayacağınız Eski Datça pansiyonlarında oda + kahvaltı, Wi - Fi, klima ve isteğe bağlı olarak akşam yemeği hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Datça insanı genellikle misafirperver ve bölgenin konumu gereği turizme odaklanan bir kesim olduğu için, Eski Datça pansiyon fiyatları da sizler açısından çok büyük maliyetlere sebep olmuyor. Aksine Eski Datça pansiyonları konaklarken kaygı ve stresi geride bırakacaksınız.

Eski Datça Gezilecek Yerler

Eski Datça Gezilecek Yerler

Eski Datça pansiyonlarında kalırken bu özel bölgede birçok tarihi noktaya ve muazzam koyu gezebilirsiniz. Eski Datça pansiyon fiyatları da tatilinizden maksimum keyif almanızı sağlıyor.

Eski Datça pansiyonlarında tatil yaparken şu yerleri mutlaka görmelisiniz;


  • Knidos Antik Kenti
  • Palamutbükü Plajı
  • Bencik Koyu
  • Apollon Tapınağı
  • Kargı Koyu
  • Ovabükü Plajı

Bütün bu bölgeleri en uygun Eski Datça pansiyon fiyatlarındaki ayrıcalıklar sayesinde rahat bir tatille gezip görebilirsiniz.

Eski Datça pansiyon fiyatları ve bölgedeki alternatif konaklamalara dair daha detaylı bilgileri Eski Datça Butik Otelleri sayfamızdan da alabilirsiniz.

Eski Datça Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Eski Datça için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Eski Datça otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Eski Datça otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Reşadiye, Palamutbükü, Ovabükü, Mesudiye, Kösekesik, Körmen Karaköy, Kızılbük, Hayıtbükü, Eski Datça, Datça Merkez semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.