Bozbük Otelleri

Büyüleyici doğası, tertemiz denizi ve sakinliği ile Bozbük dinlenmek ve huzur bulmak için eşi bulunmaz yerlerden biri.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Bozbük Otelleri

Toplam 3 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Bozbük Otelleri ve Bozbük Otel Fiyatları

Büyüleyici doğası, tertemiz denizi ve sakinliği ile Bozbük dinlenmek ve huzur bulmak için eşi bulunmaz yerlerden biri.

Muğla'nın sahil yerleşimlerinden biri olan Bozbük eski bir Yörük köyü. İki körfez arasında yer alan ve bir yarımada olan Bozbük sahip olduğu doğal zenginlikleri ile görenleri kendine hayran bırakıyor.

Bozulmamış doğası, uzun kıyı şeridi, tertemiz kumsalları ve denizi, sırtını dayadığı çam ormanları ile tatilini sakin ve huzurlu bir ortamda geçirmek isteyenler için en ideal yerlerden biridir Bozbük. Eğer siz de doğa ile başbaşa, kalabalık ve gürültüden uzak bir tatil yapmak istiyorsanız Bozbük tam size göre.

Henüz turizmin gelişmediği Bozbük'te konaklamak için fazla seçeneğiniz yok. Devam eden yatırım projelerinin dışında şu anda Bozbük ve koylar civarında birkaç otel mevcut. 4 ve 5 yıldızlı olan Bozbük otelleri yaz sezonunda diğer aylara nazaran daha yoğun talep görüyor.

Denize yakın konumda bulunan Bozbük otelleri sahip oldukları muhteşem manzara ile size unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Az seçenek olması açısından, tatilinizi Bozbük'te geçirmeye karar verirseniz gitmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

Milas'ın kıyı yerleşimlerinden olan Bozbük doğal zenginlikleri ile keşfedilmeyi bekliyor.

Tertemiz denizi, el değmemiş koyları, zeytin ve çam ağaçlarından oluşan ormanları, pırıl pırıl kumsalları ile cennetten bir köşedir Bozbük.

Yaklaşık 500 kişilik yerleşik nüfusunun yanından yaz aylarında tatilci misafirlerini ağırlar bu güzel sahil köyü. Son yıllarda birtakım yatırımlar yapılmaya başlanmış olsa da henüz bölgede turizm gelişmemiştir; bu nedenle de hala bakir diyebileceğimiz bir doğal güzelliğe sahiptir Bozbük.

Turizmin gelişmemiş olması Bozbük'teki otel sayısını ve seçeneğini de sınırlandırmıştır. Bozbük ve çevresindeki koylarda birkaç otel mevcuttur.

Yaz sezonunda diğer aylara göre daha yoğun olan Bozbük otellerinde 2017 fiyatlar da bu dönemde artmaktadır. Genellikle 4 ve 5 yıldızlı olan Bozbük otellerinde fiyatlar ortalamanın daha üstünde seyretmektedir. Özellikle temmuz ve ağustos ayları Bozbük otel fiyatlarının en yüksek olduğu aylardır.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın