Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Cercis Murat Konağı
Cercis Murat Konağı - Görsel 1
Cercis Murat Konağı - Görsel 2
Cercis Murat Konağı - Görsel 3
Cercis Murat Konağı - Görsel 4
₺ ₺ ₺ ₺
Tatlı + 2
Bu restaurant menüleri Tatlı,Türk Mutfağı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
6 Fotoğraf
0.8/5
Çok Kötü
Neredekal Değerlendirme
3 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

0.8/5
Çok Kötü
Neredekal Değerlendirme
3 değerlendirme
Cercis Murat Konağı
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
Neredekal.com
Yorum puanı 1
14.06.19
Misafir
Mardin'e geldiğimiz ilk gece tavsiyeler üzerine gittiğimiz; ama büyük hayal kırıklığına uğradığımız mekan. Neden diye soracaksınız. Yemeklerini tatmaya zaten fırsatımız olmadı. Çünkü içerisine girdiğimizde kapıda bulunan ilgisiz çalışanları bir cevap verme zahmetinde bulunmadılar. Hatta bir 5 dakika bekledik. Ayarlamaya çalıştıkları ses düzenine gösterdikleri ilgiyi bile göstermediler. Malum kızgın ve kırılmış bir şekilde ayrıldık. Bu kadar gelen müşteriye özensiz bir mekan görmedik. Bizler gibi sadece kültür turizmi yapan gezginlere tavsiyem güler yüzle karşılamaları ve güzel yemekleri ile açık ara Bağdadi Restoran.
1/5 Kötü
Neredekal.com
Yorum puanı 1
31.07.20
Misafir
Tavsiye etmiyorum
Kesinlikle ve kesinlikle tavsiye etmiyorum. Girişten itibaren neden geldin der gibi bakıp bir şey sorduğunda yanıt vermeden arkasını dönüp giden çalışanlar. Bir şekilde oturmaya çalıştığın yerle ilgili en arkaya atmaya çalışmalar sanki onlar sana para verecekmişsin gibi hissettiren garip ve gerçekten sıfır misafirperver bir yer.
0/5 Çok Kötü
Neredekal.com
31.07.20
Emre recber
Tavsiye etmiyorum
Kesinlikle ve kesinlikle tavsiye etmiyorum... Girişten itibaren neden geldin der gibi bakıp bir şey sorduğunda yanıt vermeden arkasını dönüp.giden çalışanlar. Bir şekilde oturmaya çalıştığın yerle ilgili en arkaya atmaya çalışmalar sanki onlar sana para verecekmişsin gibi hissetiren garip ve gerçekten 0 misafirperver bir yer