Çorlu Apartları

Gerek iş gerek turistik seyahat amacıyla Çorlu’ya geldiğinizde, Çorlu apart otellerinde konaklamayı tercih edebilirsiniz…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Çorlu Apartları

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Yatakları bir değiştirsinler"

4.0

Misafir yorumu

1 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 602 50 42

Çorlu Apart Otelleri ve Çorlu Apart Otel Fiyatları

Gerek iş gerek turistik seyahat amacıyla Çorlu'ya geldiğinizde, Çorlu apart otellerinde konaklamayı tercih edebilirsiniz…

Tekirdağ'da yer alan ve İstanbul'dan sonra Trakya bölgesinin en büyük yerleşim yeri olan Çorlu, şehrin en büyük ilçesi olma özelliği taşıyor. Doğal güzellikleri, güçlü ve gelişmiş bağlantı yolları, önemli bir yere sahip olan sanayisi, iş olanakları ve stratejik konumu ile Çorlu, çok sayıda konaklama alternatifine de ev sahipliği yapıyor.

Çorlu, hem iş hem de turistik seyahat amacıyla gelenleri ağırlıyor. Bu anlamda Çorlu'ya gelenler farklı kategorideki otellerden birini gönül rahatlığı ile tercih edebilirler. Ancak daha ekonomik ve ev ortamında bir konaklama için Çorlu apart otellerinin son derece ideal olduğunu söyleyebiliriz.

Çorlu apart otelleri, tam anlamıyla bir ev ortamı sunuyorlar misafirlerine. Özellikle otel ortamını sıkıcı bulanlar ancak aynı standartlarda hizmet almak isteyenler Çorlu apart otellerini tercih edebilirler. Tam donanımlı mini dairelerden oluşan Çorlu apart otellerinin, alakart restoranları ve snack barları da bulunuyor.

Çorlu apart otel fiyatları ise son derece ekonomik. Çorlu apart otel fiyatları genelde oda fiyatı bazında ücretlendirildiğinden bir hayli hesaplı oluyor. Otelin hizmet kalitesi ve sahip olduğu olanaklar, Çorlu apart otel fiyatlarını etkilese de, her gelir düzeyine uygun bir apart otel bulabilmek mümkün Çorlu'da. Genel olarak 2017 Çorlu apart otel fiyatlarının ortalama 125 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de, herhangi bir sebepten dolayı Çorlu'ya gelmeyi planlıyorsanız eğer, Çorlu apart otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Çorlu apart otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın

Bölgede Son Yorumlananlar