Davraz Butik Otelleri - Butik Otel Fiyatları

En iyi 4 butik otel, en uygun fiyatlar

Davraz Butik Otel Tavsiyeleri

7

Isperia Davraz Hotel

Isperia Davraz Hotel - 28 Şubat 2018, Çarsamba 20:59

Piste yakın

Piste yakınlığından dolayı konumu çok hoşuma gitti. Personeller çok tatlı ve güler yüzlü insanlardı. Hepsini çok sevdim. Yemekler çok lezzetli ve güzeldi. Odamızda mini bar olmaması hoş değildi ve duş için ürün de pek yoktu ama bunun dışında bir problem yoktu. Hizmetten memnun kaldım, teşekkür ederim.

Davraz Butik Otel Fiyatları

Akdeniz Bölgesi'nin önde gelen kayak merkezlerine ev sahipliği yapıyor. Konaklamada ise Davraz butik otelleri öne çıkan otel kategorisi olmaya devam ediyor.

Davraz, Akdeniz Bölgesi'nde yer alan gülleriyle tüm dünyaya adını duyuran Isparta'nın doğusunda bulunmaktadır. Isparta ve Eğirdir'e 25 km mesafede yer alan Davraz, Toros Dağları'na bağlı 2637 m yüksekliğinde kayak turizmine açık bir dağdır. Halk arasında hem Davraz hem de Davras olarak bilinen bu bölge Akdeniz Bölgesi'nin Göller Bölgesi'nde, Eğirdir ile Kovada Gölleri arasında yükselen ve Isparta Ovasını kuşatan dağ kütlelerinden biridir.

Davraz'a kış sporları, dinlence ve keşfetmek için gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde tesisler bulunmaktadır. Bu tesisler arasında gelenler tarafından ilk ve önceli olarak Davraz butik otelleri en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Davraz butik otelleri kategorisinde yer alan butik otellerin hemen hepsi ortalama 1700 metre yükseklikte yer alan Davraz Kayak Merkezi'nde yer almaktadır. Davraz Butik otelleri her kış Ispartalıların yanı sıra, çevre illerden ve dünyanın dört bir yanından gelen binlerce kayak severi ve misafirini ağırlamaktadır.

Davraz butik otelleri bu sayfada Davraz butik otel fiyatları, fotoğrafları ve butik otellerin bilgileri ile birlikte listelenmektedir. Bu listeden tüm Davraz butik otelleri ayrıntılı bir şekilde incelenebilmekte hatta beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz butik otele bu sayfadan ön rezervasyon da yaptırılabilmektedir.

Davraz butik otelleri yılın en yoğun ve kalabalık zamanını kar sezonu olan kış aylarında yaşamaktadır. Sizler de kar mevsiminde Davraz butik otelleri kategorisinde yer alan tesislerden birinde konaklamayı düşünüyorsanız tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanız yönündedir.

Akdeniz bölgesinde kayak yapmak isteyenlerin ilk adreslerinden olan Davraz otelleri, kaliteli hizmeti ve uygun konaklama fiyatları ile son yıllarda tatilcilerin vazgeçilmezi oldu.

Akdeniz'de kış sporları denince akla ilk gelen yerlerden olan Davraz, Isparta il sınırları içinde bulunuyor. Yaklaşık 1700 metre yükseklikte yer alan Davraz Kayak Merkezi'ndeki oteller her kış Isparta'dan ve çevre illerden gelen binlerce kayak severi ağırlıyor.

Davraz otellerinin hemen hepsi Davraz Kayak Merkezi'nde bulunuyor. Kasım ayının sonlarında başlayan kayak sezonu ile Davraz otelleri dolmaya başlıyor ve dolulu mart ayının sonlarına dek sürüyor. Kayak sezonunda Davraz otel fiyatları da artıyor.

Ülkemizdeki diğer popüler kayak merkezlerine nazaran Davraz otel fiyatları dah ekonomik bir seviyeye sahip diyebiliriz. Her ne kadar kış aylarında diğer dönemlere göre Davraz otel fiyatları bir hayli artış gösterse de, kayak severler için uygun konaklama ücretleri sunmaya devam ediyor Isparta Davraz otelleri.

Davraz otel fiyatları kayak sezonunda gecelik ortalama 150 TL'den başlıyor. Davraz kayak otel fiyatları özellikle sömestr tatilinde daha da artıyor. Fakat yine de Uludağ, Kartalkaya, Kartepe gibi kayak merkezlerine göre oldukça uygun konaklama fiyatları sunuyor Davraz kayak otelleri.

Davraz otellerinde uygun fiyatlarla konaklarken kayak keyfini sonuna kadar yaşayabilir, dilerseniz eğitmenlerden ekonomik ücretlerle kayak dersi alabilir, akşamları şömine başında keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Siz de bu kış Davraz'da konaklama yapmayı düşünüyorsanız Davraz 2019 otel fiyatlarını inceleyebilir ve bütçenize uygun bir Davraz otelinde yerinizi ayırtabilirsiniz.