Çorum Merkez Otelleri

Doğal güzellikleri, müzeleri ve meşhur leblebisi ile pek çok turist ağırlayan Çorum Merkez, birbirinden kaliteli otelleriyle de fazlasıyla dikkat çekiyor.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Çorum Merkez Otelleri

Toplam 18 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Hayal kırıklığı oldu."

"Harika hizmet"

6.0

Misafir yorumu

2 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 602 52 30

"Otel ve yeri gerçekten çok güztl"

"Görsellik açısından oldukça tatminkar"

9.5

Misafir yorumu

4 yorum
Telefonla Yer Sor
Durak Otel

Inhores.com

En uygun oda fiyatı

125 TL

En Uygun Fiyata Git

"Montaj konaklaması "

10

Misafir yorumu

3 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Çorum Merkez Otelleri ve Çorum Merkez Otel Fiyatları

Doğal güzellikleri, müzeleri ve meşhur leblebisi ile pek çok turist ağırlayan Çorum Merkez, birbirinden kaliteli otelleriyle de fazlasıyla dikkat çekiyor.

Orta Karadeniz Bölgesi'nin iç kesiminde yer alan Çorum Merkez, ülkemizin sanayi üretimi açısından en gelişmiş bölgelerinden biri.

Anadolu kültürünün geçmişten bugüne devam ettiği Çorum Merkez, binlerce yıldır birçok medeniyete beşiklik etmiş bir yer. O zamanlardan bugünlere dek Merkez ilçenin tamamıyla şehir olarak kullanılması, Çorum Merkez'in tarihi dokusunun yitirmemiş olmasının en önemli nedenlerinden biri. Kültürel zenginlikler açısından adeta bir açık hava müzesi görünümüne sahip olan Çorum Merkez, bu yönüyle pek çok yerli ve yabancı turistin ilgi odağı haline geldi.

Ünü ülke sınırlarını aşmış olan Çorum leblebisinin de bunda etkisi büyük elbette. Tüm bu nedenlere baktığımızda, Çorum Merkez'in konaklama açısından en çok tercih edilen bölgelerden biri olduğunu söyleyebilmek mümkün.

Bu anlamda Çorum Merkez'de pek çok konaklama alternatifi bulunuyor. 4 yıldızlı otellerden 5 yıldızlı otellere, büyük kent otellerinden termal otellere ve apart otellere kadar fazlasıyla seçenek yer alıyor Çorum Merkez otelleri arasında.

Hem turistik, hem de iş seyahati amacıyla Çorum'da konaklama yapacak olanlar, Çorum Merkez otellerini tercih edebilirler. Çorum Merkez otelleri, bulundukları konum itibariyle toplu ulaşım araçlarına yakın olduklarından, Çorum'un tarihi ve turistik bölgelerine kolay ulaşım imkanı sağlıyorlar. Bu da şehirde konaklama yapacaklara büyük bir rahatlık sağlıyor. Çorum Merkez otelleri, çeşitli kafe ve restoranlara da oldukça yakın bir mesafede bulunuyorlar. Modern konaklama birimleriyle misafirlerin konforlarını her şeyin üstünde tutan Çorum Merkez otellerinin hemen hemen hepsi açık büfe kahvaltı hizmeti de sunuyor aynı zamanda.

Çorum Merkez otellerinde konakladığınız süre boyunca, Çorum Müzesi'ni ziyaret etmeyi sakın ihmal etmeyin.

Siz de, herhangi bir sebepten dolayı Çorum'a gelmeyi planlıyorsanız eğer, Çorum Merkez'i tercih edebilir ve Çorum Merkez otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Turistik ve iş amaçlı konaklamalarda tercih edilen Çorum Merkez, otel fiyatlarıyla da fazlasıyla ön plana çıkıyor.

Çorum Merkez, Orta Karadeniz Bölgesi'nin iç kesiminde bulunuyor. Ülkemizin sanayi üretimi açısından en gelişmiş bölgelerinden biri olan Çorum Merkez, tarihi ve turistik mekanlarıyla da bir hayli ilgi görüyor.

Çorum Merkez, binlerce yıldır birçok uygarlığın hüküm sürdüğü bir yer olması sebebiyle, turistik açıdan fazlasıyla önem taşıyor. Özellikle şehir merkezi, o dönemlerde dahi yerleşik hayatın hüküm sürdüğü bir bölgeymiş. Anadolu kültürünün hala daha yoğun bir şekilde devam ettiği Çorum Merkez, leblebisiyle de ününü tüm dünyaya duyurmayı başardı. Tüm bu yönleriyle Çorum Merkez, her yıl onlarca yerli ve yabancı turist ağırlıyor.

Çorum Merkez'in bu denli turist ağırlıyor oluşu, bölgedeki konaklama ihtiyacını da beraberinde getiriyor elbette. Özellikle konum dolayısıyla konaklama açısından fazlasıyla tercih edilen Çorum Merkez otelleri, fiyatlarıyla da bir hayli dikkat çekiyor.

Pek çok konaklama alternatifinin bulunduğu Çorum Merkez'de 4 ve 5 yıldızlı otellerden büyük kent otellerine, termal otellerden apart otellere kadar fazlasıyla seçenek yer alıyor. Çorum Merkez otel fiyatları da bu seçenekler doğrultusunda şekilleniyor.

Çorum Merkez otel fiyatları, bölgeye gelen yerli ve yabancı turistlerin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Bulundukları konuma göre değişkenlik gösteren Çorum Merkez otel fiyatları, yine de misafirlerin ceplerini pek fazla zorlamıyor. Otelin sağladığı hizmetler ve o hizmetlerin kalitesi de Çorum Merkez otel fiyatlarını etkileyen diğer unsurlar olarak göze çarpıyor. Ancak her gelir düzeyine hitap edebilecek bir otel bulabilmek mümkün Çorum Merkez'de. Genel olarak 2017 Çorum Merkez otel fiyatlarının 50 TL ile 120 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Çorum Merkez otellerinde konakladığınız süre boyunca, Çorum Müzesi'ni gezmenizi de tavsiye ediyoruz.

Siz de, turistik ya da iş seyahati amacıyla Çorum'a gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Çorum Merkez'i tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Çorum Merkez otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Çorum Merkez otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın