Bucak Otelleri

Burdur’un ilçelerinden biri olan Bucak’ta, konaklama yapabileceğiniz pek çok konaklama alternatifi bulunuyor…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Bucak Otelleri

Toplam 2 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Çok temiz"

10

Misafir yorumu

1 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Bucak Otelleri ve Bucak Otel Fiyatları

Burdur'un ilçelerinden biri olan Bucak'ta, konaklama yapabileceğiniz pek çok konaklama alternatifi bulunuyor…

Burdur'a 44 km mesafede bulunan Bucak, Burdur – Antalya karayolunun 44. kilometresinde yer alıyor. Doğusunda Sütçüler, güneyinde Antalya, batısında ve kuzeyinde Burdur Merkez, Çeltikçi ve Ağlasun bulunuyor Bucak'ın.

Yolunuz bir gün Bucak'a düştüğünde, konaklama yapabileceğiniz birçok alternatifiniz var. Bucak'ta iki türlü konaklama yapabilirsiniz; biri merkezi, diğeri ise şehrin gürültüsünden uzakta, doğayla iç içe. Amacınız iş seyahati ya da turistik bir konaklama ise Bucak'ın merkezinde yer alan Bucak otellerini tercih edebilirsiniz. Burada bulunan Bucak otelleri, sade mobilyalarla döşenmiş konaklama birimleri ve açık büfe kahvaltı servisleriyle, standart bir konaklama hizmeti sunuyorlar.

Eğer, şehrin keşmekeşinden biraz uzaklaşmak ve huzuru yakalamak istiyorsanız, o zaman Karacaören Baraj Gölü çevresinde yer alan Bucak otellerini değerlendirebilirsiniz. Doğanın tüm güzelliklerinin keyfini çıkarabileceğiniz Bucak otelleri, özel tasarım göl evlerinden oluşuyor.

Görüldüğü gibi Bucak'ta her konsepte uygun bir konaklama alternatifi mevcut. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Bucak otelleri arasından size en çok hitap edenini seçip, rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Pek çok konaklama alternatifinin bulunduğu Bucak'ta, her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün…

Bucak, Burdur'a 44 km mesafede yer alıyor. Antalya karayolunun 44. km'sinde bulunan Bucak'ın doğusunda Sütçüler, güneyinde Antalya, batısında ve kuzeyinde Burdur Merkez, Çeltikçi ve Ağlasun yer alıyor.

Bucak'ta konaklama yapabileceğiniz pek çok alternatif bulunuyor. Hem ilçe merkezinde, hem de göl kenarında yer alan Bucak otelleri, her gelir düzeyine uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Bucak otel fiyatlarını en çok etkileyen unsur, otelin hizmet kalitesi ve konsepti. Bununla birlikte göl kenarında yer alan Bucak otellerinin fiyatları biraz daha yüksek oluyor. İlçe merkezinde daha uygun fiyatlarda konaklama yapabilirsiniz. Bucak otel fiyatları, kişi başı değil, oda fiyatı bazında ücretlendiriliyor bu arada. Genel olarak 2017 Bucak otel fiyatlarının 50 TL ile 250 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Herhangi bir sebepten dolayı yolunuz Burdur'a düştüğünde, konaklamak için Bucak'ı tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Bucak otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Bucak otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın