Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Bozbük Otelleri

Bozbük için {{ (filteredHotels).length}} / 1 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Bozbük Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Büyüleyici doğası, tertemiz denizi ve sakinliği ile Bozbük dinlenmek ve huzur bulmak için eşi bulunmaz yerlerden biri.

Muğla'nın sahil yerleşimlerinden biri olan Bozbük eski bir Yörük köyü. İki körfez arasında yer alan ve bir yarımada olan Bozbük sahip olduğu doğal zenginlikleri ile görenleri kendine hayran bırakıyor.

Bozulmamış doğası, uzun kıyı şeridi, tertemiz kumsalları ve denizi, sırtını dayadığı çam ormanları ile tatilini sakin ve huzurlu bir ortamda geçirmek isteyenler için en ideal yerlerden biridir Bozbük. Eğer siz de doğa ile başbaşa, kalabalık ve gürültüden uzak bir tatil yapmak istiyorsanız Bozbük tam size göre.

Henüz turizmin gelişmediği Bozbük'te konaklamak için fazla seçeneğiniz yok. Devam eden yatırım projelerinin dışında şu anda Bozbük ve koylar civarında birkaç otel mevcut. 4 ve 5 yıldızlı olan Bozbük otelleri yaz sezonunda diğer aylara nazaran daha yoğun talep görüyor.

Denize yakın konumda bulunan Bozbük otelleri sahip oldukları muhteşem manzara ile size unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Az seçenek olması açısından, tatilinizi Bozbük'te geçirmeye karar verirseniz gitmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

Milas'ın kıyı yerleşimlerinden olan Bozbük doğal zenginlikleri ile keşfedilmeyi bekliyor.

Tertemiz denizi, el değmemiş koyları, zeytin ve çam ağaçlarından oluşan ormanları, pırıl pırıl kumsalları ile cennetten bir köşedir Bozbük.

Yaklaşık 500 kişilik yerleşik nüfusunun yanından yaz aylarında tatilci misafirlerini ağırlar bu güzel sahil köyü. Son yıllarda birtakım yatırımlar yapılmaya başlanmış olsa da henüz bölgede turizm gelişmemiştir; bu nedenle de hala bakir diyebileceğimiz bir doğal güzelliğe sahiptir Bozbük.

Turizmin gelişmemiş olması Bozbük'teki otel sayısını ve seçeneğini de sınırlandırmıştır. Bozbük ve çevresindeki koylarda birkaç otel mevcuttur.

Yaz sezonunda diğer aylara göre daha yoğun olan Bozbük otellerinde 2018 fiyatlar da bu dönemde artmaktadır. Genellikle 4 ve 5 yıldızlı olan Bozbük otellerinde fiyatlar ortalamanın daha üstünde seyretmektedir. Özellikle temmuz ve ağustos ayları Bozbük otel fiyatlarının en yüksek olduğu aylardır.

Bozbük Hakkında

Tertemiz denizi, kumsalları ve doğası ile hiç bozulmamış koylara sahip Bozbük turizm açısından oldukça önemli bir potansiyele sahiptir.

Muğla'nın Milas ilçesine bağlı bir sahil köyü olan Bozbük, Akbük Körfezi ile Kazıklı Körfezi arasında yer almaktadır. Bozbük, Milas'ın en uzun sahil şeridine sahip köyüdür.

Muğla'ya yaklaşık 120, Milas'a 50 kilometre mesafede bulunmaktadır.

Yaklaşık 250 yıl önce kurulduğu sanılan Bozbük bir Yörük köyüdür. Diğer adı Kazıklıköy olan Bozbük'ün kuruluşuna dair bir rivayete göre; Yörükler kış aylarında burada çadır kurarlar ve yaz gelince de kendi köylerine dönerlermiş. Çadırlarını söktükten sonra kalan birçok kazık nedeniyle de köyün adı Kazıklı kalmış. 2000 yılında Kazıklı ismi yerine Bozbük ismi kullanılmaya başlanmıştır.

Bozbük'te geçim kaynağı tarıma dayanmaktadır. Milas'ın en uzun sahil şeridine sahip olan köyü olmasına rağmen turizm gelişmemiştir. Tarımın yanında zeytincilik, az da olsa hayvancılık ve susamcılık köylünün geçim kaynaklarını oluşturmaktadır.

Kazıklı Körfezi ile Akbük Körfezi arasında yer alan ve bir yarımada şekline konumlanmış olan Bozbük oldukça uzun bir kıyı şeridine ve birbirinden güzel koylara sahiptir. Tertemiz denizi, kumsalları ve doğası ile hiç bozulmamış bu koylar turizm açısından oldukça önemli bir potansiyele sahiptir.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın