Ağlasun Otelleri

Tertemiz doğası, soğuk suları ve Sagalossos Antik Kenti ile ön plana çıkan, Burdur’un yeşillikler içindeki ilçesi Ağlasun, yıl boyunca konuklarına Ağlasun otellerinde lüks ve rahat bir konaklama imkanı sunuyor.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Ağlasun Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Ağlasun Otelleri ve Ağlasun Otel Fiyatları

Tertemiz doğası, soğuk suları ve Sagalossos Antik Kenti ile ön plana çıkan, Burdur'un yeşillikler içindeki ilçesi Ağlasun, yıl boyunca konuklarına Ağlasun otellerinde lüks ve rahat bir konaklama imkanı sunuyor.

Burdur'a 35 km, Isparta'ya ise 40 km uzaklıkta yer alan Ağlasun, tam ortasından akan Tuzlu Çay isimli deresi ve doğasıyla keşfedilmeyi bekleyen ilçelerden biri. Bölgenin sık ağaçlarla çevrili olması en belirgin özellikleri arasında bulunuyor. Bu ağaçlar sebebiyle kendine özgü geçiş iklimine sahip. Akdeniz iklimi ile karasal iklim arasında yaşanan bu geçiş iklim özellikleri onu diğer bölge ilçelerden farklı kılıyor. Kıyı illerdeki yüksek yaz sıcaklarından uzaklaşmak; ama Akdeniz'in sıcak insanlarından ve ortamından kopmak istemiyorsanız, Ağlasun sizin için mükemmel bir durak olacaktır. Kirazın ve vişnenin her çeşidine ulaşma şansına erişeceğiniz ilçede, uzun yürüyüşler yapma ve kendinize vakit ayırma olanağı bulabilirsiniz. Ziyaretiniz boyunca pek çok konaklama seçeneği bulabileceğiniz Ağlasun'da ön plana çıkan konaklama alternatifi ise otellerdir.

Ağlasun otelleri sezonluk ya da yıllık olmak üzere konuklarına hizmet vermektedir. Konuklarına özel dizayn edilmiş konforlu odaları bölgeyi ziyarete gelen misafirlerin en çok dikkatini çeken özelliklerdendir. Alabalık restoranlarıyla ünlü ilçede lezzetli akşam yemekleri sonrası güler yüzlü bir hizmet anlayışına sahip Ağlasun otellerinde huzurlu bir tatil olanağı bulabilirsiniz.

Ağlasun otellerinde konakladığınız süre boyunca bölgeye 7 km mesafede yer alan Sagalossos Antik Kentini mutlaka ziyaret etmeyi unutmayın. Çok eski bir tarihsel döneme dayanan antik kent, tarih meraklılarının oldukça dikkatini çekmektedir.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın