Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Datça Merkez Otelleri

Datça Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 57 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Datça Merkez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Ilıca Gölü'yle bütünleşmiş Datça Yat Limanı'nda sizleri; begonvillerle bezenmiş kafeler, palmiyelerle çevrili amfi tiyatro ve birbirinden lezzetli menüler sunan restoranlar karşılar.

Senenin 300 günü şenlikli bir güneş, sayısız bük, sıcak kumsallar... Kumsalı kucaklayan çam ormanlarının yansıdığı bir yeşil deniz.... Dağ, uçurum, kaya... Defne, mersin, kekik... Badem, zeytin, limon... Denizin binlerce yıllık türküsünü söyleyen enfes bir rüzgâr ve bu doğada konaklama imkânı... Datça merkez otelleri sizleri bekliyor.

Datça merkez otelleri oldukça çeşitli. Apart otel, butik otel, tatil oteli. Tatilde en çok beklenenlerden birisi, sıcaklarda tertemiz bir denize girebilmektir, e tabi kalacağınız otel de denize yakın olsa hiç fena olmaz değil mi?

Datça merkezde hem dilediğiniz konseptte otel bulabilir, hem de her birinin denize olan yakınlığından faydalanabilirsiniz. Herhalde Türkiye'de aynı anda merkezde konaklamanın gerçekleştiği ve 50 metre ötede de pırıl pırıl bir denizin olduğu başka bir tatil beldesi zor bulunur.

Datça merkez otellerinde konaklayarak, merkezde olmanın birçok avantajından yararlanabilirsiniz. Sabah pırıl pırıl denizde yüzerek uyanabilir, otelinize dönerken sıcak poğaçanızı alabilir, havuzunda güneşlenebilir ve akşam da leziz balık restoranlarına gidebilirsiniz. Datça'da gezilecek öyle çok yer var ki, en iyi Datça merkez otellerinden birinde konaklamak ve her yere yakın olmak... İyi tatiller...

Antik Karya bölgesinin ünlü kentlerinden biri olan Knidos'un kalıntıları Datça'ya 42 km uzaklıkta ve yarımadanın ucundadır. Burası ünlü matematikçi Eudoksos'un doğum yeridir.

Muğla Datça'nın gelişmesi, 1970'lerin sonunda açılan Datça - Marmaris kara yolu ile başlamıştır. Bundan önce bütün bağlantısı denizle sağlanan ve oldukça içine kapalı bir yapıda olan yerleşme, Dalaman Havaalanı'nın da açılmasıyla hızla gelişerek önemli bir turizm merkezi olmuştur. 1980'lerin başında ilçedeki turistik tesislerin sayısı hızla artmış, büyük tatil köyleri yanında art arda otel, motel, pansiyon, lokanta gibi tesisler açılmaya başlamıştır. Muğla Datça ayrıca tekne ve yatlarla yapılan gezilerde de önemli bir durak oluşturmaktadır.

Datça'da tesislerin sayısının artması ile birlikte, tesislerin çeşidinde ve kalitesinde de artış olmuştur. Ancak Datça merkez 2017 otel fiyatları birçok tatil beldesine oranla daha uygundur. Çünkü turizm her ne kadar ekonomilerinin cam damarını oluştursa da, henüz benliklerine işlememiştir. Bu nedenle Datça merkez otellerinde konaklarken, kendinizi bir dostunuzun evine misafirliğe gelmiş gibi hissedeceksiniz.

Datça merkez 2017 otel fiyatlarına daha yakından bakacak olursak eğer, tesis çeşitlerine göre fiyatlarda değişiklik olduğunu görebiliriz. Pansiyon fiyatları 35 TL'den başlarken, butik oteller ve apart otellerin 2017 fiyatları 50 TL'den başlıyor. Dilediğiniz gibi bir tatil geçirmeniz ümidiyle...

Datça Merkez Hakkında

Akdeniz ve Ege Denizi'nin iç içe geçtiği sularda irili ufaklı koylardan oluşan kıyı şeridi, kıyıya dik uzanan ormanları, zengin bitki örtüsü ve yıl boyunca ılıman iklimi ile bir yeryüzü cennetidir.

Doğal güzellikleri yanı sıra binlerce yıllık uygarlık katmanlarından oluşan tarihsel kalıntılarıyla turizme ağırlık verilmesi için tüm koşullar bulunmaktadır. Yörenin 1960'lara değin dışa açılmayışı hem turizmin ülke çapında geriliğinden, hem de belli başlı merkezlere uzak ve yolunun dar virajlı oluşundan kaynaklanmaktadır. 1970'li yılların başında Bakanlıklar arası Turizm Komitesi'nin Datça'yı öncelikli turistik bölge ilan etmesi yöre turizmini harekete geçirmiştir.

Datça M.Ö. 7 yy.da Ege adalarından gelerek Ionya'nın güney kıyılarına yerleşen Dorlar tarafından Knidos antik kentinin yakınlarında kurulmuştur. Knidos Strabon'un deyişiyle "Yarım adaların en güzeli üzerinde tanrıçaların en güzeli" için kurulmuş bir kenttir.

Tanrı, Datça'nın tertemiz havasını, yemyeşil doğasını, masmavi denizini yarattı insanların Datça'ya açık olması ve vazgeçmemesi için. Tanrı kullarını Datça yarımadasına bıraktı uzun yıllar yaşasınlar diye. Kullar da yaşadılar yıllarca, asırlarca.

Günümüzde de, Datça'nın havasını, doğasını, suyunu, yemeklerini tadan bir daha vazgeçemiyor Datça'dan. Tıpkı Datça'nın kullarından vazgeçemediği gibi. Ne insanlar vazgeçebilir Datça'dan ne de Datça yalnız kalabilir tek başında...

Datça Merkez otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Uğurlu Apart & Otel
Uğurlu Apart & Otel

-

Sımsıcak bir ortam

Kocaman bir gülümseme ile karşılanıyorsunuz ve sanki akraba ziyaretine gitmiş gibi sevgi dolu, sıcak, sımsıcak bir ortam. Harika bir yer burası, bayıldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Taşkıran Kaptan Apart
Taşkıran Kaptan Apart

-

Odalar konforlu

Odalar konforlu, rahat ve çok temiz, personel çok ilgili, güz bir tatil yapmama vesile olduğunuz için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Taşkıran Kaptan Apart
Taşkıran Kaptan Apart

-

Güler yüzlü çalışanları

Datça'da tertemiz, pırıl pırıl bir apart arayanlar için en doğru adres diyebilirim... Güler yüzlü çalışanları, konumu ve rahatlığıyla Datça'daki evimiz oldu. :) Denize çok yakın, yürüme mesafesinde oluşu da büyük bir avantaj.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Taş Apart Datça Otel
Taş Apart Datça Otel

-

Deniz çok yakın

Huzurlu, güvenli, rahat bir tatil isteyenler kesinlikle düşünmeyin. 9 gün boyunca bize her türlü imkanları sağlayan Tuna Bey'e, 7/24 yardımcı olan Barış Bey ve Uygar Bey'e, tertemiz çarşaflarımızı değiştiren, temizliğiyle ilgilenen Hatice Hanım'a ayrıca teşekkürler. Eşi olmadan çocuklarıyla yalnız da tatil yapılabilecek bir ortam. Araçsız gelinebilir, pazar ve market sorunu yok, deniz çok yakın. Bebeğim için ayrı yatak getirmeleri ise detaydı... Sadece tatili uzatmak isterseniz yer yok çünkü erken rezervasyon yaptırmış müşteriler, tam bir aile ortamı. Seneye Uzunburun tatilde inşallah tekrar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Uğurlu Apart & Otel
Uğurlu Apart & Otel

-

Sessiz, temiz ve konforlu

Aparta girdiğiniz anda sizleri çok sıcakkanlı insanlar karşılıyorlar. Geldiğimizde odamız hazırdı ve apartta kaldığımız süre içerisinde kahvaltılı almayacağımıza rağmen yoldan geldik diye bize ikram ettiler. Yazılanlar gibi kahvaltısı çok boldu ve her şey organikti. Gerçekten çok güzel bir davranıştı. Apart tam bir aile ortamı. Rahat edebileceğiniz sessiz, temiz, konforlu güzel bir aparttı. Herkese tavsiye ederim. Pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Seda Pansiyon & Restaurant
Seda Pansiyon & Restaurant

-

Konfor ve huzur

Gördüğüm pansiyonları açık ara geride bırakacak bir işletme. Gerek hizmet olsun gerek konfor ve huzur olsun üst düzey her şey için çok teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Olimpos
Hotel Olimpos

-

Denize yakın olması

Denize yakın olması en büyük avantajı olan otel, merkeze ve plaja yürüme mesafesinde, odalar temiz, konakladığımız iki hafta için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarı Apart
Sarı Apart

-

Hijyen ve temizlik

Sarı Apart hijyen ve temizlik yönünden ve de işletmeci ailesinden dolayı olağanüstü bir mekan. Datça'da bir eviniz olsun istiyorsanız mutlaka Sarı Apart... Sadık Bey ve ailesine çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Taş Apart Datça Otel
Taş Apart Datça Otel

-

Lokasyon harika

İnanılmaz samimi, tertemiz bir apart. Muhteşem ilgili çalışanları, tatilinizin her anında yanınızda olan ve size rehberlik eden patronu ile gerçekten mükemmel. Ayrıca lojistik açısından lokasyon harika. Her yere ve her şeye 3-5 dk'lık yürüme mesafesi. Aile sıcaklığı, otel konforu ve ekonomik tatil imkanı ile kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Green Goose Hotel
The Green Goose Hotel

-

Buradaki samimiyet hiçbir yerde yok

Her yönüyle harika bir otel, Mahmut Bey'in ilgisi ve azmi 5 yıldızlı konsept otellerde bile yok. Herkese tavsiye ediyorum, sadece Mahmut Bey'in tatlı dili ve güler yüzü için bile bu otele gelinir. Ayrıca eşi Emine Hanım kızı gönül ve sevimli kedileri Boncuk'u da unutmamak gerekir. Burada iki gün konakladıktan sonra Marmaris'te 5 yıldızlı otel rezervasyonu yaptırmıştım, 5 yıldızlı otelde bu otelin onda biri oranında memnun kalmadığım için 5 yıldızlı oteldeki rezervasyonumu iptal ettirip tekrar buraya döndüm, sanki kendi evime gelmişçesine karşılandım, tek diyeceğim Datça'ya gelin ve bu oteldeki ilgi, alaka ve hizmeti görün. Zaten otele gelip Mahmut Beyle tanıştığınızda ne demek istediğimi anlayacaksınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Datça Deniz Otel
Datça Deniz Otel

-

Sabah kahvaltısı çok zengin

Gerek Konum, gerekse çalışanların ilgisi açsından mükemmel, sabah kahvaltısı çeşit ve kalite yönünden çok güzel, Datça'ya gelenlere tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Citi Hotel
Citi Hotel

-

Datça’daki yeni adresim

Harika bir otel, çok temiz, çalışanlar çok ilgili, konumu muhteşem, plaja merkeze çok yakın, kahvaltı süper, Datça'daki yeni adresim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Uğurlu Apart & Otel
Uğurlu Apart & Otel

-

Kahvaltıda çeşit çok ve leziz

Geçen sene önünden geçerken öylesine odalarına bakalım diye girdiğimiz apartta bu sene 5 gün konakladık. Geçen seneki gibi bizi çok sıcak karşıladılar. Apart odalarında bütün mutfak eşyaları mevcuttu ve her şey tertemiz eşyalar yeniydi. Kahvaltıda çeşit çoktu ve her şey sınırsızdı, bahçe mükemmeldi. Apartın bulunduğu konum harikaydı her şey ayağımızın altında. Mahalle marketi, manav ve balık restoranları vardı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Datça Deniz Otel
Datça Deniz Otel

-

Her şeyiyle mükemmel

Konumu müthiş. Sabah akşam bitmeyen tatlı rüzgârını alan odalarda klimaya bile ihtiyaç duymuyorsunuz. Tabi ki klima da var :) Kahvaltı müthiş. Burak ve Emrah'ın müşteri memnuniyeti, işletme anlayışı ve hoş sohbetini başka hiçbir yerde bulamazsınız. Datça'nın mükemmelliğine mükemmellik katan Deniz Deniz Otel'i kesinlikle öneririm. Datça'ya geldiğimde başka adres aramama gerek kalmadan geldiğim tek adres.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Olimpos
Hotel Olimpos

-

Temizlik, ilgi on numara

Şimdiye kadar konakladığım en güzel otellerden bir tanesi. Temizlik, ilgi on numara.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
My Marina Select Hotel
My Marina Select Hotel

-

Hayal kırıklığı yaşadık

Fiyatına bakarak butik otel yerine koymayın. 350 - 500TL arasında fiyat veriyor, adam akıllı bir kahvaltı bile yok. Çok büyük hayal kırıklığı yaşadık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Datça
Club Datça

-

Yemekler, temizlik harika

Bugün Club Datça'da 2. günümüz. Gerçekten her şey harika. Yemekler, temizlik, odalar, servisler mükemmel. Datça zaten ayrı bir güzel. Herkese tavsiye ederimmm....

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Uğurlu Apart & Otel
Uğurlu Apart & Otel

-

Aileyle kalınabilecek bir yer

Ankara'dan tavsiye üzerine apartta 1 haftalık tatilimiz boyunca kaldık. Apartın bulunduğu konum harika. Market, manav her şey ayağımızın altındaydı. Bir sokak yanımızda pideci ve harika balık yiyebileceğiniz yer vardı. Sahile varma mesafesi en fazla 7-8 dakikaydı. Eşyalar yepyeni ve tertemizdi. İsteğimiz doğrultusunda odamızı temizleyeceklerini söylediler ve talebimizde hemen temizlediler. Kahvaltısından söz etmeye gerek bile yok çünkü tek kelimeyle harikaydı. Ailecek kalınabilecek muazzam bir yer. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Uğurlu Apart & Otel
Uğurlu Apart & Otel

-

Temiz ve konforlu odalar

Öncelikle güler yüzlü personele ilgileri için bir kez daha teşekkür ediyorum. Odaların temizliği ve konforu yeterliydi. Kahvaltı baya zengin çıkıp birinin yetersiz diyeceğine ihtimal dahi vermiyorum. Odalar rutin olarak günün belli saatlerinde temizleniyordu. Ben şahsen çok memnun kaldım yolumuz tekrar Datça'ya düşerse mutlaka uğramak isterim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Uğurlu Apart & Otel
Uğurlu Apart & Otel

-

Temiz ve huzurlu bir apart

Güzel 4 gün geçirdik,personelin sıcaklığı ve kahvaltısı en büyük artısıydı, temiz ve huzurlu bir apart, teşekkür ederiz güzel bir tatil sağladıkları için. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Uğurlu Apart & Otel
Uğurlu Apart & Otel

-

Odaların temizliği, kahvaltı, güler yüz

Bir haftalık tatilimi geçirdiğim apartta her şey güzeldi. Odaların temizliği, kahvaltı, güler yüz... İsteğimiz ne olursa ellerinden geleni yaptılar. Seneye tekrardan geleceğimden hiç şüphem yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarı Apart
Sarı Apart

-

Odalar tertemiz

Odalar tertemiz, çok büyük ve ferah, merkezde oluşu beni cezbetti, sahipleri bana ve aileme her konuda yardımcı oldu. Artık Datça'da bir evim ve ailem oldu. Teşekkürler Sarı Apart.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarı Apart
Sarı Apart

-

Deniz manzaralı, merkeze yakın

Güler yüzlü ve çok tatlı bir aile karşılamasıyla başladı Datça'da güzel tatilimiz. Tesisin temiz oluşu, merkeze yakınlığı ve deniz manzarasıyla hiç bir sıkıntı yaşamadan tatilimi sonlandırdım... Bundan sonra her yaz misafirinizim. :) Tek tavsiyedir!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Uğurlu Apart & Otel
Uğurlu Apart & Otel

-

Tek artısı kahvaltısı

Tek artısı kahvaltısı ve çalışanların samimiyetiydi. Kaldığımız 5 gün boyunca odamız 1 kere bile temizlenmedi ve havlular yenilenmedi. Kliması güzeldi yine de.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

İyi günler Ahmet Bey. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Fakat biz otel konseptli büyük bir işletme olmadığımız için misafirlerimizden istek gelmediği sürece izinsiz odalara girip temizlik ve eksik kontrollü yapmıyoruz. Misafirlerimizden gelen istekleri de imkanlar doğrultusunda geri çevirmeyiz. Keşke bize söyleseydiniz. Sizi mutsuz göndermek istemezdik. Biz aile işletmesiyiz. Bizim için önemli olan memnuniyet. Size samimiyetimizi tam gösteremediğimiz için üzgünüz.

4 Temmuz 2017, Salı 15:20
Sarı Apart
Sarı Apart

-

Aile ortamı çok sıcaktı

Çok sakin ve huzur verici bir yer. Aile ortamı çok sıcaktı ve tüm isteklerimizi ve ihtiyaçlarımızı karşıladı. Hiç sorun yaşamadık. Herkese tavsiye ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Datça Deniz Otel
Datça Deniz Otel

-

Müşterilere nezaketli yaklaşımları

Datça'nın işletmecilerinin müşterilere nezaketli yaklaşımları ile dikkati çeken temiz bir otel. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Uğurlu Apart & Otel
Uğurlu Apart & Otel

-

Kahvaltısı doyurucu

Üç günlük konakladığımız Uğurlu Apart & Otel'den çok memnun ayrıldık. Aparta girişte karşılanmamızdan tutun da çıkana kadar olan ilgi, güler yüz çok güzeldi. Apart odalarında ihtiyaç duyabileceğiniz bütün eşyalar vardı. Özellikle mutfak eşyalarında her şey mevcuttu. Kahvaltısı doyurucu ve ikramları boldu. Datça'da konaklayacaklar için mükemmel bir apart.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ederiz Sibel Hanım. Memnun kalmanız bizi de mutlu etti. Tekrar görüşmek dileğiyle.

4 Temmuz 2017, Salı 11:03
Sarı Apart
Sarı Apart

-

Merkezde olması

Merkezde olması sebebiyle ve sahiplerinin çok sıcak davranmaları nedeniyle kendinizi evinizde hissedeceğiniz şirin bir yer ve oldukça da temiz. Teşekkürler Sarı Apart.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarı Apart
Sarı Apart

-

Ailecek kalınabilecek bir yer

Ailecek kalınabilecek bir yer. İşletme sahipleri her türlü sorunla çok ilgililer. Çok memnun kaldık, tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarı Apart
Sarı Apart

-

Temiz ve geniş odaları

Tatilde olsanız da evinizin huzurunu bulmak istiyorsanız Datça'daki adresiniz. Sarı Apart samimi ve güler yüzlü işletmesi olsun, temiz ve geniş odaları olsun tatilimizi keyfine doyum olmaz hale getirdi. Siz de bizim gibi gönül rahatlığıyla Datça'daki evinizde tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarı Apart
Sarı Apart

