Erciyes Butik Otelleri - Butik Otel Fiyatları

En iyi 8 butik otel, en uygun fiyatlar

Erciyes Butik Otel Fiyatları

Kayseri merkezine yaklaşık 25 kilometre mesafede yer alan Erciyes, kış mevsiminde kayak severlerin akın ettiği bir bölgedir. Erciyes butik otelleri ise gelen misafirlerin konaklamada tercih ettiği otel kategorisidir.

Kayak yapmak için en uygun aylar Aralık-Nisan aylarıdır ve Erciyes'te kayak sezonu 15 Kasım - 1 Mayıs arasıdır. En yakın havaalanı tesislere 30 km mesafedeki Kayseri Erkilet Havalimanı'dır. Erciyes otelleri, Kayseri Merkez'ine 25 km mesafededir.

Kayseri iline bağlı olan Erciyes, il merkezine 25 kilometre mesafede yer almaktadır.

Erciyes otelleri kategorisinde birçok konaklama alternatifi bulunmaktadır. Bu konaklama alternatifleri arasında Erciyes butik otelleri bölgeye gelen sporcuların ve tatilcilerin tercih ettiği konaklama türü arasında yer almaktadır.

Erciyes butik otelleri kayak sezonunda oldukça yoğun ve kalabalık olmaktadır. Özellikle hafta sonları neredeyse tam doluluk oranına ulaşan Erciyes butik otelleri için erken rezervasyon yaptırmak önem arz etmektedir.

Sizler de kış aylarında Erciyes butik otelleri kategorisinde yer alan tesislerden birinde konaklamayı düşünüyorsanız tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanız yönündedir.

Erciyes butik otelleri bu sayfada Erciyes butik otel fiyatları, butik otellerin fotoğrafları, konumları, özellikleri ve iletişim bilgileri ile listelenmektedir. Bu listeden tüm Erciyes butik otellerini ve Erciyes butik otel fiyatlarını ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Hatta zevkinize ve bütçenize en uygun butik oteli seçerek iletişime geçebilir ve rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Erciyes butik otelleri için erken rezervasyon yaptırarak hem Erciyes butik otel fiyatlarından indirimli bir şekilde faydalanabilirsiniz hem de istediğiniz tarih aralıklarında konaklamanızı yapabilirsiniz.

Türkiye'de yaşayan dağcıların yakından tanıdığı Erciyes, yaz ve kış aylarında birçok gezgini ağırlamaktadır. Kayak yapmaya gelenler olduğu gibi, dağın yüksek mevkilerine birkaç saatlik yürüyüş yapmak isteyenler de Erciyes'i tercih etmektedir.

Kayseri Erciyes otelleri, dağın yamacında veya zirvesinde yer almaktadır. Daha çok lüks kategoride inşa edilmiş olan Erciyes otellerinin fiyatları mevsime göre değişiklik göstermektedir. Talebin daha çok olduğu kış döneminde Kayseri Erciyes otel fiyatlarının daha fazla olduğunu söylemek mümkündür.

Kayseri Erciyes 2019 otel fiyatlarının, kategoriye göre değişiklik gösterdiğini, özellikle hafta sonlarında artış gösterdiğini söylemek de mümkündür. Bu nedenle kış aylarında Erciyes Kayak Merkezi'nde tatil yapmak isteyenlerin, özellikle hafta sonlarında erkenden rezervasyon yaptırmasında fayda vardır.

Erciyes Butik Otel Yorumları

9

Amalia Boutique Hotel

Amalia Boutique Hotel - 28 Şubat 2018, Çarsamba 20:26

Yine gelirim

Yemekler çok lezzetliydi ve çeşit de iyi denebilecek seviyedeydi. Kayak merkezine yakın olmasından dolayı konumu da güzel bir yerdeydi. Personel tatlı, ilgili ve çok güler yüzlüydü. Odalar güzel ve ferahtı. Hizmet kalitesinden çok memnun kaldım. Kayak için yine tercih edebileceğim bir otel. Tavsiye ederim.