Cafe Zanzibar - Caddebostan, Caddebostan

Cafe Zanzibar - Caddebostan

  • İstanbul / Kadıköy / Caddebostan
  • Cemil Topuzlu Cad. No:102/A

Cafe Zanzibar - Caddebostan

Adını Afrika'daki bir ada ülkesinden alan, 16 yıldır Teşvikiye Milli Reasürans Çarşısı'nda ve ikinci şubesi ile de Caddebostan'da tarihi bir köşkte faaliyet gösteren Cafe Zanzibar, İstanbulluların vazgeçilmez mekanı olmaya devam ediyor.

Zengin mutfağı, güler yüzlü personeli ve kaliteli hizmet anlayışı ile bir İstanbul klasiği haline gelen mekan, Teşvikiye'de 90 kişilik kapalı, 40 kişilik açık; Caddebostan'da ise 150 kişilik kapalı bahçesi, 250 kişilik açık mekan kapasitesi ile “'Cafe Zanzibar”' keyfini yaşatmaya devam ediyor.


Ev yapımı makarnalardan Fransız et yemeklerine, meşhur salataları ve nefis pizzalarından leziz tatlılarına kadar farklı lezzetleri ile Cafe Zanzibar, Tesvikiye Milli Reasürans Çarsisi'nda 12:00 – 23:00, Caddebostan Subesinde hafta içi 11:00 – 24:00, hafta sonu ise, 10:00-13:00 saatleri arasi nefis kahvaltilari ile yine 24:00'e kadar hizmet veriyor. Teşvikiye Zanzibar ayrıca paket servisi hizmeti de sunuyor.

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Manzara ve kahvaltı harika
8

-

Geçtiğimiz Pazar günü, arkadaşımızın doğum günü kahvaltısı için gittik. Önceden rezervasyon yaptırdık tabi ve kış bahçesini kullandık. Bir hayli kalabalıktı. Servisi hızlı, kahvaltısı güzel. 2 kişilik kahvaltı tabağının ücreti de 60 TL. Bir de ortaya mutlaka menemen söyleyin, son zamanlarda yediğim en iyi menemendi sanırım. Bu mekanın en güzel yanı da tabi ki manzarası. Dezavantajı ise, kış bahçesinin her tarafı kap.. Devamını Göster