Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Bucak Otelleri

Bucak için {{ (filteredHotels).length}} / 2 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Bucak Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Burdur'un ilçelerinden biri olan Bucak'ta, konaklama yapabileceğiniz pek çok konaklama alternatifi bulunuyor…

Burdur'a 44 km mesafede bulunan Bucak, Burdur – Antalya karayolunun 44. kilometresinde yer alıyor. Doğusunda Sütçüler, güneyinde Antalya, batısında ve kuzeyinde Burdur Merkez, Çeltikçi ve Ağlasun bulunuyor Bucak'ın.

Yolunuz bir gün Bucak'a düştüğünde, konaklama yapabileceğiniz birçok alternatifiniz var. Bucak'ta iki türlü konaklama yapabilirsiniz; biri merkezi, diğeri ise şehrin gürültüsünden uzakta, doğayla iç içe. Amacınız iş seyahati ya da turistik bir konaklama ise Bucak'ın merkezinde yer alan Bucak otellerini tercih edebilirsiniz. Burada bulunan Bucak otelleri, sade mobilyalarla döşenmiş konaklama birimleri ve açık büfe kahvaltı servisleriyle, standart bir konaklama hizmeti sunuyorlar.

Eğer, şehrin keşmekeşinden biraz uzaklaşmak ve huzuru yakalamak istiyorsanız, o zaman Karacaören Baraj Gölü çevresinde yer alan Bucak otellerini değerlendirebilirsiniz. Doğanın tüm güzelliklerinin keyfini çıkarabileceğiniz Bucak otelleri, özel tasarım göl evlerinden oluşuyor.

Görüldüğü gibi Bucak'ta her konsepte uygun bir konaklama alternatifi mevcut. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Bucak otelleri arasından size en çok hitap edenini seçip, rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Pek çok konaklama alternatifinin bulunduğu Bucak'ta, her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün…

Bucak, Burdur'a 44 km mesafede yer alıyor. Antalya karayolunun 44. km'sinde bulunan Bucak'ın doğusunda Sütçüler, güneyinde Antalya, batısında ve kuzeyinde Burdur Merkez, Çeltikçi ve Ağlasun yer alıyor.

Bucak'ta konaklama yapabileceğiniz pek çok alternatif bulunuyor. Hem ilçe merkezinde, hem de göl kenarında yer alan Bucak otelleri, her gelir düzeyine uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Bucak otel fiyatlarını en çok etkileyen unsur, otelin hizmet kalitesi ve konsepti. Bununla birlikte göl kenarında yer alan Bucak otellerinin fiyatları biraz daha yüksek oluyor. İlçe merkezinde daha uygun fiyatlarda konaklama yapabilirsiniz. Bucak otel fiyatları, kişi başı değil, oda fiyatı bazında ücretlendiriliyor bu arada. Genel olarak 2017 Bucak otel fiyatlarının 50 TL ile 250 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Herhangi bir sebepten dolayı yolunuz Burdur'a düştüğünde, konaklamak için Bucak'ı tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Bucak otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Bucak otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Bucak Hakkında

Cumhuriyet'ten önce Oğuzhan olarak bilinen ilçe 1926 yılında Bucak adını almıştır.

Bucak; Akdeniz Bölgesi'nde yer alan Burdur'a yaklaşık 45 kilometre mesafede yer alan ilçesidir. Burdur-Antalya Karayolunun 44. kilometresinde kurulmuş olan Bucak, doğuda Sütçüler, güneyde Antalya, batıda ve kuzeyde Burdur, Çeltikçi ve Ağlasun ile komşudur.

Bucak doğal güzellikleri ile Burdur'un öne çıkan ilçelerinden biridir. Bu doğal güzellikler arasında el değmemiş doğası, akarsuları, mesire yerlerinin yanı sıra gezilip görülecek yerleri ve tarihi dokuya sahip eserleri ile Bucak'a yıl içerisinde iş amacıyla gelenlerin yanı sıra tatil ve keşif için gelenlerin de sayısı bir hayli fazladır.

Bucak'ta gelenlerin özellikle ziyaret ettiği yerler arasında Keraitae, İncirhan Kervansarayı, Sia Antik Kenti, Kremna Antik Kenti başta olmak üzere keşfedilmeyi bekleyen daha birçok yer bulunmaktadır.

Bucak'a gelen ziyaretçilerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde oteller yer almaktadır. Bu oteller arasında şehir merkezinde olanların yanı sıra şehrin gürültüsünden ve hengamesinden uzakta yer alanları da bulunmaktadır.

İster şehir merkezinde olsun ister şehir dışında tüm Bucak otelleri'ni bu linke tıklayarak inceleyebilirsiniz. Bucak otelleri arasından şehir merkezinde kalırsanız hem kamu binalarına hem alış veriş merkezlerine daha yakın olursunuz. Ama şehir merkezinden biraz uzaklaşma taraftarıysanız yeşillikler içerisinde doğanın kucağında bir tatil sizleri bekliyor.

Bucak otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Saklı Göl Evleri
Saklı Göl Evleri

-

Manzara mükemmel

İkinci gelişim. Kendinizi dünyanın bambaşka bir yerinde hissedeceğiniz bir yer. Manzara mükemmel. Orman yürüyüşü yapabilir, kano ile gölde gezebilirsiniz... Sakinlik arayanlar için olağanüstü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saklı Göl Evleri
Saklı Göl Evleri

-

Otelde mescid yok

Günübirlik kahvaltı için gittik fakat ne çalışanlardan güler yüz gördük ne de ilgi alaka 0.Oda fiyatları uçuk ama gidiş dönüş yolları berbat çakılı yollar. Kahvaltı desen o da yetersiz. Yeni doğan bebeğimi emzirmek istedim emzirmek için yer yokmuş. Mescid yok. Hiç beğenmedim. O kadar yol eziyetine değmedi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel İnan
Hotel İnan

-

Çok temiz

Çok güzel bir yer. Çok temiz, müşteri memnuniyeti güzel, her şey ahşap, süper. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)