Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Çeşme Merkez Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Çeşme Merkez Pansiyonları

Çeşme Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 131 pansiyonda gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Çeşme Merkez Pansiyonları

Çeşme Merkez Pansiyonları

Ege Denizi'nin serin sularında yüzmek isteyenlerin hayali, Çeşme'den geçiyor. Bu hayalin ardından da tatilcilerin yolu İzmir'in gözde tatil beldelerinden biri olan Çeşme'nin kalabalık sahillerinden geçiyor. Çeşme merkez pansiyonları, bu istekleri gerçekleştirme konusunda bir durak noktası oluyor. Çeşme sokaklarının mavi renkli binaları ve rengarenk çiçekleri, Çeşme merkez pansiyonlarına da yansıyor. Ayrıca Çeşme merkez ucuz pansiyonlar ile büyük bütçeli tatil düşünenler kadar, minimal bütçeler için de özel fırsatlar sunuyor.

Yunan adalarına yakınlığıyla, İzmir'in diğer tatil beldelerinden Kuşadası, Şirince, Foça gibi yerlere kolay ulaşımıyla Çeşme merkez pansiyonları, gezmeyi seven tatilcilerin uğrak noktası oluyor. Yaz aylarında nüfusu 5 katına çıkan Çeşme, hareketliliği sevenler için mutlaka tercih edilmesi gereken bir yer olarak karşımıza çıkıyor. Deniz börülcesinden kabak çiçeği dolmasına, İzmir köfteden turp otu salatasına menüleri ile Çeşme merkez pansiyonları sabah, öğle ve akşam saatlerinde midelere hitap eder hale geliyor. Çeşme kavurucu sıcaklara sahip olsa da, eğer ilk defa buraya geliyorsanız sizin için en uygun Çeşme merkez pansiyonundan çıkıp etrafı gezmek için sabırsızlanacaksınız.

Çeşme Merkez Pansiyonları

Çeşme Merkez Ucuz Pansiyonlar

Çeşme'nin pahalılığını duyup aldanmayın. Çeşme merkez pansiyonları fiyatları ile sizi asıl şaşırtan şey olacak. Aslına bakılırsa zamanınızın en az kısmını pansiyonda geçireceksiniz. Bu nedenle de güvenilir, temiz, ulaşımı uygun ve ucuz Çeşme merkez pansiyonları Çeşme'nin aranılan mekanları halini alıyor. Lüks aramayanlar için Çeşme merkez ucuz pansiyonlar gayet iyi alternatiflerdir. Hem Çeşme merkeze yakın hem Alaçatı'ya kolaylıkla gidebileceğiniz hem de Altınkum, Ilıca, Pırlanta plajları ile Aya Yorgi Koyu ve Delikli Koy'a tatiliniz boyunca sırayla gitme imkanı bulabileceğiniz bir yer arıyorsanız, Çeşme Merkez Butik Otelleri sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıca buradan Çeşme merkez konaklama seçenekleri için fiyatları öğrenilebilir, böylece kendinize uygun planlar çıkarabilirsiniz.

Akdeniz ikliminin hakim olduğu beldenin Çeşme merkez pansiyonlarında geçireceğiniz en bunaltıcı ayı Ağustos ayı olabilir. Ama tüm yıl boyunca çalışıp tek boş zamanı Ağustos ayı olanlar için uygun Çeşme merkez pansiyonları, bir kaçış fırsatı olarak karşınıza çıkabilir. Birbirinden farklı ve Ege'nin gözleri gönülleri açan atmosferine sahip tasarımlara sahip olan bu Çeşme merkez pansiyonları teknolojiden biraz uzaklaşıp tatilcilerin nostaljik bir havaya girmelerine neden oluyor. Capcanlı renkleriyle içinizde çiçekler açmasına neden olacak Çeşme merkez uygun pansiyon sağlayan fırsatlarıyla tatilcilerin vazgeçilmezi haline geliyor. İnanmazsanız Çeşme merkez pansiyonları fiyatlarını araştırın. Özellikle de İstanbul, Ankara gibi şehirlerden gelip uzun süreli tatil düşünenler için Çeşme merkez ucuz pansiyonlar ile birçok tatilcinin ihtiyacını karşılıyor.

Çeşme Merkez Gezilecek Yerler

Çeşme Merkez Gezilecek Yerler


  • Çeşme merkez pansiyonlarında güzel bir kahvaltının ardından Çeşme Çarşısı'nı gezmeye çıkabilirsiniz.
  • II. Bayezid'in 1508 yılında inşa ettirdiği Çeşme Kalesi, Çeşme'nin kuşbakışı manzarasını seyretmek için harika bir seçenek.
  • Ege'nin serin sularına dalma zamanı geldiyse çeşme merkez pansiyonlarından kolayca gidebileceğiniz Altınkum plajı, masmavi deniziyle sizi bekliyor. Diğer seçenekler: Ilıca, Pırlanta Plajı ile Aya Yorgi Koyu ve Delikli Koy.
  • Kanuni Sultan Süleyman'ın inşa ettirdiği Kervansaray, görülmeye değer Çeşme yapılarından biri.
  • Çeşme merkez pansiyonlarından dışarı adım atıp tarihin farklı bir sayfasına gitmek için Erytrai Antik Kenti'ne gidilebilir. Ildırı Köyü sınırlarında bulunan antik kent, Anadolu topraklarında bulunan 12 İyon kentinden yalnızca biri.
  • Çeşme merkez pansiyonlarından Eşek Adası ve Sakız Adası'na günübirlik tekne turlarıyla gidilebiliyor. Sakız Adası'na girebilmek için kapı vizesi uygulamasından geçiliyor.
  • Nisan'da Çeşme'ye gidiyorsanız Alaçatı Ot Festivali'ni kaçırmayın.

Daha önce hiç gitmediyseniz ya da bu bölgeye gitmeden yapamıyorsanız Çeşme merkez pansiyonları fiyatları sizi de cezbedebilir. Rezervasyon seçeneklerini incelemeyi unutmayın.

Çeşme Merkez Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Çeşme Merkez için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Çeşme Merkez otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Çeşme Merkez otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Şifne, Yıldızburnu, Ilıca, Dalyanköy, Çiftlikköy, Çeşme Merkez, Boyalık, Ayasaranda Koyu, Aya Yorgi Koyu, Alaçatı semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.