Cebeci Pansiyonları

En iyi 4 pansiyon, en uygun fiyatlar

Cebeci Pansiyon Fiyatları

Cebeci; yazlıkların, lunaparkların, kafe ve restoranların peş peşe sıralandığı sahil şeridiyle misafirlerine konakladıkları süre boyunca keyifli bir tatil sunuyor.

Kefken Cebeci’ye tatile gitmeden bir kaç gün önce özellikle yaz dönemlerinde erken rezervasyon yaptırmakta fayda olduğunu belirtelim. Doğal güzellikleri nedeniyle ve eşsiz kumsalıyla yaz aylarında çok rağbet gören Cebeci’de pek çok otel olduğu gibi pansiyon ve apart oteller de bulunmaktadır.

Tatilcilerin Cebeci pansiyonlarını günübirlik kullanım olanakları olduğu gibi haftalık yer ayırtmaları ve yazlık gibi kullanmaları da mümkündür.

Kefken Cebeci pansiyonları, ailenizle huzurlu ve hijyenik bir tatil geçirebilmeniz için gerekli bütün imkanları elinde bulunduruyor. Deniz kenarındaki pansiyonlardan veya daha içeride konumlanan Cebeci pansiyonlarından birini seçebilirsiniz ve konaklama maliyetini biraz düşürebilirsiniz.

Cebeci’nin denizi sığdır. Bu nedenle güvenle deniz keyfi yapabilirsiniz burada. Fakat Karadeniz’in bir özelliği olan kum çekmesine karşı bölgede cankurtaranlar her zaman hizmet vermektedirler.

Cebeci Otel Fiyatları

Cebeci; bozulmamış doğal plajları, zengin balık çeşitleri, ertemiz çam havası ile adeta bir tutku beldesidir.

Cebeci'de konaklamak isteyenler için çok sayıda küçük otel, pansiyon ve kamping alanları var. Cebeci otellerinin lokantaları da mevcut olup genellikle taze ve hesaplı balık sunuyorlar.

Cebeci'yi tatil noktası olarak seçtiğinizde Cebeci 2019 otel fiyatlarına ve pansiyon fiyatlarına bakıp bölgeye gelmeden önce rezervasyon yaptırabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında daha da yoğun olan bölgede bir de kamp alanı bulunuyor. Cebeci otel fiyatlarına kıyasla daha düşük bir maliyeti olan çadırlarda konaklamak da yine bir seçenek tabi ki.

En İyi 1 Cebeci Pansiyonu

Özkan Apart Pansiyon Cebeci

Pansiyon - Kandıra - 6 Misafir Yorumu

Kandıra sınırları içerisinde yer alan Kefken'de konuklarını ağırlayan Özkan Apart Pansiyon'un yemyeşil bir bahçesi bulunmaktadır. Apart otel kategorisinde yer alan tesisin ücretsiz misafir otoparkı bulunmaktadır.

Bahçeden ve tüm apart dairelerden erişilebilen wi - fi bağlantılı internet ağı olan tesisin odalarında balon vardır. Sigara içilmeyen odaların da yer aldığı tesiste tüm apart daireler tam donanımlı mutfağa sahiptir. Özkan Apart Pansiyon'un konaklama birimlerinde uydu yayınına sahip televizyon ve buzdolabı mevcuttur
... Kandıra sınırları içerisinde yer alan Kefken'de konuklarını ağırlayan Özkan Apart Pansiyon'un yemyeşil bir bahçesi bulunmaktadır. Apart otel kategorisinde yer alan tesisin ücretsiz misafir otoparkı bulunmaktadır.

Bahçeden ve tüm apart dairelerden erişilebilen wi - fi bağlantılı internet ağı olan tesisin odalarında balon vardır. Sigara içilmeyen odaların da yer aldığı tesiste tüm apart daireler tam donanımlı mutfağa sahiptir. Özkan Apart Pansiyon'un konaklama birimlerinde uydu yayınına sahip televizyon ve buzdolabı mevcuttur

Daha Fazla Bilgi»

Cebeci Pansiyon Tavsiyeleri

10

Özkan Apart Pansiyon

ali maden - 13 Haziran 2017, Salı 17:29

Temiz ve ferah

Önce yardımları için teşekkür ederiz yetkililere, dairemiz biraz eskiydi ama gayet de temiz ve ferahtı. Aile olarak geldik, çok memnun kaldık.

10