-

Mobilyalar gayet temiz

Çocuklu aileler için mükemmel bir yer. Geniş odalar sayesinde istediğiniz şekilde, rahat bir şekilde kalabiliyorsunuz. Apart olabildiğince geniş. Sessizliği huzur bulmanızı sağlıyor. Denize çok yakın olması sebebiyle de büyük bir rahatlık veriyor. Elektronik eşyalar olsun, mobilyalar gayet temiz. Biz ailece bir daha gelmek istiyoruz. Çocuklarımız ve biz çok memnun kaldık. Her zaman için tavsiye edilir bir yer...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarı Apart
Sarı Apart

-

Huzur veren

Çok yakın arkadaşımın tavsiyesiyle yıllardır tatile gittiğim Datça'da bu sene değişiklik yapıp Sarı Apart'ta konakladık. Kısa tatilimizde bize huzur veren bu yere teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarı Apart
Sarı Apart

-

Huzurlu ve güvenli bir aile ortamı

5 yıldır kesintisiz olarak Datça'ya gelmekteyiz. Ailece huzurlu ve güvenli bir aile ortamı havasında, ailece konakladığımız bir apart olan Sarı Apart'tan çok memnunuz. Bu yaz da Sarı Apart'a geldik ve ailece bizi misafir eden Sarı Apart ailesine çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Uğurlu Apart & Otel
Uğurlu Apart & Otel

-

Odaların temizliği

Bayram tatilimizi bu sene bu apartta geçirdik. Ailecek memnun ayrıldığımız bir aparttı. Odaların temizliği, çalışanların güler yüzlülüğü ve de her şeyin bol ve organik olduğu kahvaltısı mükemmeldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ederiz Mehmet Bey. Tekrar görüşmek ümidiyle.

4 Temmuz 2017, Salı 11:00
Datça Doğa Apart
Datça Doğa Apart

-

İşletmecileri güler yüzlü

Fevkalade bir otel. İşletmecileri güler yüzlü ve ilgililer. Her şey çok güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Huzur Royal Otel
Huzur Royal Otel

-

Datça’nın en iyi oteli

Konumu, Datça'nın en iyi oteli. Havuz başında oturmak tüm yorgunluğu alıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bora Hotel
Bora Hotel

-

Manzara harika

"Nerede kalsak?" derken önümüze çıkan hoş mekan. 3 gece konaklamada evimizde gibiydik. Özellikle çatı katı odaların küçük terasları ve manzara harika. Yat limanı önünüzde, kumluk arkanızda, kargı burnunuzun dibinde. Fiyatlar son derece makul. Pek temiz. Dolayısı ile "kesin tavsiye".

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Seda Pansiyon & Restaurant
Seda Pansiyon & Restaurant

-

Denize çok yakın

Geçen sene ilk defa tereddütle geldik. Ama umduğumuz gibi çıkmadı. Kahvaltısı otantik, güzel, odaları temiz. Denize çok yakın, ulaşımı çok rahat, merkezinde. Pansiyon sahipleri çok candan, samimi, yardımsever kişiler. Her şey için teşekkürler Seda Pansiyon & Restaurant.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şahinler Apart
Şahinler Apart

-

Dairelerin ferahlığı ve temizliği

1-8 Haziran tarihlerinde ailem ile birlikte 7 gece konakladık. + Dairelerin ferahlığı ve temizliği. + Lokasyonunun denize ve şehir merkezine yakın olması. + Tesis önünde aracımızı rahat park edebilmemiz. + Samimi aile işletmesi olması, tüm soru ve ihtiyaçların anında cevaplanması. Kesinlikle tavsiye ederim. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Thetis Pansiyon
Thetis Pansiyon

-

Temiz ve düzenli

Thetis Pansiyon'da 2 kişi 3 gece kaldık. Datça Merkez'e yakınlığı ve gürültüden uzak, ağaçlık, serin bir yerde oluşuyla daha girer girmez "doğru yerdeyiz" hissi uyandırdı bizde. Odamız, bizim gibi takıntılı insanları bile hayrete düşürecek kadar temiz ve düzenliydi. Serpme köy kahvaltısı ve sınırsız çay olarak verilen kahvaltı, sabahlara muazzam bir keyif ve enerjiyle başlamamızı sağladı. Cemal Süreyya'nın da dediği gibi kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı. Pansiyonu işleten, her ikisi de turizm işletmeciliği mezunu, Erdal ve Ozan kardeşlere ise ne kadar teşekkür etsek minnetimizi anlatamayız. Cana yakınlıkları, zeki esprileri, insana huzur veren konuşma tarzları, her sorumuza ve sorunumuza anında yetişmeleri... Tatilimizin sonunda kırk yıllık dostumdan ayrılır gibi ayrıldım bu arkadaşlardan. Tekrar çok sağ olun bu harika mekanı bu kadar güzel işlettiğiniz için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sakin Apart Otel Datça
Sakin Apart Otel Datça

-

Aile işletmesi

2011 yazından beri her tatilde ailemle Datça'ya gidip Sakin Apart Otel'de kalırız. Kendileri de artık bizim ailemiz gibi oldular. Tanju Bey, Aydan Hanım, Nevzat ve Demircan bize her tatilimizde kendimizi sanki akrabalarımızın yanına gitmişiz gibi hissettiriyorlar. Otelin alt kısmında; halıcılar, gümüşçüler ve restoranlar var. Karşısında Migros ve eczane bulunuyor. Otelden aşağı inince limandasınız. Otel Kumluk Plajına 2, Taşlık Plajı'na (Datça'nın gölünün olduğu plaj) ise 5 dakika mesafede. Bu plajlar Mavi Bayrak'lı olup, aynı zamanda halk plajı olduğundan ücretsiz. Limanda ise her gün günlük turlar mevcut. Otelin konumu Datça limanında olduğu için, çok rağbet görüyor. Üstelik aile işletmesi olduğundan gece-gündüz her saat yardımcı oluyorlar. Bayram için yerimizi şimdiden ayırttık bile. Haftaya görüşmek üzere güzel insanlar. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sakin Apart Otel Datça
Sakin Apart Otel Datça

-

Her yere yürüyerek gittik

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerin Sakin Apart Otel Datça'da geçen yaz sonu kalmıştık. Tanju Bey ve oğulları bize kendimizi evimizde gibi hissettirdi. Otelin konumu Datça limanında olduğu için, aracımızı hiç almadan her yere yürüyerek gittik. İhtiyacımız olan her şey otele çok yakındı (karşısında Migros, eczane ve restoranlar var). Nevzat Bey'e gitmeden, Datça'ya ilk defa gideceğimizi bildirdik, bize gezilecek yerlerin listesini hazırladı ve bu listeye göre Datça turumuzu tamamladık. Yardımları ve hoşgörüleri için teşekkür ederiz, tekrar geleceğiz. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sakin Apart Otel Datça
Sakin Apart Otel Datça

-

Odamızın ferahlığı

Geçen sene bayram boyunca kalma fırsatı bulmuştuk. İşletmenin sahibinin eşi Aydan Hanım o kadar tatlıydı ki, onun enerjisine hayran kaldık. Sağ olsun bize her konuda yardımcı oldu. Odamızın ferahlığı, balkonumuzun deniz manzarası ve en önemlisi temizliği mükemmeldi (Aydan Hanım bu konuda çok titiz). Bu sene bayram tatilleri kısa olduğu için gidemeyeceğiz ama seneye bekle bizi Datça. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sakin Apart Otel Datça
Sakin Apart Otel Datça

-

Aile işletmesi olması

Huzurun adresi Datça'da, böyle güzel bir işletmede kaldığımız için şanslıydık. Arkadaşlarla hafta sonu için sadece 2 günlüğüne gitmiştik, bize her konuda çok yardımcı oldular. Aile işletmesi olması bizi Datça'da evimizde gibi hissettirdi. Çatıdaki eşsiz manzaralı kahvaltıyı hiç unutmayacağım. Her şey için çok teşekkür ederiz Tanju abi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sakin Apart Otel Datça
Sakin Apart Otel Datça

