Giriş
31.05.22
Çıkış
01.06.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Konsept/Tema

Aile Dostu
İş Seyahati Oteli
Şehir Oteli

Konaklama Tipi

Oda-Kahvaltı

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Tesis Türü

Apart Otel

Olanaklar

Resepsiyon
Sigara İçme Alanı

Popüler Filtreler

Ortak Alanda TV

Çorlu Günlük Daireler:

Çorlu için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Otel
İş Seyahati Oteli
4.4/5 Mükemmel
Çorlu merkezine 930 m uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
428 TL
Setur
428 TL
En uygun fiyat
428 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
428 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
3.9/5 Çok İyi
Çorlu merkezine 870 m uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
334 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.5/5 Mükemmel
Çorlu merkezine 2.0 km uzaklıkta
Odamax
Sadece Konaklama
831 TL
Setur
779 TL
En uygun fiyat
779 TL
Setur
En uygun fiyat:
Setur
779 TL
Otel
Kış Otelleri
3.8/5 Çok İyi
Çorlu merkezine 1.9 km uzaklıkta
Setur
%5 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
559 TL
Otel
Şehir Oteli
4.4/5 Mükemmel
Çorlu merkezine 2.6 km uzaklıkta
Odamax
Sadece Konaklama
1.081 TL
Setur
1.090 TL
En uygun fiyat
1.081 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
1.081 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
5/5 Mükemmel
Çorlu merkezine 2.5 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
779 TL
Villa
Çocuk Dostu Oteller
Henüz Puanlanmamış
Çorlu merkezine 18.1 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
500 TL
Otel
Şehir Oteli
4.2/5 Mükemmel
Çorlu merkezine 15.9 km uzaklıkta
Odamax
Sadece Konaklama
852 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
3.8/5 Çok İyi
(3 değerlendirme)
Çorlu merkezine 20.2 km uzaklıkta
Otelz.com
%13 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
435 TL
3.6/5 Çok İyi
(46 değerlendirme)
Çorlu merkezine 21.3 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
450 TL
Etstur
450 TL
En uygun fiyat
399 TL
Setur
En uygun fiyat:
Setur
399 TL
Yıl içerisinde iş ve tatil amacıyla Çorlu’ya gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri çok sayıda tesis hizmet vermektedir. Bu tesisler arasında evinin rahatını arayanların tercihi Çorlu günlük kiralık ev ve daireler olmaktadır.

Çorlu, Tekirdağ’a bağlı bir ilçe olmasının yanında İstanbul’a yakınlığıyla da önemli bir ilçedir. Mega kente yakın olması ticaret ve sanayi de Çorlu’yu öne çıkarmaktadır. Bu sebeple de yıl içerisinde ilçeye gerek yurt dışından gerekse de yurt içinden binlerce iş adamı gelmektedir.

Gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri çok sayıda tesis hizmet vermektedir. Bu tesisler arasında büyük oteller olduğu kadar küçük oteller ve günlük kiralık evler mevcuttur. Bu evler şehrin merkezinde olabildiği gibi şehrin merkezine uzak noktalarda da olabilmektedir.

Çorlu günlük apart evler eşyalı ve oldukça konforlu mobilyalarla dizayn edilmiştir. Böylece hem şehrin hareketli sokaklarına ve merkezi noktalarına yakın olup hem de evinizin rahatında ve genişliğinde konaklamanızı yapabilirsiniz.

Çorlu günlük kiralık rezidans ya da villa gibi lüks ve geniş konaklama seçenekleriniz de mevcuttur. Çorlu günlük kiralık daire fiyatları bu lüks konaklama tercihlerinde biraz daha artmaktadır. Çorlu günlük kiralık villa fiyatları gecelik 200TL’den başlamaktadır.

Çorlu günlük ucuz daire olsun isterseniz oda sayısı biraz daha az ve merkezi konumlara biraz uzak noktaları tercih edebilirsiniz. Çorlu günlük kiralık armada city daireler de fiyat olarak ortalamanın üzerinde değildir. İlçede bulunan günlük kiralık evler 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 şeklindedir.

Ancak merkezden biraz uzak ve müstakil evler 3+1, 4+1, 4+2, 5+1 şeklinde olmaktadır. Daha büyük ve daha çok oda sayısına sahip günlük kiralık evler hem şehrin merkezi noktalarında hem de merkezden biraz daha uzak noktalarda yer almaktadır.

Evlerin gerek oda sayısı gerek konumları üzerinde etkili olan fiyatları göz önünde bulundurulduğunda Çorlu günlük kiralık ev fiyatları en ucuz 100TL olmaktadır. Oda sayısına ve evlerin bulunduğu konuma, büyüklüklerine hatta dekorasyonuna göre de değişine gecelik konaklama fiyatları 100TL-150TL’den başlayıp git gide artmaktadır.

Çorlu’da günlük ev kiralamak, şehirde yer alan büyük ve butik otellere göre daha ucuz ve ekonomik olmaktadır. Otellerle günlük kiralık evlerin gecelik konaklama fiyatları karşılaştırıldığında günlük kiralık daireler her zaman daha ucuz ve ekonomik olmaktadır. Ancak açık yüzme havuzu gibi daha özellikli bir ev ya da villa tercih ederseniz o zaman gecelik konaklama fiyatları biraz daha artmaktadır.

Özellikle 3 yaş ve altı küçük çocuğu olan bebekli aileler ya da kalabalık büyük aileler, kalabalık arkadaş grupları için günlük kiralık evler hem daha kullanışlı hem de parasal olarak çok daha ucuzdur.

Çanakkale günlük kiralık ev, yazlık ya da villaların hemen hemen hepsinin dizaynı konaklama yapacak kişilerin ihtiyaç duyabileceği her şey düşünülerek yapılmaktadır. Çorlu günlük kiralık daire ya da evlerin tümünde en az bir oturma odası, bir yatak odaları, WC ve banyosu ile mutfak bulunur.

Çorlu Günlük Daireler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Çorlu bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Çorlu bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Çorlu Günlük Kiralık Evler - Daire Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Çorlu Günlük Daireler için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Çorlu Günlük Daireler için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Çorlu Günlük Daireler için ödeme yöntemleri nasıldır?
Çorlu Günlük Daireler için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.