-

Temiz ve huzurlu işletmeciliği

2 senedir yaz tatillerimi geçirdiğim, aracımı otoparktan çıkarmadan rahatça her yere ulaşabildiğim, temiz ve huzurlu işletmeciliğinden çok memnun kaldığım bir apart. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sakin Apart Otel Datça
Sakin Apart Otel Datça

-

Temiz ve sakin olması

Datça'ya geldiğimizde esnafların tavsiyeleri üzerine gittiğimiz Sakin Apart Otel Datça'dan, hem her yere yakın olan konumu hem de temiz ve sakin olmasından dolayı çok memnun kaldık. Tam bir aile işletmesi olan Sakin Apart Otel'i herkese tavsiye ederim. Tanju Bey ve oğullarına sezonda bol kazançlar dilerim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Laçin Apart Otel
Laçin Apart Otel

-

Çalışanları çok sıcak

Kaldığımız gün boyunca kendimizi evimizde gibi hissettik. Otel ve çalışanları çok sıcak, samimi. Her şey için teşekkürler Laçin Apart Otel ailesi.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkürler efendim.

6 Haziran 2017, Salı 11:00
Hotel Olimpos
Hotel Olimpos

-

Yemekleri çok güzel

Kendinizi evinizde hissettiren bir ortam. Datça'nın güzellikleri bir yana, otel personelinin yakın ilgisi, temizliği ve güzel yemekleri ile çok memnun kaldığım sayılı oteller arasında. En kısa sürede tekrar gideceğim garanti. :)) Tekrar çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Memnuniyetiniz bizleri mutlu etmiştir. Teşekkürlerimizi sunuyoruz.

23 Mayıs 2017, Salı 19:16
Oliv Hotel
Oliv Hotel

-

Temizlik, ilgi, bahçesi

Bu güzel otele ve güzel insanlar olan işletmeciler, insanlar hayran olduk. Temizlik, ilgi, bahçesi ve güzel kahvaltısı ve denize yakınlığı ile çok memnun olduk. Özlem Hanım ve Ender Bey'e teşekkürler. Geçen yıl Ramazan Bayramı'nda önce 4 gün sonra uzatarak 6 gün kaldık. Bu sene yine gideceğiz. Zevkle ve isteyerek.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Datça Suites Butik Otel
Datça Suites Butik Otel

-

Odamız çok geniş ve ferahtı

Bu oteli Datça'ya vardığımız daha ilk gece 2 otel değiştirdikten sonra bulduk. İnternetten rezervasyon yaptığımız ilk otel bize oda ayırmayı unuttuğunu (!) :)) belirterek bizi farklı bir otele yerleştirmişti, bu 2. otel ise o kadar kötüydü ki, sabahı zor edip farklı bir otel aramaya koyulduk. Sonra da şans eseri Datça Suites Butik Otel'i bulduk. Yaşadığımız trajediden sonra bize çok iyi davranıp çok iyi misafir ettiler. Odaya gelince, kalan son oda olarak zemin katta konakladık. Ama odamız çok geniş ve ferahtı, kocaman bir balkonu vardı ve zemin katta olsa da yine de dış ortamdan izole ve sessiz bir ortamı vardı. Zaten bu otel şehir merkezinde olmakla birlikte, bir miktar üst taraflarda olduğundan sessiz ortamını korumuş ve bunun yanında Datça'ya tepeden baktığından güzel deniz ve doğa manzaralarına da sahip. Fiyat bakımından muadilleriyle aynı ya da belki sadece bir miktar yukarıda görünmekle birlikte, otelin fiyatını rahatlıkla hak ettiğini ve oldukça güler yüzlü ve ilgili insanlar tarafından işletildiğini belirtebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)